Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

dobry stomatolog w Sokółce

49 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~zadowolony~

~zadowolony~
  • Goście

Napisano 23 lipiec 2011 - 14:42

Np. implanty to robią chyba tylko naprzeciwko sanepidu. Ale kanałowe leczenie - pan Kryński.

#22 ~km~

~km~
  • Goście

Napisano 24 lipiec 2011 - 17:54

Ja tam korzystam z usług stomatolog Gałek. Wyszyńskiego, czy tam Kołłątaja. Nie mam zastrzeżeń.

#23 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 lipiec 2011 - 08:00

Co człowiek to inna opinia. Jednemu się podoba to, innemu tamto. Najlepiej samemu sprawdzić.

#24 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 lipiec 2011 - 06:58

Najlepiej sztuczne ząbki sobie zrobić i dentysta niepotrzebny:)

#25 ~jasia~

~jasia~
  • Goście

Napisano 14 marzec 2013 - 12:33

może ktoś ma namiary i był w nowym gabinecie na łąkowej albo w centrum handlowym?

na ,lakowej pani Tryzna -Grubba jest bardzo dobra.Polecam

#26 ~stoma~

~stoma~
  • Goście

Napisano 14 marzec 2013 - 13:04

Mogę polecić bardzo dobrą dentystkę, ale w Białymstoku. Ma najnowszy sprzęt, jest szybka i delikatna. Przekonała mnie, że nie zawsze potrzebne jest znieczulenie. W dodatku wyleczyła mnie z dentofobii, przez którą omijałam gabinety stomatologiczne dobrych kilka lat, a zwłaszcza gabinet Pani Cwanek. A od dentystki naprzecwiko gimnazjum zwiałam z fotela, ogólnie atmosfera jakaś dziwna;/
No i muszę powiedzieć, że robi bardzo tanio jak na dzisiejsze realia. Najwięcej za zęba zapłaciłam 70 zł i była to dolna szóstka. Nigdy nie odczułam żeby mnie na coś naciągała, jak to mają w zwyczaju inni stomatolodzy, którzy w trzonowcach za każdym razem wciskają kanałówki.

#27 ~Ząbek~

~Ząbek~
  • Goście

Napisano 14 marzec 2013 - 14:06

Polecam Panią stomatolog w przychodni na Zielonym Osiedlu. Nie trzeba jechać do Białego. Leczy dobrze, ceni sie nie drogo, jest miła i nie czeka się w kolejkach po pare tygodni.

#28 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 marzec 2013 - 20:45

Mogę polecić bardzo dobrą dentystkę, ale w Białymstoku. Ma najnowszy sprzęt, jest szybka i delikatna. Przekonała mnie, że nie zawsze potrzebne jest znieczulenie. W dodatku wyleczyła mnie z dentofobii, przez którą omijałam gabinety stomatologiczne dobrych kilka lat, a zwłaszcza gabinet Pani Cwanek. A od dentystki naprzecwiko gimnazjum zwiałam z fotela, ogólnie atmosfera jakaś dziwna;/
No i muszę powiedzieć, że robi bardzo tanio jak na dzisiejsze realia. Najwięcej za zęba zapłaciłam 70 zł i była to dolna szóstka. Nigdy nie odczułam żeby mnie na coś naciągała, jak to mają w zwyczaju inni stomatolodzy, którzy w trzonowcach za każdym razem wciskają kanałówki.

Dzięki za dokładny adres, na pewno trafię ;)

#29 ~stoma~

~stoma~
  • Goście

Napisano 15 marzec 2013 - 09:39

Właśnie dlatego nie podawałam adresu od razu bo ktoś by powiedział, że sama jestem ową dentystką i sie reklamuję.
Białystok Tuwima 1/2, nr. tel.:85 652 63 56 ewentualnie 692 317 100.
Gorąco polecam.

#30 ~kasia~

~kasia~
  • Goście

Napisano 15 marzec 2013 - 17:04

Polecam P. Agnieszkę na łakowej, sympatyczna, niedroga, nie ma dużych kolejek.
Nigdy do Mańki Tomaszczyk, /na szpitalu/. nawet nie patrzy jak wygląda ząb, od razu prześwietlenie i usuwa.
Nigdy nie widziałam, ażeby komukolwik leczyła, bo jej ciężko grubej du.. podnieść.

#31 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 marzec 2013 - 17:09

Uważam, że najlepszą dentystką jest Bożena Kudaszewicz /na szpitalu/ jedyna wada to cena . drze jak może

#32 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 marzec 2013 - 17:58

Polecam P. Agnieszkę na łakowej, sympatyczna, niedroga, nie ma dużych kolejek.
Nigdy do Mańki Tomaszczyk, /na szpitalu/. nawet nie patrzy jak wygląda ząb, od razu prześwietlenie i usuwa.
Nigdy nie widziałam, ażeby komukolwik leczyła, bo jej ciężko grubej du.. podnieść.

A mnie świetnie "obsłużyła" jej córeczka, nie mam żadnych zatrzeżeń co do leczenia zęba a i widoki fajne były no i to uczucie, że zajmuje się tobą całkiem atrakcyjna, młoda kobieta, polecam ;)

#33 ~albert~

~albert~
  • Goście

Napisano 15 marzec 2013 - 18:19

Np. implanty to robią chyba tylko naprzeciwko sanepidu. Ale kanałowe leczenie - pan Kryński.

na przeciw sanepidu nie polecam zdzierstwo(tak apropo-co sie stało z asystetka u pani na przeciw sanepidu?),jesli juz to pani na przeciwko poczty

#34 ~Karolina~

~Karolina~
  • Goście

Napisano 24 luty 2014 - 11:46

dobra dentystka jest naprzeciwko Gimnazjum nr1

chyba sobie jaja robisz.

#35 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 24 luty 2014 - 12:01

"Najlepsza" jest "wańka-wstańka". Powiedziała mojej żonie, przy otwartych drzwiach do gabinetu, że nic się nie da zrobić, moja żona ma wygórowane życzenia i że w ogóle jest z tymi zębami sprawa beznadziejna. Następnego dnia, żona wsiadła do samochodu i udała się do Warszawy, gdzie Pan Doktor, uprzejmie i kompetentnie, uzbrojony w nowoczesne narzędzia diagnostyczno-operacyjne zrobił wszystko co w Sokółce było nie do zrobienia...Przez grzeczność tylko nie skomentował opinii "lekarza" stomatologii - "wańki wstańki"...

Omijać szerokim łukiem.

#36 ~Anton~

~Anton~
  • Goście

Napisano 24 luty 2014 - 13:44

Z całego serca polecam gabinet Państwa Kryńskich, Pocztowa 3

#37 ~pacjentka~

~pacjentka~
  • Goście

Napisano 24 luty 2014 - 17:33

Z całego serca polecam gabinet Państwa Kryńskich, Pocztowa 3

Piszcie, co chcecie. Najlepszy stomatolog w Sokółce to dr (chirurg szczękowy) BARBARA SZYDłOWSKA.  P O L E C A M!!! :D

#38 ~qer~

~qer~
  • Goście

Napisano 27 luty 2014 - 20:35

Barbara Szydlowska- najgorszy stomatolog na świecie, a na pewno w czolowce najgorszych. Dno, wodorosty, 5m mułu, i dopiero pani Szydlowska.
Najgorszemu wrogowi nie polecilbym.
Poszedlem umowic sie na usuniecie dwoch ósemek. Termin za dwa dni, ok. Cena- od 100 do 400zl za zab. Nie potrafila okreslic ceny, nie potrafila odpowoedziec czym sie kieruje w wycenie. Podejrzewam ze cena z gory przesadzona jest na 400, tylko mydlenie oczu że może bedzie taniej.
Przyszedlem na umowiony termin na godz 10. Przede mną byly jeszcze 3 osoby, umówione na wczesniejeze godziny. Czekalem godzine az pieliegniarka z wąsami, spytalem ile jeszcze bede czekał. Odpowiedziala- nie wiem, prosze czekac na swoja kolej. Czekalem od 10, o godz 14.30 wąsata pielegniarka wyszla i powiedziala- prosze iść do domu bo juz dzis pana nie przyjmie pani doktor bo jest za pozno. Prosze przyjsc jutro
Bardziej chamskiego i olewajacego ludzi lekarza nie ma. Paranoja. Za 800zl byc traktowany jak smiec?
Niestety jest to jedyny chirurg w sokolce, dlatego mieszkancy sokolki tam zaglądają.
Pojechalem do bialego na aleje- dr. Szarmach. 400zl, umowiony na 14, zajechalem o 13.55, wszedlem punktualnie co do minuty o 14, wyszedlem po 20min. Pelna kultura, szacunek do pacjenta/klienta, czysty i ladny gabinet, mila obsluga.

Jesli usuwanie ósemek tylko białystok.

A z uslug typowo dentystycznych to cale zycie u Pani Wanczewskiej. Mozecie mowic ze drogo, ze nie odpowiada wam humor czy charakter pani dr, od dziecka tam chodze i nigdy plomba mi nie wypadla, a cena- za jakosc sie placi.
Za to od znajomycj ktorzy chodza do innych stomatologow czesto slysze ze po kilku dniach plomba wypadla.
Ale tak jak kazdy ma swojego mechanika tak i lekarza wiec tu sie nie dowiecie kto najlepszy bo kazdy chwali swojego.
Ja tylko odradzam pania szydlowska- chyba zatrzymala sie w czasach komuny i uwaza ze jest wielka pania i ze z ogromna laska moze przyjowac pacjentow kiedy sobie zechce i olewac wszystkich. Dzis klient jest panem a nie odwrotnie.

#39 ~Pacjentka~

~Pacjentka~
  • Goście

Napisano 27 luty 2014 - 21:02

.....
Ja tylko odradzam pania szydlowska- chyba zatrzymala sie w czasach komuny i uwaza ze jest wielka pania i ze z ogromna laska moze przyjowac pacjentow kiedy sobie zechce i olewac wszystkich. Dzis klient jest panem a nie odwrotnie.

" Dzis klient jest panem a nie odwrotnie. " Powiem tak. Widocznie ty na pana nie wyglądasz i pewnie panem nie jesteś, bo ja chodzę tam od dawna, moje dzieci też i bardzo sobie chwalę. Pielęgniarka jest miła, Pani doktor kompetentna, ja nie czekam godzinami, nie płacę kolosalnych sum i jestem zadowolona.

#40 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 luty 2014 - 22:24

Opowiem Ci jak to wygląda w Warszawie na Ursynowie:

Barbara Szydlowska- najgorszy stomatolog na świecie, a na pewno w czolowce najgorszych. Dno, wodorosty, 5m mułu, i dopiero pani Szydlowska.
Najgorszemu wrogowi nie polecilbym.
Poszedlem umowic sie na usuniecie dwoch ósemek. Termin za dwa dni, ok. Cena- od 100 do 400zl za zab. Nie potrafila okreslic ceny, nie potrafila odpowoedziec czym sie kieruje w wycenie. Podejrzewam ze cena z gory przesadzona jest na 400, tylko mydlenie oczu że może bedzie taniej.
Przyszedlem na umowiony termin na godz 10. Przede mną byly jeszcze 3 osoby, umówione na wczesniejeze godziny. Czekalem godzine az pieliegniarka z wąsami, spytalem ile jeszcze bede czekał. Odpowiedziala- nie wiem, prosze czekac na swoja kolej. Czekalem od 10, o godz 14.30 wąsata pielegniarka wyszla i powiedziala- prosze iść do domu bo juz dzis pana nie przyjmie pani doktor bo jest za pozno. Prosze przyjsc jutro
Bardziej chamskiego i olewajacego ludzi lekarza nie ma. Paranoja. Za 800zl byc traktowany jak smiec?
Niestety jest to jedyny chirurg w sokolce, dlatego mieszkancy sokolki tam zaglądają.
Pojechalem do bialego na aleje- dr. Szarmach. 400zl, umowiony na 14, zajechalem o 13.55, wszedlem punktualnie co do minuty o 14, wyszedlem po 20min. Pelna kultura, szacunek do pacjenta/klienta, czysty i ladny gabinet, mila obsluga.

Umawiasz wizytę u stomatologa, dzień przed otrzymujesz SMS z przypomnieniem, idziesz na wizytę i widzisz poczekalnię pustą bo to twoja godzina. Jeżeli jeszcze jest poprzedni pacjent Pan Doktor PRZERYWA operację wychodzi, WITA SIĘ i przeprasza, że dokończenie zajmie mu jeszcze 5 minut. Po tym czasie leżysz już na fotelu. Jeżeli rzeczywiście ząb kwalifikuje się do usunięcia to Pan Doktor UMAWIA Cię na wizytę np. we wtorek bo tylko w ten dzień w jego gabinecie jest CHIRURG SZCĘKOWY, który zajmuje się wyłącznie usuwaniem zębów a Pan Doktor Włąściciel wyłącznie zęby leczy. Jest koniec wizyty i za to płacisz -100 PLN. Zjawiasz się we wtorek. Chirurg szczękowy mówi Ci jak działa znieczulenie i kiedy możliwy jest mały ból. Po czym jest mały trzask prawie bez bólu i ...po wszystkim . Za to płacisz 250 PLN.

To co ty opisujesz to horror. Nawet za komuny tak nie było. Sokólscy stomatolodzy to widać kursanci latających akademii medycznych na Litwie i Łotwie. Nie ma sensu walczyć z parowozem...wsiadaj w pociąg i do Warszawy. Zapłacisz prawie tyle samo co w Sokółce (licząc koszty biletu)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych