Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Depilacja jaką stosujecie?

154 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~ide spac~

~ide spac~
  • Goście

Napisano 14 październik 2016 - 23:25

dziewczyny a możecie coś więcej o tej metodzie epilfree?

Najpierw robi się depilację mechaniczną, wosk lub pastę cukrową, a potem krótki i bezbolesny zabieg, który osłabia włoski, a one odrastają wolniej. Depilacja szybko i na długo :)

#42 ~sawa~

~sawa~
  • Goście

Napisano 28 październik 2016 - 10:31

Trwale to tylko laser...  Jestem po zabiegu na łydkach, robiłam w Elite w Warszawie teraz jestem umówiona na bikini. Jestem zadowolona , że się zdecydowałam, bo efekt jest super, a ja na prawdę miałam włoski czarne, grube i geste, także latem jest to ogromny komfort i wygoda, cały rok zresztą :) A teraz jest dobry moment bo nie opalamy sie i akurat do lata będzie po zabiegu.

#43 ~mortecka~

~mortecka~
  • Goście

Napisano 29 październik 2016 - 22:18

Trwale to tylko laser...  

No właśnie nie tylko bo laser też nie jest raz na całe życie ;) Byłam u mojej kosmetyczki i zapytałam o to Epilree. Podała mi adres gdzie jej kolezanka te zabiegi robi więc na przyszly tydzien sie umowilam. 

#44 ~susie farmacia~

~susie farmacia~
  • Goście

Napisano 30 październik 2016 - 19:26

I laser to też nie tak trwale, bo w końcu włoski i tak odrastają ;) jeśli miałabym tyle kasy płacić to faktycznie chciałabym mieć spokój do końca życia... no ale niestety takiej metody nie ma. To ja już wolę epilfree, efekty porównywalne, a cena duża niższa. I przynajmniej nikt mi nie wmawia, że to na zawsze, bo z góry wiadomo, ze raz na jakiś czas trzeba zrbić zabieg przypominający.

#45 ~Atina~

~Atina~
  • Goście

Napisano 31 październik 2016 - 15:50

No laser wiadomo jest fajną opcją, ale tylko jeśli ktoś ma ciemne włosy. A co z blondynkami? Ja nie wiedziałam długo, że jest metoda porównywana do depilacji laserowej - Epilfree. Dopiero w tym roku ją odkryłam i dzięki temu mogę cieszyć się gładkimi nogami. Naprawdę fajna opcja :)

#46 Polianna

Polianna

praktykant

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 38 postów

Napisano 31 październik 2016 - 21:23

Po ilu zabiegach widziałaś odczuwalną różnicę? :)

#47 ~Laura~

~Laura~
  • Goście

Napisano 31 październik 2016 - 23:18

Różnica jest już od pierwszych zabiegów, bo włoski odrastają wolniej dzięki tonerowi i aktywatorowi epilfree. A ile zabiegów potrzeba, to już indywidualna kwestia, bo zależy od rodzaju włosa, jedni mają słabsze inni mocniejsze. ;)

#48 ~Karmelove~

~Karmelove~
  • Goście

Napisano 01 listopad 2016 - 14:22

Pierwszy raz o tym czytam. Czy to epilfree nadaje się tez do pach i okolic bikini czy to tylko nogi ?

#49 hit55

hit55

początkujący

• Użytkownicy
  • Pip
  • 10 postów

Napisano 10 listopad 2016 - 12:00

Spróbowałabym depilacji laserowej ale trochę się boję :D

#50 saszka

saszka

użytkownik

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 100 postów

Napisano 10 listopad 2016 - 13:35

Ja depiluję woskiem, dla mnie to najbardziej bezpieczne. U mnie depilacja laserowa na pewno się nie sprawdzi.

#51 ~lejah~

~lejah~
  • Goście

Napisano 14 listopad 2016 - 02:18

Nie lubię wosku czy pasty, brudzi się człowiek, samej mi nie wychodzi a w salonie drogo. Wole ipl, mam domowe urządzenie od Panasonic, bardzo mi odpowiada, działa bezboleśnie a efekty już widzę - włosy coraz rzadziej odrastają i dużo delikatniejsze niż wcześniej a dopiero jestem po kilku zabiegach.

#52 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 listopad 2016 - 20:32

Ja zawsze wybieram depilacje Lycoon w Bellisanie w Warszawie. Oprócz usunięcia włosków zawsze fundują mi miłe towarzystwo i perfekcyjnie wykonany zabieg. Pozdrawiam serdecznie.

#53 ~Lena~

~Lena~
  • Goście

Napisano 30 listopad 2016 - 22:49

Pierwszy raz o tym czytam. Czy to epilfree nadaje się tez do pach i okolic bikini czy to tylko nogi ?

Epilfree można depilować każdą partię ciała. Sama depilowałam nogi i pachy, a za kilka dni idę na bikini. :) Polecam, bo po kilku zabiegach masz spokój i robisz tylko zabieg co kilka miesięcy. 

#54 ~Karmelove~

~Karmelove~
  • Goście

Napisano 01 grudzień 2016 - 04:38

To chyba Epilfree w takim razie jest niezłą alternatywą dla lasera. Mogę gdzies sprawdzić listę salonów, w których można ten zabieg zrobic w ogóle? 

#55 ~Arnika~

~Arnika~
  • Goście

Napisano 18 grudzień 2016 - 23:27

Ja sprawdziłam sobie taką listę na stronie internetowej Epilfree. Zaglądnij, na pewno znajdziesz jakiś salon w swojej okolicy :) (dla mnie, jako fanki solarium jest plusem to, że można się po takim zabiegu opalać)

#56 Elżunia

Elżunia

początkujący

• Użytkownicy
  • Pip
  • 10 postów

Napisano 28 grudzień 2016 - 06:45

po dłuższej chwili wróciłam do wątku bo chciałam Wam powiedzieć, że byłam na zabiegu na jednej z metod o której tu mowa - epilfree. Na początku sceptycznie do tego podchodziłam ale to faktycznie działa - dobrze iść z duchem czasu :)

#57 ~Lena~

~Lena~
  • Goście

Napisano 30 grudzień 2016 - 11:04

Ja skorzystałam z zabiegu laserowego zamykania naczynek w klinice Promedion. Bardzo pomogło,skóra wygląda zupełnie inaczej jest dużo bledsza, nie mam już takich przekrwionych policzków.Efekty zauważalne nie tylko z daleka ale też z bliska.

#58 ~Jagoda~

~Jagoda~
  • Goście

Napisano 31 grudzień 2016 - 10:56

Epilfree od pół roku i przy tej metodzie depilacji zostanę. Według mnie najlepsze co może być dla blondynek. ;)

#59 ~Dostatka~

~Dostatka~
  • Goście

Napisano 31 grudzień 2016 - 20:56

Ja jestem szatynką i też wole wosk i epilfree niż inne metody. Szczególnie że koszta sa nieporównywalnie mniejsze niż np laserów. 

#60 ~Dominika~

~Dominika~
  • Goście

Napisano 16 styczeń 2017 - 13:59

Depilacja laserowa jest fantastyczna! Zabiegi najnowszej technologii QuickLight są bezpieczne, szybkie i skuteczne. Zabieg wykonywany jest laserem diodowym w połączeniu z prądem RF. Podczas zabiegu czuć jedynie mrowienie i delikatne igiełki, wręcz zimno, po zabiegu nie ma mowy więc o poparzeniu skory. Na nogach mam rozszerzone naczynka, wiec depilacja woskiem, czy innymi systemami rozgrzewającymi mocno skórę były wykluczone. Jestem zachwycona tymi zabiegami. Nie sądziłam że podczas depilacji laserowej można się wręcz zrelaksować, to niesamowite. Jedna seria to około 4- 6 zabiegów na daną partię ciała. Ja po jednym zabiegu już widzę redukcję włosów

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych