Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Dermatolog Bielsk Podlaski

20 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 15 kwiecień 2013 - 15:41

Witam. Polećcie dobrego dermatologa w bielsku.

#2 ~mysz~

~mysz~
  • Goście

Napisano 15 kwiecień 2013 - 21:12

Ja sie wybieram do dr Godlewskiej, wole nasza bielskową, niż byle jakiego z Bialegostoku- tylko dlatego że z wiekszego miasta.

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 kwiecień 2013 - 20:45

tak, dr Godlewska jest bardzo dobrym lekarzem. walczyla cierpliwie z moja alergia lata

#4 ~ja~

~ja~
  • Goście

Napisano 20 kwiecień 2013 - 06:21

tak, dr Godlewska jest bardzo dobrym lekarzem. walczyla cierpliwie z moja alergia lata

Nic dodać nic ując. Nie polecam.

#5 ~alergik~

~alergik~
  • Goście

Napisano 20 kwiecień 2013 - 17:54

Nic dodać nic ując. Nie polecam.

a ja polecam, alergika niestety trzeba leczyc dlugo, niestety, kto doswiadczyl alergii nie wpisze takiego komentarza

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 kwiecień 2013 - 21:33

ta lekarz to masakra, nie zna się, a lekami eksperymentuje zamiast wysłać na badania

#7 ~mika~

~mika~
  • Goście

Napisano 21 kwiecień 2013 - 09:20

na jakie badania? jakie badania potwierdzą lub wykluczą chorobę skóry?

#8 ~Znachor~

~Znachor~
  • Goście

Napisano 21 kwiecień 2013 - 15:13

Nadmanganin potasu-co drugi dzień kompel wyleczy każdą chorobę skórną.Nawet noworotków.Stara metoda leczenia grzybic,łuszczycy,i.t.p i innych zakażnych chorób skóry,a nawet opławy narządów rodnych i pochwy..Nie potrzeba specjalistów,którzy wypisują leki niepotrzebne,a apteki się bogacą ,bo ci lekarze specialiści mają z nimi współki,byś im kasę dawał,a specialiści z Białegostoku, to leczą tak byś jeżdzil prywatnie do nich,sami oferują i proponują.

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 kwiecień 2013 - 18:14

Nadmanganin potasu-co drugi dzień kompel wyleczy każdą chorobę skórną.Nawet noworotków.Stara metoda leczenia grzybic,łuszczycy,i.t.p i innych zakażnych chorób skóry,a nawet opławy narządów rodnych i pochwy..Nie potrzeba specjalistów,którzy wypisują leki niepotrzebne,a apteki się bogacą ,bo ci lekarze specialiści mają z nimi współki,byś im kasę dawał,a specialiści z Białegostoku, to leczą tak byś jeżdzil prywatnie do nich,sami oferują i proponują.

dobrze wiedziec, dzieki

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 kwiecień 2013 - 18:47

np, alergie, warto zlecić testy alergiczne , a nie faszerować człowieka czym popadnie

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 kwiecień 2013 - 18:51

np, alergie, warto zlecić testy alergiczne , a nie faszerować człowieka czym popadnie

Na alergie i inne kłopoty najlepszy jest Bednarski.

#12 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 22 kwiecień 2013 - 09:16

Do Znachora: tyle błędów, że aż skóra cierpnie.

#13 ~alergik~

~alergik~
  • Goście

Napisano 22 kwiecień 2013 - 18:40

trzeba znac te chorobe alergie, nie w kazdym okresie np wiosna czy podczas choroby nie da sie wykonac testow i trzeba niestety faszerowac sie lekami. Ja zanim zrobilam testy musialam porobic wszystkie badania i pani dr bez problemu skierowala mnie na badania. Najlepiej jest wiecej poczytac o tej chorobie, wtedy spokojniej przyjmuje sie ten temat. A alergia alergii nie jest rowna.

#14 ~pomocnik znachora~

~pomocnik znachora~
  • Goście

Napisano 03 maj 2013 - 08:12

A ta Pani ma tytuł doktora? chyba znachora!!!!

#15 ~mik~

~mik~
  • Goście

Napisano 04 maj 2013 - 16:46

ty za to na pewno masz.

#16 ~kas~

~kas~
  • Goście

Napisano 19 wrzesień 2013 - 10:33

zgadzam się w 100%

#17 ~Monika~

~Monika~
  • Goście

Napisano 19 wrzesień 2013 - 13:20

zgadzam się w 100%

jak ci nie pasuje to jedz do bialostockich lekarzy, zaplacisz za wizyte 100 i jeszcze za leki kilka stowek i od razu bedziesz wyleczony, ale z gotowki

moja kolezanka tak leczyla syna, po krotkim czasie wrocila z podkurczonym ogonem do Pani Godlewskiej 

#18 ~adi~

~adi~
  • Goście

Napisano 20 wrzesień 2013 - 18:44

jak ci nie pasuje to jedz do bialostockich lekarzy, zaplacisz za wizyte 100 i jeszcze za leki kilka stowek i od razu bedziesz wyleczony, ale z gotowki

moja kolezanka tak leczyla syna, po krotkim czasie wrocila z podkurczonym ogonem do Pani Godlewskiej 

pojechałem do Białegostoku po prawie 2 latach zmagań z trądzikiem młodzieńczym u Pani Godlewskiej która tylko wyciągała odemnie kase za jakieś zabiegi które i tak nie pomagały, w Białymstoku płaciłem za wizytę 80zł i w niecały rok zostałem wyleczony :)

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 wrzesień 2013 - 19:16

pojechałem do Białegostoku po prawie 2 latach zmagań z trądzikiem młodzieńczym u Pani Godlewskiej która tylko wyciągała odemnie kase za jakieś zabiegi które i tak nie pomagały, w Białymstoku płaciłem za wizytę 80zł i w niecały rok zostałem wyleczony :)

i juz nieprawda, jaka kase za jakie zaniegi?

ma kontrakt z NFZ i zabiegi sa na ubezpieczenie

tylko ciekaw jestem, czy kazdy ktory krytykuje  na forum innych jest nieskazitelny i sumienny

#20 ~bajabongo hej~

~bajabongo hej~
  • Goście

Napisano 01 październik 2013 - 07:01

W bielsku nie polecam nikogo. Sami naciągacze. A w tele zakupach mango nie kupujo?  tam jest wszystko. Magnetyzery mazażery odpromienniki. czego dusza zapragnie. Naciągacze są wszędzie

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych