Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Dobry adwokat w Białymstoku

377 odpowiedzi w tym temacie

#321 ~M~

~M~
  • Goście

Napisano 24 wrzesień 2017 - 14:26

Polecam Adwokat Magdalenę Choruży. Jest zaangażowana w sprawę, konkretna i merytoryczna. Prowadziła mi sprawę rodzinną. Ciężko się z nią skontaktować telefonicznie w ciągu dnia bo jest na sprawach, ale w godzinach popołudniowych oddzwania. Umawia się na spotkania w godzinach dogodnych dla zainteresowanych. Jestem bardzo zadowolony z jej pomocy prawnej i profesjonalizmu.

ta kobieta zniszczyła mi życie prowadzi techniki przestępcze w Sądach, jak ktoś chce się ciągać po prokuraturach i telewizji to polecam, Adwokat dla ludzi o mocnych nerwach

#322 ~Joanna~

~Joanna~
  • Goście

Napisano 26 wrzesień 2017 - 21:18

Polecam mec. Alinę Korzeniewską. Zmiotła białobrzeską w takiej samej sprawie

Oczywiście mec. Korzeniewska to jakiś żart. Przeniosła się z prokutatury i nie ma pojęcia o sprawach cywilnych. Moi znajomi, którzy przeszli prze wielu adwokatów na nikogo tak nie narzekali.

W pierwszym kontakcie miła i uprzejma, jak coś tylko idzie nie tak, od razu się rzuca i to niestety nie chodzi o przeciwnika a o własnego klienta. Zdecydowanie nie polecam.

#323 ~Agata~

~Agata~
  • Goście

Napisano 30 wrzesień 2017 - 18:51

Widać na pierwszy rzut oka, że te nazwiska, które tu się pojawiają to tylko własna reklama, żaden z tych postów nie wygląda nawet na napisany przez klienta.

Radziłabym raczej pisać do osób prywatne wiadomości, ludzie podawali swoje maile, bo korzystając z tego forum, to jedyne co jest pewne, że można trafić w niewłaściwe ręce.

#324 ~Iwona~

~Iwona~
  • Goście

Napisano 11 październik 2017 - 12:26

Alimenta

#325 ~Katarzyna~

~Katarzyna~
  • Goście

Napisano 15 październik 2017 - 15:13

Do spraw rozwodowych i szczerze polecam mecenas Dorote Tumkiewicz, ma kancelarie na Krakowskiej. Nie dosc ze bardzo zyczliwa osoba to na prawde angazuje sie w sprawe. ja bylam bardzo zadowolona

#326 ~Stasiek~

~Stasiek~
  • Goście

Napisano 16 październik 2017 - 00:12

To co z tym adwokatem dla meżczyzn? Zacznę od 15tyś zł. Uwalić matkę, która ogranicza kontakt z dzieckiem. Dziecko ma u mnie lepsze warunki, tylko syndrom Gardena już jest, tylko że dziecko małe jeszcze, więc gdy pobyt będzie ustalony u ojca, matka będzie miała normalną możliwość mieszkania w tym mieszkaniu. Ważne, żeby matka nie taszczyła dziecka ze sobą, bo nie ma warunków normalnych, a poza tym bez kontroli to dziecko tylko jak piąte koło. Teraz tylko kasę chce wyciągnąć, więc szukam kogoś, kto zawalczy dobrze na tyle, że dostanie niezłego bonusa, jak wygra sprawę o pobyt.

#327 ~Katarzyna~

~Katarzyna~
  • Goście

Napisano 17 październik 2017 - 14:54

To co z tym adwokatem dla meżczyzn? Zacznę od 15tyś zł. Uwalić matkę, która ogranicza kontakt z dzieckiem. Dziecko ma u mnie lepsze warunki, tylko syndrom Gardena już jest, tylko że dziecko małe jeszcze, więc gdy pobyt będzie ustalony u ojca, matka będzie miała normalną możliwość mieszkania w tym mieszkaniu. Ważne, żeby matka nie taszczyła dziecka ze sobą, bo nie ma warunków normalnych, a poza tym bez kontroli to dziecko tylko jak piąte koło. Teraz tylko kasę chce wyciągnąć, więc szukam kogoś, kto zawalczy dobrze na tyle, że dostanie niezłego bonusa, jak wygra sprawę o pobyt.

syndrom Gardnera nie Gardena :)

możesz odezwać się na priv to coś poradzę - liskate1@wp.pl, już kilku osobom pisałam namiary, mam trochę doświadczenia niestety

#328 ~Kate~

~Kate~
  • Goście

Napisano 18 październik 2017 - 10:50

Warto,dobry jest.

Odradzam, tylko kasę potrafi liczyć, nic poza tym...

#329 ~Olga~

~Olga~
  • Goście

Napisano 19 październik 2017 - 06:35

Sprawa o odszkodowanie za wywłaszczenie.Z kim Białystok i okolice rozmawiać,sprawa wlecze sie. Potrzebny dobry radca że znajomością prawa administracyjnego i cywilnego. Czy ktoś mógłby polecić prawnika który
wie co to ugn

#330 HT1

HT1

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 3 postów

Napisano 21 październik 2017 - 05:19

Prześledziłem forum i w zasadzie trudno znaleźć na nim jakieś wartościowe informacje w tym zakresie . A trochę szkoda. 

Ja szukam prawnika godnego polecenia który ma pomysł i chęci na walkę w sądzie z urzędem skarbowym - chodzi o orzeczenie zakazu prowadzenia działalności gospodarczej na wniosek US . 

Jak ktoś może kogoś polecić niezobowiązująco to było by super. 

#331 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 październik 2017 - 21:56

W sprawach o odszkodowanie komunikacyjne specjalizuje się EuCO. Jest to dobra firma odszkodowawcza, która działa w całej Polsce.

#332 ~Zuzka~

~Zuzka~
  • Goście

Napisano 08 listopad 2017 - 01:03

Polecam mec. Alinę Korzeniewską. Zmiotła białobrzeską w takiej samej sprawie

A to dobry żart - buaaahhh !! Można różnie oceniać Białobrzeską, ale w starciu z nią mecenas Alinka K. to cienko piszcząca myszka.

#333 ~Henryk~

~Henryk~
  • Goście

Napisano 05 styczeń 2018 - 08:32

To prawda. Nie liczy się dla niej prawda i drugi człowiek. Bazuje na zastraszaniu. Czasami wydaje się, że nie jest w stanie pojąć niektórych terminów prawniczych. Zdecydowanie nie polecam.

#334 ~Henryk~

~Henryk~
  • Goście

Napisano 05 styczeń 2018 - 08:35

Oczywiście dotyczy Pani Magdaleny Choruży. Patrz wyżej.

#335 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 luty 2018 - 16:25

hej, ja mogę polecić kancelarię piotrbanczyk.pl, mają duże doświadczenie, indywidualne podejście do klientów :-)

#336 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 luty 2018 - 21:04

Napisano 19 luty 2014 - 15:57

Proroczy wpis a jak się kasta broni przed tym to mieliśmy okazję zobaczyć w zeszłym roku :)

#337 ~Damian N.~

~Damian N.~
  • Goście

Napisano 28 luty 2018 - 15:52

A my bylismy z rozwodem w sądzie i mielismy -ja i zona tych dwoch adwokatow co tam wyzej.
Po dwoch latach cyrku sądowego kiedy to juz i dzieci nas znac nie chciały sędzia skierowała nas do mediatorki H.Borys.Dwa nazwiska ma.
W mediacji przez miesiąc dogadalismy się we wszystkim.Uzgodniliśmy co i jak i po wszystkim.
Nie traćcie kasy idzcie z rozwodem do mediatora a pozniej wyrok i koniec.

#338 ~Damian N.~

~Damian N.~
  • Goście

Napisano 28 luty 2018 - 15:53

A my bylismy z rozwodem w sądzie i mielismy -ja i zona tych dwoch adwokatow co tam wyzej.
Po dwoch latach cyrku sądowego kiedy to juz i dzieci nas znac nie chciały sędzia skierowała nas do mediatorki H.Borys.Dwa nazwiska ma.
W mediacji przez miesiąc dogadalismy się we wszystkim.Uzgodniliśmy co i jak i po wszystkim.

#339 ~Damian N.~

~Damian N.~
  • Goście

Napisano 28 luty 2018 - 15:54

#340 ~tadeusz~

~tadeusz~
  • Goście

Napisano 10 marzec 2018 - 14:53

Jakie macie doświadczenia o pracy adwokat Anny Gieniusz Klubowicz i radcy prawnego Przemysława ślepowrońskiego. Czy polecacie ich usługi

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych