Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Dobry adwokat w Białymstoku

378 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~wiola~

~wiola~
  • Goście

Napisano 02 luty 2012 - 18:12

Nie wiem, czy to pytanie jest jeszcze aktualne, ale ja polecam mec. Rafala Siemionka - rzeczowo, profesjonalnie, bardzo kulturalnie i skutecznie, a przy tym niedrogo. Kancelaria miesci sie na ul. Sw. Mikolaja 1 lok. 26 (w budynku kuriera porannego ;-)

#22 ~Ala~

~Ala~
  • Goście

Napisano 04 marzec 2012 - 21:21

Witam, a czy ktoś zna godnego polecenia adwokata do sprawy rozwodowej? I czy ktoś zorientowany może powiedzieć jakie są przedziały cenowe w takich sprawach? Z góry dziękuję

#23 ~anna g.~

~anna g.~
  • Goście

Napisano 28 marzec 2012 - 21:31

Adwokat Urszula Zajko ul.Mickiewicza 7/5 Ip.Najbardziej kompetentny i oddany adwokat jakiego spotkałam.
Do tego wspaniała kobieta. Znajdzie wyjście z każdej sytuacji.

PODZIELAM TWOJĄ OPINIĘ mojemu mężowi pomogła w sprawie karnej. dzięki pani mecenas wypuścili z aresztu mojego męża. Szybka i skuteczna interwencja pani mecenas spowodowała, iż już w ciągu tygodnia mój mąż znalazł się na wolności. rzetelna i skuteczna gorąco polecam. pani mecenas kancelaria znajduje się w białymstoku na ul. mickiewicza 7/5. tel 512/273803 KTO POTRZEBUJE POMOCY NIECH SIĘ DO NIEJ ZWRÓCI

#24 ~tryytufrhtr~

~tryytufrhtr~
  • Goście

Napisano 30 marzec 2012 - 11:17

PODZIELAM TWOJĄ OPINIĘ mojemu mężowi pomogła w sprawie karnej. dzięki pani mecenas wypuścili z aresztu mojego męża. Szybka i skuteczna interwencja pani mecenas spowodowała, iż już w ciągu tygodnia mój mąż znalazł się na wolności. rzetelna i skuteczna gorąco polecam. pani mecenas kancelaria znajduje się w białymstoku na ul. mickiewicza 7/5. tel 512/273803 KTO POTRZEBUJE POMOCY NIECH SIĘ DO NIEJ ZWRÓCI

#25 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 30 marzec 2012 - 21:03

Jak nie gra kasa to bierz Marzenę Białobrzeską kancelaria gdzieś na Mickiewicza , przeniosła się jakiś rok temu.
Starsza pani ale "walczy" jak młoda , nie da się pojechać po sobie nawet w sądzie
słyszałem że specjalizuje się ona w podziałach majątku

#26 ~Tomasz~

~Tomasz~
  • Goście

Napisano 03 maj 2012 - 10:49

Dzień Dobry ,
Czy naprawde adwokta o którym Pani pisze jest bardzo dobry ?? Mam sprawę karna związaną z odebraniem mi prawa jazdy . Czy Pani Urszula jest w stanie mi pomóc ??
Proszę o odpowiedz?

Pozdrawiam
Tomasz Mierzwiński

#27 adrian

adrian

VIP

• Użytkownicy
  • 1974 postów

Napisano 03 maj 2012 - 11:48

Bierz papugę z urzędu, taniej wyjdzie.

A to dobre :lol: . Ta papuga będzie tylko powtarzać.

#28 ~zdrowy~

~zdrowy~
  • Goście

Napisano 03 maj 2012 - 13:37

[quote name='lolita' timestamp='1325698202' post='621465']
Nie radzę wyrzucać pieniędzy w błoto
Wydawanie pieniędzy na lekarzy to bezpowrotna strata
Ja leczę się sam i zdrowieje

Trzymaj się zasady : jeżeli umiesz liczyć licz na siebie .
Nie bój się choroby -Ty lepiej znasz swój organizm niż
lekarze,

Miałem taką chorobę,przeziębienie nie brałem antybiotyków jadłem czosnek i wyzdrowiałem
A antybiotyk miał być niby najlepszy na rynku.

Litości

Wnioskować należy ,że wyleczyłeś się z przeziębienia lecz inne dolegliwości zdrowotne są wrodzone
i uwidaczniają się przy każdej okazji.Więc w tym konkretnym przypadku jest jednak niezbędny SOLIDNY lekarz.
Pozostają jednak wątpliwości czy diagnoza i leczenie specjalisty da wymierny efekt.

#29 ~koneser~

~koneser~
  • Goście

Napisano 03 maj 2012 - 14:03

Jak nie gra kasa to bierz Marzenę Białobrzeską kancelaria gdzieś na Mickiewicza , przeniosła się jakiś rok temu.
Starsza pani ale "walczy" jak młoda , nie da się pojechać po sobie nawet w sądzie
słyszałem że specjalizuje się ona w podziałach majątku

"Starsza pani"? Nie zauważyłeś jednak, że w oczach ma te "coś", czego nie mają tabuny znacznie młodszych...

#30 adrian

adrian

VIP

• Użytkownicy
  • 1974 postów

Napisano 03 maj 2012 - 16:52

Szukam pilnie dobrego adwokata w Białymstoku. Może ktoś mógłby polecić?

Za co jesteś fałszywie oskarżona?

#31 WinoKobietyEcstasy

WinoKobietyEcstasy

sometimes dealing with silly people

• Użytkownicy
  • 5292 postów

Napisano 03 maj 2012 - 17:12

A to dobre :lol: . Ta papuga będzie tylko powtarzać.

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

#32 ~dorota~

~dorota~
  • Goście

Napisano 21 czerwiec 2012 - 18:32

Błagam,tylko nie Białobrzeska.Mnie nacięła na prawie 3tys kiedy sprawa była z góry przegrana i chciała dalej brnąć za kolejne 3500tys..Pomogła mec.Bednarek,której wystarczyło godz.żeby stwierdzić ze sprawa leży od samego początku i mam dać sobie spokój.

#33 Carmen

Carmen

N

• Użytkownicy
  • 810 postów

Napisano 21 czerwiec 2012 - 19:27

Najlepsza kancelaria adwokacka w mieście to ta co pana T. wyciągnęła z pierdla.

#34 ~unikalny~

~unikalny~
  • Goście

Napisano 23 czerwiec 2012 - 18:07

E tam e tam Białobrzeska, Zajko jasne jasne jeżeli naprawdę chcecie mieć sprawę dobrze poprowadzoną to idźcie do adwokata starszej wiary, w Białymstoku jest tylko jeden nie będę mówił który to, bo powiedzą, że jestem antysemitą, ale jak pogrzebiecie w internecie to znajdzie jego imię i nazwisko nie budzi wątpliwości. Nie jestem klientem tylko osobą, która ma powiedzmy szerokie związki z wymiarem sprawiedliwości i jeżeli miałbym kogoś polecać to tylko tego adwokata

#35 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 czerwiec 2012 - 13:49

na podstawie waszym opinii byliśmy z mężem u tego Pana Twaroskiego i jesteśmy zadowoleni. Potrzebowaliśmy kogoś kto nam pomoże bez zdzierania kasy, bo mieliśmy dwie sprawy, a wiadomo, że wszystko kosztuje. Dogadaliśmy się, że płacimy tylko za jedną sprawe, a za drugą tylko część. Ze sprawy karnej zrobionej przez sąsiada zostałam uniewinniona a w sprawie majątkowej zawarliśmy ugodę i dobrze to nam wyszło. Byłam pozytywnie zaskoczona jak adwokat po zawarciu ugody powiedział, ze w związku, że sprawa tak szybko się zakończyła to ma dla mnie jeszcze jedną dobrą wiadomość i nie muszę juz nic dopłacac, mimo, że nie opłaciłam jeszcze całości tego co się umawialiśmy:) Kancelaria jest na mickiewicza- mecenas Łukasz Twaroski. Jedyny minus to częste nieodbieranie telefonu w kancelarii jak jest w sądzie, lepiej dzwonić na mobile 694290153

#36 ~Katarzyna~

~Katarzyna~
  • Goście

Napisano 26 lipiec 2012 - 14:37

Kogo możecie polecić do praw autorskich? Brak zapłaty za wykonane dzieła (grafiki komputerowe)

#37 ~Prezes~

~Prezes~
  • Goście

Napisano 14 wrzesień 2012 - 09:22

Aa ja bym chcial sie dowiedziec jaki adwokat jest dobry do spraw karnych.. Dzieki z gory..

#38 ~Prezes~

~Prezes~
  • Goście

Napisano 14 wrzesień 2012 - 09:24

Najlepsza kancelaria adwokacka w mieście to ta co pana T. wyciągnęła z pierdla.

Czyli jak on sie nazywa ? ; >

#39 ~bura~

~bura~
  • Goście

Napisano 05 październik 2012 - 14:12

to akurat to dno i gruba kasa, stara naciągara, narobi bałaganu, skłóci wszystkich, namąci w głowie i zostawi psom na pożarcie, perszing, bo tak o niej mówią to dno

#40 mika

mika

pszczółka

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 456 postów

Napisano 05 październik 2012 - 16:40

Rozwieść to się można bez adwokata...

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych