Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »
Drodzy internauci!
W związku z ciszą wyborczą wyłączyliśmy możliwość komentowania artykułów i zamieszczania wpisów na forum.
Zapraszamy w niedzielę wieczorem, po zakończeniu głosowania.

Dobry adwokat - sprawy karne

39 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Anabel~

~Anabel~
  • Goście

Napisano 10 czerwiec 2014 - 00:27

Wiem, że może nie jest odpowiednie, ale może tutaj uzyskam pomoc. Potrzebuję adwokata, który specjalizuje się w sprawach karnych. Jestem pokrzywdzoną i ze względu na jej wielowątkowość, chciałabym aby została poprowadzona profesjonalnie od samego początku!

Od znajomych słyszałam o Skalmowski, aczkolwiek sama nie posiadam żadnych info żeby się do tego odnieść.

Proszę pomóżcie!

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 czerwiec 2014 - 19:14

Ska(o)limowski to dobry wybor.

#3 bekindtome

bekindtome

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 02 październik 2014 - 22:53

Dobrym adwokatem od prawa karnego jest Katarzyna Słapczyńska z Warszawy. Pomaga zarówno osobom indywidualnym, jak i biznesmenom, a jest niezwykle energiczna i oczytana w swojej specjalizacji, więc szybko można liczyć na rezultaty.

#4 ~lucylu~

~lucylu~
  • Goście

Napisano 20 październik 2014 - 20:21

mi w sprawie karnej pomogli prawnicy z Volenti Kancelarie Prawne Sp. zo.o., profesjonalnie i na prawde rzetelnie podchodzą do sprawy... są mega zainteresowani i zaangażowani, polecam!

#5 ~Nickname~

~Nickname~
  • Goście

Napisano 27 listopad 2014 - 21:27

Pół roku temu znajomy miał problem z prawem i zgłosił sie do Pani Katarzyny Słapczyńskiej. Profesjonalna i rzetelna babka, dzięki niej znajomy nie poszedł do więzienia a w ramach rekompensaty dostał tylko prace społeczne.

#6 ~Krystian~

~Krystian~
  • Goście

Napisano 15 grudzień 2014 - 11:10

Kancelaria Bałaga, od spraw karncyh jest mecenasz Łukasz Bałaga.

#7 ~karnista~

~karnista~
  • Goście

Napisano 15 grudzień 2014 - 17:43

Iwona Zielinko Super papuga

#8 ~Arti~

~Arti~
  • Goście

Napisano 28 styczeń 2015 - 15:19

Andrzej Rutkowski, absolutny profesjonalista, jestem zaskoczony jego podejściem do klienta, zaangażowaniem i, wiedzą i sposobem jej przekazywania.

#9 ~berttt~

~berttt~
  • Goście

Napisano 14 lipiec 2016 - 15:34

Nie wiem jak to w innych sprawach, ale w kwestii alimentów to bym polecała pana Chmielewskiego. Kancelaria jest na al Solidarności. Można się skontaktować online na stronie adwokat-rodzinny.com. Życzliwy, sympatyczny człowiek z takim fajnym podejściem z pełnym zrozumieniem dla człowieka i jego sytuacji.

#10 ~macedon~

~macedon~
  • Goście

Napisano 24 październik 2016 - 12:21

Z Tczewa jest dobry adwokat, sam korzystałem z jego doświadczenia, także mogę polecić, bo facet rzeczywiście zna się na rzeczy. Dużo mi pomógł. cejrowski.pl

#11 ~natalias~

~natalias~
  • Goście

Napisano 04 listopad 2016 - 12:43

Ogólnie na dobrego prawnika to jest dość ciężko trafić. Jak walczyłam o wyższe alimenty od męża na dzieci to pomogli mi skutecznie dopiero w Lex Optimum. Wcześniej w innych kancelariach to tylko brali ode mnie pieniądze, a efektów ich działań nie było widać. Tutaj w końcu coś się ruszyło do przodu i zasądzono wyższą stawkę niż pierwotnie. Jednak dużo zależy od podejścia adwokata.

#12 ~Janika~

~Janika~
  • Goście

Napisano 16 luty 2017 - 09:52

Zależy skąd jesteś.... ja miałam adwokata z Tczewa. Naprawdę genialny człowiek i profesjonalista. Moja sprawa nie była łatwa, trochę zawiła i dużo fałszywych oskarżeń. Świetnie sobie poradził, udowodnił, że jestem nie winna na podstawie faktów. Adwokat Cejrowski

#13 ~artrr~

~artrr~
  • Goście

Napisano 13 kwiecień 2017 - 13:47

Jest bardzo dużo kancelarii prawnych, mam w ogóle wrażenie że z roku na rok jakby coraz więcej. Pewnie nie bez znaczenia są przepisy prawne które bywają wyjątkowo skomplikowane więc potrzebni są ludzie do ich objaśniania. A co do prawników w Poznaniu to na pewno Szymon Stypuła jest dobrym profesjonalistą. Wiem że jego konikiem jest prawo karne, ale sam korzystałem z jego pomocy przy sprawach gospodarczych związanych z prowadzeniem działalności.

#14 ~cerss~

~cerss~
  • Goście

Napisano 25 kwiecień 2017 - 14:52

Jest bardzo dużo kancelarii prawnych, mam w ogóle wrażenie że z roku na rok jakby coraz więcej. Pewnie nie bez znaczenia są przepisy prawne które bywają wyjątkowo skomplikowane więc potrzebni są ludzie do ich objaśniania. A co do prawników w Poznaniu to na pewno Szymon Stypuła jest dobrym profesjonalistą. Wiem że jego konikiem jest prawo karne, ale sam korzystałem z jego pomocy przy sprawach gospodarczych związanych z prowadzeniem działalności.

#15 ~dartisss~

~dartisss~
  • Goście

Napisano 15 maj 2017 - 15:59

Faktyczną pomoc przy walce o odszkodowanie od ubezpieczyciela dostałem w kancelarii na Moniuszki u pana Pocieja. Od razu w zasadzie zabrał się do działania, nie było odkładania tematu w czasie. Także reakcja prawnika była niemal natychmiastowa co jednak miało ogromne znaczenie. Wiem, że niektóre kancelarie to przy sprawach o dość niewielkie sumy to się potrafią właśnie nie za bardzo śpieszyć.

#16 ~Młodzież Wszechpolska~

~Młodzież Wszechpolska~
  • Goście

Napisano 15 maj 2017 - 20:54

polecam Romana Giertycha    hehehhehehee

#17 ~mirkoslass~

~mirkoslass~
  • Goście

Napisano 30 maj 2017 - 14:34

Każda sprawa jest inna, każda ma swój specyficzny klimat że tak powiem. Także to że jeden prawnik sobie z czymś poradził to nie znaczy że u innego klienta też będzie tak samo skuteczny. Ale jeśli już miałbym kogoś polecić to może Władysław Pociej. Ja parę razy w życiu z jego usług korzystałem i nie narzekam. Zawsze dokładny i zorganizowany, nie zostawiał spraw na ostatnią chwilę, wszystkie dokumenty były gotowe i dostarczone na czas.

#18 ~Renata~

~Renata~
  • Goście

Napisano 07 sierpień 2017 - 15:00

Zależy skąd jesteś.... ja miałam adwokata z Tczewa. Naprawdę genialny człowiek i profesjonalista. Moja sprawa nie była łatwa, trochę zawiła i dużo fałszywych oskarżeń. Świetnie sobie poradził, udowodnił, że jestem nie winna na podstawie faktów. Adwokat Cejrowski

Ja również rekomenduję tą kancelarię jako solidną i doświadczoną kancelarię adwokacką. Mi Pan Cejrowski dał się poznać jako doskonały, skuteczny i opanowany adwokat. Wiem, że wyróżnia Go w województwie skuteczność działania.

#19 ~Adart~

~Adart~
  • Goście

Napisano 13 wrzesień 2017 - 10:13

Wiesz co ja bym proponował prawnik Babiak i jej kancelarię. Mają szeroki zakres usług, od spraw karnych po rodzinne. Ja tutaj korzystałem z wsparcia jak zakładałem firmę. Szybki kontakt, miła atmosfera i też jasne warunki cenowe. Mogę do nich numer podać jak coś -790 813 399.

#20 ~katarzyna 81~

~katarzyna 81~
  • Goście

Napisano 11 październik 2017 - 19:02

czy polecacie dr zielinko?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych