Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Dobry adwokat w Białymstoku

378 odpowiedzi w tym temacie

#361 Agent47

Agent47

zły

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 317 postów

Napisano 18 październik 2018 - 18:27

Poddusza czy jest podduszany?

Ściskany za jaja.  :lol:

#362 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 październik 2018 - 03:50

Sranie w banie.
Robi za pisarza w wiezniu więc ma ochronę.
Taki osadzony to skarb dla innych co pisać nie potrafią.

#363 ~Renata~

~Renata~
  • Goście

Napisano 07 listopad 2018 - 11:41

Nie polecam adwokat Urszuli Zajko do spraw rozwodowych .Za duza kase przegrywa sprawy .Omijajcie ja z daleka .Adwokat za dyche na obcasach .

#364 flower1510

flower1510

absolutnie początkujący

• Oczekujący na zatwierdzenie
  • 1 postów

Napisano 11 listopad 2018 - 09:33

Ktoś polevi prawnika który pomoże w upadłości ?

#365 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 listopad 2018 - 10:19

Zamiast upadłości zalecam opuszczenie bananowej republiki z tym co jeszcze nie zostało ukradzione przez prawników, komorników i sydyków. Polecam nowe życie w Izraelu i zmianę tam nazwiska kiedy uzyska się tamtejsze obywatelstwo. Po zmianie będzie można normalnie podróżować po świecie.

#366 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 15 grudzień 2018 - 19:54

też tak uważam jest b.dobra

i kasa spora

#367 ~Piotrek~

~Piotrek~
  • Goście

Napisano 02 styczeń 2019 - 14:40

"Starsza pani"? Nie zauważyłeś jednak, że w oczach ma te "coś", czego nie mają tabuny znacznie młodszych...

Zgadzam sie bardzo konkretna kobieta znajaca swoj fach potrafi pomoc w kazdej sprawie

#368 ~Lesnik~

~Lesnik~
  • Goście

Napisano 11 styczeń 2019 - 09:10

Witam. Poszukuje baardzo dobrego i wplywowego adwokata od spraw rodzinnych z Bialegostoku. Licze na Wasze bezstronne komentarze

#369 ~Lesnik~

~Lesnik~
  • Goście

Napisano 11 styczeń 2019 - 09:26

Slyszal ktos moze o pani adwokat Ewie Skiłądż ?

#370 ~amito~

~amito~
  • Goście

Napisano 28 styczeń 2019 - 17:58

Na pewno warta uwagi jest Kancelaria Adwokacka Cejrowski. Duże doświadczenie, pełen profesjonalizm, szeroki zakres specjalizacji.

#371 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 luty 2019 - 11:25

Osobiście polecam adwokat Ewę Filon-Żmojda, osoba mega kompetentna.

#372 ~Unika~

~Unika~
  • Goście

Napisano 04 marzec 2019 - 15:08

oki fajnie wiedzieć jest

#373 ~Anik~

~Anik~
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2019 - 22:36

Ostrzegam przed Panią Magdaleną Choruży jest niekompetentna.

#374 morning_breeze

morning_breeze

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 2 postów

Napisano 11 wrzesień 2019 - 10:11

Polecam Pana Marka Jarocha. Bardzo mi pomógł w całym przebiegu sprawy. Posiada bardzo dużą wiedzę i świetne podejście do klienta.

#375 ~M.~

~M.~
  • Goście

Napisano 13 wrzesień 2019 - 20:29

Zacznę od tego, że jestem ojcem trójki dzieci. Moją sprawę rozwodową i sprawę opieki nad dziećmi, prowadziła pani Katarzyna. Przed rozpoczęciem procesu rozwodowego, rozmawiałem z kilkoma adwokatami. Kiedy tylko wspominałem o tym, że chcę żeby dzieci po rozwodzie zamieszkały ze mną, wszyscy adwokaci zdecydowanie twierdzili, że to w Polsce nieosiągalne. Aż trafiłem do p. Katarzyny Zdasiuk-Piasecznej. I co się stało... ???? OKAZAŁO SIĘ, ŻE W POLSCE OJCOWIE TEŻ MOGĄ PO ROZWODZIE WYCHOWYWAĆ DZIECI!!!!!! Wyrokiem sądu (prawomocnym), dzieci mieszkają ze mną. Opinie, które wystawili inne osoby korzystające z usług p. macenas, nie są wyssane z palca. Na sali sądowej p. Katarzyna nie daje się zagonić w kozi róg. Jest spostrzegawcza i czujna. Na cwane techniki pełnomocnika strony przeciwnej, reaguje trafnymi kontrami, a co ciekawe, używając trafionych argumentów i prawdziwych faktów ( a to bardzo ważne, bo sąd po prostu to wyczuwa). Jeżeli zadaje pytanie, to nie odpuści, dopóki nie wyciągnie odpowiedzi zgodnej z prawdą (a świadkowie i strony często kłamią, albo przeinaczają rzeczywistość). W kancelarii podchodzi do sprawy bardzo profesjocnalne i na chłodno (zainteresowani często są pod wpłwem emocji nie zawsze racjonalnie oceniają sytuacje). Może to niektórych zaskakiwać i lekko zniechęcać (niektórzy oczekują od adwokata roli spowiednika i terapeuty). Ale finalnie bardzo się to docenia, bo stawia to człowieka na równe nogi.
Jeden minus, to ta powaga p. Katarzyny... Bo jak się już uśmiechnie, to aż człowiekowi serce topnieje......:)
Pozdrawiam Pani Kasiu.

#376 ~M.~

~M.~
  • Goście

Napisano 13 wrzesień 2019 - 20:29

Zacznę od tego, że jestem ojcem trójki dzieci. Moją sprawę rozwodową i sprawę opieki nad dziećmi, prowadziła pani Katarzyna. Przed rozpoczęciem procesu rozwodowego, rozmawiałem z kilkoma adwokatami. Kiedy tylko wspominałem o tym, że chcę żeby dzieci po rozwodzie zamieszkały ze mną, wszyscy adwokaci zdecydowanie twierdzili, że to w Polsce nieosiągalne. Aż trafiłem do p. Katarzyny Zdasiuk-Piasecznej. I co się stało... ???? OKAZAŁO SIĘ, ŻE W POLSCE OJCOWIE TEŻ MOGĄ PO ROZWODZIE WYCHOWYWAĆ DZIECI!!!!!! Wyrokiem sądu (prawomocnym), dzieci mieszkają ze mną. Opinie, które wystawili inne osoby korzystające z usług p. macenas, nie są wyssane z palca. Na sali sądowej p. Katarzyna nie daje się zagonić w kozi róg. Jest spostrzegawcza i czujna. Na cwane techniki pełnomocnika strony przeciwnej, reaguje trafnymi kontrami, a co ciekawe, używając trafionych argumentów i prawdziwych faktów ( a to bardzo ważne, bo sąd po prostu to wyczuwa). Jeżeli zadaje pytanie, to nie odpuści, dopóki nie wyciągnie odpowiedzi zgodnej z prawdą (a świadkowie i strony często kłamią, albo przeinaczają rzeczywistość). W kancelarii podchodzi do sprawy bardzo profesjocnalne i na chłodno (zainteresowani często są pod wpłwem emocji nie zawsze racjonalnie oceniają sytuacje). Może to niektórych zaskakiwać i lekko zniechęcać (niektórzy oczekują od adwokata roli spowiednika i terapeuty). Ale finalnie bardzo się to docenia, bo stawia to człowieka na równe nogi.
Jeden minus, to ta powaga p. Katarzyny... Bo jak się już uśmiechnie, to aż człowiekowi serce topnieje...... :)
Pozdrawiam Pani Kasiu.

#377 ~A.~

~A.~
  • Goście

Napisano 15 październik 2019 - 11:15

Tak. Fatalny...

A mógłbyś wyjaśnić dlaczego masz taką opinię o Karwowskim? Szukam prawnika specjalizującego się w temacie upadłości i niestety ciężko kogoś zorientowanego znaleźć. Chodzi o obronę przed pociągnięciem do odpowiedzialności członka zarządu przy złożeniu wniosku o upadłość z opóźnieniem ok. 3 tyg.

#378 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 październik 2019 - 10:39

Nie ma czegoś takiego jak dobry adwokat Ja swego czasu założyłem sprawę dłużników 15 tyś sprawa wygrana po roku czasu Mój dłużnik był mi winnyjuz 22 tyś tak powiedział mi adwokat nie miał 15 a skąd weźmie 22 mija 2 lata sprawa wygrana ju/ nie dzwon ie nie pytam wygrał adwokat Ja stracilem

#379 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 październik 2019 - 19:51

TERAZ w telewizji jest program i trafne stwierdzenie błąd że poszlemm do prawnika bo przegralem wsxystko zebym poszedl silowo juz by skonczyl by sie wurok

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych