Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Dlaczego jest podział wśród nauczycieli?

16 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Kolega~

~Kolega~
  • Goście

Napisano 20 kwiecień 2019 - 12:55

70% nie chce już strajkować. 30% chce dalej mimo dobrych propozycji ze strony rządu. O co tu chodzi? Wytłumaczcie ludziom bo ja wiem o co. Moja żona jest nauczycielką. Jedyne o co teraz chodzi to paraliż przygotowany przez PO w celu zniechęcenia ludzi do obecnej władzy. Problem w tym, że społeczeństwo nie popiera tego strajku. Służby mundurowe i służba zdrowia nie zostawiła obywateli. Moja żona i jej koleżanki normalnie pracują.

#2 ~Lekarz~

~Lekarz~
  • Goście

Napisano 20 kwiecień 2019 - 13:01

A jaki nauczyciel przychodzi ważny do lekarza. Kim on nie jest. Wie lepiej co mu dolega niż lekarz. W głowach wam się jeb..e nauczyciele. Kim Wy ku..a jesteście.

#3 ~wielka pała~

~wielka pała~
  • Goście

Napisano 20 kwiecień 2019 - 14:30

To taka sama kasta jak sędziowie.

#4 ~cryo~

~cryo~
  • Goście

Napisano 20 kwiecień 2019 - 14:37

ty jesteś Hurricane Psichooj
bywasz też Hexa ..exa .. exa
masz w majtkach kleksa
wszystkim wciskasz wokooooło
że to przez pełooooO
straszysz sądem wszystkich
jadem plujesz wszędzie
każdy już wie , żeś podła glizda
z propagandą "PiS da , PiS da"

#5 ~cryo~

~cryo~
  • Goście

Napisano 20 kwiecień 2019 - 14:39

i twój Wacek nie jest wielki .... no chyba , że w TVPis leci Rachoń ......  jak to leciało? ""Cudownie. Polski dziennikarz, o pięknej aparycji, inteligentna twarz i boski wzrost 2 metry. Sama przyjemność na niego patrzeć i słuchac - TVPINFO - 'no to jedziemy' Panie Michale."

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 kwiecień 2019 - 15:49

i twój Wacek nie jest wielki .... no chyba , że w TVPis leci Rachoń ......  jak to leciało? ""Cudownie. Polski dziennikarz, o pięknej aparycji, inteligentna twarz i boski wzrost 2 metry. Sama przyjemność na niego patrzeć i słuchac - TVPINFO - 'no to jedziemy' Panie Michale."

No i jest P. E. D. A Ł. ratlerek na smyczy PO.

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 kwiecień 2019 - 15:52

Coś w tym jest.

Nad uczniami mają władzę absolutną i zero odpowiedzialności.

Każdy, z własnego doświadczenia,  zna przykłady gdy "nauczyciel" stosował różne miary do różnych uczniów.

Nie ma nikogo kto równie skutecznie zniechęca do nauki jak zły nauczyciel, a tych jest bardzo, bardzo dużo. Na pewno na jednego wybitnego nauczyciela przypada dziesięć kalek życiowych, wyżywających się na uczniach.

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 kwiecień 2019 - 15:53

Ratlerek przy nim to bernardyn.

#9 ~cryo~

~cryo~
  • Goście

Napisano 20 kwiecień 2019 - 16:26

Coś w tym jest.

Nad uczniami mają władzę absolutną i zero odpowiedzialności.

Każdy, z własnego doświadczenia,  zna przykłady gdy "nauczyciel" stosował różne miary do różnych uczniów.

Nie ma nikogo kto równie skutecznie zniechęca do nauki jak zły nauczyciel, a tych jest bardzo, bardzo dużo. Na pewno na jednego wybitnego nauczyciela przypada dziesięć kalek życiowych, wyżywających się na uczniach.

Ratlerek przy nim to bernardyn.

takie tam koorewskie dyrdymały imbecyla zwanego Psichoojem ... gnooj spędzi Wielką Sobotę i Święta z Wackiem ...... jajka macza pewnie od rana w cebulaku

"wolność kocham i rozumiem
wolności oddać nie umiem"
czy po to walczono
o naszą i waszą
gdy łotry do rządzących
hipokrytów się łaszą
kto na bliźniego jadem
nienawiści pluje
kto krew moich braci
przelaną marnuje
ten niech pogardę moją
boleśnie poczuje ,
bo jest tylko
pospolitym Psichoojem ...

#10 ~grzegorz~

~grzegorz~
  • Goście

Napisano 20 kwiecień 2019 - 16:45

Dlaczego podział ? Uczniowie Techników i Ogólniaków czekaja na klasyfikację przedmaturalną. Maturzyści określą z imienia i nazwiska kto jest Nauczycielem, a kto "nauczycielem".

#11 ~Kolega~

~Kolega~
  • Goście

Napisano 20 kwiecień 2019 - 19:51

Dlaczego podział ? Uczniowie Techników i Ogólniaków czekaja na klasyfikację przedmaturalną. Maturzyści określą z imienia i nazwiska kto jest Nauczycielem, a kto "nauczycielem".

U mojej żony w szkole jest duży podział. Większość nauczycieli uczy a część protestuje. Co co protestują mają pretensje do tych co uczą.

#12 ~Nauczycielka~

~Nauczycielka~
  • Goście

Napisano 20 kwiecień 2019 - 19:58

cryo wpisy zgłoszone na policję w dniu 20.04.2019. Masz szczęście, że są święta ale we wtorek napewno informatycy rusza. Psuhesz dobre imię nauczycieli co naraża nas na duze nieprzyjemności.

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 kwiecień 2019 - 20:12

Odważnie! Tylko czemu tak anonimowo? Perspektywa porażki nie pozwala na podanie swojego nazwiska?
Na pewno, to trzeba mieć pusto w baniaku, żeby w Wielką Sobotę popylać na psy i zgłaszać posty z lokalnego forum.

#14 ~Kasia~

~Kasia~
  • Goście

Napisano 20 kwiecień 2019 - 21:38

Odważnie! Tylko czemu tak anonimowo? Perspektywa porażki nie pozwala na podanie swojego nazwiska?
Na pewno, to trzeba mieć pusto w baniaku, żeby w Wielką Sobotę popylać na psy i zgłaszać posty z lokalnego forum.

Trafił ten co ma coś nie tak w baniaku na tego co też ma coś nie tak w baniaku. Trafił jednym słowem swój na swego.

#15 ~cryo~

~cryo~
  • Goście

Napisano 21 kwiecień 2019 - 13:20

cryo wpisy zgłoszone na policję w dniu 20.04.2019. Masz szczęście, że są święta ale we wtorek napewno informatycy rusza. Psuhesz dobre imię nauczycieli co naraża nas na duze nieprzyjemności.

Wszystkim ludziom dobrej woli życzę spokojnych i wesołych świąt .... i sympatycznego dyngusa .....

Psichoojowi -analfabecie , który po raz kolejny okazał się bolszewickim ścierwem , hejterem z imbecylnym podejściem do prawa przypomnę :

art 216 KK

§ 3. Jeżeli zniewagę wywołało wyzywające zachowanie się pokrzywdzonego albo jeżeli pokrzywdzony odpowiedział naruszeniem nietykalności cielesnej lub zniewagą wzajemną, sąd może odstąpić od wymierzenia kary

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 kwiecień 2019 - 14:04

staropolskie zyczenie,,, bodajbys cudze dzieci uczyl "...amen!!!

popieram protest nauczycieli i bardzo im wspolczuje....a ta pisowska lapowke dla emerytow (800) oddaje strajkującym nauczycielom...SZANUJE WSZYSTKICH NAUCZYCIELI I WIELE IM ZAWDZIECZAM, WSZYSTKO IM ZAWDZIECZAM, MOJA WIEDZE, MOJE ZYCIE...DZIEKUJE WAM !!!!

#17 ~abc~

~abc~
  • Goście

Napisano 21 kwiecień 2019 - 17:34

staropolskie zyczenie,,, bodajbys cudze dzieci uczyl "...amen!!!

popieram protest nauczycieli i bardzo im wspolczuje....a ta pisowska lapowke dla emerytow (800) oddaje strajkującym nauczycielom...SZANUJE WSZYSTKICH NAUCZYCIELI I WIELE IM ZAWDZIECZAM, WSZYSTKO IM ZAWDZIECZAM, MOJA WIEDZE, MOJE ZYCIE...DZIEKUJE WAM !!!!

i tak powinno być nadal , 2 w/w zdania.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych