Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Dieta cud?

9 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Kamil_88~

~Kamil_88~
  • Goście

Napisano 26 wrzesień 2012 - 14:53

Może ktoś z Was stosował takie coś jak dieta fultona? Na świecie robi się już coraz bardziej popularna i stosują je wielkie gwiazdy. Wbrew opiniom nie jest jakaś strasznie ciężka. Możecie poczytać o niej  . Waham się czy poradzę sobie sprostać jej wytycznym. Wizja zimnego prysznica jako pierwszorzędnej czynności po wstaniu z łóżka trochę mnie dołuje. Ponadto pierwszy posiłek dopiero kilka godzin po przebudzeniu brzmi odpychająco ale ponoć dyscyplina popłaca. Dieta wygląda na lepsza od popularnego Dukana. Jeżeli któryś z forumowiczów ma doświadczenie odnośnie tej diety - proszę o wypowiedzi. Z góry dziękuję. Całuski.

#2 ~hieronym~

~hieronym~
  • Goście

Napisano 26 wrzesień 2012 - 15:06

Podobno najlepszą "dietą cud" jest po prostu częste uprawianie seksu.

Jednakże Ojciec Klimiec zaprzeczył temu niedawno, mówiąc: Nie jest dobrą droga ptaka gdy dokucza nam nadwaga.

#3 ~ja~

~ja~
  • Goście

Napisano 26 wrzesień 2012 - 17:44

Żresz wszystko a jak schudniesz to bedzie cud:) Innych diet-cud NIE MA

#4 Arnold Boczek

Arnold Boczek

VIP

• Użytkownicy
  • 825 postów

Napisano 26 wrzesień 2012 - 19:43

Tak jak w poście #2

szukacie diety, najlepiej siedzieć w kapciach przed tv i jeszcze żeby tłuszcz sam się spalał. HA HA HA , więcej ruchu

#5 ~Emka~

~Emka~
  • Goście

Napisano 04 luty 2013 - 15:11

Stosowanie diety bez konsultacji z dietetykiem, to jak obserwowanie gwiazd za pomocą butelki po piwie.
Zgłoś się do specjalisty: może wystarczy zmienić nawyki żywieniowe zamiast wyniszczać się dietą, po której odstawieniu nadwag wróci z podwójną siłą.

#6 ~penta~

~penta~
  • Goście

Napisano 20 luty 2013 - 14:22

Żadne diety cud nie działają. Z własnego doświadczenia widzę, że efekt przynosi jedynie połączenie kilku metod jednocześnie. W momencie kiedy miałam dietę, ćwiczyłam, brałam suplement diety, foreverslim, faktycznie przynosiło to oczekiwane efekty. 12 kg w ciągu 3 miesięcy to wynik, którego nie oczekiwałam, ale cieszę się, że się powiodło ;-)

#7 zuza213

zuza213

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 09 wrzesień 2016 - 14:06

Żadne diety cud nie działają. Z własnego doświadczenia widzę, że efekt przynosi jedynie połączenie kilku metod jednocześnie. W momencie kiedy miałam dietę, ćwiczyłam, brałam suplement diety, foreverslim, faktycznie przynosiło to oczekiwane efekty. 12 kg w ciągu 3 miesięcy to wynik, którego nie oczekiwałam, ale cieszę się, że się powiodło ;-)

ale zdrowo chudłaś! 1 kg tygodniowo, to dobrze dla naszego organizmu, nie za szybko.

#8 ᴢ‍‍u‍ᴢа2‍‍1‍‍3‍

ᴢ‍‍u‍ᴢа2‍‍1‍‍3‍

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 24 wrzesień 2016 - 12:23

#9 kreon

kreon

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 27 marzec 2017 - 16:47

Żadne diety cud nie działają. Z własnego doświadczenia widzę, że efekt przynosi jedynie połączenie kilku metod jednocześnie.

#10 ~Jarpen~

~Jarpen~
  • Goście

Napisano 22 październik 2017 - 20:02

Byłbym sceptyczny z takimi dietami cud... Nie tylko przynoszą tak zwany efekt jo-jo jak i mogą być szkodliwe dla zdrowia. Na ten przykład znajoma stosowała taką dietę i bardzo ucierpiały na tym jej zęby. Na szczęscie ortodonta w Wilanowie pomogła! :)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych