Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Dobry stomatolog w Białymstoku

109 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Darek~

~Darek~
  • Goście

Napisano 05 czerwiec 2014 - 08:44

a ja polecam dr Stakiewicz, ma gabinet na antoniuku.

*Stankiewicz

#42 ~ania~

~ania~
  • Goście

Napisano 06 czerwiec 2014 - 17:26

Nie polecam nikomu dentystke - Lilia Ostapowicz!     "pani doktor" jest zwykłą naciągaczką!!!. Pozornie miła, uprzejma, ale nie informuje pacjenta o tym co zamierza zrobić nie pyta o zgodę na leczenie endodontyczne, a powinna. Trafiłam do niej z niewielkim ubytkiem na jednorazową wizytę, ząb nie bolał, był tkliwy na słodkie potrawy. "Pani doktor" włożyła mi  jak to ujęła "lekarstwo" i kazała przyjść za tydzień. W nocy pojawił się straszny ból zęba, po konsultacji stomatologicznej okazało się, że "pani doktor" zatruła mi ząb, nawet o tym nie informując i nie pytając czy zgadzam się na leczenie kanałowe. Nie zrobiła mi zdjęcia RTG, nie wykonała standardowej próby reakcji zęba na zimno, którą należy wykonać przed rozpoczęciem leczenia kanałowego. Założona przez nią trutka była nieszczelna, doszło do zapalenia dziąsła i wysięku z bolesnością uniemożliwiającą jedzenie. Leczenie dokończyłam oczywiście u innego stomatologa, koszt w sumie wyniósł 700zł, potrzebne były 3 wizyty, wykonanie 2 zdjęć RTG, dziąsło jeszcze nie doszło do siebie, grozi mu martwica zgorzelinowa. Codziennie nakładam maści koszt jednej tubki to 40 zl. Nie rozumiem jak można z premedytacją tak okaleczać ludzi!

#43 ~Sławek~

~Sławek~
  • Goście

Napisano 09 czerwiec 2014 - 10:53

Nie polecam nikomu dentystke - Lilia Ostapowicz!     "pani doktor" jest zwykłą naciągaczką!!!. Pozornie miła, uprzejma, ale nie informuje pacjenta o tym co zamierza zrobić nie pyta o zgodę na leczenie endodontyczne, a powinna. Trafiłam do niej z niewielkim ubytkiem na jednorazową wizytę, ząb nie bolał, był tkliwy na słodkie potrawy. "Pani doktor" włożyła mi  jak to ujęła "lekarstwo" i kazała przyjść za tydzień. W nocy pojawił się straszny ból zęba, po konsultacji stomatologicznej okazało się, że "pani doktor" zatruła mi ząb, nawet o tym nie informując i nie pytając czy zgadzam się na leczenie kanałowe. Nie zrobiła mi zdjęcia RTG, nie wykonała standardowej próby reakcji zęba na zimno, którą należy wykonać przed rozpoczęciem leczenia kanałowego. Założona przez nią trutka była nieszczelna, doszło do zapalenia dziąsła i wysięku z bolesnością uniemożliwiającą jedzenie. Leczenie dokończyłam oczywiście u innego stomatologa, koszt w sumie wyniósł 700zł, potrzebne były 3 wizyty, wykonanie 2 zdjęć RTG, dziąsło jeszcze nie doszło do siebie, grozi mu martwica zgorzelinowa. Codziennie nakładam maści koszt jednej tubki to 40 zl. Nie rozumiem jak można z premedytacją tak okaleczać ludzi!

W jakim gabinecie dokończyła Pani leczenie?

#44 ~Zosia~

~Zosia~
  • Goście

Napisano 09 czerwiec 2014 - 12:44

Polecam jak najbardziej dr. Ewa Panasiuk gabinet przy ul. Pogodnej

#45 Agata_Milińska

Agata_Milińska

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 12 czerwiec 2014 - 13:47

Szczerze, to nie mogę wypowiedzieć się na temat leczenia w innych gabinetach i czasami drażnią mnie wpisy, że jakiś gabinet jest najlepszy, bo ktoś odwiedził ich setki....musiałby to być albo masochista, ryzykan, tester jakości, tajemniczy klient lub po prostu jakiś marketingowiec, który próbuje nagonić forumowiczów do zagrody dentysty, który za to właśnie płaci. Ja i moja rodzina jesteśmy pacjentami białostockiej kliniki Czar-Dent. Uważam (ale zaznaczam, że nie mam punktu odniesienia), że pracują tam naprawdę świetni specjaliści i świetni ludzie. Czuję się tam naprawdę dobrze. Zabiegi w znakomitej większości są bezbolesne i (pewnie to zabrzmi głupio), często przyjemne dzięki temu, że ludzie są tu bardzo symatyczni. Co więcej, gabinet mieści się blisko mnie (!!!) i jest to pewie jednym z czynników, który skłonił mnie do wyboru właśnie tego miejsca :-)

No, to na tyle - taka niekrótka refleksja na temat.

#46 ~meg~

~meg~
  • Goście

Napisano 07 sierpień 2014 - 16:26

Witam ostatnio chodze do gabinetu na parkowej w bialymstoku i szczerze polecam

#47 ~meg~

~meg~
  • Goście

Napisano 07 sierpień 2014 - 16:27

Polecam rowniez gabinet na choroszczańskiej i na armii krajowej. Swietni dentysci

#48 ~Paulin~

~Paulin~
  • Goście

Napisano 15 wrzesień 2014 - 13:31

Czy ktoś był może w gabinecie stomatologicznym O-dent? Na jakim poziomie wahają się tam ceny?

#49 ~Fiskus~

~Fiskus~
  • Goście

Napisano 23 wrzesień 2014 - 09:31

Czy ktoś był może w gabinecie stomatologicznym O-dent? Na jakim poziomie wahają się tam ceny?

Nie warto pyta o ceny (wiem z dowiadczenia). Lepiej zapytaj o dobrze wykonane uslugi i jakosc opieki. Dobrze Ci radze

#50 ~Diana~

~Diana~
  • Goście

Napisano 23 wrzesień 2014 - 16:55

Ostrzegam przed dentystką świadczącą usługi w budynku KFC na Legionowej (lek. stom. Beata Mackiewicz). Nie wiem jak kogoś takiego można nazwać lekarzem..
Moja Siostra poszła do niej na leczenie kanałowe zęba (górna piątka). Podczas szlifowania nowo założonej plomby Pani UDERZYŁA wiertłem w dolny ząb, który już kiedyś był leczony i miał założoną plombę, przez co ząb rozleciał się na kawałki. Z jej strony nie było nawet głupiego 'przepraszam', nie mówiąc nawet o 'naprawieniu' błędu, jakkolwiek miałoby to wyglądać. Pani udała że nic się nie stało, nawet nie chciała skomentować sytuacji. 
NIE POLECAM

#51 MaciejWac

MaciejWac

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 2 postów

Napisano 16 październik 2014 - 07:28

Jestem prawdziwym mężczyzną...więc to normalne, że panicznie boję się dentysty. I nic nie pomagały ani zapewnienia o bezbólowym zabiegu, ani opowiadania znajomych. W końcu ból zęba był tak silny, że wybrałem potencjalny ból borowania lub rwania. I co się stało?? Miałem kanałówkę totalnie bezbolesną! I do tej pory nie mogę w to uwierzyć! To taka mała refleksja. Życzę Wam tego samego u Waszych dentystów!

#52 ~anna~

~anna~
  • Goście

Napisano 19 październik 2014 - 06:44

a w ajkim gabinecie pan leczyl ta kanalowke

#53 MaciejWac

MaciejWac

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 2 postów

Napisano 21 październik 2014 - 11:38

a w ajkim gabinecie pan leczyl ta kanalowke

Pani Anno, leczylem sie u dr Pawla Ponichtery w Czar-Dent. Bezbolesna robota...i tutaj gwarantuje to swoim imieniem i nazwiskiem.

Pozdrawiam

Maciej Waclawski

expanikarz :-)

#54 ~Jakub~

~Jakub~
  • Goście

Napisano 18 listopad 2014 - 20:48

Chodzę do Pani Marty Kierkowicz jak dla mnie najlepsza dentystka, pomimo moich bardzo unerwionych zębów nic nie odczułem, szybko sprawnie i bez boleśnie. Pełen profesjonalizm.

#55 ~Kasia~

~Kasia~
  • Goście

Napisano 22 grudzień 2014 - 12:03

Polecam gorącą dr Katrzyną Kozłowską (Brukowa 28). Dosokanły lekarz, rzetelny specjalista a także bardzo symatyczna osoba. 

#56 Daria1980

Daria1980

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 22 grudzień 2014 - 16:23

Myślałam, że wpisy zwłaszcza na tym forum to ukryta reklama, ale w związku z tym, że ułamał mi się ząb, postanowiłam skorzystać z podpowiedzi. Przebrnęłam  przez wszystkie wpisy dość pobieżnie i nie wiem dlaczego, ale właśnie czardent rzucił mi się w oczy (może to nazwa dość łatwa do zapamiętania). W każdym razie jestem już po odbudowie i muszę przyznać, że albo autorzy opinii są najzupełniej w świecie prawdziwi, albo ich marketing skutecznie promuje te najlesze cechy gabinetu. Osobiście jestem zachwycona poziomem, jaki reprezentuje powyższy gabinet, a przez to rozumiem obsługę, wyposażenie, czystość, szybkość rozwiązania mojego problemu. Oczywiście polecam i potwierdzam tym samym prawdziwość powyższych opinii dotyczących tego gabinetu!

#57 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 styczeń 2015 - 13:40

p. Kasia O. na Leśnej Dolinie- kiedyś byla lepsza, ale coś ostatnio mocno podrożała i jakoś już nie ta ;(

#58 ~Kasia~

~Kasia~
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2015 - 14:24

A ja polecam Barbarę Stankiewicz, ktos tu polecał wcześniej, poszłam bo mam najbliżej i juz będę się jej trzymała, w klinice skasowali mnie ostatnio na 200 zł, sorry ale przy zarobkach 1500 to jakas masakra, a tu płacę prawie połowę mniej wiec jest roznica

#59 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2015 - 16:16

przed leczeniem kanałowym dobrze by było skonsultować temat czy nie istnieje ryzyko przebicia zatoki, w takich sytuacjach polecam nie patrzec na wydatek ,a wykonac leczenie z uzyciem mikroskopu... jeśli dentysta przebije zatoke nie przyzna sie do błędu, tym bardziej nie wypłaci odszkodowania, a my mamy po takim urazie przechlapane dalsze zycie to znaczy np. nie wyleczalne infekcje  

#60 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2015 - 16:18

W tym miescie brakuje ludzi z powołania : fryzjerów , stomatologów i ginekologów oraz dermatologów, wszyscy wymienieni to naciągacze

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych