Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

7 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Marlena~

~Marlena~
  • Goście

Napisano 21 grudzień 2013 - 14:41

Gratuluję wyniku, myślałam, że moje 14 kt w 3 miesiące to mega dużo, wprawdzie wspierałam trening tabletkami slimcea, co niektórzy uznają za oszutwko w stosunku do odchudających się bez wpomagaczy, ale wg mnie każda ZDROWA droga do celu jest ok. A jak ze skórą u Pani? nie zostały faudy po całej kuracji?

#2 ~kubatka~

~kubatka~
  • Goście

Napisano 31 sierpień 2014 - 07:15

po zakończonej diecie by uniknąć efelktu jojo powinniśmy dalje trzymać się kilku prostych zasad: nie jadać tuż przed snem, jesc regularnie posiłki, ruszać się ;) mi w diecie pomagał naturalny suplement 2be slim, z wyciągiem z morszcyznu i gorzkiej pomarańczy

#3 ~Krystyna~

~Krystyna~
  • Goście

Napisano 07 październik 2016 - 04:21

W moim przypadku wybawienie okazała się Poradnia Dietvita Lubawa , w której uzyskałam fachową pomoc i udało mi się podobnie schudnąć, bo w 4 miesiące 15 kg :)

#4 ~ANN~

~ANN~
  • Goście

Napisano 30 listopad 2016 - 00:00

Tylko pogratulować. Jak w miesiąc chciałam zrzucić 10 kg. Faktycznie udało się ale wzrok mi siadł o około 1 dioptrii. Trochę rozstroiłam sobie żołądek i teraz ratuję się tonikiem Floradix z apteki, bo chyba rozregulowałam sobie układ pokarmowy i miałam kłopoty. Generalnie mimo, że komuś udało się szybko zrzucić wagę, to sugeruję robić to pod okiem dietetyka. U mnie efekt jest, ale za dużo się nacierpiałam i nie ma takiej radości.

#5 ~Dominika~

~Dominika~
  • Goście

Napisano 11 lipiec 2017 - 06:35

Kiedyś myślałam, że dieta bez efektu jojo to niemożliwe.

Dziś wiem, że jest możliwe, dzięki Dietalia Poznań :)

Było miło poznać tak super dietetyka :)

#6 ~Annka~

~Annka~
  • Goście

Napisano 31 sierpień 2017 - 20:59

U mnie pomógł colon c, minęła ochota na podjadanie, ustał męczący głód. Myślę, że błonnik naprawdę jest kluczem do sukcesu w diecie odchudzającej ale i w codziennym zdrowym trybie życia. 

#7 ~Ana~

~Ana~
  • Goście

Napisano 11 październik 2017 - 07:44

Chylę czoła,ale wydaję mi sie, że to niemożliwe tak szybko i zarazem bezpiecznie schudnąć.

Oby tej pani kiedyś nie przybyło więcej.

Ja schudłam dzięki Dietivic Kraków.

#8 ~Magda~

~Magda~
  • Goście

Napisano 31 sierpień 2018 - 22:22

mi rownież udało się tyle schudnąć. któregoś dnia pwoiedziałam, ze to koniec i wzięłam się za siebie. zaczełam ćwiczyć, stosować iqacai, przede wszytskikm jeść zdrowiej. udało się. 

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Hehe

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych