Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Depilacja jaką stosujecie?

154 odpowiedzi w tym temacie

#141 ~Aurelia~

~Aurelia~
  • Goście

Napisano 17 wrzesień 2018 - 13:30

Ja smaruje się Psią kupą potem zasyxha to zdrapuje i dłuższy czas mam spokoj

#142 ~bezza~

~bezza~
  • Goście

Napisano 21 wrzesień 2018 - 10:45

mi się najbardziej sprawdziło kupienie własnego depilatora, mam ipl babyliss, nie muszę chodzić na zabiegi, jes taniej, robię depilację kiedy mi pasuje, idzie to całkiem szybko i po okoł 8 zabiegach są już efekty

#143 ~Tycjanina~

~Tycjanina~
  • Goście

Napisano 22 wrzesień 2018 - 17:08

Laserowa jest najlepsza, najbardziej komfortowa, najskuteczniejsza i najbardziej się opłaca :) Robiłam w salonie Estela w Gdańsku i mam teraz super gładkie całe ciało. Nie czułam jakiegoś dokuczliwego bólu, a nie mam ciemnych włosów. Efekt już po pierwszym zabiegu mnie zachwycił :)

#144 ~Paulenti~

~Paulenti~
  • Goście

Napisano 24 wrzesień 2018 - 07:16

Dziewczyny, a ile takich zabiegów Epilfree trzeba zrobić, żeby było widać efekty? 

#145 ~Daga~

~Daga~
  • Goście

Napisano 30 wrzesień 2018 - 04:48

To wszystko zależy od tego jaki rodzaj włosków masz. Dowiedz się w salonie najlepiej tam Ci już powiedzą konkretnie na Twoim przykładzie.

#146 ~Molka~

~Molka~
  • Goście

Napisano 03 październik 2018 - 10:47

Paulenti, nie tyle od tego jaki rodzaj, ile od tego ile Ci będzie odrastać, a po każdym zabiegu jest ich coraz mniej. :) Kilka miesięcy i praktycznie ich nie ma, robisz raz na jakiś czas zabieg przypominający.

#147 ~Wali czad~

~Wali czad~
  • Goście

Napisano 03 październik 2018 - 11:30

Teraz moda na niegolone pachy i broche.

#148 ~Molka~

~Molka~
  • Goście

Napisano 03 październik 2018 - 12:45

Dla mnie to kwestia wygody, a nie mody. ;) Dlatego stosuję tę metodę. :)

#149 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 październik 2018 - 15:39

No tak ,teraz zimno.a własne futro się przyda :o

#150 ~Doma~

~Doma~
  • Goście

Napisano 23 październik 2018 - 13:50

Jeżeli chodzi o Białystok polecam depilację laserową w salonie Laser Delux  Po 6 zabiegach depilacji laserowej nóg mam święty spokój z włoskami:) 

#151 ~daniela~

~daniela~
  • Goście

Napisano 22 listopad 2018 - 14:02

a mam taki IPL z babylissa, gdzie mogę spersonalizować zabieg.  Odrastające włoski są zdecydowanie jaśniejsze i cieńsze, depilacja jest szybka i bezpieczna, jak dla mnie to super sprzęt.

a mam taki IPL z babylissa, gdzie mogę spersonalizować zabieg.  Odrastające włoski są zdecydowanie jaśniejsze i cieńsze, depilacja jest szybka i bezpieczna, jak dla mnie to super sprzęt.

który dokładnie masz model? Chce namówić faceta żeby mi kupił na prezent gwiazdkowy depilator, tylko na model się nie mogę zdecydować. Jak się dokłądnie ten zabieg personalizuje?

#152 ~magiie8~

~magiie8~
  • Goście

Napisano 13 grudzień 2018 - 10:56

ja udałam się na zabieg do SC Beauty Medical w Warszawie, żeby raz na zawsze pozbyć się owłosienia na nogach (po nowym roku idę z paszkami i bikini).. byłam na zabiegu laserem diodowym Chromatica Platinum XL, dzięki któremu końcowy efekt uzyskalam po 4 wizytach

#153 ~Rak~

~Rak~
  • Goście

Napisano 08 styczeń 2019 - 19:03

Pozdrowienia od nowotworu więcej wypalania laserem bravo wy

#154 ~Lucyna~

~Lucyna~
  • Goście

Napisano 31 maj 2019 - 05:48

Klijenci wolą ogolone psiochy i można podnieść stawki dlatego to zrobiłam

#155 ~Alina~

~Alina~
  • Goście

Napisano 31 maj 2019 - 23:22

Plastry z woskiem do delikatnej skóry od veet, łapia nawet najmniejsze włoski poniżej 2 mm, więc nogi są bardzo długie gładkie, nawet do miesiąca.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych