Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Dlaczego kupujecie nowe mieszkania a nie domy?

129 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~o, tak o!~

~o, tak o!~
  • Goście

Napisano 26 marzec 2019 - 14:47

To nieprawda, że tak łatwo sprzedać dom z zabudowaniami gospodarczymi na wsi! W takiej "wiejskiej chacie" trzeba jeszcze dużo zainwestować w remont. A, na stare lata, trzeba prosić syna, żeby zawiózł do lekarza w Białymstoku. Okaże się, że syn, lub córka, nie mają czasu, bądź mieszkają daleko!

#22 ~Hubert~

~Hubert~
  • Goście

Napisano 26 marzec 2019 - 15:20

Mam 2 mieszkania w tym jedno pod wynajem a dom będę budował

#23 ~dziadek~

~dziadek~
  • Goście

Napisano 26 marzec 2019 - 19:17

co za pokolenie tylko potrafi plakac i nic wiecej !  , piszecie ze to wszystko robicie dla dzieci czy wnukow tylko co zrobicie jak oni dlugim pobycie mowia Ci ze do kraju nie maja po  co wracac bo nie ma do czego, bo zycie swoje maja ulozone za granica - ewentualnie przyjada do Polski dozyc swoich lat bedac no emeryturze wypracowanej za granica

#24 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 26 marzec 2019 - 19:52

Mają nie dużo bo 20 hektarów. Nic nie robią już bo nie mają sił. Co roku a tylko kukurydzę. Mają podpisana umowę z dużym gospodarstwem. Facet przyjeżdża z maszynami i im to zbiera. Z 20 hektarów po odliczeniu kosztów wychodzi im 60-70 tys złotych plus dopłaty 17 tys złotych. Skąd u was ta nienawiść? Pieniędzy im nie brakuje, trzeba tylko trochę pomyśleć. Ogrzewanie na gaz ich domu to około 3500-4000 zł.

Uprawy muszą być naprzemienne, nie można rok w rok uprawiać to samo bo wyjaławia to glebę i w końcu nic tam nie wyrośnie.

#25 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 marzec 2019 - 20:04

Uprawy muszą być naprzemienne, nie można rok w rok uprawiać to samo bo wyjaławia to glebę i w końcu nic tam nie wyrośnie.

To w/g nowoczesnych kasztanów "płodozmian" , znam takiego samego kasztana z wioski Mińce. Cała wioska też zna Mistrza Świata.Z przyrządów do mowy ma tylko Mordę/Pysk.

#26 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 marzec 2019 - 22:02

Miałem kupić nowe mieszkanie w Białymstoku metraż 59m2. Cena 350tys zł plus wykończenie 420tys razem. Kupiłem działkę okolice Białegostoku 1000m2. Dom 130m2 pod klucz do wprowadzenia razem z działką wyszedł 480 tys złotych. Kto kupuje mieszkania skoro tak okradają?

Bo ty liczyć umiesz. Ale dolicz jeszcze zyski na zdrowiu. Ominie cię użeranie się z durnymi współwłaścicielami we wspólnocie mieszkaniowej.

#27 ~Grażyna~

~Grażyna~
  • Goście

Napisano 27 marzec 2019 - 05:03

Bo ty liczyć umiesz. Ale dolicz jeszcze zyski na zdrowiu. Ominie cię użeranie się z durnymi współwłaścicielami we wspólnocie mieszkaniowej.

I durnymi sonsiadami bo bywają

#28 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 marzec 2019 - 07:00

A w domu gorzej jak sasiad cham, pozatym smog i psy wyją, i daleko z dziecmi wozic non stop jedynie niedziela wolna

#29 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 marzec 2019 - 08:19

Miałem kupić nowe mieszkanie w Białymstoku metraż 59m2. Cena 350tys zł plus wykończenie 420tys razem. Kupiłem działkę okolice Białegostoku 1000m2. Dom 130m2 pod klucz do wprowadzenia razem z działką wyszedł 480 tys złotych. Kto kupuje mieszkania skoro tak okradają?

Bzdury bez konkretów każdy może napisać.

Gdzie ta działka, po ile metr, jakie koszty infrastruktury itd.

Typowe działki pod Białymstokiem a nie pod Mońkami to 200 zł za metr.

1000x200 to 200tys. czyli dom wybudowałeś za 280 tys.

Całkiem fajnie, zwłaszcza gdy pamięta się, że za wykończenie 59 metrowego mieszkania, policzyłeś 70 tys.

Wychodzi, ze stan surowy to 140 tys.

Takie rzeczy tylko w TVPiS.

#30 ~niewąsaty~

~niewąsaty~
  • Goście

Napisano 27 marzec 2019 - 09:10

W domu z rana budzi cię klangor żurawi stojących na łąkach a w mieszkaniu łomot kloców spadających z kilkunastu kibli powyżej

#31 ~Marek~

~Marek~
  • Goście

Napisano 27 marzec 2019 - 15:05

Bzdury bez konkretów każdy może napisać.
Gdzie ta działka, po ile metr, jakie koszty infrastruktury itd.
Typowe działki pod Białymstokiem a nie pod Mońkami to 200 zł za metr.
1000x200 to 200tys. czyli dom wybudowałeś za 280 tys.
Całkiem fajnie, zwłaszcza gdy pamięta się, że za wykończenie 59 metrowego mieszkania, policzyłeś 70 tys.
Wychodzi, ze stan surowy to 140 tys.
Takie rzeczy tylko w TVPiS.

Działka w Choroszczy. 90 zł m2. Bardzo tanio bo teraz kosztuja 100 do 150zl za M2. W Białymstoku to taniej niż 300 zł za M2 nie kupisz. Dom budowany systemem zleconym. Pytania jeszcze jakieś?

#32 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 marzec 2019 - 15:31

Działka w Choroszczy. 90 zł m2. Bardzo tanio bo teraz kosztuja 100 do 150zl za M2. W Białymstoku to taniej niż 300 zł za M2 nie kupisz. Dom budowany systemem zleconym. Pytania jeszcze jakieś?

Ta działka bliżej Białegostoku, Warszawy czy Kruszewa?

#33 ~Marek~

~Marek~
  • Goście

Napisano 27 marzec 2019 - 15:56

Ta działka bliżej Białegostoku, Warszawy czy Kruszewa?

Zastawie od strony Białegostoku. Z tego co wiem są jeszcze bo oglądałem od strony Kościuk. Lisia, Sarnia itd. Nie wiem jak ceny.

#34 ~fan~

~fan~
  • Goście

Napisano 27 marzec 2019 - 16:04

W domu z rana budzi cię klangor żurawi stojących na łąkach a w mieszkaniu łomot kloców spadających z kilkunastu kibli powyżej

Ja mieszkam na ostatnim pietrze i nie mam smrodu gnojowkignojowkignojowki a poza bstokiem on na 3\4 dzialek.

#35 ~Marek~

~Marek~
  • Goście

Napisano 27 marzec 2019 - 17:27

Ja mieszkam na ostatnim pietrze i nie mam smrodu gnojowkignojowkignojowki a poza bstokiem on na 3\4 dzialek.

Zgadza sie na 3/4 działek 40 km od Białegostoku. Przy granicy Białegostoku gdzie hektar kosztuje od 1 mln do 2,5 mln zł nikt Ci krowy nie trzyma.

#36 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 marzec 2019 - 18:05

Zgadza sie na 3/4 działek 40 km od Białegostoku. Przy granicy Białegostoku gdzie hektar kosztuje od 1 mln do 2,5 mln zł nikt Ci krowy nie trzyma.

jak nie trzyma jak w chorosczy, lyskach pasa krowy . a stamtad moze 5 km do bialegostoku

#37 ~Marek~

~Marek~
  • Goście

Napisano 27 marzec 2019 - 18:33

To chyba tylko Ty te krowy widzisz.

#38 ~Sodomita Waligrucha~

~Sodomita Waligrucha~
  • Goście

Napisano 27 marzec 2019 - 18:46

sprzedałem na nowym mieście kupiłem w centrum,sprzątaczka sprząta,koleś odgarnia śnieg,śmieciara zabiera śmiecie,nic nie robię życie jest cudowne,samochód w  podziemnym garażu,miasto daje wode i ogżewanie,płacę za 65 m2 plus taraz 60m2 400 zl i git majonez a za 20-30 lat to jak znalazł a nie pierooooodolić się ze zajebbbbie śniegiem,odgarniać,palić w piecu,daleko do medyka,dzieci mają Cię w d., a z dachu kapie i mieszkasz na wysrankach do centrum daleko tylko liczysz na własne auto i nie wypijesz bo utkniesz.Kupuj DOM na wysrankach i obsr,,,,,,aj się!

#39 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 27 marzec 2019 - 19:26

To chyba tylko Ty te krowy widzisz.

Przy drodze z Choroszczy do Niewodnicy, 2 na pewno trzyma krowy, u jednego jest nawet zlewnia mleka od drobnych hodowców. Na skróty przez las to też z 5 km. od Białegostoku.

#40 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 marzec 2019 - 20:23

a na spotted choroszcz: "Ludzie ktokolwiek widział ktokolwiek wie ? Poszukiwania  krów która uciekły z gospodarstwa z miejscowości Dzikie...zwierzęta aktualnie przebywają gdzieś w lesie w tej że okolicy ..proszę o jakieś aktualne lokalizacje i info z ilością sztuk ..." i odpowiedz : "Rano widziałem stadko byków koło łysek na autobusowce". to ile to od bialegostoku te miejscowosci panie madralinski? <_<

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych