Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Dobry adwokat w Białymstoku

205 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~oszukana~

~oszukana~
  • Goście

Napisano 06 październik 2012 - 07:26

Korzystałam przed kilku laty z usług adwokata w sprawie alimentacyjnej i rozwodowej. Byłam kompletnie zielona i zagubiona. Małe dzieci, kłopoty finansowe, mąż za granicą.
Zostałam strasznie oszukana. Wzięłam spory kredyt, żeby opłacić adwokata...Żeby nie pewna znajoma związana z wymiarem sprawiedliwości, która wyciągnęła mnie za uszy z tego adwokackiego bagna, nie wiem, jak by się to skończyło. Z oczywistych względów nie podam nazwiska, ale dość popularna kancelaria, chyba rodzinna.
Radzę zatem przeprowadzić konkretny rekonesans, mieć kogoś zaufanego, kto poleci, może młodego - bardziej się starają, bo walczą o renomę. Bo inaczej możecie obudzić się z ręką w nocniku.

#42 ~ralf~

~ralf~
  • Goście

Napisano 18 październik 2012 - 14:28

dobrym adwokatem jest marcin parzych z białegostoku miesci sie na ul. nowy swiat w nowym budynku rogowskiego za clubem rejs

#43 ~-----e-----~

~-----e-----~
  • Goście

Napisano 18 październik 2012 - 17:50

a ja polecan Pania Mecenas Haline Jareszko-Wysocka jest byla sędzina ktora terazrobi jako adwokat. ma kancelarie na Augustowskiej. Jest bardzo konkretna a przy tym zna wszyskich z fachu. jak kazda papuga ma swoj "cennik ". idąc do niej nalezy miec gruby portfel ale naprawde watro zasiegnac jej porad,pomocy.... POLECAM

#44 ~Kola~

~Kola~
  • Goście

Napisano 02 listopad 2012 - 11:11

Każdy jak czytam ma jakies doświadczenia z mecenasami. Ciekawe ile z tych wpisów pochodzi od nich samych... Mnie przyszło w udziale dzielic majątek ze wspólnikami, rozliczać się z nimi, wczesniej prowadzić dobrze prosperującą firmę - inwestycje, budowy, a do tego doszły sprawy rodzinne. Wspolpracowałem z dwoma róznymi fachowcami, aż trafiłem na mecenasa Szczepana Barszczewskiego, którego na prawdę można polecić. Stawki ma na poziomie stanów średnich. NIe jest ani tani ani drogi. Ceni swą pracę, uważam że słusznie bo nie ściemnia, ale też nie nakręca makaronu na uszy. Jest rzeczowy. Teraz ma biuro przy ul. Lipowej 12. W budynku na przeciwko cerkwi.

#45 ~uniewninniony~

~uniewninniony~
  • Goście

Napisano 06 listopad 2012 - 15:57

Antoni Piceluk na Akademickiej 10. Stawki konkretne ale i robota konkretna.

#46 ~Grace~

~Grace~
  • Goście

Napisano 29 listopad 2012 - 02:35

Mam rozwod bez orzekania o winie ( zostal wymuszony brutalnoscia bogatego i skapego meza), Opuscil on cichaczem Polske i ponownie sie ozenil. Dzieci wychowalam sama i zmuszona koniecznoscia zarobku na wlasne utrzymanie wyemigrowalam . Jestem teraz w innej sytuacji i chce wrocic do kraju i w koncu dokonac podzialu majatku. To bardzo ciekawa sprawa . Ktory z adwokatow podjal by sie takiej sprawy. Ja jestem gotowa do stoczenia tego pojedynku . Dobral sie ten zagryziak do dzieci, zklocil je ze soba , moze powinna prawda w koncu wyplynac na wiezch. Chociaz stronilam od rozstrzygania spraw na drodze sadowej to jednak sie obawiam ze sie dobierze do nastepnego pokolenia, ktore juz sie pojawilo na swiecie i ma prawo do szczescia.
- Grace

#47 ~Boa~

~Boa~
  • Goście

Napisano 29 listopad 2012 - 21:03

Najlepszy jest Maciej Karzewski z kancelarii przy ulicy Brzydkiej, kiedyś po pijaku poprztykałem się ze swoją dziewczyną, coś tam narozrabiałem, wsadzili mnie na 10 m-cy do puchy i zarzuty z grubej rury, że groziło mi dożywocie. Jak się prawnicy wzięli do roboty to zaraz wypuścili mnie z aresztu przy ul. Heweliusza i proces przeniesiono do Suwałk, na początku pismacy z Kuriera Wieczornego coś tam pisali o mnie, że niby jestem boa dusiciel. Proces się przedłuża i dzis po 3 latach nikt już słowem o tym nie wspomina na łamach Kuriera Wieczornego a zarzuty mam takie, że na 100% już do puchy nie wrócę. Wyprowadziłem się do Zakopanego, by zacząć życie od nowa. Tak więc polecam! Jest po taniości i solidnie

#48 ~ania~

~ania~
  • Goście

Napisano 10 grudzień 2012 - 14:41

polecam radcę prawnego łochnicką-citko, lipowa 6, IIp.
porada dość często jest darmowa lub w oklicy 50-60, stawki tez nie wygórowane

#49 ~chess~

~chess~
  • Goście

Napisano 28 grudzień 2012 - 10:32

Mam rozwod bez orzekania o winie ( zostal wymuszony brutalnoscia bogatego i skapego meza), Opuscil on cichaczem Polske i ponownie sie ozenil. Dzieci wychowalam sama i zmuszona koniecznoscia zarobku na wlasne utrzymanie wyemigrowalam . Jestem teraz w innej sytuacji i chce wrocic do kraju i w koncu dokonac podzialu majatku. To bardzo ciekawa sprawa . Ktory z adwokatow podjal by sie takiej sprawy. Ja jestem gotowa do stoczenia tego pojedynku . Dobral sie ten zagryziak do dzieci, zklocil je ze soba , moze powinna prawda w koncu wyplynac na wiezch. Chociaz stronilam od rozstrzygania spraw na drodze sadowej to jednak sie obawiam ze sie dobierze do nastepnego pokolenia, ktore juz sie pojawilo na swiecie i ma prawo do szczescia.
- Grace

A jakiego podziału majatku ty chcesz? Skoro nie pracowalaś i cały majatek pochodzi z dorobku męża to powinnaś mieć odrobinę honoru i nie wyciągać łap po to co nie twoje. Ale nie, wy nie macie honoru. Brutalny i bogaty mąż... o matko ależ ty jesteś poszkodowana, tak jak większość kobiet w takich przypadkach. Zawodowo zajmujecie się byciem ofiarami.
PS
Moja poprzednia odpowiedź została usunięta. Co to, nie ma już wolności słowa w tym totalitarnym państewku?

#50 ~ja~

~ja~
  • Goście

Napisano 28 grudzień 2012 - 10:50

jak jest slub i nie ma rozdzielności majątkowej to połowa majątku nalezy się kobiecie jak psu buda. A dzieci kto wychowywał. dom kto sprzątał, gacie i koszule facetowi kto prał? Gosposia, praczka, opiekunka i sprzątaczka? To płać za każdą usługę 2 tyś miesięcznie i majatek twój. i bardzo dobrze,że chce zabrać. Chciało się szalec i zaczynać od nowa to niech zaczyna. Goły i wesoły. ja swego to nawet w skarpetkach bym nie puściła :D

#51 ~Trucker~

~Trucker~
  • Goście

Napisano 30 grudzień 2012 - 19:17

Jak był rozwód to był i podział majątku. Chyba na tyle znasz prawo. A jeśli wszystkiego się zrzekła a teraz sobie o tym przypomniała to jej problem. Skoro liczysz wychowywanie dzieci, pranie i gotowanie, to policz wyłączną odpowiedzialność męża za utrzymanie domu i takiego nieroba jak ty. Zwróć mu kasę za te wszystkie lata. Że co? Że chcialo mu się szaleć? A może miał w domu szmatę a nie kochającą kobietę? Co ty możesz o tym wiedzieć ty "kochająca kobieto". Pokaż swój wpis swojemu mężowi skoro tak go będziesz puszczać w skarpetkach. Na szczęście sądy zaczynają być bardziej przychylne dla mężczyzn. Zwłaszcza jak na rozprawach są przedstawiciele stowarzyszeń poszkodowanych ojców. Samowola mamusiek oczekujących darmowych pensji już mijaja.

#52 ~ja~

~ja~
  • Goście

Napisano 30 grudzień 2012 - 19:21

Jak był rozwód to był i podział majątku. Chyba na tyle znasz prawo. A jeśli wszystkiego się zrzekła a teraz sobie o tym przypomniała to jej problem. Skoro liczysz wychowywanie dzieci, pranie i gotowanie, to policz wyłączną odpowiedzialność męża za utrzymanie domu i takiego nieroba jak ty. Zwróć mu kasę za te wszystkie lata. Że co? Że chcialo mu się szaleć? A może miał w domu szmatę a nie kochającą kobietę? Co ty możesz o tym wiedzieć ty "kochająca kobieto". Pokaż swój wpis swojemu mężowi skoro tak go będziesz puszczać w skarpetkach. Na szczęście sądy zaczynają być bardziej przychylne dla mężczyzn. Zwłaszcza jak na rozprawach są przedstawiciele stowarzyszeń poszkodowanych ojców. Samowola mamusiek oczekujących darmowych pensji już mijaja.

rozwod nie ma nic do podzialu majatku, Panie "znajacy prawo". mozna wziąć rozwód a majątek podzielic po 10 latach "znaffco". a moj stary wie co go czeka jak zechce mu sie szalec :P

#53 ~Trucker~

~Trucker~
  • Goście

Napisano 30 grudzień 2012 - 19:24

Nie pokażesz tego wpisu swojemu facetowi, bo stłamszony siedzi pod twoim pantoflem. Takich toksycznych bab jest pełno, trudniej znaleść normalną. Ktoś całe życie pracował i to co osiągnął nagle jest to współwłasnością darmozjada, co ciężko pracował piorąc, gotując i opiekując sie dziećmi. Intercyza powinna być z urzędu. Wspołwlasność małżonków to chory przeżytek komuny.

#54 ~Trucker~

~Trucker~
  • Goście

Napisano 30 grudzień 2012 - 19:26

Myślę, że brutalny i bogaty mąż zadbał o podział a szmata podobna tobie nagle zaczyna szukać h**a do pupy. Takim jak ty wiązka chrustu i krematorium, ty mądrusiu po przyzakładówce...

#55 ~rollfo~

~rollfo~
  • Goście

Napisano 30 grudzień 2012 - 19:36

Dobry adwokat na jednej rozprawie załatwia takie paniusie bez honoru i godności

#56 ~ja~

~ja~
  • Goście

Napisano 30 grudzień 2012 - 19:36

Zapomniałam dodać na Twoje pocieszenie, że jeżeli rozwód nastapi z winy męża bo przyg.ł sobie młódkę to mozna domagac sie , oprócz połowy majątku, jeszcze alimentów. to Ci dopiero może mąż szaleć z nedznymi groszami co mu pozostaną :D
Z zawodem nie trafiłes :P

#57 ~żona~

~żona~
  • Goście

Napisano 30 grudzień 2012 - 19:39

No to trzeba zadbac było o intercyzę panowie a tak....płacz i płać :D

#58 ~rabin~

~rabin~
  • Goście

Napisano 30 grudzień 2012 - 22:23

Pani mecenas Agnieszka Krakówka-Górska z Kilińskiego...

darujcie sobie Krakówke-Górską z tego co wiem to sedzina ( nazwiska nie wymieniam) odbiła kilka lat temu mezusia dla pani adwokat i od tego czasu pani adwokat zazwyczaj ma cieżko w sądzie. Owa sędzina pracuje w sadzie okregowym i rozwody daje sąd okręgowy. To pomyślcie sobie..... ludziki

#59 ~Puchacz~

~Puchacz~
  • Goście

Napisano 30 grudzień 2012 - 22:30

Aa ja bym chcial sie dowiedziec jaki adwokat jest dobry do spraw karnych.. Dzieki z gory..

Polecam mecenasa Winiarskiego

#60 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 grudzień 2012 - 06:13

Bierz papugę z urzędu, taniej wyjdzie.

Zadna cię papuga nie obroni tylko zedrze kasę,masz prawo wziasc papuge z Warszawy lub innego miasta,nawet moze reprezentowac osoba mądra z rodziny lub kolege ale musisz poprosic o to prokuratora i sędziego na pismie.Zezniania mozesz zmienic na sprawie.Nie przyznawaj sie do winy,winę muszą ci udowodnić.Ja broniłem się sam choc miałem papugę z urzędu,bo wrabiała mnie papuga psychologicznie,sprawę mi umożono.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych