Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Depilacja jaką stosujecie?

155 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~ela4~

~ela4~
  • Goście

Napisano 12 maj 2016 - 17:46

Jakiej depilacji stosujecie jeżeli chodzi o włoski na nogach i rękach? Ja co prawda próbuje zwykłymi maszynkami ale powiem szczerze że zaraz znowu i tak muszę na nowo depilować bo ciągle odrastają:( Znacie coś bardziej skuteczniejszego tak aby włoski tak szybko nie odrastały?

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 maj 2016 - 20:29

Wosk, włosy odrastają słabsze, cieńsze i co najważniejsze wolniej.

#3 ~megi~

~megi~
  • Goście

Napisano 15 maj 2016 - 19:47

Na pewno nie gol włosków na rękach maszynką, bo będzie jeszcze gorzej. Ja zdecydowanie polecam wosk, najlepiej w połączeniu z epilfree, bo dodatkowo znacznie przedłuża efekt depilacji.

#4 ~ela4~

~ela4~
  • Goście

Napisano 16 maj 2016 - 10:10

Na pewno nie gol włosków na rękach maszynką, bo będzie jeszcze gorzej. Ja zdecydowanie polecam wosk, najlepiej w połączeniu z epilfree, bo dodatkowo znacznie przedłuża efekt depilacji.

z epilfree a co to takiego?

#5 jechanowska

jechanowska

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 2 postów

Napisano 23 maj 2016 - 10:19

Jakiej depilacji stosujecie jeżeli chodzi o włoski na nogach i rękach? Ja co prawda próbuje zwykłymi maszynkami ale powiem szczerze że zaraz znowu i tak muszę na nowo depilować bo ciągle odrastają :( Znacie coś bardziej skuteczniejszego tak aby włoski tak szybko nie odrastały?

To jest chyba odwieczny problem wielu kobiet. Najlepiej dobrać taką metodę, która Tobie najlepiej pasuje. Zastanawiałaś się nad depilacją laserową? Pamiętaj jednak, że po takim zabiegu skóra jest podrażniona i bardzo wrażliwa. Kosmetyczki polecają po zabiegu smarować depilowane miejsca preparatem Beta-Skin Natural Active Cream, którego składniki wspomagają skórę i pomagają odzyskać dobrą kondycję.

#6 alvara

alvara

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 5 postów

Napisano 31 maj 2016 - 15:43

Ja mam w planach wypróbować woskowanie. Jestem już umówiona na wizytę i trochę się boję, że może być to niezbyt przyjemny zabieg. Mimo wszystko wolę to od codziennego golenia się maszynką i takiego podrażniania skóry.

#7 ~bea~

~bea~
  • Goście

Napisano 07 czerwiec 2016 - 09:16

Ja mam taki IPL z babylissa, gdzie mogę spersonalizować zabieg.  Odrastające włoski są zdecydowanie jaśniejsze i cieńsze, depilacja jest szybka i bezpieczna, jak dla mnie to super sprzęt.

#8 ~ela4~

~ela4~
  • Goście

Napisano 09 czerwiec 2016 - 16:32

dziewczyny a możecie coś więcej o tej metodzie epilfree?

#9 ~Meryjanne~

~Meryjanne~
  • Goście

Napisano 22 czerwiec 2016 - 12:44

Ja u kosmetyczki depilowałam się woskiem, teraz sama staram się depilować tą metodą :) Wosk kupuje przeważnie w hurtowniach, ostatnio przekonałam się do internetowej hurtowni cosnet. Pomagałam także w depilacji znajomej, używając właśnie zestawu z hurtowni, i była bardzo zadowolona :)

#10 dorota9

dorota9

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 24 czerwiec 2016 - 15:15

wosk i maszynka

#11 ~Maerznea~

~Maerznea~
  • Goście

Napisano 26 czerwiec 2016 - 21:23

Wosk mi nie posłużył jakoś. Zresztą najbardziej odpowiada mi klasyczny depilator. Mam taki fajny z różnymi nakładkami, od Panasonic. Dzięki niemu mogę też golić się czy zrobić piling, bo wymieniam tylko końcówki w depilatorze. Sprytne.

#12 ~szogue~

~szogue~
  • Goście

Napisano 27 czerwiec 2016 - 13:10

Zgadzam się, IPL jest świetny, zabieg można robić w domu, nie trzeba wydawać majątku na zabiegi u kosmetyczki :)

#13 ~marylka~

~marylka~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2016 - 17:08

Ja myślałam właśnie o ipl panasonic, ale nie jestem przekonana. Ciągle jestem w fazie zbierania opinii na temat tego urządzenia. Ogolnie  z tego co czytam dominują pozytywne, ale jeszcze sie waham.

#14 Ricecakes

Ricecakes

początkujący

• Użytkownicy
  • Pip
  • 14 postów

Napisano 19 lipiec 2016 - 12:37

Fajna opcja to nie wiem czy widziałyście teraz takie jakby ściereczki, tarki do wycierania włosów, epilatory.A po ipl i tak odrasta szkoda kasy, lepiej odłożyć na prawdziwy laser.

#15 ~Klamir~

~Klamir~
  • Goście

Napisano 27 lipiec 2016 - 14:54

No właśnie kiedyś widziałam i zastanowiłam się, jak to się sprawdza. Ale ja szukałam bardziej trwałej metody depilacji, a jako, że jestem blondynką najlepszą dla mnie opcją okazał się Epilfree. Wykonuje się to po depilacji pastą cukrową lub woskiem. I efekt porównywany jest do tego, po depilacji laserowej. :) Jestem zadowolona. 

#16 ~Wąsikowa~

~Wąsikowa~
  • Goście

Napisano 21 sierpień 2016 - 21:28

Ja miałam problem z włoskami tylko na twarzy, ale traktuję je Epilclear i prawie ich już nie ma - najpierw usuwam je pęsetą, a potem wmasowuję specjalne serum i włoski nie odrastają. Polecam wszystkim z wąsikiem :)

#17 ~bajana~

~bajana~
  • Goście

Napisano 22 sierpień 2016 - 00:18

I na jak długo to wystarcza? Ja pęsetą usuwam wąsik co około 2-3 tygodnie, wolałabym jaką trwalszą metodę.

#18 ~Wąsikowa~

~Wąsikowa~
  • Goście

Napisano 23 sierpień 2016 - 19:05

Tak dokładnie to Ci nie powiem, bo to moje pierwsze opakowanie, a zabieg któryś z kolei, podobno ma wystarczyć na 80 aplikacji. Tragedię miałam wcześniej z tym wąsikiem.

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 sierpień 2016 - 19:10

Ciekawe czy Jan Paweł II depilował sobie to i owo :wub: :wub: :wub: :wub: :wub: :wub:

#20 jabel

jabel

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 5 postów

Napisano 24 sierpień 2016 - 20:25

Ja wszystko siekę maszynką do golenia. Od stóp, po pachy.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych