Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Dobry stomatolog w Białymstoku

109 odpowiedzi w tym temacie

#61 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 styczeń 2015 - 15:15

być może i naciągacze...ważne, by dobrze robili. A znasz "gościu" jakiś specjalistów mających fach w ręku i robiących to po kosztach? 

#62 ~eliza~

~eliza~
  • Goście

Napisano 19 kwiecień 2015 - 08:50

W Białymstoku polecam gabinet stomatologiczny Famident, który znajduje się przy  ul. Adama Mickiewicza 39 lok. U1. W tym gabinecie wykonywane są różne zabiegi ortodoncyne, stomatologiczne, endodoncyjne. Gabinet przyjmuje pacjentów w każdym wieku.

#63 karolka

karolka

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 2 postów

Napisano 21 kwiecień 2015 - 09:01

Dr Zbigniew Zawinowski

#64 ~Katarzyna~

~Katarzyna~
  • Goście

Napisano 27 kwiecień 2015 - 08:09

Po wielu przebojach z moimi zębami wkońcu trafiłam na kompetentną osobę. Chodzę teraz do m-dentica na Łodzińskiego 47 lok.2, dentystka Marzena Andrzejuk-Sawicka, ta kobieta naprawdę zna się na rzeczy, pracuje na nowym sprzęcie, a przede wszystkim zrobi wszystko aby uratować ząb. Leczyła mi kanałowo zęby i robiła licówki. Polecam bo wkońcu zaczęłam się szeroko uśmiechać :) Cenowo też jest ok.

#65 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 maj 2015 - 10:11

W Białymstoku polecam gabinet stomatologiczny Famident, który znajduje się przy  ul. Adama Mickiewicza 39 lok. U1. W tym gabinecie wykonywane są różne zabiegi ortodoncyne, stomatologiczne, endodoncyjne. Gabinet przyjmuje pacjentów w każdym wieku.

oj, nigdy więcej

#66 ~ja~

~ja~
  • Goście

Napisano 09 czerwiec 2015 - 22:35

Lilia Ostapowicz W żadnym wypadku nie korzysta z usług tej ślepej baby!!!!!!! Ona nie dowidzi!!!!!!! Leczy kilka razy ten sam ząb!!!!! Po pierwszej wizycie nie usunęła całej próchnicy, gdy to zobaczyłem umówiłem się na następne spotkanie i powiedziałem jak wygląda sprawa. Wzięła się za poprawki ale i to jej nie wyszło źle ukształtowała mi ząb. A co najgorsze zażądała żebym jej powtórnie zapłacił. Wystrzegać się tej głupiej baby!!!! Także gdy umawia się na konkretną godzinę spóźnia się z przyjęciem pacjenta nawet do 2 godzin!!!!

#67 ~karl~

~karl~
  • Goście

Napisano 14 lipiec 2015 - 10:43

Nie chę nikogo oczerniać, więc nie napiszę który dentysta doprowadził do tego, że praktycznie wylądowałam w szpitalu z bólem, który wręcz przeszywał. Jak się później okazało, podczas leczenia kanałowego coś gdzieś przepchnął, wdało się ostre zakażenie i ząb do wywalenia. Masakra. Na szczęście są jeszcze w Białymstoku dobrzy lekarze i chociaż zęba nie udało się uratować, uratowano mi pośrednio życie. To tylko taka mała refleksja

#68 ~diss~

~diss~
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2015 - 23:05

Nie chę nikogo oczerniać, więc nie napiszę który dentysta doprowadził do tego, że praktycznie wylądowałam w szpitalu z bólem, który wręcz przeszywał. Jak się później okazało, podczas leczenia kanałowego coś gdzieś przepchnął, wdało się ostre zakażenie i ząb do wywalenia. Masakra. Na szczęście są jeszcze w Białymstoku dobrzy lekarze i chociaż zęba nie udało się uratować, uratowano mi pośrednio życie. To tylko taka mała refleksja

Po to jest forum by m.in. informować. To nie jest żadne oczernianie. Napisz chociaż na jakiej ulicy jest ten stomatolok

#69 ~Klaus~

~Klaus~
  • Goście

Napisano 11 sierpień 2015 - 16:23

mnie obrabia dr Ewa Popławska Chańko z gabinetu czar-dent i jak na razie jestem bardzo zadowolony z jej pracy. Czasami muszę jednak poczekać trochę w poczekalni - to jedyny minus. Generalnie mogę polecić!

#70 ~Kamila~

~Kamila~
  • Goście

Napisano 21 wrzesień 2015 - 21:34

Jeśli kiedykolwiek przyjdzie Wam szukać dobrego stomatologa w Toruniu to koniecznie idźcie do Familydent: familydent.eu

#71 ~Amelia_GB~

~Amelia_GB~
  • Goście

Napisano 01 październik 2015 - 09:35

A ja Wam coś powiem o leczeniu zębów. Przylatuję specjalnie do Białegostoku z Anglii, gdzie już mieszkam od 3 lat. Po pierwsze, że tam jest kilkakrotnie drożej, po drugie - uważam, że wizyty w Polsce są znacznei przyjemniejsze, mniej bolesne, a same gabinety znacznie lepiej wyposażone. I wcale nie przesadzam. NIe będę pisała, do którego stomatologa chodzę, bo ktoś odbierze to jako reklamę - ale w Białymstoku naprawdę mają wybitnych specjalistów. Fakt, że przy okazji odwiedzam rodzinę, ale nawet jakby tak nie było - a miałabym wcześniej okazję skorzystać z tego gabinetu, w którym obecnie się leczę - na pewno bym wróciła. I nie jest to żadna ogólnopolska sieciówka - korzystania z nich odradzam, bo przypominają te w Anglii - wiem, bo kiedyś spróbowałam.

Pozdrawiam "Ziomali" i zazdroszczę Wam tylko tej opieki dentystycznej - w innych sferach Wy możecie zazdrościć MI :-)

#72 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 październik 2015 - 13:20

I pytanko do Amelia - gdzie chodzisz? Podrzuć mi proszę na mail:

krzysztof.wisniewski86@interia.pl

#73 ~Krysia~

~Krysia~
  • Goście

Napisano 03 grudzień 2015 - 08:58

Polecam poszukać w serwisie znajdzlekarza.pl zawsze tak robie

#74 ~nieDentysta~

~nieDentysta~
  • Goście

Napisano 18 grudzień 2015 - 13:05

aż strach pomyśleć o tym, jak kiedyś wyglądała stomatologia. Masakra. Rwanie, borowanie najczęściej bez znieczulenia, stomatolodzy bez rękawiczek i masek ochronnych, narzędzia wielokrotnego użytku. Aż ciarki przechodzą, jak przypomnę sobie tamte czasy. Nie będę polecać żadnego gabinetu, bo pewnie każdy ma już swój upatrzony i ulubiony....taka refleksja mnie naszła, więc się nią dzielę :-)Co więcej - jeżeli Wasz dentysta stosuje się do wymogów higieny i wie co nie co o stomatologii, to nie wieszajcie na nim psów, tylko doceńcie warunki i to jak Was leczy!

NieDentysta

#75 ~Adrianna~

~Adrianna~
  • Goście

Napisano 01 luty 2016 - 12:29

Hej.

Szukam jakiegoś dentysty, który wszepi mi implanty i cały zabieg będzie w znieczuleniu ogólnym. Czy w Białym w ogóle takie oferty są dostępne. Mieszkam tu od niedawna, więc stąd moje zapytanie.

Z poważaniem

Adrianna

#76 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 luty 2016 - 13:20

A ja zrobiłem to tak: wpisałem w google "najlepszy dentysta białystok" i zawierzyłem opiom. Teraz jestem wiernym pacjentem tej kliniki. Nie namawiam do tego, by do niej się zapisać, tylko by, jak nie wiesz gdzie iść i i nikt Ci nie może doradzić - zdaj się na los i opinie internautów! Powodzenia

#77 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 luty 2016 - 15:01

Zdecynowanie odradzam tę panią doktor. Przepraszam, ale dla mnie jest zwykłą naciągaczką. Mało konkretna i przekonana o swojej wszechwiedzy. A prawda jest taka, że w moim przypadku nie wykonała swojej pracy tak jak powinna, nie informując o niczym  postawiła mnie przed faktem dokonanym. Inny lekarz zajął się moim zębami i jestem z tego bardzo zadowolona. Nigdy więcej do pani doktor się nie zgłoszę.....

Niestety muszę sie zgodzić z opinią o kiepskiej fachowości pani Kozłowskiej. Po jej wyczynach została mi dziura po wyrwanej czwórce której nie umiała wyleczyć kanałowo. 

#78 ~aga~

~aga~
  • Goście

Napisano 02 marzec 2016 - 17:55

A dr Hanna Daniszewska? Gabinet w Kleosinie

#79 ~aga~

~aga~
  • Goście

Napisano 02 marzec 2016 - 17:56

Gdzie zrobić korony i mostki w Bialymstoku żeby mieć ładny uśmiech?

#80 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 marzec 2016 - 09:09

Aga, spróbuj na Świętokrzyskiej u dr Czarnowskiej! Mój Stary tam zęby zrobił. Ja na szczęście jeszcze mam wszystkie! Ale szukam z kolei kogoś na NFZ do zaleczenia czwóreczki. Może podpowiesz

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych