Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Depilacja jaką stosujecie?

155 odpowiedzi w tym temacie

#21 Elżunia

Elżunia

początkujący

• Użytkownicy
  • Pip
  • 10 postów

Napisano 25 sierpień 2016 - 13:56

ja może jestem trochę starsza od niektórych i może to dla Was będzie dziwne ale kiedyś kobiety się nie goliły tak jak teraz. Ok teraz to się nazywa depilacja. Ja dopiero od niedawna się tym za to zabrałam po namowach koleżanek. Niedługo mamy z mężem jechać na nasze pierwsze wakacje do ciepłych krajów i nie chciałabym się wstydzić jak założę strój kąpielowy - jakies sugestie

#22 Katy

Katy

absolutnie początkujący

• Oczekujący na zatwierdzenie
  • 5 postów

Napisano 26 sierpień 2016 - 03:56

Polecam " plastry z woskiem Veet " aksamitna gładkość , aż do 28 dni !. Ewentualnie maszynka do golenia :) .Pozdrawiam.

#23 Katy

Katy

absolutnie początkujący

• Oczekujący na zatwierdzenie
  • 5 postów

Napisano 26 sierpień 2016 - 03:59

Polecam "Plastry z woskiem Veet " aksamitna gładkość, aż do 28 dni ! Ewentualnie maszynka do golenia. Pozdrawiam :)

#24 ~Sylwiaa32~

~Sylwiaa32~
  • Goście

Napisano 30 sierpień 2016 - 13:00

Ja depilowałam się w klinice Miracki w Warszawie laserem Vectus. Czytałam wcześniej, że ten laser jest naprawdę dobry. I potwierdzam - zabiegi laserem Vectus były w zasadzie bezbolesne, czułam tylko lekkie mrowienie. Na paszki potrzebowałam 4 zabiegi, przy czym już po trzeci efekt był super! Depilacja laserowa jest najlepsza, maszynka idzie w odstawkę! 

#25 ~AleAleAleksandra~

~AleAleAleksandra~
  • Goście

Napisano 01 wrzesień 2016 - 09:20

Niedługo mamy z mężem jechać na nasze pierwsze wakacje do ciepłych krajów i nie chciałabym się wstydzić jak założę strój kąpielowy - jakies sugestie

Najlepiej byloby pójśc do kosmetyczki jesli nie masz faktycznie wprawy w depilacji. Wczęsniej dziewczyny pisały o wosku i potem Epilfree. To jedno z fajniejszych  rozwiązań, bo jedynie wosk jest bolesny, ale da się przyzwyczaić szybko. Potem sama metoda epilfree jest bezbolesna i można pozbyc sie problemu odrastających włosków na kilka miesięcy. Nie musiałabyś się martwić ;)

#26 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 wrzesień 2016 - 11:31

ja pasta cukrowa. super i o wiele mniejszy bol niz przy wosku

#27 ~Ewa~

~Ewa~
  • Goście

Napisano 02 wrzesień 2016 - 09:48

Jeśli jesteście gotowe na większy wydatek, to zdecydowanie polecam laser - po kilku zabiegach włosków praktycznie nie ma i już nie wracają :) Ja zdecydowałam się już na bikini i łydki. Powiem tyle - nie wyobrażam sobie teraz dalej się golić/depilować. Muszę niestety jeszcze poczekać z pachami i to jest dla mnie koszmar..te wszystkie podrażnienia, wrastające włoski itp itd :< 

Dla osób z Trójmiasta mogę polecić salon do którego chodzę - UBP w Gdyni. Na wyposażeniu jest najnowocześniejszy laser, po zabiegu można się opalać, nie przeszkadzają też jaśniejsze włoski. Super sprawa. Można też zadzwonić i dopytać o zabieg próbny, jeśli ktoś się czegoś obawia :)

#28 ~kataryna~

~kataryna~
  • Goście

Napisano 09 wrzesień 2016 - 15:39

Najlepiej byloby pójśc do kosmetyczki jesli nie masz faktycznie wprawy w depilacji. Wczęsniej dziewczyny pisały o wosku i potem Epilfree. To jedno z fajniejszych  rozwiązań, bo jedynie wosk jest bolesny, ale da się przyzwyczaić szybko. Potem sama metoda epilfree jest bezbolesna i można pozbyc sie problemu odrastających włosków na kilka miesięcy. Nie musiałabyś się martwić ;)

A na czym polega ta metoda epilfree czy ją można samemu wykonać ?

#29 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 wrzesień 2016 - 18:19

A jakiej marki wibrator polecacie?

#30 ~kamila39~

~kamila39~
  • Goście

Napisano 12 wrzesień 2016 - 13:29

A ja polecam zastanowić się nad depilacją laserową. Niekoniecznie w gabinecie kosmetyczynym bo taka depilacja jest droga ale w domu. Słyszałyscie może o depiacji swiatłem IPL? Depilatory takie są do kupienia. Kosz jednego to 1500 zł ale nogi juz po pierwszej depilacji są gładkie przez 8 tygodni. Potem ten okres jeszcze bardziej się wydłuża 
W rtv Euro agd jest możliwośc kupienia sobie takiego depilatora na raty 0%, z czego sama skorzystałam i ani przez moment tego nie żałowałam. Niesamowicie wygodna sprawa.

#31 ~paparotka~

~paparotka~
  • Goście

Napisano 15 wrzesień 2016 - 13:24

Jeśli jesteście gotowe na większy wydatek, to zdecydowanie polecam laser - po kilku zabiegach włosków praktycznie nie ma i już nie wracają :) Ja zdecydowałam się już na bikini i łydki. Powiem tyle - nie wyobrażam sobie teraz dalej się golić/depilować. Muszę niestety jeszcze poczekać z pachami i to jest dla mnie koszmar..te wszystkie podrażnienia, wrastające włoski itp itd :< 

Dla osób z Trójmiasta mogę polecić salon do którego chodzę - UBP w Gdyni. Na wyposażeniu jest najnowocześniejszy laser, po zabiegu można się opalać, nie przeszkadzają też jaśniejsze włoski. Super sprawa. Można też zadzwonić i dopytać o zabieg próbny, jeśli ktoś się czegoś obawia :)

Jeśli jesteście gotowe na większy wydatek, to zdecydowanie polecam laser - po kilku zabiegach włosków praktycznie nie ma i już nie wracają :)

Nie wprowadzaj ludzi w błąd, włoski po depilacji laserowej odrastają, u niektórych szybciej, u innych później, ale odrastają. Znam przypadek, gdzie już po niecałym roku włosów było tyle, co przed depilacją. Ja bym się nie zdecydowała, szkoda kasy. Zwłaszcza, że mam naturalne jasne włosy, a na takich laser jest mało efektywny. Osobiście również wybrałam epilfree, jestem z tej metody bardzo zadowolona. Na początku zrobiłam sobie serię zabiegów co 4-6 tygodni, później kilka coraz rzadziej, a teraz już tylko zabieg przypominający raz na jakiś czas mnie czeka.

kataryna, zabieg polega na opóźnieniu wzrostu włosków. Najpierw robi się depilację woskiem lub pastą cukrową, potem jest już bezboleśnie ;) 2 preparaty, jeden otwiera pory, drugi w nie wnika i hamuje wzrost włosków. Po jednym zabiegu nie zauważysz pewnie różnicy, ale po serii już jak najbardziej tak. Włosków odrasta znacznie mniej i są o wiele słabsze.

#32 ~rutkad~

~rutkad~
  • Goście

Napisano 15 wrzesień 2016 - 15:50

A to obojętnie jaki ma się kolor włosków ? Ile ok taki jeden zabieg trwa?

#33 ~Windy~

~Windy~
  • Goście

Napisano 17 wrzesień 2016 - 21:32

Obojętne. Ja jestem jasny blond, ale mam tych włosków sporo i mnie denerwują. Sama akcja z Epilfree trwa ok 5-8 minut. Wcześniej trzeba zrobić depilację mechaniczną

#34 ~Samotka~

~Samotka~
  • Goście

Napisano 21 wrzesień 2016 - 17:32

O tym epilfree słyszałam. Kiedys robiąc nogi woskiem kosmetyczka mi proponowała, ale nie wiedziałam czym taki zabieg jest. Zachęca, że jest on bezbolesny, a efekt przedłuża do pół roku podobno. Mam umówiony teraz wosk na przyszły tydzień, więc wtedy spróbuję. Jak coś to wrócę do was z opinia. Ciekawa jestem jak to wyjdzie. 

#35 ~sfora~

~sfora~
  • Goście

Napisano 24 wrzesień 2016 - 21:17

Ja się zapisałam na epilfree na poniedziałek. Strasznie to modne wśród moich koleżanek w pracy - dziewczyny chwalą, bo nie ma skutków ubocznych, nie boli i usuwa nawet bardzo jasne włoski

#36 ~kwiatek~

~kwiatek~
  • Goście

Napisano 29 wrzesień 2016 - 15:09

Wąsikowa a gdzie kupiłaś ten epilclear ? Też by mi się coś takiego przydało co bym sama mogła zadbać o swoje włoski na twarzy.

#37 Maciek Rak

Maciek Rak

praktykant

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 32 postów

Napisano 08 październik 2016 - 10:20

Najlepsza maszynka jednorazówka i specjalny olejek zmiękczający włoski - dużo mniej podrażnień niż przy piance.

#38 ~Lisel~

~Lisel~
  • Goście

Napisano 13 październik 2016 - 15:43

Jednak wolę laser. Z tego co koleżanki mówiły jest skuteczniejszy. Jestem po 3 zabiegach laserem MedioStar Next w Perfect Glamour we Wrocławiu a to najszybszy laser i widzę bardzo doby efekt jak dotąd. O jednorazówkach na szczęście będę mogła zapomnieć :P

#39 ~Wąsikowa~

~Wąsikowa~
  • Goście

Napisano 14 październik 2016 - 21:31

Wąsikowa a gdzie kupiłaś ten epilclear ? Też by mi się coś takiego przydało co bym sama mogła zadbać o swoje włoski na twarzy.

Ja kupiłam na epilclear.pl, płaciłam 399 zł

#40 ~mychaacha~

~mychaacha~
  • Goście

Napisano 14 październik 2016 - 23:13

i na ile zabiegów to wystarcza? To tylko na wąsik?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych