Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Dobry stomatolog w Białymstoku

110 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~mala~

~mala~
  • Goście

Napisano 30 grudzień 2013 - 21:16

Ja zdecydowanie odradzam lek Jacka Ciesielskiego z łodzi z kliniki DUOdent.Robiłam tam sobie licówki porcelanowe i koronke.Kosztowało mnie to majatek ale zalezalo mi na pieknym usmiechu.Niestety koronka ktora byla na JEDYNCE wyleciala po miesiacu....Doktor zaproponowal zalozenie drugiej koronki za pol ceny.Zgodzilam sie i wiecie co sie stalo?

Ta koronka rózni sie od reszty moich zebow jest MEGA biala wrecz swieci.Doktor stwierdzil ze po jakims miesiacu kolory sie zrownaja.Minely moi drodzy 2 lata a kolor jaki byl taki jest nic sie nie zrownalo.Nie podpisalam zadnej umowy ani nie mam gwarancji zeby pojsc do sadu.Uwazajcie tam pracuja same konowaly

#22 mikike

mikike

początkujący

• Użytkownicy
  • Pip
  • 12 postów

Napisano 07 styczeń 2014 - 23:17

Witam, moze znacie jakis dobry profesjonalny gabinet, najlepiej centrum/okolice. Nie zalezy mi na nfz tylko na dobrej robocie. Lekarz najlepiej zeby byl mlody/mloda bo to ludzie z pasja. I jeszcze mila obsluga bo u snobow i sztampowcow leczyc sie nie zamierzam. Kogos dobrego i milego. Pozdrawiam :)

#23 ~Ewa~

~Ewa~
  • Goście

Napisano 14 styczeń 2014 - 21:33

Ja polecam dr Annę Moroz na Mickiewicza. Robi dobrą robotę, a do tego jest miła i ma fajne podejście do pacjenta. Poza tym ma jedne z niższych cen, z jakimi spotkałam się w Białymstoku.

#24 ~mimi~

~mimi~
  • Goście

Napisano 17 styczeń 2014 - 22:48

Ja polecam dr Annę Moroz na Mickiewicza. Robi dobrą robotę, a do tego jest miła i ma fajne podejście do pacjenta. Poza tym ma jedne z niższych cen, z jakimi spotkałam się w Białymstoku.

Niestety ale Anna Moroz zmarnowała mi dwa zęby na które wydałam u niej sporo kasy a potem jak się pojawiłam z bólem to wysłała mnie do swojego kolegi, żadnej reklamacji. Jest miła ale odradzam

#25 ~Monika~

~Monika~
  • Goście

Napisano 03 luty 2014 - 21:43

Dr Katarzyna Kozłowska - na Brukowej. Jest specjalistka z dzieciecej ( swoja drogą jak dzieci to tylko do niej), ale zajmuje sie tez dorosłymi. Jak do tej pory nic sie nie dzieje ( a chodze do niej 5 lat). Ceny przystepne i co najwazniejsze zawsze znajdzie czas na wizyte, jak nie w tygodniu to w weekend, a czesto i w godzinach wieczornych.... Wykonywałam u niej zarówno koronki jak i zwykłe plomby i wszystko siedzi, nic sie nie dzieje.... 

#26 ~Kasza~

~Kasza~
  • Goście

Napisano 07 luty 2014 - 22:53

Również polecam dr Kozłowską. Zaczełam leczyć u niej zęby będąc w pierwszej ciąży. Teraz chodzimy do p. Kasi z mężem i dwójką dzieci. Od 8 lat nie byłam u innego dentysty. Ceny przystępne, jakość super. Pacjentów umawia tak by nie czekać przed gabinetem. Czasami problem z dodzwonieniem się, ale to dlatego że w trakcie wizyty p. Kasia skupia się tylko na pacjencie, telefon jest wyciszony :) A to w tych czasach uważam za wielką zaletę.

#27 ~Jacek33~

~Jacek33~
  • Goście

Napisano 10 luty 2014 - 11:39

A ja cenię sobie dr Ewę Duraj która przyjmuje w Medix przy ulicy Żeromskiego 1A  (reklama)

Dr Duraj posiada ponad 20-letnie doświadczenie. Specjalizuje się przede wszystkim w chirurgii stomatologicznej oraz implantologii.

#28 ~dj bobo~

~dj bobo~
  • Goście

Napisano 11 luty 2014 - 11:30

Niezły dentysta jest na Mieszka I w przychodni ,Zbigniew Zawinowski-na swój gabinecik jest ok.

#29 ~Patryk~

~Patryk~
  • Goście

Napisano 13 luty 2014 - 13:11

Ładna, młoda, bardzo ambitna i super dokładna dentystka to Elżbieta Domanowska. Przyjmuje przy ul. Świętokrzyskiej 5 w Białymstoku. Osobiście do niej uczęszczam i gorąco polecam

#30 ~BaSzar~

~BaSzar~
  • Goście

Napisano 15 luty 2014 - 20:06

Dr Katarzyna Kozłowska - na Brukowej. Jest specjalistka z dzieciecej ( swoja drogą jak dzieci to tylko do niej), ale zajmuje sie tez dorosłymi. Jak do tej pory nic sie nie dzieje ( a chodze do niej 5 lat). Ceny przystepne i co najwazniejsze zawsze znajdzie czas na wizyte, jak nie w tygodniu to w weekend, a czesto i w godzinach wieczornych.... Wykonywałam u niej zarówno koronki jak i zwykłe plomby i wszystko siedzi, nic sie nie dzieje.... 

Zdecynowanie odradzam tę panią doktor. Przepraszam, ale dla mnie jest zwykłą naciągaczką. Mało konkretna i przekonana o swojej wszechwiedzy. A prawda jest taka, że w moim przypadku nie wykonała swojej pracy tak jak powinna, nie informując o niczym  postawiła mnie przed faktem dokonanym. Inny lekarz zajął się moim zębami i jestem z tego bardzo zadowolona. Nigdy więcej do pani doktor się nie zgłoszę.....

#31 ~pacjent~

~pacjent~
  • Goście

Napisano 15 luty 2014 - 21:46

Zdecynowanie odradzam tę panią doktor. Przepraszam, ale dla mnie jest zwykłą naciągaczką. Mało konkretna i przekonana o swojej wszechwiedzy. A prawda jest taka, że w moim przypadku nie wykonała swojej pracy tak jak powinna, nie informując o niczym  postawiła mnie przed faktem dokonanym. Inny lekarz zajął się moim zębami i jestem z tego bardzo zadowolona. Nigdy więcej do pani doktor się nie zgłoszę.....

Czyżby wpis od konkurencji? :)

#32 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 luty 2014 - 22:57

Czyżby wpis od konkurencji? :)

Otóż nie,Pacjencie!!! To wpis od zatroskanego o stan portfeli i zdrowie zębów Białostoczan innego obywatela miasta.

"Pacjent", a może "Pacjent" to wcale nie pacjent, a ktoś kto dostrzega i sprytnie wykorzystuje potęgę Internetu.... ;)

#33 ~Kamila~

~Kamila~
  • Goście

Napisano 18 marzec 2014 - 12:25

Dużo jeżdżę po świecie...ale niestety słabe zęby (genetycznie) zmuszają mniem, bym oprócz pomników przyrody zwiedzała również gabinety stomatologiczne. Byłam w Anglii, Rumunii, Czechach, Federacji Rosyjskiej, we Francji, Niemczech, Tajlandii, Korei....długo wymieniać. W każdym razie w Białymstoku macie jeden z najlepiej wyposażonych gabinetó na świecie i jedną z lepiej wykwalifikowanych kadr (mówię z własnego doświadczenia). Zdarzyło mi się dosłownie kilka razy trafić na coś, co mogłabym porównać do białostockiego centrum CzarDent. No...to tyle ode mnie.

P.S. a teraz chciałabym podziękować pracownikom Kuriera Porannego. Robicie niezłą robotę/. Zawsze, gdy jestem poza granicami Polski, lubię wiedzieć, co się dzieje w moim rodzinnymn mieście. Dziękuję Wam bardzo!! Trzymajcie tak dalej

#34 ~Andrzej~

~Andrzej~
  • Goście

Napisano 31 marzec 2014 - 09:21

ha ha ha...z tym podziękowaniem dla Kuriera Porannego to trochę przestrzelone :-):-) a co do Czar-Dent - zgadzam się!

#35 ~agniecha3~

~agniecha3~
  • Goście

Napisano 21 kwiecień 2014 - 19:18

jak dla mnie bardzo dobry jest Adam Popko - nie naciaga, ma doświadczenie a poza tym potrafi w gabinecie wytworzyć sympatyczny bezstresowy nastrój.

#36 ~Andrzej~

~Andrzej~
  • Goście

Napisano 23 kwiecień 2014 - 10:41

Nie będę wymieniał z nazwy gabinetu, w którym się leczę....kto będzie chciał, szybko znajdzie. W każdym razie uczęszczam do dr Czarnowskiej. MOim zdaniem nie ma w  Białym lepszego lekarza. Może ktoś powiedzieć, że drogo....ja tak nie uważam. Myślę, że ceny są jak najwłaściwsze, proporcjonalne do jakości i zakresu wykonywanych usług. Jeżeli ktoś woli partaninę za psi grosz - proszę bardzo. Ja nie zmuszam nikogo do niczego (no, może dziecko do zjedzenia zupy). Pozdrawiam

#37 ~agniecha4~

~agniecha4~
  • Goście

Napisano 25 kwiecień 2014 - 13:24

jak dla mnie bardzo dobry jest Adam Popko - nie naciaga, ma doświadczenie a poza tym potrafi w gabinecie wytworzyć sympatyczny bezstresowy nastrój.

ha ha ha, chyba żartujesz sobie!!!!!!! może i dla Ciebie jest ten człowiek wystarczająco dobry agniecha3, ale jako stomatolog nie daje sobie rady. Fakt, ceny są niskie...prawie tak samo jak jakość jego usług

#38 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 maj 2014 - 17:03

1.Lek. stom. Agnieszka Zbroch Pogorzelska

Klident

ul. Sienkiewcza 79 A lok. 206 

15-003 Białystok

2.Dr. Knaś - chirurgia szczekowa 

ul. jaroszówka 72

bez powiklan, czysto zdrowo , polecam. Pietrek

#39 ~Agata~

~Agata~
  • Goście

Napisano 20 maj 2014 - 12:59

Nie będę wymieniał z nazwy gabinetu, w którym się leczę....kto będzie chciał, szybko znajdzie. W każdym razie uczęszczam do dr Czarnowskiej. MOim zdaniem nie ma w  Białym lepszego lekarza. Może ktoś powiedzieć, że drogo....ja tak nie uważam. Myślę, że ceny są jak najwłaściwsze, proporcjonalne do jakości i zakresu wykonywanych usług. Jeżeli ktoś woli partaninę za psi grosz - proszę bardzo. Ja nie zmuszam nikogo do niczego (no, może dziecko do zjedzenia zupy). Pozdrawiam

Masz rację z tą zupą!!! Dzieci powinny ją jeść. Szkoda, że mój mąż tak nie uważa i nie wspiera mnie w walce o zrównoważoną dietę :)

A tak poważnie i nawiązując do tematu, zgadzam się również z Tobą w kwestii dentysty!! Trafiłam na to forum przypadkiem i z ciekawości zaczęłam czytać. Podoba mi się to, co i jak napisałeś i przyklaskuję tak wybitnie, że aż woda mi się wylała na biurko (ufff, dobrze, że kompa nie zmoczyła). 

#40 ~Darek~

~Darek~
  • Goście

Napisano 05 czerwiec 2014 - 08:44

a ja polecam dr Stakiewicz, ma gabinet na antoniuku.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych