Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

do czego służy PUP (Powiatowy Urząd Pracy) ;)

183 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Tony Montana~

~Tony Montana~
  • Goście

Napisano 18 styczeń 2012 - 10:12

Generalnie to polecałbym szukanie pracy na własną rękęDołączona grafika

Tak szczególnie w budżetówce."Powodzenia"-jak powiedział Kwazimodo patrząc na swój garb.
nepotyzm, kumoterstwo, matkowizny, pociotki i inne takie znajomizmy trzymają się publicznych stołkach.Stażu byś nieznalazł/a w rzadnym urzędzie, sądzie itp.

#22 ^MaD^

^MaD^

stażysta

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 73 postów

Napisano 19 styczeń 2012 - 08:19

Stażu byś nieznalazł/a w rzadnym urzędzie, sądzie itp.

Jak sobie sam nie załatwisz to nawet do sklepu na staż nie pójdziesz :P Nawet jak masz nagrany staż to i tak nie wiadomo czy Cie wyślą bo pewnie dostaniesz odp: Nie mamy już pieniędzy w tym roku... Tak idealnie prosperuje pup

#23 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 styczeń 2012 - 14:16

Jak sobie sam nie załatwisz to nawet do sklepu na staż nie pójdziesz :P Nawet jak masz nagrany staż to i tak nie wiadomo czy Cie wyślą bo pewnie dostaniesz odp: Nie mamy już pieniędzy w tym roku... Tak idealnie prosperuje pup

Podobno w uchwytacj sa staze

#24 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 styczeń 2012 - 10:08

Podobno w uchwytacj sa staze

Może komuś PUP ofrował staż od nowego roku?Jeżeli coś wiecie to dajcie strzałe.Z góry dzięki

#25 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 styczeń 2012 - 10:39

Może komuś PUP ofrował staż od nowego roku?Jeżeli coś wiecie to dajcie strzałe.Z góry dzięki

Tak jak wyżej ktoś napisał, w Bison Bialu są staże, a jeśli będziesz ok to dostajesz umowe. Kolega się załapał

#26 Homo Erectus

Homo Erectus

Marek Kulesza

• Użytkownicy
  • 3465 postów

Napisano 27 styczeń 2012 - 18:32

http://forum.poranny...886#entry635886

#27 Arnold Boczek

Arnold Boczek

VIP

• Użytkownicy
  • 835 postów

Napisano 29 styczeń 2012 - 18:55

Tak jak wyżej ktoś napisał, w Bison Bialu są staże, a jeśli będziesz ok to dostajesz umowe. Kolega się załapał

staże ok. Tylko musisz latać przez pierwsze miesiące dzień w dzień na białystok :)

#28 ~oszus~

~oszus~
  • Goście

Napisano 02 luty 2012 - 09:26

Mam 14 lat pracy za sobą jednak w 2009 byłem zmuszony uczeszczac do pup przez 4 miesiące. Z tą kawą to prawda.... na petentów którzy się rejestrują pani wrecz "warczy" (chyba za duzo ludzi przyszło i brak czasu na wypicie kawy). Dla tych pań cały czas coś nie pasowało, a to nie taki wniosek, a to nie taki "styl" formularza i tak na okrągło. Chyba z 7 razy jeździłem do firmy i tłumaczyłem jak ma ten dokument napisać, tak aby się spodobał dla szanowniej czcigodniej cudownej pani w P U P :D

Na samą myśl, że bym musiał tam ponownie uczęszczać ....

Jak warczy to warknij x2 x3 aż kierowniczka przyjdzie, a potem pokaż że nagrałeś. Nagle cisza i słychać prrrrr. To działa.

#29 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 luty 2012 - 13:25

Na stronie PUP pojawił się "plan finansowy" na 2012 rok.Może macie jakieś pomysły jak "ugruźć" staż.Dodam że, nie mam żadnych "znajomych" tzn. matki, ojca,ciotki itp. w żadnym urzędzie, starstwie, sądzie.Co robić???

#30 ~bezrobotny 2012~

~bezrobotny 2012~
  • Goście

Napisano 07 luty 2012 - 17:02

Na stronie PUP pojawił się "plan finansowy" na 2012 rok.Może macie jakieś pomysły jak "ugruźć" staż.Dodam że, nie mam żadnych "znajomych" tzn. matki, ojca,ciotki itp. w żadnym urzędzie, starstwie, sądzie.Co robić???

nie mam pojęcia jak tam się doczepić ,też bym się załapał na jakiś ich pomysł,jutro może się tam udam.

#31 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 luty 2012 - 17:20

nie mam pojęcia jak tam się doczepić ,też bym się załapał na jakiś ich pomysł,jutro może się tam udam.

To jak się czegoś dowiesz to daj strzałę.Ja mam złe wspomnienia z tamtąd czyli:"Jak sobie znajdziesz to...".Szukałem sobie po "budżetówkach" głupuiego stażu i nieznalazłem.Podejrzewam, że bez znajomości których nieposiadam niemam co liczyć na staż.A znam takich którzy mają "znajomych",niepokończone szkoły i dostali staż a nawet robote.Nepotyzm i kumotwerstwo rządzi.Aż razi w oczy.

#32 Arnold Boczek

Arnold Boczek

VIP

• Użytkownicy
  • 835 postów

Napisano 07 luty 2012 - 17:44

To jak się czegoś dowiesz to daj strzałę.Ja mam złe wspomnienia z tamtąd czyli:"Jak sobie znajdziesz to...".Szukałem sobie po "budżetówkach" głupuiego stażu i nieznalazłem.Podejrzewam, że bez znajomości których nieposiadam niemam co liczyć na staż.A znam takich którzy mają "znajomych",niepokończone szkoły i dostali staż a nawet robote.Nepotyzm i kumotwerstwo rządzi.Aż razi w oczy.

jaką szkołę kończyłeś?

#33 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 luty 2012 - 17:54

Prawo UwB

#34 Arnold Boczek

Arnold Boczek

VIP

• Użytkownicy
  • 835 postów

Napisano 07 luty 2012 - 18:03

Prawo UwB

w sądach czy kancelariach nie dostaniesz roboty. Bynajmniej w bielsku i białym. Tam grzane miejsca czekają na syneczków i córeczki prawników.

Rób kursy, np na operatora koparki, prawko na c najlepiej c+e ( dużo jest ofert, może trafisz na taką gdzie nie jest wymagane doświadczenie). W bielsku bez znajomości nie biorą, chyba że do suempola :/

Dużo ludzi poszło na administrację i zarządzanie itp. I każdy liczy na pracę w ciepłym biurku. teraz tylko studia techniczne.

Użytkownik traVolta edytował ten post 07 luty 2012 - 18:06

#35 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 luty 2012 - 18:13

w sądach czy kancelariach nie dostaniesz roboty. Bynajmniej w bielsku i białym. Tam grzane miejsca czekają na syneczków i córeczki prawników.

Rób kursy, np na operatora koparki, prawko na c najlepiej c+e ( dużo jest ofert, może trafisz na taką gdzie nie jest wymagane doświadczenie). W bielsku bez znajomości nie biorą, chyba że do suempola :/

Dużo ludzi poszło na administrację i zarządzanie itp. I każdy liczy na pracę w ciepłym biurku. teraz tylko studia techniczne.

Takich syneczków i córeczki z miłą chęcią zobaczyłbym w suempolu lub netterze na produkcji po tym jak ich mamusie i tatusie polecieli ze stołka za przyjmowanie znajomych na stanowiska.

#36 Arnold Boczek

Arnold Boczek

VIP

• Użytkownicy
  • 835 postów

Napisano 07 luty 2012 - 18:33

Takich syneczków i córeczki z miłą chęcią zobaczyłbym w suempolu lub netterze na produkcji po tym jak ich mamusie i tatusie polecieli ze stołka za przyjmowanie znajomych na stanowiska.

niestety nic się nie zmieni, nie gdy ten rząd jest u włądzy. Właśnie tacy synkowie czy córeczki podejmują często absurdalne decyzje.

#37 ~bezrobotny2012~

~bezrobotny2012~
  • Goście

Napisano 10 luty 2012 - 08:44

Byłem i pytalem ;o stażach nawet nie chcieli mówić ,a o szkoleniach to tylko indywidualne z jednym ale,jak znajdziesz pracodawcę który zatrudni po szkoleniu.A kto zaryzykuje zatrudnić człowieka np: za pół roku,niektóre kursy tyle trwają,chyba że jakiegoś kumpla .

#38 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 luty 2012 - 10:44

Byłem i pytalem ;o stażach nawet nie chcieli mówić ,a o szkoleniach to tylko indywidualne z jednym ale,jak znajdziesz pracodawcę który zatrudni po szkoleniu.A kto zaryzykuje zatrudnić człowieka np: za pół roku,niektóre kursy tyle trwają,chyba że jakiegoś kumpla .

OK. Dzięki za info.Czyli staże córeczkom i synalkom jak mamusia z tatusiem załatwią "u siebie".Znam już takich.A szkolenia wybrańcom.Wszystko jasne.

#39 ~bezrobotny 2012~

~bezrobotny 2012~
  • Goście

Napisano 14 luty 2012 - 15:41

OK. Dzięki za info.Czyli staże córeczkom i synalkom jak mamusia z tatusiem załatwią "u siebie".Znam już takich.A szkolenia wybrańcom.Wszystko jasne.

dziś na staż brali do uchwytów ,była ponad 100 ludu,wydaje się że cała kasa pójdzie właśnie do BISON BIAL.coś byla mowa o 100 osobach.

#40 ~erni~

~erni~
  • Goście

Napisano 14 luty 2012 - 16:55

Niektóre gęby to siedzą w bielskim PUPie bo już emeryturki dostaną a posadki ciepłe deszcz na łby nie leje jak na budowach zimą nie trza tupać a tu i poplotkować w ciepełku dobrze i dupkę każdemu można obrobic, jednym słowem lepiej niż Ameryka.A do łopaty miglansyyyyyyyy.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych