Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

do czego służy PUP (Powiatowy Urząd Pracy) ;)

189 odpowiedzi w tym temacie

#181 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 lipiec 2018 - 15:56

Szok

teraz już chyba 800 plusowiec

#182 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 wrzesień 2019 - 16:50

Po co ten urząd w Bielsku? Kto chce prace tu ma.

Bielsk Podlaski raj gdzie brakuje rąk do pracy

#183 ~budowlaniec~

~budowlaniec~
  • Goście

Napisano 08 wrzesień 2019 - 17:46

pracuję cały czas ale nawet ubezpieczenia nie mam bo : w ciągu 1 godziny PUP wydzwaniał ze 20 razy ( na miejscu mojego szefa też bym pomyślał - albo on pracuje, albo przez telefon rozmawia ) do tego doszło, że powiedziałem by się ode mnie odchrzanili ( oczywiście były to mocniejsze słowa)

w konsekwencji PUP nałożył mi karę - brak ubezpieczenia na okres pół roku ( choć żadnych korzyści finansowych nie mam związanych z PUP - żyję z tego co zarobię )

NIE CHCĘ MIEĆ NIC WSPÓLNEGO Z TYM WIELKIM KŁAMSTWEM JAK PUP

JUŻ PRĘDZEJ WOLĘ ZDECHNĄĆ Z GŁODU!!!!!!!!

#184 ~ffo~

~ffo~
  • Goście

Napisano 09 wrzesień 2019 - 03:39

No dobra, mam bardzo niskie ambicje..... jak dostać pracę w PUP ? Też tylko przez znajomości ? :D

#185 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 grudzień 2019 - 16:53

PUP do likwidacji. To sa nieroby. A ubezp.zdrowotne ma miec nawet niezarejestrowany. Przeciez to jakas sciema jest z trym chodzeniem do PUP.

Z pustego to i Salomon nie naleje , przy obecnym wynagrodzeniach nie chcą płacić Polakom to sprowadzają milionami Ukrainców, Filipinczyków, Wietnamczyków i innych , młodzi ludzie musza emigrować, sa wypychani z kraju bo dla nich nie ma tu przyszłości  i nic się nie robi żeby to zmienić

#186 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 grudzień 2019 - 20:54

Czy ubezpieczenie zdrowotne dla każdego bez konieczności rejestrowania się w pup obowiazuje ?, miało być w prowadzone zdaje się 2018 roku ,podobno takowe jest zagwarantowane w konstytucji ?

Czy ktoś się może orientuje w temacie ?

#187 ~ksiek~

~ksiek~
  • Goście

Napisano 20 grudzień 2019 - 17:48

Gniezno przeciera szlaki, z powodu spadku bezrobocia do 3% redukują zatrudnienie w PUPie

#188 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 grudzień 2019 - 18:11

Czy ubezpieczenie zdrowotne dla każdego bez konieczności rejestrowania się w pup obowiazuje ?, miało być w prowadzone zdaje się 2018 roku ,podobno takowe jest zagwarantowane w konstytucji ?

Czy ktoś się może orientuje w temacie ?

Myśle, że 99% tylko po to rejestruje się aby mieć ubezpieczenie. 

#189 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 grudzień 2019 - 16:06

Gniezno przeciera szlaki, z powodu spadku bezrobocia do 3% redukują zatrudnienie w PUPie

tutaj bezrobocie jest takie samo jak wcześnie , a co miała dac ta redukcja w Gnieznie czy teraz czy wcześniej byli bezrobotni ?

#190 ~zascian~

~zascian~
  • Goście

Napisano 02 styczeń 2020 - 22:43

od tego roku minimalna 2600 brutto ,miejscowi janusze biznesu chyba z szoku popuścili w gacie , legalnej pracy nie było za 2240 brutto to teraz już w ogóle zapomnij

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych