Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »


91 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Supraślanin G.~

~Supraślanin G.~
 • Goście

Napisano 29 październik 2018 - 18:45

Podsumowanie Pani Kasi podkreśliło, że dla obecnego burmistrza wystaje słoma z butów. Kilka lat wcześniej wypiął się na wszystkich a teraz krzyczy, że pragnie dobra całej gminy. Nie wiem gdzie on znalazł swój elektorat... Naprawdę w Supraślu nie ma nikogo bardziej kompetentnego?
Na koniec Pani Katarzyna celnie wypunktowała, że burmistrz jeździ na wycieczki i stołuje się za gminne pieniądze. Z tego wszystkiego Pan Radosław musiał wrócić do mamusi i zrobić zdjęcie obiadu jako dowód, że jada w swojej kuchni... żałosne.

Żałosne to są takie inwektywy wyssane z palca. Może prześledźmy gdzie i u kogo stołuje się pani Katarzyna. Poza tym, matka Radosława Dobrowolskiego nie żyje, więc takie komentarze urągają przyzwoitości ludzkiej.#22 ~Rodzic~

~Rodzic~
 • Goście

Napisano 29 październik 2018 - 19:30

Nie mogę patrzeć na degradację oświaty co widać na przykładzie Sobolewa wice dyrektor szkoły wsadzona na siłę i w dodatku mało kompetentna rozwala całą szkołę.

#23 ~Michał~

~Michał~
 • Goście

Napisano 29 październik 2018 - 19:53

Szkoda że w debacie nie padło pytanie na temat donosu do Euro Trybunału w sprawie Grabówki. Bo stanowisko burmistrza jest jasne, a co by zrobiła Pani Katarzyna gdyby Euro alkoholicy uznali że Grabówka może istnieć?

#24 ~Michał~

~Michał~
 • Goście

Napisano 29 październik 2018 - 19:54

Szkoda że w debacie nie padło pytanie na temat donosu do Euro Trybunału w sprawie Grabówki. Bo stanowisko burmistrza jest jasne, a co by zrobiła Pani Katarzyna gdyby Euro alkoholicy uznali że Grabówka może istnieć?

#25 ~z gminy Supraśl~

~z gminy Supraśl~
 • Goście

Napisano 29 październik 2018 - 19:57

Zrozumcie jak wygra Toczodruk, to wszędzie w gminie będą zatrudnione Toczodruki i przyjaciele królika: Polińskje, wójt itd.
Beda kręcic lody i śmiać się wam w twarz :)

A teraz wice dyrektor z Sobolewa i dyrektor przedszkola w Grabówce to znajome obecnego burmiszcza, a to pewnie tylko kropla w morzu jego "transparentnego" działania :)#26 ~Teodor~

~Teodor~
 • Goście

Napisano 29 październik 2018 - 19:59

Alez tandeta! Mieszkancy Suprasla maja olbrzymi problem z dojazdem do Bialego.?Caly dzien, no nie, bo wieczorem juz sie nie oplaca, PKS-Nova, ktore wbily sie na 5 minut przed Voyagera jezdza puste.Do tego dochodzi linia na Krynki przez Suprasl. Czasami jeden za drugim jada 3 autobusy.
Dziwne, ze radni Suprasla nie wystapili o zmiane rozkladu tak, zeby autobusy nie jezdzily stadami Ale. to za drobne sprawy. W Slupsku 3 linie, P K S i dwie prywatne , obsluguje oscienne miejscowosci jezdzac co 15 minut. kazda firma. Madrze to i sprawiedliwe.

#27 ~mieszkaniec~

~mieszkaniec~
 • Goście

Napisano 29 październik 2018 - 20:03

Niestety nie ma z kim rozmawiać. A szkoda.

Nikt z mojej ulicy nie potrzebuje kanalizacji, chcielibyśmy dojechać do swoich posesji a nie w kaloszach przechodzić z sąsiedniej ulicy ( zostawiając tam swoje auta) wstyd.

Radni między sobą się kłócą robią jeden drugiemu na złość, NIE SŁUCHAJĄ MIESZKAŃCÓW.

Dużo jadu i nienawiści w nich, wręcz nienawidzą burmistrza a wystarczy po prostu znaleźć wspólny cel. Trochę kultury.

Mam wrażenie, że Pani Katarzyna bardzo mocno powstrzymywała się aby nie dać się ponieść emocjom, które właśnie na spotkaniach można zauważyć.

Wyzwiska, oskarżenia siebie na wzajem.

Jakoś nie ufam .

Te ulotki to żenada kłamstwo. Śmiać mi się chce czytając te wszystkie bzdury. 

Ale chyba Dobrowolski będzie lepszym wyborem .

Wyzwiska ???? berecik nie za mocno uciska ?
Co do ulotek to się nie zgadzam, kłamstwa Dobrowolskiego nie są śmieszne !!!!#28 ~gość~

~gość~
 • Goście

Napisano 29 październik 2018 - 20:06

Dobrowolski przegrał debatę sromotnie i zaczyna straszenie ludzi panią Todorczuk. Ciekawe ile ludzi kupi te brednie i straszenie.

Dobrowolski już od kilku dni straszy panią Todorczuk chodząc po domach !#29 ~Supraślanin~

~Supraślanin~
 • Goście

Napisano 29 październik 2018 - 21:03

Szkoda że w debacie nie padło pytanie na temat donosu do Euro Trybunału w sprawie Grabówki. Bo stanowisko burmistrza jest jasne, a co by zrobiła Pani Katarzyna gdyby Euro alkoholicy uznali że Grabówka może istnieć?

zapewne alkoholicy z wiejskiej z Dobrowolskim i jego kolesiami mieliby tzw. ból d..y 

pani Todorczuk słowem nie powiedziała o podziale, za to Dobrowolski skamlał że to wszystko przez podział (który sam zablokował) i wina radnych, a on co stołek ????#30 ~zesupraśla~

~zesupraśla~
 • Goście

Napisano 29 październik 2018 - 21:29

Pani Kasi lepiej wychodziło sprzedawanie trampek i majtek sportowych i niech tym się zajmuje . DNOOOOOOOOOOOOOO#31 ~Specjalista~

~Specjalista~
 • Goście

Napisano 29 październik 2018 - 21:33

Gore,gore Panie Dobrowolski. Te strzelające w lewo oczka, ta zaczerwieniona i wilgotna skóra. Szkoda, że na takich debatach nie ma wykrywaczy kłamstw.#32 ~Observer~

~Observer~
 • Goście

Napisano 29 październik 2018 - 22:11

A skąd takiego elokwentnego redaktora kurier wytrzasnął? Z łapanki? Może leżał w parku na ławce? Żenada.#33 ~Hey~

~Hey~
 • Goście

Napisano 29 październik 2018 - 22:36

Cel Dobrowolskiego jest jeden. On ma wyższe aspiracje. Kosztem zadłużenia gminy na ponad 30 mln zrobić sobie kampanię do parlamentu. Za pół roku czmychnie i tyle go będziemy widzieli. A problemem 30 mln kredytu niech martwi się powtórnie wybrany burmistrz. A może już komisarz. To że doprowadzi gminę do bankructwa go nie interesuje. On ma swój cel.

 #34 ~Heniek~

~Heniek~
 • Goście

Napisano 29 październik 2018 - 22:40

Nie wiadomo czy czmychnie. Najpierw Podlasianie musieliby go do tego parlamentu wybrać. Myślicie ze ma szanse? A moze po prostu grunt się pali pod nogami.

#35 ~Michał~

~Michał~
 • Goście

Napisano 30 październik 2018 - 00:13

Proszę nie mieszać. Przecież powiedział wyraźnie że jest to planowane zadłużenie które już jest zmniejszone. A planowane dlatego że jest przeznaczone na wkład własny do realizacji projektów dofinansowywanych. Więc proszę nie pisać kłamstw że ponad 30mln

Cel Dobrowolskiego jest jeden. On ma wyższe aspiracje. Kosztem zadłużenia gminy na ponad 30 mln zrobić sobie kampanię do parlamentu. Za pół roku czmychnie i tyle go będziemy widzieli. A problemem 30 mln kredytu niech martwi się powtórnie wybrany burmistrz. A może już komisarz. To że doprowadzi gminę do bankructwa go nie interesuje. On ma swój cel.#36 ~aaa~

~aaa~
 • Goście

Napisano 30 październik 2018 - 11:47

Mamy do wyboru 2 opcje

1) jako taki samorządowiec z Supraśla

2) "Dyzma" o nieokreślonej orientacji - Białystok? - Grabówka? - Supraśl?, i bez kwalifikacji

 

ja wybieram mniejsze zło, niż dno :)#37 ~Koń by się usmiał~

~Koń by się usmiał~
 • Goście

Napisano 30 październik 2018 - 11:57

Mamy do wyboru 2 opcje

1) jako taki samorządowiec z Supraśla

2) "Dyzma" o nieokreślonej orientacji - Białystok? - Grabówka? - Supraśl?, i bez kwalifikacji

 

ja wybieram mniejsze zło, niż dno :)

 


Zapomniałeś dodać że ten jako taki samorządowiec doprowadził do podziału gminy. Nikt inny tylko Dobrowolski. Przez niego ludzie się kłócą. On traktuje niesprawiedliwie i dlatego Grabówka chce się odłączyć. Wywalcie Dobrowolskiego ze stołka to w końcu będzie spokój. Kto wie może i Grabówkę da się przekonać.#38 ~Michał~

~Michał~
 • Goście

Napisano 30 październik 2018 - 13:33

Przestań pisać banialuki człowieku. Gmina nie jest podzielona, a ludzie się kłócą przez głupie utopijne mżonki Karpowicza o Grabówce złotej wyspie. Pieniądze, które nazywa naszymi to pieniądze z działalności gospodarczej prowadzonej na terenie gminy Supraśl, a te nasze to każdy może zobaczyć na własnym zeznaniu PIT. Sorry ale ta utopia Karpowicza to zwykłe prostactwo i pieniactwo.


Zapomniałeś dodać że ten jako taki samorządowiec doprowadził do podziału gminy. Nikt inny tylko Dobrowolski. Przez niego ludzie się kłócą. On traktuje niesprawiedliwie i dlatego Grabówka chce się odłączyć. Wywalcie Dobrowolskiego ze stołka to w końcu będzie spokój. Kto wie może i Grabówkę da się przekonać.#39 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 30 październik 2018 - 18:29


 #40 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 30 październik 2018 - 19:08

kobieto lecz sie!!!klamiesz jak najeta!! co pani wygaduje!!! cofa sie pani kilka lat do tylu a co to kogo obchodzi..musimy isc do dalejj..... a pani n ie ma zadnych argumentow zeby isc za toba...Bozeee...zenujaca jest pani!!!!

Dodaj odpowiedź  Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: burmistrz

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych