Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Dobry adwokat w Białymstoku

375 odpowiedzi w tym temacie

#361 Agent47

Agent47

zły

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 317 postów

Napisano 18 październik 2018 - 18:27

Poddusza czy jest podduszany?

Ściskany za jaja.  :lol:

#362 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 październik 2018 - 03:50

Sranie w banie.
Robi za pisarza w wiezniu więc ma ochronę.
Taki osadzony to skarb dla innych co pisać nie potrafią.

#363 ~Renata~

~Renata~
  • Goście

Napisano 07 listopad 2018 - 11:41

Nie polecam adwokat Urszuli Zajko do spraw rozwodowych .Za duza kase przegrywa sprawy .Omijajcie ja z daleka .Adwokat za dyche na obcasach .

#364 flower1510

flower1510

absolutnie początkujący

• Oczekujący na zatwierdzenie
  • 1 postów

Napisano 11 listopad 2018 - 09:33

Ktoś polevi prawnika który pomoże w upadłości ?

#365 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 listopad 2018 - 10:19

Zamiast upadłości zalecam opuszczenie bananowej republiki z tym co jeszcze nie zostało ukradzione przez prawników, komorników i sydyków. Polecam nowe życie w Izraelu i zmianę tam nazwiska kiedy uzyska się tamtejsze obywatelstwo. Po zmianie będzie można normalnie podróżować po świecie.

#366 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 15 grudzień 2018 - 19:54

też tak uważam jest b.dobra

i kasa spora

#367 ~Piotrek~

~Piotrek~
  • Goście

Napisano 02 styczeń 2019 - 14:40

"Starsza pani"? Nie zauważyłeś jednak, że w oczach ma te "coś", czego nie mają tabuny znacznie młodszych...

Zgadzam sie bardzo konkretna kobieta znajaca swoj fach potrafi pomoc w kazdej sprawie

#368 ~Lesnik~

~Lesnik~
  • Goście

Napisano 11 styczeń 2019 - 09:10

Witam. Poszukuje baardzo dobrego i wplywowego adwokata od spraw rodzinnych z Bialegostoku. Licze na Wasze bezstronne komentarze

#369 ~Lesnik~

~Lesnik~
  • Goście

Napisano 11 styczeń 2019 - 09:26

Slyszal ktos moze o pani adwokat Ewie Skiłądż ?

#370 ~amito~

~amito~
  • Goście

Napisano 28 styczeń 2019 - 17:58

Na pewno warta uwagi jest Kancelaria Adwokacka Cejrowski. Duże doświadczenie, pełen profesjonalizm, szeroki zakres specjalizacji.

#371 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 luty 2019 - 11:25

Osobiście polecam adwokat Ewę Filon-Żmojda, osoba mega kompetentna.

#372 ~Unika~

~Unika~
  • Goście

Napisano 04 marzec 2019 - 15:08

oki fajnie wiedzieć jest

#373 ~Anik~

~Anik~
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2019 - 22:36

Ostrzegam przed Panią Magdaleną Choruży jest niekompetentna.

#374 morning_breeze

morning_breeze

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 2 postów

Napisano 11 wrzesień 2019 - 10:11

Polecam Pana Marka Jarocha. Bardzo mi pomógł w całym przebiegu sprawy. Posiada bardzo dużą wiedzę i świetne podejście do klienta.

#375 ~M.~

~M.~
  • Goście

Napisano 13 wrzesień 2019 - 20:29

Zacznę od tego, że jestem ojcem trójki dzieci. Moją sprawę rozwodową i sprawę opieki nad dziećmi, prowadziła pani Katarzyna. Przed rozpoczęciem procesu rozwodowego, rozmawiałem z kilkoma adwokatami. Kiedy tylko wspominałem o tym, że chcę żeby dzieci po rozwodzie zamieszkały ze mną, wszyscy adwokaci zdecydowanie twierdzili, że to w Polsce nieosiągalne. Aż trafiłem do p. Katarzyny Zdasiuk-Piasecznej. I co się stało... ???? OKAZAŁO SIĘ, ŻE W POLSCE OJCOWIE TEŻ MOGĄ PO ROZWODZIE WYCHOWYWAĆ DZIECI!!!!!! Wyrokiem sądu (prawomocnym), dzieci mieszkają ze mną. Opinie, które wystawili inne osoby korzystające z usług p. macenas, nie są wyssane z palca. Na sali sądowej p. Katarzyna nie daje się zagonić w kozi róg. Jest spostrzegawcza i czujna. Na cwane techniki pełnomocnika strony przeciwnej, reaguje trafnymi kontrami, a co ciekawe, używając trafionych argumentów i prawdziwych faktów ( a to bardzo ważne, bo sąd po prostu to wyczuwa). Jeżeli zadaje pytanie, to nie odpuści, dopóki nie wyciągnie odpowiedzi zgodnej z prawdą (a świadkowie i strony często kłamią, albo przeinaczają rzeczywistość). W kancelarii podchodzi do sprawy bardzo profesjocnalne i na chłodno (zainteresowani często są pod wpłwem emocji nie zawsze racjonalnie oceniają sytuacje). Może to niektórych zaskakiwać i lekko zniechęcać (niektórzy oczekują od adwokata roli spowiednika i terapeuty). Ale finalnie bardzo się to docenia, bo stawia to człowieka na równe nogi.
Jeden minus, to ta powaga p. Katarzyny... Bo jak się już uśmiechnie, to aż człowiekowi serce topnieje......:)
Pozdrawiam Pani Kasiu.

#376 ~M.~

~M.~
  • Goście

Napisano 13 wrzesień 2019 - 20:29

Zacznę od tego, że jestem ojcem trójki dzieci. Moją sprawę rozwodową i sprawę opieki nad dziećmi, prowadziła pani Katarzyna. Przed rozpoczęciem procesu rozwodowego, rozmawiałem z kilkoma adwokatami. Kiedy tylko wspominałem o tym, że chcę żeby dzieci po rozwodzie zamieszkały ze mną, wszyscy adwokaci zdecydowanie twierdzili, że to w Polsce nieosiągalne. Aż trafiłem do p. Katarzyny Zdasiuk-Piasecznej. I co się stało... ???? OKAZAŁO SIĘ, ŻE W POLSCE OJCOWIE TEŻ MOGĄ PO ROZWODZIE WYCHOWYWAĆ DZIECI!!!!!! Wyrokiem sądu (prawomocnym), dzieci mieszkają ze mną. Opinie, które wystawili inne osoby korzystające z usług p. macenas, nie są wyssane z palca. Na sali sądowej p. Katarzyna nie daje się zagonić w kozi róg. Jest spostrzegawcza i czujna. Na cwane techniki pełnomocnika strony przeciwnej, reaguje trafnymi kontrami, a co ciekawe, używając trafionych argumentów i prawdziwych faktów ( a to bardzo ważne, bo sąd po prostu to wyczuwa). Jeżeli zadaje pytanie, to nie odpuści, dopóki nie wyciągnie odpowiedzi zgodnej z prawdą (a świadkowie i strony często kłamią, albo przeinaczają rzeczywistość). W kancelarii podchodzi do sprawy bardzo profesjocnalne i na chłodno (zainteresowani często są pod wpłwem emocji nie zawsze racjonalnie oceniają sytuacje). Może to niektórych zaskakiwać i lekko zniechęcać (niektórzy oczekują od adwokata roli spowiednika i terapeuty). Ale finalnie bardzo się to docenia, bo stawia to człowieka na równe nogi.
Jeden minus, to ta powaga p. Katarzyny... Bo jak się już uśmiechnie, to aż człowiekowi serce topnieje...... :)
Pozdrawiam Pani Kasiu.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych