Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Dobry adwokat w olsztynie

adwokat olsztyn

22 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~mki~

~mki~
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2016 - 15:01

Hej, prowadzę biznes multimedialny, obecnie o charakterze międzynarodowym. Podpisuję bardzo wiele umów z różnymi podwykonawcami i chciałbym wskazane umowy odpowiednio zoptymalizować. Przydałby się namiar na solidną kancelarię adwokacką w Olsztynie. To moje miasto rodzinne, gdzie mam również siedzibę firmy. Czekam na Państwa komentarze. Pozdrawiam.

#2 ~zeniu972~

~zeniu972~
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2016 - 15:25

Paweł Mąka to dobry adwokat w Olsztynie. Rozpatruje sprawy w cztery oczy, żadnej ściemy, realnie ci powie, jakie masz możliwości. Weź do niego pełną dokumentację, ksera, itp. Do tego dobrze ustal, co chcesz powiedzieć, z jakim problemem przychodzisz. Jeszcze tak zaangażowanego adwokata nie widziałem. Widać, że pasjonat, naturalna charyzma, potwierdzona skuteczność. Trochę chwalę, ale wyprowadził mnie z trudnej sprawy administracyjnej, a dobrych ludzi warto promować.

#3 ~martaZD~

~martaZD~
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2016 - 17:21

Zobacz, czy faktycznie adwokat, z którym rozmawiasz poprowadzi twoją sprawę. W niektórych kancelariach z tym bywa różnie.

#4 ~zenn~

~zenn~
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2016 - 17:52

Koniecznie ustal, co chcesz powiedzieć, mów konkretnie, bo niektórzy adwokaci wyczuwają klientów i po prostu tracisz więcej pieniędzy na konsultacjach niż to faktycznie potrzebne.

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2016 - 20:03

Śmiech na sali .Kto szuka adwokata/radcy prawnego na forum ? I to podlaskim ?

#6 ~verss~

~verss~
  • Goście

Napisano 25 kwiecień 2017 - 14:51

Skuteczny jest Szymon Stypuła. Jakiś czas temu prowadził moją sprawę dotyczącą zadośćuczynienia. Ogólnie jest to dość ciężka tematyka z punktu widzenia prawnego bo trudno jest wycenić wartość zadośćuczynienia, bo dotyczy strat niematerialnych. Ale koniec końców dostałem rzeczywiście uczciwe pieniądze które bardzo mi pomogły wrócić do zdrowia po wypadku.

#7 ~Iza~

~Iza~
  • Goście

Napisano 14 maj 2017 - 14:30

Mec Sławomir Morlewski, bardzo dobry adwokat od odszkodowań - na potwierdzenie proszę zapoznać się z wyrokami jego Kancelarii, bardzo skuteczni.

Polecam klientka z Suwałk

#8 ~karol999~

~karol999~
  • Goście

Napisano 15 maj 2017 - 15:58

Coraz więcej ludzi korzysta z pomocy prawnej teraz przy okazji spraw o odszkodowanie. Sam miałem taką sytuację. Najpierw mi ubezpieczyciel zaproponował takie pieniądze że parsknąłem śmiechem a następnego dnia już byłem na rozmowie u prawnika. Mi polecił brat Władysława Pocieja, znał go jeszcze z czasów gdy się rozwodził, także był to prawnik sprawdzony w boju a nie z przypadku. Mogę też polecić. Jest skuteczny, doprowadził sprawę do końca i dostałem odszkodowanie na uczciwych warunkach.

#9 ~Dorota Mostowska~

~Dorota Mostowska~
  • Goście

Napisano 09 czerwiec 2017 - 11:53

Również polecę mec Morlewskiego sprawę prowadzili bardzo dobrze ale mogłam wynegocjować mniejszą prowizję tak 15-16% byłoby ok a miałam 20%.
Ale wyrok bardzo zadowalający.

#10 ~cerss~

~cerss~
  • Goście

Napisano 13 wrzesień 2017 - 10:11

Jak całe życie z prawnikami nie miałem do czynienia tak przez ostatnie 2 lata akurat bardzo często gościłem na sali rozpraw...Ostatecznie wydaje się że uda się skazać winnego pobicia i duża tutaj zasługa mojej pani prawnik Anny Babiak. Polecam, warto się z nią skontaktować, ma duże rozeznanie jeśli chodzi o sprawy karne, potrafi w każdej sytuacji znaleźć korzystne dla klienta rozwiązanie.

#11 ~Piotr~

~Piotr~
  • Goście

Napisano 21 grudzień 2017 - 17:26

Jeżeli zależy Tobie na rzeczowym fachowcy z doświadczeniem i wiedzą to polecam adw. Jakuba Błesińskiego. Wieloletnia praktyka i szerokie znajomości gwarantują sukces. Nie opowiada głupot. Konkretnie i terminowo. Stały kontakt. Miałem do czynienia z różnymi prawnikami i bywa z tym różnie. Tego polecam i do tego wracam. adw.jblesinski@o2.pl

#12 ~aloeska~

~aloeska~
  • Goście

Napisano 30 maj 2018 - 10:38

Nie jest łatwo znaleźć dobrego adwokata, trzeba poświęcić dużo czasu na poszukiwania ofert itp. Na szczęście udało mi się trafić na ranking prawników (prawnikzpolecenia.pl) i tam znalazłam oferty prawników z Olsztyna. Udało mi się dobrze trafić i uzyskałam skuteczną pomoc. 

#13 ~Gosia~

~Gosia~
  • Goście

Napisano 14 sierpień 2018 - 22:47

Co sądzicie o adwokackie Paulina Długokecka

#14 ~Julek~

~Julek~
  • Goście

Napisano 20 listopad 2018 - 14:13

Przy zakupie mieszkania wspierałem się doświadczeniem kancelarii Grzybkowski Guzek Przeanalizowali stan rynku, aktualne ceny, aspekty prawne, czy przypadkiem nieruchomość nie jest zadłużona. Po transakcji wszystko w porządku do tej pory, dlatego mogę polecić.

#15 ~Julek~

~Julek~
  • Goście

Napisano 20 listopad 2018 - 14:13

Przy zakupie mieszkania wspierałem się doświadczeniem kancelarii Grzybkowski Guzek Przeanalizowali stan rynku, aktualne ceny, aspekty prawne, czy przypadkiem nieruchomość nie jest zadłużona. Po transakcji wszystko w porządku do tej pory, dlatego mogę polecić.

#16 ~oleczka23~

~oleczka23~
  • Goście

Napisano 05 grudzień 2018 - 09:22

Dam namiar do kancelarii p Kowalik w Trzebini ( mk-kancelaria – jej strona). Świetna osoba z takiego normalnego ludzkiego punktu widzenia ale przede wszystkim bardzo dobry specjalista w swoim fachu. Dzieci po rozwodzie zostały ze mną, z ojcem...i chyba nie muszę tłumaczyć jaki to jest rzadki przypadek i jak trudno coś takiego wygrać w polskim sądzie.

#17 ~algia~

~algia~
  • Goście

Napisano 29 styczeń 2019 - 18:16

Musiałam ostatnio skorzystać z pomocy adwokata, co prawda z Tczewa, ale bardzo mi pomogli w Kancelarii Cejrowski. Specjaliści od prawa cywilnego.

#18 leokandion

leokandion

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 22 luty 2019 - 12:52

Ja współpracuje od lat z  http://radcaprawnykadziolka.pl/ gdzie prowadzą rzetelnie sprawę od początku do końca z pełnym zaangażowaniem. 

#19 ~rosso44~

~rosso44~
  • Goście

Napisano 13 marzec 2019 - 12:59

Jeżeli szukacie profesjonalisty to polecam adwokat Kingę Bystrzycką adwokatbystrzycka.pl Znalazłam się w trudnej sytuacji, lecz dzięki profesjonalizmowi Pani Kingi udało się wszystko wyjaśnić. Jestem mega zadowolona..

#20 ~Luk~

~Luk~
  • Goście

Napisano 08 maj 2019 - 17:47

Adwokaci z Olsztyna są beznadziejni miałem dwóch obaj wzięli kupę kasy i nic nie pomogli z wielka łaska wręcz stawiali się w areszcie wyzyskiwacze i oszuści poprószy bezkarna kasta

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych