Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Dobry adwokat w Białymstoku

377 odpowiedzi w tym temacie

#81 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 kwiecień 2013 - 20:14

Forum rządzi się swoimi prawami. Ale z uwagi na fakt, iż mogą pisać tu prawnicy, temat trochę "nielegalny". Nie można reklamować usług prawnych.

#82 ~grupa pro~

~grupa pro~
  • Goście

Napisano 23 kwiecień 2013 - 09:04

Zaden adwokat wam nie pomoze jesli sklad sedziowski bedzie stronniczy dlatego warto "sadzic sie" w innych wojewodztwach niz w podlaskim.
Wyroki wydawane w naszym wojewodztwie zawsze odbiegaja od sredniej krajowej czy to dotyczy spraw cywilnych ,rodzinnych lub karnych.
Taka jest rzeczywistosc.

#83 ~kwerulant~

~kwerulant~
  • Goście

Napisano 23 kwiecień 2013 - 09:52

nie rozumiem, a dlaczego skład sędziowski ma być stronniczy w jakiejś sprawie cywilnej czy rodzinnej w podlaskiem a np. w lubuskiem nie?

#84 ~beata~

~beata~
  • Goście

Napisano 03 maj 2013 - 14:33

Bialobrzeska jest okropna uwazajcie na nia co mowi U mnie na rozprawie rozwodowej w mowie koncowej powiedziala ze ze wzgledu na to ze mam niebieska karte wnosi o zabezpieczenie miejsca pobytu dziecka przy ojcu Oczywiscie ze ja nie mam niebieskiej karty ani moj maz tez takiej nie ma zalozonej
Mam pytanie moze wie co ja mam z tym pomowieniem zrbic ?

#85 ~grupa pro~

~grupa pro~
  • Goście

Napisano 03 maj 2013 - 15:07

nie rozumiem, a dlaczego skład sędziowski ma być stronniczy w jakiejś sprawie cywilnej czy rodzinnej w podlaskiem a np. w lubuskiem nie?

bo w przykladowym woj. lubuskim wyrok zawsze jest korzystniejszy niz w bialymstoku gdzie odbiega od "sredniej" krajowej.
prawdopodobnie jest to zwiazane z nieformalnym ukladem nepotycznym funkcjonujacym w bialymstoku i brakiem kontroli panstwa nad podlaskimi strukturami.
wielokrotnie zostalo to sprawdzone w roznych sprawach.

#86 ~MARTA~

~MARTA~
  • Goście

Napisano 09 maj 2013 - 21:06

czy ktoś może polecić adwokata, który byłby skuteczny w kasacji wyroku sądu II instancji, który utrzymał wyrok sądu I INSTANCJI

#87 ~sc~

~sc~
  • Goście

Napisano 10 maj 2013 - 05:43

czy ktoś może polecić adwokata, który byłby skuteczny w kasacji wyroku sądu II instancji, który utrzymał wyrok sądu I INSTANCJI

musisz skorzystac z warszawskich adwokatow.
przelicz swoje sily i srodki zanim dalej bedziesz sie procesowac.

#88 ~Edyta~

~Edyta~
  • Goście

Napisano 13 maj 2013 - 21:33

musisz skorzystac z warszawskich adwokatow.
przelicz swoje sily i srodki zanim dalej bedziesz sie procesowac.

Dokładnie tak, szukaj kogoś z doświadczeniem a doświadczenie kosztuje.

#89 ~grupa pro~

~grupa pro~
  • Goście

Napisano 14 maj 2013 - 10:30

Dokładnie tak, szukaj kogoś z doświadczeniem a doświadczenie kosztuje.

To nie chodzi o doswiadczenie a atak na sklad sedziowski z innym spojrzeniem na sprawe.
Bialostockiego składu nie rozbroi podlaski adwokat a tylko ktos z warszawskiego politycznego ukladu ktorego obawia sie "niezawisła" palestra ze wschodu.
Sprawa moze byc przegrana ale i kariera wstrzymana :)
Bledem jest brak kontroli panstwa nad "niezawisloscia" sądów,dlatego nalezy dążyć do rozbicia nepotycznego ukladu panujacego w systemie sprawiedliwosci dzialaniami niestandardowymi znanymi z pogranicza sluzb specjanych.
Za kilka lat uklad zostanie calkowicie rozbrojony i straci na znaczeniu lecz do tego czasu nalezy dzielnie i z honorem walczyc z nim kazdymi dostepnymi srodkami.

#90 ~Renata~

~Renata~
  • Goście

Napisano 21 maj 2013 - 21:24

skuteczność w sprawie kasacyjnej? proszę przedstawić stan faktyczny, szarpać to się można na rozwodzie i zastanawiać, kto jest bardziej "skuteczny", w pozostałym zakresie -nawet jeśli wszyscy nie wierzą - działa coś takiego jak przepisy prawa

#91 ~Renata~

~Renata~
  • Goście

Napisano 21 maj 2013 - 21:32

Mam rozwod bez orzekania o winie ( zostal wymuszony brutalnoscia bogatego i skapego meza), Opuscil on cichaczem Polske i ponownie sie ozenil. Dzieci wychowalam sama i zmuszona koniecznoscia zarobku na wlasne utrzymanie wyemigrowalam . Jestem teraz w innej sytuacji i chce wrocic do kraju i w koncu dokonac podzialu majatku. To bardzo ciekawa sprawa . Ktory z adwokatow podjal by sie takiej sprawy. Ja jestem gotowa do stoczenia tego pojedynku . Dobral sie ten zagryziak do dzieci, zklocil je ze soba , moze powinna prawda w koncu wyplynac na wiezch. Chociaz stronilam od rozstrzygania spraw na drodze sadowej to jednak sie obawiam ze sie dobierze do nastepnego pokolenia, ktore juz sie pojawilo na swiecie i ma prawo do szczescia.
- Grace

Mogę polecić p. mec. Bednarek. Jest mądra, dokładna a do tego niedroga, a takie sprawy to jej specjalność. Ja miałam kilka spraw i z polecenia p. mecenas korzystałam również z porad młodego adwokata p. Piotra Kosiora z kancelarii na Wiejskiej. Z panem mecenasem można się kontaktować mailowo co często ułatwia sprawę. Też jest dokładny i sumienny, stawki porównywalne. Proszę nie czytać tych głupich komentarzy poniżej. Każdy ma prawo do równej części ze swojego, bo wspólnego majątku. Życzę powodzenia!

#92 ~grupa pro~

~grupa pro~
  • Goście

Napisano 22 maj 2013 - 06:14

Mogę polecić p. mec. Bednarek. Jest mądra, dokładna a do tego niedroga, a takie sprawy to jej specjalność. Ja miałam kilka spraw i z polecenia p. mecenas korzystałam również z porad młodego adwokata p. Piotra Kosiora z kancelarii na Wiejskiej. Z panem mecenasem można się kontaktować mailowo co często ułatwia sprawę. Też jest dokładny i sumienny, stawki porównywalne. Proszę nie czytać tych głupich komentarzy poniżej. Każdy ma prawo do równej części ze swojego, bo wspólnego majątku. Życzę powodzenia!

bednarkowa byla dobra 20 lat temu :)
dzis nie robi juz wrażenia na młodych sędziach z nowego pokolenia....

#93 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 maj 2013 - 07:11

Szukam adwokata z prawa pracy

#94 ~benson~

~benson~
  • Goście

Napisano 22 maj 2013 - 08:40

grupa pro - widzę że się orientujesz w temacie, to poleć prosze kilka nazwisk dobrych adwokatów

#95 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 maj 2013 - 09:51

u mnie adwokat w sprawie spadkowej niewiele zrobił oprócz siedzenia na sali sądowej i wzięcia niemałych pieniędzy, po wzięciu pieniędzy kontakt utrudniony, dodzwonić się nie można było, wszystko było trzeba wymuszać pisząc emaile, myślałem że adwokaci to konkretni inteligentni, uczciwi i znający się na swoim fachu ludzie ale prawda okazała się inna, zero znajomości w prawie - takim adwokatem to i ja mogę być. Szkoda pieniędzy, zainkasują swoje a nic nie zrobią,. Ne pisze że wszyscy są tacy zdarzają się wyjątki jak wszędzie ale jest i mnóstwo naciągaczy i na nich trzeba uważać i zanim się wezmie adwokata trzeba się dobrze rozglądać żeby nie wyrzucić pieniędzy w błoto

#96 ~grupa pro~

~grupa pro~
  • Goście

Napisano 22 maj 2013 - 12:21

grupa pro - widzę że się orientujesz w temacie, to poleć prosze kilka nazwisk dobrych adwokatów

Każda sprawa jest inna i ma rożne podłoże wiec nie ma idealnego kandydata który obsługuje je wszystkie.
Ogólnie to ci Benson radze by konkretne ważne sprawy przenosić w środek kraju lub dalej a jak na wschód to do lublina.
Adwokat w wielu przypadkach nie robi nic dlatego wtedy ważny jest konkretny sędzia ktory wyważy sprawę i wyda wyrok ktory będzie uczciwy i sprawiedliwy.
W Białymstoku nie ma sprawiedliwych wyroków chyba ze w sprawę zamieszany jest ktoś z lokalnych polityków lub osób z tak zwanego układu wtedy wyrok jest zawsze pomyślny.
Jesli masz pieniądze na obsługę prawnicza to weź kogoś z warszawy bądź krakowa a jak ich nie masz to unikaj sądów :)
Zawsze byli w modzie(czyt.skuteczni) ludzie piszący podręczniki prawnicze,byli senatorowie czy posłowie którzy wykonywali zawód i chyba dziś tez tak jest.

#97 ~ania~

~ania~
  • Goście

Napisano 22 maj 2013 - 13:34

Białobrzeska
konkretna stanowcza i nienajdroższa
wygrywa nawet z adwokatami i radcami prawnymi o których się pisze

tez popieram, slyszalam od kilku znajomych dyrektorek szkol, ze ta pani jest dobra w tym, co robi :)

#98 ~patrycjusz~

~patrycjusz~
  • Goście

Napisano 22 maj 2013 - 14:17

tez popieram, slyszalam od kilku znajomych dyrektorek szkol, ze ta pani jest dobra w tym, co robi :)

a dyrektorki szkol to wyrocznia w jakimkolwiek miescie?!!
smiac mi sie chce jak czytam wasze argumentacje.

#99 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 czerwiec 2013 - 12:55

najlepszy adwokat do spraw karnych ? Poradźcie..

#100 ~grupa pro~

~grupa pro~
  • Goście

Napisano 03 czerwiec 2013 - 13:27

najlepszy adwokat do spraw karnych ? Poradźcie..

Jaki masz budzet?

Ile lat wiezienia ci grozi?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych