Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

• Praca

~irena.nocon@wp.pl~ - wczoraj, 21:53

• Praca

~irena.nocon@wp.pl~ - wczoraj, 21:49

• Praca

~irena.nocon@wp.pl~ - wczoraj, 21:45

• Praca

~irena.nocon@wp.pl~ - wczoraj, 21:38

• Praca

~irena.nocon@wp.pl~ - wczoraj, 21:36

Wyświetl nową zawartość »

Dobry stomatolog w Białymstoku

108 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~JK~

~JK~
  • Goście

Napisano 17 październik 2013 - 08:27

Hej pytałam wczoraj o sprawdzonego dentystę, ale niestety nie ma mojego wpisu. Spytam więc, jeszcze raz. Hej czy ktoś może polecić mi sprawdzonego dentystę w Białymstoku.  Muszę wyleczyć kanałowo dwa zęby, do tego mam bardzo dużo małych ubytków. Znacie kogoś, kto dobrze leczy zęby?

#2 ~żaneta~

~żaneta~
  • Goście

Napisano 17 październik 2013 - 13:20

Ja leczę (ostatnio na szczęście raczej jedynie chodzę na przeglądy :D ) od lat do Dentalu na Bohaterów Monte Cassino. Być może są gabinety lepiej wyposażone, większe, bardziej w centrum itd., ale ja nie narzekam i polecam. Z opowiadań znajomych wiem, że przyzwoitych gabinetów stomatologicznych w Białymstoku nie brakuje, komu nie szkoda pieniędzy znajdzie nawet takie, w których zamiast foteli są leżanki B) Leczenie kanałowe wykona chyba jednak każdy dentysta, to podstawa podstaw, zaraz po wyrywaniu :lol:

#3 ~zabkowa~

~zabkowa~
  • Goście

Napisano 17 październik 2013 - 18:45

Elzbieta Romowska eldent

#4 ~a~

~a~
  • Goście

Napisano 17 październik 2013 - 21:56

Polecam KFC albo MC wyrywa do kibla raz dwa

#5 ~mama~

~mama~
  • Goście

Napisano 18 październik 2013 - 07:36

primadent na witosa a wizytę umówisz przez internet on line

#6 ~Bolendo~

~Bolendo~
  • Goście

Napisano 18 październik 2013 - 10:51

Ja ostatnio byłam na wizycie u doktora Popko i jestem bardzo zadowolona. Leczy bezboleśnie i ma bardzo dobry sprzęt polecam serdecznie tego dentystę.

#7 ~pacjent~

~pacjent~
  • Goście

Napisano 18 październik 2013 - 15:04

Stanowczo odradzam Baranowskom

#8 ~kleo~

~kleo~
  • Goście

Napisano 18 październik 2013 - 19:11

Może na zasadzie co odradzam. Klinika SUPERNOVA na Warszawskiej. Piękna strona www. Wirtualny spacer . Wirtualne leczenie.

Czułem się jak na karuzeli. Kilka wizyt. Tylko raz trafiłem na tą samą stomatolog.

Ciekawa sprawa była z czyszczeniem. Zostało to zrobione na pierwszym spotkaniu. Na drugim /inny lekarz/ padają słowa: zaczniemy od czyszczenia.

Po kilku tygodniach wypadły dwie plomby. Jedna została poprawiona  w ramach gwarancji. Drugą robiła pani, która złamała rękę. Zaproponowano mi wizytę za kilka tygodni. Nikt inny nie będzie przecież robił w ramach gwarancji za kogoś.

Zrobiłem prywatnie w jednoosobowym gabinecie. "Kołchozom" powiedziałem - stanowcze NIE.

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 październik 2013 - 07:14

Ja ostatnio byłam na wizycie u doktora Popko i jestem bardzo zadowolona. Leczy bezboleśnie i ma bardzo dobry sprzęt polecam serdecznie tego dentystę.

a jakie są u niego ceny?? przede wszystkim jestem zainteresowany leczeniem endodontycznym.

Stanowczo odradzam Baranowskom

z jakiego powodu??

#10 ~gosc_magda~

~gosc_magda~
  • Goście

Napisano 21 październik 2013 - 13:54

zawsze gdy jesyem w Pl chodze do 

Agmed dr. n. med. Agnieszka Paniczko

Piasta 10 2

Białystok, 15-034, podlaskie

85-732 40 28

Użytkownik Opiekun Forum edytował ten post 21 październik 2013 - 13:56
Zdjęto linki z reklamą.

#11 ~Franka~

~Franka~
  • Goście

Napisano 23 październik 2013 - 11:10

U pana doktora Popko ceny są przyzwoite. Nie wiem ile kosztuje endodoncja, ja zawsze robiłam zwykłe plomby i nigdy nie płaciłam jakoś strasznie dużo. Ceny wahają się od 100 do 150 zł. Wiem na pewno, że lekarz jest bardzo dobry i leczy bezboleśnie.

#12 ~Danusia~

~Danusia~
  • Goście

Napisano 05 listopad 2013 - 14:38

Najlepszą dentystką jest dr. Krystyna Korycka w Zaściankach. Leczy super i nie każe dopłacać do tego co się należy za darmo od NFZ. Szczerze polecam.

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 listopad 2013 - 10:30

prosze moderatora o przeniesienie tematu do rubryki zdrowie!!!

Użytkownik Moderator edytował ten post 06 listopad 2013 - 11:50
Sprawdziłeś czy taka rubryka jest?

#14 ~nika~

~nika~
  • Goście

Napisano 07 listopad 2013 - 15:11

Ja miałam okropne problemy z zębami. Odwiedzałam wiele gabinetów. Niestety zęby chyba po tacie mam.

Użytkownik Moderator edytował ten post 07 listopad 2013 - 19:54

#15 szot

szot

początkujący

• Użytkownicy
  • Pip
  • 18 postów

Napisano 08 listopad 2013 - 19:50

Najlepiej po nowym roku, jak będzie kolejna pula dofinansowania z nfz. Szansa, że wtedy uda się za free. Jednak zapisz się już teraz :D

#16 ~Daniel~

~Daniel~
  • Goście

Napisano 19 listopad 2013 - 14:44

Niedawno zmieniłem stomatologa. jestem bardzo zadowolony. uczęszczam do czar-dent na ul. świętokrzyskiej. Lekarze - super. A recepcja :-):-) - dziewczyny tam pracujące - nie do podważenia!!! 

a tak poważnie - leczy mnie Paweł Ponichtera i robi to fenomenalnie! 

#17 ~Daniel~

~Daniel~
  • Goście

Napisano 19 listopad 2013 - 14:46

Hej pytałam wczoraj o sprawdzonego dentystę, ale niestety nie ma mojego wpisu. Spytam więc, jeszcze raz. Hej czy ktoś może polecić mi sprawdzonego dentystę w Białymstoku.  Muszę wyleczyć kanałowo dwa zęby, do tego mam bardzo dużo małych ubytków. Znacie kogoś, kto dobrze leczy zęby?

P.S. oooo, dr Ponichtera leczył u mnie kanałowo zęby...i nie mam żadnych wątpliwości, że się na tym zna. Mam bardzo trudne kanały (widziałem na zdjęciu jakimśtam rengenowskim). Z pomocą mikroskopu, ale sobie poradził. Polecam szczerze

#18 ~Kamil~

~Kamil~
  • Goście

Napisano 19 grudzień 2013 - 18:16

P.S. oooo, dr Ponichtera leczył u mnie kanałowo zęby...i nie mam żadnych wątpliwości, że się na tym zna. Mam bardzo trudne kanały (widziałem na zdjęciu jakimśtam rengenowskim). Z pomocą mikroskopu, ale sobie poradził. Polecam szczerze

Hej. Ja też leczę się w czar-dent. Tam liczy się pacjent. Każdy z lekarzy na swoją specjalizację i mimo tego, że moim lekarzem jest dr Ewa Popławska Chańko, gdy miałem do usunięcia 8-kę, zrobił to pracujący w gabinecie chirurg szczękowo-twarzowy. Bomba. Tam się nie biją o pacjenta, a starają się mu pomóc. Dwa razy na mojej wizycie odwiedziła mnie dr Czarnowska - jak wyczytałem, właścicielka kliniki. To było miłe i może był to pewnego rodzaju haczyk i może dałem się złapać...ale nie żałuję w ogóle. Polecam.

Co do cen - pewnie znajdziecie tańszych dentystów, ale nigdzie nie doświadczycie takiej właśnie troski. Szczerze.

#19 ~Marta~

~Marta~
  • Goście

Napisano 23 grudzień 2013 - 22:39

No może i bezboleśnie, ale poczekaj parę miesięcy to się rozczarujesz. To konował, zmarnował mi i mojemu chłopakowi zęby, po czasie wyszło, że ma dziadoskie wypełnienia, które szybko się ścierają, plomby są nieszczelne i pękają po krótkim czasie, masakra! 

#20 ~Marta~

~Marta~
  • Goście

Napisano 23 grudzień 2013 - 22:47

U pana doktora Popko ceny są przyzwoite. Nie wiem ile kosztuje endodoncja, ja zawsze robiłam zwykłe plomby i nigdy nie płaciłam jakoś strasznie dużo. Ceny wahają się od 100 do 150 zł. Wiem na pewno, że lekarz jest bardzo dobry i leczy bezboleśnie.

Nigdy więcej! Ceny są niskie ale i niska jakość i teraz jak wszystkie zęby trzeba po nim poprawiać, to ból podwójny i cena też, wymieniłam u niego wszystkie plomby algamatowe, bo twierdził, że są bardzo niebezpieczne dla zdrowia, a teraz żałuję!, Takie g... o mi wsadził w zęby, a jestem za granicą, jak dentysta zobaczył te plomby to za głowę się złapał, powiedział, że to najtańszy szajs, no i oczywiście nie szczelne...I jak u Popko wydałam 1000zł za wszystkie zęby, to teraz muszę do tego dołożyć 1000euro! I znowu cierpieć! Wspaniała inwestycja!

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych