Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Dlaczego kupujecie nowe mieszkania a nie domy?

129 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 marzec 2019 - 20:57

sprzedałem na nowym mieście kupiłem w centrum,sprzątaczka sprząta,koleś odgarnia śnieg,śmieciara zabiera śmiecie,nic nie robię życie jest cudowne,samochód w podziemnym garażu,miasto daje wode i ogżewanie,płacę za 65 m2 plus taraz 60m2 400 zl i git majonez a za 20-30 lat to jak znalazł a nie pierooooodolić się ze zajebbbbie śniegiem,odgarniać,palić w piecu,daleko do medyka,dzieci mają Cię w d., a z dachu kapie i mieszkasz na wysrankach do centrum daleko tylko liczysz na własne auto i nie wypijesz bo utkniesz.Kupuj DOM na wysrankach i obsr,,,,,,aj się!

Racja

#42 ~Marek~

~Marek~
  • Goście

Napisano 27 marzec 2019 - 22:23

To i to sprzedać można. Palić w piecu nie trzeba w tych czasach są inne metody.

#43 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 marzec 2019 - 08:13

Zastawie od strony Białegostoku. Z tego co wiem są jeszcze bo oglądałem od strony Kościuk. Lisia, Sarnia itd. Nie wiem jak ceny.

Czyli wszędzie daleko. Do szkoły daleko, do sklepu daleko, do pracy daleko, do dóbr kultury daleko, do lekarza daleko, nawet do kościoła daleko.

Ta różnica w cenie to czas i pieniądze, którymi trzeba pokryć pozorne oszczędności.

#44 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 marzec 2019 - 08:40

Najlepiej to kupić "apartament" 35 metrów kwadratowych w bloku i to jeszcze w kredycie na 30 lat i tak żyć z pętlą na szyi przez pół życia żeby po nocach słuchać imprezowych studentów , płaczących bahorów, szczekających psów  albo kłótni

TYLKO DOM !!!!

#45 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 marzec 2019 - 09:12

Najlepiej to kupić "apartament" 35 metrów kwadratowych w bloku i to jeszcze w kredycie na 30 lat i tak żyć z pętlą na szyi przez pół życia żeby po nocach słuchać imprezowych studentów , płaczących bahorów, szczekających psów  albo kłótni

TYLKO DOM !!!!

Apar tament można wynająć na godziny na agencję towarzyską dla prostytek i alfosów

#46 ~dom to zgon~

~dom to zgon~
  • Goście

Napisano 28 marzec 2019 - 13:18

Czyli wszędzie daleko. Do szkoły daleko, do sklepu daleko, do pracy daleko, do dóbr kultury daleko, do lekarza daleko, nawet do kościoła daleko.

Ta różnica w cenie to czas i pieniądze, którymi trzeba pokryć pozorne oszczędności.

masz luxusy na 1000m dzialce i 0 odpoczynku

#47 ~Maniek~

~Maniek~
  • Goście

Napisano 29 marzec 2019 - 14:56

masz luxusy na 1000m dzialce i 0 odpoczynku

Dlaczego zero odpoczynku?

#48 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 kwiecień 2019 - 15:05

Bo cały czas zapitalasz tam.

#49 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 kwiecień 2019 - 16:14

Przestancie opowiadac bajki jaki to cud miod i odpoczynek w chacie. Mieszkalem 15 lat i sprzedalem. I nawet ogrzewanie bylo gazowe a nie na wegiel ze szuflowac trzeba. Chata to wieczna robota i pol zycia w samochodzie. Teraz mieszkam w bloku i mam spokoj.

#50 ~tymaszwąsy~

~tymaszwąsy~
  • Goście

Napisano 04 kwiecień 2019 - 20:31

I wsadzisz łeb w komputer i siedzisz jak idiota cały wieczór a bebzun rośnie bez roboty i zawał gotowy leniu

#51 ~Wojtek~

~Wojtek~
  • Goście

Napisano 04 kwiecień 2019 - 23:12

I wsadzisz łeb w komputer i siedzisz jak idiota cały wieczór a bebzun rośnie bez roboty i zawał gotowy leniu

No i to by było najlepsze podsumowanie tego tematu. Brawo!

#52 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 kwiecień 2019 - 05:18

Jak zawał to czekaj 45 min na karetke dla BIA, temu dom to zgon.

#53 ~Z miasta~

~Z miasta~
  • Goście

Napisano 05 kwiecień 2019 - 05:19

O czym wy opowiadacie? W miescie Sa silownie gdzie mozna wyjsc, kluby sportowe, sciezki rowerowe. Sa kawiarnie, kina i teatry. Nikt kto nie chce nie siedzi w domu. W domu siedzi sie na wioskach bo gdzie mozna wyjsc? Do plotu ?

#54 ~Aa~

~Aa~
  • Goście

Napisano 05 kwiecień 2019 - 05:54

Najlepiej to kupić "apartament" 35 metrów kwadratowych w bloku i to jeszcze w kredycie na 30 lat i tak żyć z pętlą na szyi przez pół życia żeby po nocach słuchać imprezowych studentów , płaczących bahorów, szczekających psów albo kłótni
TYLKO DOM !!!!

W końcu dobre podsumowanie.Ale oni tego niebzrozunieja.Dzisiaj skoszenie trawy dla tych tłuków to jak praca w polu kilkudniowa. Widzę też że tu się wiekszości zdaje że domy budują ludzie 50letni bo wyjeżdzają z tekstami co będzie w wieku 80lat.po 30tce ma się gdzieś co będzie za kolejnych 35 lat tylko się żyje

#55 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 kwiecień 2019 - 06:19

O czym wy opowiadacie? W miescie Sa silownie gdzie mozna wyjsc, kluby sportowe, sciezki rowerowe. Sa kawiarnie, kina i teatry. Nikt kto nie chce nie siedzi w domu. W domu siedzi sie na wioskach bo gdzie mozna wyjsc? Do plotu ?

A Rzeczywistość? 

Praca, , chata i kanapa.  No może jeszcze  komputer - żeby zabłysnąć na forum.

#56 ~i trudno go sprzedAĆ~

~i trudno go sprzedAĆ~
  • Goście

Napisano 05 kwiecień 2019 - 11:26

dom na kilka lat fajny, podniecenie na początku potem same wady widzisz

#57 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 kwiecień 2019 - 11:41

dom na kilka lat fajny, podniecenie na początku potem same wady widzisz

Po co budować ? Najlepiej to kupić, lub wydzierżawić lesniczówke, albo inny dom  . Sprawdzić i zadecydować.

#58 ~Kazik~

~Kazik~
  • Goście

Napisano 05 kwiecień 2019 - 13:41

W Białymstoku albo na obrzeżach niestac mnie poprostu na dom i tyle powiem. Wybudować fajny dom z fajną działka to trzeba mieć od minimum 600tys w górę. Przy zarobkach Białostockich to możemy tylko krzyczeć tu na forum i nic więcej. Mieszkanie w bloku z płyty kupiłem za 200 tys spłacając kredyt. To na dom ile muszę mieć z kredytem chyba 1 mln. Dom to marzenie nie licznych tyle w temacie. Łatwiej mi napisać by było, że w bloku fajnie. Tylko co w tym fajnego siedzę tu bo muszę jak 80% ludzi

#59 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 kwiecień 2019 - 14:05

ja mialem dom. i mowie ci ze nie ma czego zazdroscic. sprzedalem, kupilem dwa mieszkania i jeszcze troche pieniedzy mi zostalo (na starosc?). jedno sobie a drugie wynajmuje, w przyszlosci bedzie dziecku. blok jest wygodniejszy i taka prawda.

#60 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 kwiecień 2019 - 14:38

Teraz fajne bloki i niskie sa i szybko potem to sprzesaz 2-3 tyg a dom to z rok sie bujałem

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych