Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Dobry stomatolog w Białymstoku

111 odpowiedzi w tym temacie

#81 ~sasa~

~sasa~
  • Goście

Napisano 21 marzec 2016 - 18:08

Ja ostatnio byłam na wizycie u doktora Popko i jestem bardzo zadowolona. Leczy bezboleśnie i ma bardzo dobry sprzęt polecam serdecznie tego dentystę.

Skąd niby potrafisz ocenić jego sprzęt?
Panie Adamie nikt nie chwali to chwali się Pan sam...

#82 ~izka~

~izka~
  • Goście

Napisano 24 marzec 2016 - 08:13

ja dość długo szukałam dobrego gabinetu i z własnego doświadczenia mogę polecić Famident fachowa opieka i pełen profesjonalizm. I co ważne normalny przepływ informacji, stomatolog wszystko cierpliwie tłumaczy, więc wiesz jak będzie wyglądało leczenie i jaki mniej więcej będzie koszt.

#83 ~Emilka~

~Emilka~
  • Goście

Napisano 01 kwiecień 2016 - 09:19

Ja gorąco polecam M-DENTICA Centrum Endodoncji Mikroskopowej i Stomatologi Estetycznej dr Marzeny Andrzejuk-Sawickiej na Nowym Mieście. Pełny profesjonalizm. Pani doktor wspaniała kobieta. Pozdrawiam Emilka.

#84 Iwka

Iwka

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 04 kwiecień 2016 - 07:17

W ubiegły piątek, 1 kwietnia (prima aprillis) miałam ekstrakcję zęba w czar-dent na świętokrzyskiej. I myślałam, że to żart, gdy lekarz (chyba Michał - z nerwów nie pamiętam), po chyba 10 minutach zakomunikował, że już skończył! Okazało się to prawdą. Trochę czuję brak, ale przynajmniej nie boli. Weekend trochę zmarnowany, bo bałam się nawet łyknąć piwa, ale nadrobię w tygodniu :-) :-) :-)

#85 ~Rys~

~Rys~
  • Goście

Napisano 07 czerwiec 2016 - 19:31

Justyna Sosnow ska, Marta Kierkowicz polecam. A gdzie przyjmują to znajdzie. Ludzie chwaląc czar dent-opanuj cie się z tymi konowalami

#86 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 czerwiec 2016 - 10:46

Można przez pkt wygodnie poszukać. Lubie patrzec przez wyszukiwarki firm bo od razu mi wyskakuja opinie, miejsce, w którym dokladnie się miesci nasz punkt docelowy i najważniejsze informacje.

#87 ~ankaas~

~ankaas~
  • Goście

Napisano 01 lipiec 2016 - 08:43

ja chodze do primadent na witosa i jestem mega zadowolona. czasem dlugo czekasie na termin, ale sa naprawde super

#88 ~Ola~

~Ola~
  • Goście

Napisano 01 lipiec 2016 - 12:05

Ja ostatnio byłam na wizycie u doktora Popko i jestem bardzo zadowolona. Leczy bezboleśnie i ma bardzo dobry sprzęt polecam serdecznie tego dentystę.

każdy tylko nie Popko proszę...

#89 ~Ewelina~

~Ewelina~
  • Goście

Napisano 12 sierpień 2016 - 09:21

No może i bezboleśnie, ale poczekaj parę miesięcy to się rozczarujesz. To konował, zmarnował mi i mojemu chłopakowi zęby, po czasie wyszło, że ma dziadoskie wypełnienia, które szybko się ścierają, plomby są nieszczelne i pękają po krótkim czasie, masakra! 

potwierdzam

pamiętam jak miał gabinet na ul. Malmeda , dopiero zaczynał pracowac na swoim i jak dorwał sie do pacjenta to potrafił 7 wypełnień za jednym podejsciem wykonać :) w ten sposób zmarnowałam sobie "jedynki"

Nie wiem jak jest teraz ale juz mam dystans do tego lekarza :)

osobiście leczę zęby na ul Nowosielskiej  i nie szukam innych specjalistów :)

#90 ~nie cierpie agnieszek~

~nie cierpie agnieszek~
  • Goście

Napisano 26 sierpień 2016 - 07:52

zawsze gdy jesyem w Pl chodze do 

Agmed dr. n. med. Agnieszka Paniczko

Piasta 10 2

Białystok, 15-034, podlaskie

85-732 40 28

Same imię Agnieszka źle się kojarzy, a co dopiero dentystka, wow, feee

#91 ~mariush~

~mariush~
  • Goście

Napisano 18 październik 2016 - 07:19

ja chodzę do jeżyny-łobacz w starosielcach (nowosielska ileś tam, tuż za takim małym rondem). Ceny przyjemne, długo na wizytę nie czekam, a jakość też mi się podoba, bo nie było trzeba nigdy nic poprawiać. A to dobrzę, bo nie lubię dentystów :D Chociaż ta stomatolog jest miła i zawsze fajnie zagada

#92 ~Luk~

~Luk~
  • Goście

Napisano 15 listopad 2016 - 14:35

wybieram się do Polski, ale nigdy nie byłem u stomatologa w polsce. ściślej będę na podlasiu. Mam naprawdę rozorane zęby. Gdzie mogę udać się do gabinetu, gdzie zrobią naprawdę dobrze?

#93 ~Julka~

~Julka~
  • Goście

Napisano 14 luty 2017 - 23:12

Polecam doktor Małgorzata Świderska doskonale leczy w przyzwoitych cenach

#94 ~Marta~

~Marta~
  • Goście

Napisano 01 marzec 2017 - 14:32

Polecam świetnego doktora który otworzył się na naszym osiedlu. Szybko sprawnie i to w śmiesznej cenie. Tylko PROSTA STOMATOLOGIA !

#95 Klementynka

Klementynka

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 2 postów

Napisano 31 marzec 2017 - 08:29

Ja jestem bardzo zadowolona z usług stomatologów w CMPdent. Robiłam u nich leczenie kanałowe dwóch zębów i wszystko przebiegło sprawnie i bez żadnych komplikacji. Mam teraz ogromne zaufanie do tamtejszego specjalisty. 

#96 ~Ewa~

~Ewa~
  • Goście

Napisano 15 listopad 2017 - 21:46

A ja cenię sobie dr Ewę Duraj która przyjmuje w Medix przy ulicy Żeromskiego 1A (reklama)
Dr Duraj posiada ponad 20-letnie doświadczenie. Specjalizuje się przede wszystkim w chirurgii stomatologicznej oraz implantologii.

A ja stanowczo odradzam. Podała na początku ceny od ...do.... . Jednak okazało sie ze ceny najniższej wcale w ich gabinecie nie ma, w moim przypadku cena koncowa to nie 2 tys. a 5 tys.

#97 ~Ewa~

~Ewa~
  • Goście

Napisano 15 listopad 2017 - 21:55

W trakcie wynajduje inne dolegliwości mojego uzębienia i próbowała mi wmówić żeby skorzystać z zabiegu poprawiającego estetykę (cena ok. 2000 tys.) Odmówilam. Na następnej wizycie wynalazła inny defekt (cena ok.3000 tys.) -nie zgodziłam . każdemu będę odradzać. Zaczynajac leczenie w Medix trzeba mocno sie zastanowić czy chce sie wyrzucać pieniądze w błoto.

#98 ~Anna~

~Anna~
  • Goście

Napisano 10 styczeń 2018 - 23:14

W odróżnieniu od innych nie polecam Czar-Dentu. Sugerując sie pozytywnymi opiniami leczylam tam niestety kilka zębów. Źle dobrane kolorystycznie wypełnienie i ksztalt jedynki, leczenie kanałowe które spowodowało okropna infekcje a w rezultacie utratę zęba, wciskanie licówek gdy pytałam o korony. Zapłaciłam tam w sumie bardzo dużo a potem i tak zęby byly poprawiane w innym gabinecie.

#99 ~Abak~

~Abak~
  • Goście

Napisano 24 styczeń 2018 - 14:43

leczenie tylko u Popko. Najlepszy dentysta i nie kasuje zbyt mocno!

#100 ~skrzywdzony~

~skrzywdzony~
  • Goście

Napisano 01 luty 2018 - 09:09

Popko? o masakra.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych