Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

91 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 październik 2018 - 20:20

Tragedia. Wybierać między pewną dżumą (Dobrowolski) a...??? Hazardzistą nie jestem, ale nie mam też skłonności do samozagłady. Lepiej żałować że się próbowało (zmienić burmistrza), niż rozpaczać że się nie próbowało.
Mając 9 radnych Supraski pseudointeligent wepchnie Grabówkę i zalas głębiej w błoto, niż miało to miejsce dotychczas. A że tyle naobiecywał? Wcześniej też kadził i słodził - efekty wiadome. Ciekawe tylko jak się odnajduje na świeżym powietrzu Kubajewska która wypadła z tyłka supraskiemu?

#42 ~Kawja9~

~Kawja9~
  • Goście

Napisano 30 październik 2018 - 23:00

Jestem mieszkańcem tej gminy od niedawna około roku, i pierwszy raz mam możliwość wyboru tutejszego samorządu. Nie znam tych ludzi ale po tej debacie bardzie godny zaufania wydał mi się Pan Dobrowolski

#43 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 październik 2018 - 04:59

Jestem mieszkańcem tej gminy od niedawna około roku, i pierwszy raz mam możliwość wyboru tutejszego samorządu. Nie znam tych ludzi ale po tej debacie bardzie godny zaufania wydał mi się Pan Dobrowolski

Pozory mylą. Skoro nie znasz dotychczasowych dokonań burmistrza, nie powinneś się wypowiadać na temat. Todorczuk nie ma żadnych dokonań, dobrowolski już wielokrotnie wykazał że jest ignorantem z wybujałym ego. To już lepiej do Białegostoku. W sumie będzie taniej, bo tu podatki po wyborach poszybują aby opłacić idiotyzmy dobrowolskiego.

#44 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 październik 2018 - 07:01

Dobrowola obiecała drogi, no i mamy drogi rachunek za media dostarczane przez gminną komunałkę. Jest drożej niż w Białymstoku, ale kmiecie z Sobolewa i Henrykowa tego nie jarzą.

#45 ~lekarz~

~lekarz~
  • Goście

Napisano 31 październik 2018 - 07:53

Ja proponuję dla wszystkich z Grabówki z mocnym parciem na szkło secesję z Polski i eksterytorialną autostradę z Grabówki do Białorusi, a po wszystkim lewatywę :)

#46 ~Mieszkanka gminy~

~Mieszkanka gminy~
  • Goście

Napisano 31 październik 2018 - 08:39

Proszę Państwa

Ani razu nie zostały w tej wyliczance wymienione Sowlany. Mimo, iż pani radna wspaniale oświetliła i wyasfaltowała swoje oraz swoich sąsiadów ulice, to Sowlany nie składają się tylko z tych trzech ulic. Nie usłyszałam w debacie propozycji Bikerów w Sowlanach. Przypominam, że to także jest część gminy. Należy sprzeciwiać się sitwom, dlatego zagłosuję na panią Todorczuk.

#47 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 październik 2018 - 08:42

Ja proponuję dla wszystkich z Grabówki z mocnym parciem na szkło secesję z Polski i eksterytorialną autostradę z Grabówki do Białorusi, a po wszystkim lewatywę :)

Po lewatywie lepiej się czujesz? Nie radź tego dobrowolskiemu bo mu borowa i suszczyńska z tą neofitką z Sowlan wypłynie.

#48 ~Woronicze~

~Woronicze~
  • Goście

Napisano 31 październik 2018 - 08:44

Dobrowolski skłócił gminę i jest taki syf jak nigdy. Supraślanie boja się Grabówki i są nią zastraszani, co miało miejsce przez lata i ma miejsce podczas kampanii wyborczej. Żenada i tanie chwyty burmistrza. Mało kto myśli o tym, że właśnie on jest przyczyną tego całego zamieszania...

#49 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 październik 2018 - 09:48

Dobrowolski skłócił gminę i jest taki syf jak nigdy. Supraślanie boja się Grabówki i są nią zastraszani, co miało miejsce przez lata i ma miejsce podczas kampanii wyborczej. Żenada i tanie chwyty burmistrza. Mało kto myśli o tym, że właśnie on jest przyczyną tego całego zamieszania...

Kmiecie z Sobolewa i Hennrykowa nie rozumieją, ża aby były inwestycje to nie trzeba tuczyć Supraśla. Bo teraz to wygląda tak że każda złotówka na inwestycje wymaga zapłacenia 10 zł Supraślowi. A potem się okazuje że nawet ta 1 zł to nie środki własne tylko kredyt. A wmawianie ludziom głupot borowa ma etacik od burmistrza, jak mawiał krzywomordy klasyk: ludzie są tacy głupi, że to działa...

#50 ~zzzz~

~zzzz~
  • Goście

Napisano 31 październik 2018 - 09:55

Kmiecie z Henrykowa, Sobolewa, Zaścianek  mają w nosie wasze aniespełnione ambicje i zadecydują o jaśnie pani....hahahahah :)

#51 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 październik 2018 - 10:49

"Lepiej z mądrym stracić, jak z głupim zyskać". Lepiej ułożyć się z Białymstokiem, niż tkwić po uszy w g.wnie. Borowa z Suszczyńską nie oczekują że na ich za.upiu się polepszy. Im sprawi radość że sąsiadom się pogorszy. Głupie nie rozumieją że pogorszy się wszystkim.

#52 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 październik 2018 - 14:39

Wyzwiska ???? berecik nie za mocno uciska ?
Co do ulotek to się nie zgadzam, kłamstwa Dobrowolskiego nie są śmieszne !!!!

hahahahaha no właśnie ile złości , jadu ludzie opanujcie się.

#53 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 październik 2018 - 15:56

hahahahaha no właśnie ile złości , jadu ludzie opanujcie się.

Mariolka, opanuj się! Poznasz głupiego po śmiechu jego.

#54 Grzesio

Grzesio

Multikonto - Gupik, Mieszkaniec Grabówki, Grzegorz25 i inne

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 78 postów

Napisano 31 październik 2018 - 16:09

oto wpis na Fejsbukowym profilu p. Dobrowolskiego:

Z danych jakie otrzymałem, jeszcze nieoficjalnie, wynika że wygrałem w pierwszej turze niemal 49% głosów. Dziękuję bardzo wszystkim którzy poszli na wybory w Gminie Supraśl, a w szczególności Tym, którzy na mnie oddali swój głos. Z mojego Komitetu Wyborczego wybrano 9 Radnych na 15 pełnego składu Rady Miejskiej. Oznacza to, że mamy bezwzględną większość. Na dzisiaj, analizując potrzeby zglaszane w kampanii, pragnę zapewnić, że przywrócę linię 111 BKM i włączę ją do pierwszej strefy biletowej, podobnie jak to jest w innych miejscowościach Gm. Supraśl.

#55 ~Mieszkanka Gminy~

~Mieszkanka Gminy~
  • Goście

Napisano 31 październik 2018 - 22:46

Cel Dobrowolskiego jest jeden. On ma wyższe aspiracje. Kosztem zadłużenia gminy na ponad 30 mln zrobić sobie kampanię do parlamentu. Za pół roku czmychnie i tyle go będziemy widzieli. A problemem 30 mln kredytu niech martwi się powtórnie wybrany burmistrz. A może już komisarz. To że doprowadzi gminę do bankructwa go nie interesuje. On ma swój cel.

#56 ~Obserwatorka~

~Obserwatorka~
  • Goście

Napisano 31 październik 2018 - 22:51

Cel Dobrowolskiego jest jeden. On ma wyższe aspiracje. Kosztem zadłużenia gminy na ponad 30 mln zrobić sobie kampanię do parlamentu. Za pół roku czmychnie i tyle go będziemy widzieli. A problemem 30 mln kredytu niech martwi się powtórnie wybrany burmistrz. A może już komisarz. To że doprowadzi gminę do bankructwa go nie interesuje. On ma swój cel.

Ale teoria spiskowa dziejów. Ludzie sami takie cuda wymyślają. Szok

#57 ~Kaśka~

~Kaśka~
  • Goście

Napisano 31 październik 2018 - 22:54

I masz racje. Tak trzymaj. Trzeba mieć swój rozum i nie słuchać tych głupot

#58 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 październik 2018 - 23:11

Proszę Państwa
Ani razu nie zostały w tej wyliczance wymienione Sowlany. Mimo, iż pani radna wspaniale oświetliła i wyasfaltowała swoje oraz swoich sąsiadów ulice, to Sowlany nie składają się tylko z tych trzech ulic. Nie usłyszałam w debacie propozycji Bikerów w Sowlanach. Przypominam, że to także jest część gminy. Należy sprzeciwiać się sitwom, dlatego zagłosuję na panią Todorczuk.

Nie zgadzam się z tym. To właśnie są kłamstwa. Ulice wyasfaltowala w całych Sowlanach i w starych tez, łącznie chyba 7 lub 8 ulic!!!! Ludzie z Łąkowej krzyczeli że wszyscy o nich dawno zapomnieli i sołtys też i nie wierzyli ze będą mieli drogę no i co mają dzięki naszej Radnej. Ale najłatwiej to krytykować. Czemu nie została ta droga zrobiona jak sołtys był Radnym chyba nawet razem z Karpowiczem??? i ulicy Wiatrakowej tez nie wyasfaltował a Radna zrobiła. Piszecie bzdury. I wierze ze ścieżka do Sowlan tez będzie bo to ona zaczęła już tu działać w tym kierunku. Jak zrobi nam ścieżkę to i z czasem BIKERY się pojawią, nie wątpię. Najłatwiej czyjeś zasługi przypiąć sobie. Tak właśnie robicie dlatego będę głosować na DOBROWOLSKIEGO bo widać działania a nie suche gadki!!!Todorczuk zrobi na pewno ulice ale w Grabówce tak jak Karpowicz do siebie tylko kasę ciągnie!!

#59 ~Zniesmaczony z gminy~

~Zniesmaczony z gminy~
  • Goście

Napisano 31 październik 2018 - 23:20

Po lewatywie lepiej się czujesz? Nie radź tego dobrowolskiemu bo mu borowa i suszczyńska z tą neofitką z Sowlan wypłynie.

Chamstwo nie jest nigdzie tolerowane. Poziom żenujący. Wolę ludzi na poziomie od Dobrowolskiego z
właściwym wykształceniem niż poziom ludzi z komitetu Todorczukowej. Wystarczy posłuchać chociażby wypowiedzi Karpowicza. Nie raz niewiadomo o co mi chodzi?? Widze ze zwolennicy podobny poziom trzymają. Porażka

#60 ~Roberto~

~Roberto~
  • Goście

Napisano 31 październik 2018 - 23:21

Chyba duże szanse ma pani Todorczuk skoro taki atak jest na nią prowadzony.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: burmistrz

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych