Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

• Praca

~irena.nocon@wp.pl~ - wczoraj, 21:53

• Praca

~irena.nocon@wp.pl~ - wczoraj, 21:49

• Praca

~irena.nocon@wp.pl~ - wczoraj, 21:45

• Praca

~irena.nocon@wp.pl~ - wczoraj, 21:38

• Praca

~irena.nocon@wp.pl~ - wczoraj, 21:36

Wyświetl nową zawartość »

Dobry adwokat - sprawy karne

39 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 listopad 2017 - 21:07

a zna ktoś może kancelarię: piotrabanczyk. pl, która zajmuje się odszkodowaniami w katowicach? pilnie potrzebuję opinii :-)

#22 ~Kava~

~Kava~
  • Goście

Napisano 28 grudzień 2017 - 21:33

nie, ale do spraw karnych polecam tymczasowearesztowanie.pl. Pracują tam skuteczni prawnicy, którzy dają doskonałe wsparcie w sprawach karnych. Także mi pomogli bardzo dobrze!

#23 ~Maciej~

~Maciej~
  • Goście

Napisano 09 styczeń 2018 - 18:29

Polecam wybrać się do Łodzi do Mecenasa Chróścielewskiego. Jego kancelaria w tym zakresie prawa jest po prostu bezkonkurencyjna. Pozdrawiam.

#24 ~Ararat~

~Ararat~
  • Goście

Napisano 17 styczeń 2018 - 22:46

@up Zgadzam się. Mec. Chróścielewski jest niezawodny :) Sam jeżdżę zawsze do nich mimo, że mieszkam w Poznaniu. 

#25 ~Juhuu~

~Juhuu~
  • Goście

Napisano 26 styczeń 2018 - 18:29

Pan Wawrzyniec Chróścielewski wyciągnął mnie kiedyś z wielkich tarapatów. Może spróbuj umówić się właśnie do niego? Trudno o drugiego tak konkretnego, profesjonalnego prawnika. Kiedy miałem okazje być jego klientem, Pan Wawrzyniec w stu procentach był zaangażowany w prowadzenie mojej sprawy i ani na chwile mnie nie odstępował. Można było w każdej chwili do niego zadzwonić, czy przyjść i o wszystkim porozmawiać. Bardzo polecam. Rzadko spotyka się adwokata z tak bezinteresownym, uczciwym podejściem :)

#26 ~Lord Berus~

~Lord Berus~
  • Goście

Napisano 19 marzec 2018 - 22:27

Znajoma nie dawno mówiła mi o sprawdzonej kancelarii adwokackiej Wojas Pawlak z Gliwic, którzy m.in. zajmują się sprawami karnymi. Sprawdzona i doświadczona firma to większe szanse wygranej sprawy.

#27 ~Andrzej~

~Andrzej~
  • Goście

Napisano 30 czerwiec 2018 - 19:27

Znam świetną Pani adwokat, która wygrała moją sprawę, jak i sprawę kolegi. Bo to właśnie od niego dowiedziałem się o wybitnej pani mecenas Pyszkowskiej. Pani Pyszkowska nie pozwoliła na to, by sąd wydał na mnie wyrok. Jestem jej bardzo wdzięczny za całą pomoc, za to jak i również mile mnie potraktowała. Jeżeli macie problem ze sprawami karnymi, to tylko do niej, bo nie ma lepszego prawnika.

#28 ~ewa~

~ewa~
  • Goście

Napisano 11 listopad 2018 - 17:37

Andrzej Rutkowski, absolutny profesjonalista, jestem zaskoczony jego podejściem do klienta, zaangażowaniem i, wiedzą i sposobem jej przekazywania.

witam czy mogę prosić namiar na  niego

#29 ~damian~

~damian~
  • Goście

Napisano 14 listopad 2018 - 14:48

Jak szukacie z okolic Trójmiasta to w Tczewie jest świetny adwokat - Paweł Cejrowski, ma Kancelarię na Słowackiego. Zwróciłem się do niego właśnie w sprawie z zakresu prawa karnego, bardzo bogate doświadczenie w tym temacie.

#30 ~mikejla~

~mikejla~
  • Goście

Napisano 18 grudzień 2018 - 12:40

Ze sprawami karnymi bardzo dobrze radzi sobie kancelaria adwokacka Wojas Pawlak z Gliwic. Może i wam przydadzą się namiary na tę kancelarię. Wystarczy wpisać w wyszukiwarce. Zajmują się nie tylko sprawami karnymi, ale i również rozwodami czy prawem pracowniczym. W moim mieście bardzo dużo mówi się o tej kancelarii, o tym że są bardzo skuteczni.

#31 ~DarO~

~DarO~
  • Goście

Napisano 13 luty 2019 - 10:43

Po wielu rekomendacjach zdecydowałem się na pomoc Kancelarii Adwokackiej Cejrowski z Tczewa. Świetne przygotowanie do sprawy, widać było ogromne zainteresowanie, wiedzę, doświadczenie. To zaowocowało. Doceniam pomoc!

#32 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 luty 2019 - 11:54

margines się produkuje

#33 ~Marta~

~Marta~
  • Goście

Napisano 29 marzec 2019 - 12:05

polecam kancelarie JST z Warszawy, skuteczni i bardzo po ludzku podchodza do klienta

#34 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 marzec 2019 - 12:41

"po ludzku" podchodzą do tych co narobili gnoju- albowiem pieniądz nie śmierdzi w przeciwieństwie do...

#35 ~mira~

~mira~
  • Goście

Napisano 30 marzec 2019 - 18:10

Niezawodny jest adwokat Cejrowski. Ma ogromną wiedzę w tego rodzaju sprawach i potrafi ją wykorzystać w praktyce. 

#36 ~Wojtas~

~Wojtas~
  • Goście

Napisano 03 kwiecień 2019 - 09:53

Dla mnie najlepszy i bezkonkurencyjny jest Dariusz Kotłowski. Tyle ile mu zawdzięczam, to głowa mała. Najpierw wpadłem z firmą i musiał mnie wyciągać z kłopotów, a później żona ode mnie odeszła i utrudniała mi widywanie się z synem. Gdyby nie on pewnie do dzisiaj nie miałbym jak się zobaczyć z dzieciakiem i tonąłbym w długach. 

#37 ~Maria Oliwia Rybicka~

~Maria Oliwia Rybicka~
  • Goście

Napisano 18 kwiecień 2019 - 11:38

Moją sprawę prowadził Tomasz Tomaszczyk, adwokat z Warszawy, jeśli chodzi o jego pracę nie mam żadnych zarzutów i mogę polecic jego usługi z czystym sumieniem

#38 ~Mariusz~

~Mariusz~
  • Goście

Napisano 18 kwiecień 2019 - 22:08

No to ja miałem ostatnio sprawę karną w sądzie i pomogła mi kancelaria adwokacka Wojas Pawlak, albo też inaczej legaleo. Super ludzie, którzy od razu ukazali mi zrozumienie. Mam rodzinę, a nic nie zrobiłem, ktoś próbował mnie wrobić.. Moim adwokatom jakoś udało się mnie wybronić, chociaż łatwe to to nie było. Teraz mogę być z moją rodziną i dalej spokojnie żyć.

#39 ~Agata90~

~Agata90~
  • Goście

Napisano 09 maj 2019 - 14:12

Jeśli chodzi o Poznań i okolice to najlepszy adwokat to Kamil Wasilewski

#40 ~Patrycja~

~Patrycja~
  • Goście

Napisano 17 maj 2019 - 13:46

Sama korzystałam z usług Pana Tomaszczyka, widziałam, że ktoś juz wpsominal, bardzo dobry prawnik z zamiłowania, warto się udać

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych