Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

do czego służy PUP (Powiatowy Urząd Pracy) ;)

183 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~giovanni~

~giovanni~
  • Goście

Napisano 14 luty 2012 - 18:55

przez parę miesięcy szukałem pracy w PUP-ie, i takie tymczasowe, dorywcze dostawałem, prawda jest taka, że pracodawcy jak szukają człowiek do pracy wolą dać ogłoszenie do gazety czy do internetu niż iść do urzędu, po dwóch latach szukania stałej pracy pół roku temu załapałem się do telesprzedaży, do eniro w białymstoku. tylko pracę znalazłem przez internet, bo akurat moja firma tam prowadzi rekrutacją. i takiej porządnej pracy, ze stałą umową i całym pakietem socjalnym, to nie ma co szukać w PUP-ie, bo jej po prostu tam nie ma.

#42 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 luty 2012 - 18:57

http://www.up.podlas...hp/strony/18739 Tu macie numery pokoi i można dowiedzieć się kto jest kulturalny a komu słoma z butów wygląda.

#43 ~erni~

~erni~
  • Goście

Napisano 15 luty 2012 - 00:30

Do GOŚĆ= dzięki za pokazanie tej strony www. z PUP najwięcej i TU nazwisk na -uk i -icz a mało na -ski coś TU nie tak.Czyżby krewni burmistrza? Podobnie jak w H-ce.Podobnie jest wszędzie.Co za cholera??? To taka moda na te -uk? Jeszcze się nie przechrzcili???

#44 ~panna~

~panna~
  • Goście

Napisano 15 luty 2012 - 00:36

Jedna z urzędniczek powiedziała mi wprost: jak pani znajdzie sobie pracę to zgłosi pani nam to a my damy skierowanie.Mało nie dostałam zawału słysząc coś takiego.Pozdrawiam...

#45 ~hehehe~

~hehehe~
  • Goście

Napisano 15 luty 2012 - 06:14

Do GOŚĆ= dzięki za pokazanie tej strony www. z PUP najwięcej i TU nazwisk na -uk i -icz a mało na -ski coś TU nie tak.Czyżby krewni burmistrza? Podobnie jak w H-ce.Podobnie jest wszędzie.Co za cholera??? To taka moda na te -uk? Jeszcze się nie przechrzcili???

to znaczy że czynią znak krzyża całą dłonią ,-tak jak burmistrz?

#46 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 luty 2012 - 06:22

co ma piernik do wiatraka,a jeżeli by tak było to na ski prawie by nie mieli pracy ,przeważnie nazwiska pracodawców tez kończą się na,uk,cz .Nie wiedzialem że jeszcze są tumany twego pokroju,obudz się jesteś w europie.

#47 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 luty 2012 - 10:30

Jedna z urzędniczek powiedziała mi wprost: jak pani znajdzie sobie pracę to zgłosi pani nam to a my damy skierowanie.Mało nie dostałam zawału słysząc coś takiego.Pozdrawiam...

może chodzi o staż?po co skierowanie z PUP do pracy którą sam sobie znalazłem.jedyne co muszę to powiadomić o tym fakcie pup w ciągu 7 dni.

#48 ~Gienio~

~Gienio~
  • Goście

Napisano 16 luty 2012 - 08:19

Witam,
PUP sluzy do tego zeby zmniejszyc bezrobocie w Bielsku poprzez zatrudnianie w nim niepotrzebnych ludzi. Biurowiec calkiem spory, ludzi po 3-4 osoby na pokoj. A ofert pracy:
http://pupbp.pdt.pl/...ork_offers.html
Cale 5!!
Po co wogle cos takiego utrzymywac, w tej wielkosci oczywiscie? Obserwuje ta strone regularnie i nigdy nie bylo wiecej ofert niz 15...w tzw najlepszych czasach.

#49 ~.~

~.~
  • Goście

Napisano 16 luty 2012 - 08:29

Ostatnio wypierdzielili 60tys.euro na klimatyzatory bo tym grubym bapom zaddy latem na stołkach robią się mokre.

#50 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 luty 2012 - 08:54

Witam,
PUP sluzy do tego zeby zmniejszyc bezrobocie w Bielsku poprzez zatrudnianie w nim niepotrzebnych ludzi. Biurowiec calkiem spory, ludzi po 3-4 osoby na pokoj. A ofert pracy:
http://pupbp.pdt.pl/list_all_work_offers.html
Cale 5!!
Po co wogle cos takiego utrzymywac, w tej wielkosci oczywiscie? Obserwuje ta strone regularnie i nigdy nie bylo wiecej ofert niz 15...w tzw najlepszych czasach.

5 ofert na okloło 2000 bezrobotnych czyli 1 oferta na 400 bezrobotnych, przecież to język boli od gadania każdemu o tym samym.

#51 ~hihihi~

~hihihi~
  • Goście

Napisano 16 luty 2012 - 08:56

to znaczy że czynią znak krzyża całą dłonią ,-tak jak burmistrz?

Nasi burmistrzowie żegnają się 3 palcami.

#52 Arnold Boczek

Arnold Boczek

VIP

• Użytkownicy
  • 835 postów

Napisano 16 luty 2012 - 17:22

z tymi stażami to macie rację.. ofert pracy mało a ludzi jest mnóstwo.. Ja niewiem co te "babki" tam robią. To nie mit z tym chamstwem ze str pracujących tam kobiet ( oczywiście nie wszystkie są chamskie ) szczególnie w rejestracji. Wielkie paniusie urzędniczki. Swoich zachowaniem sugerują że to one są dla nas...

#53 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 luty 2012 - 18:30

z tymi stażami to macie rację.. ofert pracy mało a ludzi jest mnóstwo.. Ja niewiem co te "babki" tam robią. To nie mit z tym chamstwem ze str pracujących tam kobiet ( oczywiście nie wszystkie są chamskie ) szczególnie w rejestracji. Wielkie paniusie urzędniczki. Swoich zachowaniem sugerują że to one są dla nas...

Z grubą w rejestracji kiedyś ostro się poklóciłem. Ta pani to dosłowna księ"sz"niczka :lol:
Faktem jest to że tych biurokratów jest tam za dużo o około 50%. Czy ktoś nad tym dziadostwem tam panuje? W ogóle po co taki urząd istnieje? Pracy i tak nie załatwią to wiadomo na 100%.

#54 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 luty 2012 - 07:45

Co z tymi stażami nie tak? "Lepsze kąski" znajomym lub jak mama z tatem załątwią?
A reszta uczciwych, po szkołach dają jak się trafi bo jak nie to "jak sobie znajdziesz to..."

#55 ~Gienio~

~Gienio~
  • Goście

Napisano 17 luty 2012 - 13:06

Powiem krótko dziesiejsze szkoły zaoczne , tytuły mgr to g..o warte. Szkoly typu WSAP, ta na choroszczanskiej, resocjaliazacji na wylocie na warszawe...i wiele innych. Wypuszczaja matolow z dyplomem co roku wiecej. Co ma znaczyc ten tytul skoro gosc nie ma pojecia na jakie wyklady chdozi, kto prowadzi i oczym sa. A statystycznie bezrobocie z MGR rosnie.

#56 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 luty 2012 - 17:57

:o Jak się dostać na jakiś kurs gdy nie ma się znajomości ?Czy to możliwe.

Do czego służy pup? Do niczego nie służy, pup- powiatowy urząd pasożytniczny. Sama nazwa wiele mówi.

#57 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 luty 2012 - 18:19

pasożyt-(z j. pol.)osoba zatrudniona w sferze budżetowej najczęściej dzięki koneksjom matki, ojca, ciotki itp.najczęściej wykonująca zlecone prace biurowe w związku ze swoim nieudacznictwem typu dwie lewe ręce.

#58 ~ad~

~ad~
  • Goście

Napisano 18 luty 2012 - 10:25

http://pupbp.pdt.pl/...2012-w_667.html

wymagane doświadczenie zawodowe- minimum rok.

Ja się pytam gdzie mam je zdobyć jak wszędzie jest wymagane doświadczenie...

#59 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 czerwiec 2016 - 12:37

podbijam temat po co komu potrzebny ten pup

#60 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 czerwiec 2016 - 16:59

PUP w Bielsku-nic tylko ubezpieczenie.Cały czas te same twarze znajomych osób a urzędnicy kombinują jakby ich się pozbyć czyli wykreślić z urzędu.

to się nazywa przeciwdziałanie bezrobociu do którego niby te urzędy sa powołane w praktyce to fikcja niestety, nie czytałem 1 pozytywnego komentarza na temat tych urzedów z drugiej strony z pustego i salomon nie naleje

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych