Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »
Drodzy internauci!
W związku z ciszą wyborczą wyłączyliśmy możliwość komentowania artykułów i zamieszczania wpisów na forum.
Zapraszamy w niedzielę wieczorem, po zakończeniu głosowania.

Dobry stomatolog w Białymstoku

108 odpowiedzi w tym temacie

#101 ~Kamil~

~Kamil~
  • Goście

Napisano 07 marzec 2018 - 14:36

Ja nie chcę polecać żadnego gabinetu, bo w każdym pracują różni dentyści, ale z całym przekonaniem polecam Michała Piszczatowskiego!

#102 ~Iza~

~Iza~
  • Goście

Napisano 24 kwiecień 2018 - 01:59

Przekonałam się na sobie. Że w Czar Dent mają dobry sprzęt. Ale ludzi traktują jako źródło pieniędzy.

#103 ~Jurek~

~Jurek~
  • Goście

Napisano 08 maj 2018 - 15:51

Szczerze? A gdzie tak nie jest. Jeżeli mają dobry sprzęt, to musieli za niego zapłacić też dobrze. A więc za to, że jesteś leczona dobrym sprzętem musisz więc dobrze zapłacić. Proste.

#104 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 maj 2018 - 16:54

A ja myślę ,że dentystom w główkach się poprzewracało ,żeby brać za leczenie zęba po 300-400 zł  i więcej.

To nie Warsiawka tylko biedastok

#105 ~Jas~

~Jas~
  • Goście

Napisano 14 maj 2018 - 18:34

A ja myślę ,że dentystom w główkach się poprzewracało ,żeby brać za leczenie zęba po 300-400 zł  i więcej.

To nie Warsiawka tylko biedastok

Oj, nie taki już biedastok :-) wystarczy spojrzeć na ulice.

#106 ~Adam~

~Adam~
  • Goście

Napisano 22 sierpień 2018 - 13:52

Cena to rzecz względna..bardzo. Jednych stać na modne miejsca, innych nie. Ale najważniejsze jest to nie gdzie, a kto leczy zęby. I bez wzlędu na to czy będzie to "czar-dent", "cyrkonowy skowyt", "łza dentysty" czy inne oralne fantazje, warto zapłacić za umiejętności dentysty.

#107 Karol42

Karol42

absolutnie początkujący

• Oczekujący na zatwierdzenie
  • 2 postów

Napisano 07 luty 2019 - 18:49

Hej, jeżeli ktoś studiuje we Wrocławiu (jest nas tu coraz więcej!) to polecam gabinet stomatologiczny Acusdent (https://acusdent.pl/) na psim polu 

#108 ~Agnieszka~

~Agnieszka~
  • Goście

Napisano 14 marzec 2019 - 13:27

W Białymstoku dużo tych klinik stomatologicznych jest a żadna godna uwagi. Wolę jeździć do Łomży do kliniki Bodent tam przyjmuje doktor Dmochowski. Wiem o nim z polecenia znajomej. Bardzo dobry specjalista, widać od razu, że zna się na swojej pracy.

#109 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 marzec 2019 - 09:14

Ja i mąż leczyliśmy zęby prywatnie na wasilkowskiej w Meg-dent. Pani bardzo sprytna i szybka, do tej pory (ponad rok temu) mamy oboje spokój. Było kanałowe, poprawianie niedopelnionych kanałów , wyrywanie 6 i 7. Bez komplikacji, ze wstępnym RTG tak jak być powinno. Ja robiłam naprawy po ciążach. Na plus także dyspozycyjność ( mogłam tylko po 18). Do powyższych polecam.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych