Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

91 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~życzliwy~

~życzliwy~
  • Goście

Napisano 29 październik 2018 - 10:21

Pani Katarzynie życzę wygranej w wyborach na Burmistrza i owocnej służby dla dobra mieszkańców całej Gminy Supraśl.

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 październik 2018 - 10:47

Kiedy będzie linia BKM  do Białegostoku ??

#3 ~z Supraśla~

~z Supraśla~
  • Goście

Napisano 29 październik 2018 - 11:04

Brawo Pani Katarzyno! Supraśl może w końcu będzie miał gospodarza.

#4 ~Radzio~

~Radzio~
  • Goście

Napisano 29 październik 2018 - 11:45

Podsumowanie Pani Kasi podkreśliło, że dla obecnego burmistrza wystaje słoma z butów. Kilka lat wcześniej wypiął się na wszystkich a teraz krzyczy, że pragnie dobra całej gminy. Nie wiem gdzie on znalazł swój elektorat... Naprawdę w Supraślu nie ma nikogo bardziej kompetentnego?
Na koniec Pani Katarzyna celnie wypunktowała, że burmistrz jeździ na wycieczki i stołuje się za gminne pieniądze. Z tego wszystkiego Pan Radosław musiał wrócić do mamusi i zrobić zdjęcie obiadu jako dowód, że jada w swojej kuchni... żałosne.

#5 ~obiektywny~

~obiektywny~
  • Goście

Napisano 29 październik 2018 - 12:14

Idea ciekawa ale prowadzenie debaty na niskim poziomie.

Powinna trwać dużo dłużej oraz redaktor powinien dopuścić oboje kandydatów do bliskiej konfrontacji. Bylibyśmy wówczas świadkami ciekawych niuansów które w emocjach mogły się ukazać. Todorczuk wspomina o jakimś niedotrzymanym porozumieniu, ale szczegółów żadnych co i jak. Zarzuca zadłużenie, ale nie przeszkadzało jej równocześnie będąc białostocką radną sprzedać białostocki MPEC za sto razy większą kasę.

A tak niestety padło po trzy pytania właściwie o niczym...

#6 ~ja~

~ja~
  • Goście

Napisano 29 październik 2018 - 12:25

Jestem z Grabówki i nie wieżę w ani jedno słowo pani Katarzyny! Jest w zmowie z sołtysem Karpowiczem który marzy o odrębnej gminie i to teraz jedyny sposób aby ten chory pomysł przeforsować. Tylko Pan Dobrowolski gwarantem sukcesu i rozwoju gminy. Nie mówię że powiew świeżości by się nie przydał ale na pewno ta pani tego nie zagwarantuje!

#7 ~admin~

~admin~
  • Goście

Napisano 29 październik 2018 - 13:07

Jak można być Radną w Białymstoku (czyli musi mieć meldunek w Białymstoku) i jednocześnie kandydować na Burmistrza Supraśla (czyli również musi mieś meldunek w Supraślu). Czy można być jednocześnie zameldowanym w dwóch miejscowościach? Ponadto, nie rozumiem jak osoba, która jest za podziałem Gminy, startuje na Burmistrza i przekonuje, że będzie "inwestować" w Supraśl. Przy wszystkich spotkaniach, rozmowach itp. "WSZYSTKIE osoby, które dzielą Gminę" krzyczą że Supraśl nie inwestuje w miejscowości inne niż Supraśl. Cała ta sytuacja jest niezrozumiała i dziwna. Poza tym jaki Pani Todorczuk ma iloraz inteligencji i poniekąd brak samokrytyki, czy też ma dziwny sposób zwracania na siebie uwagi by się chwalić na FB, że jedzie w autobusie. No po prostu ŻENADA. Ciekawe czy Pani Todorczuk skorygowała swoje plakaty dopisując że startuje na Burmistrza SUPRAŚLA. 

#8 ~tropiac bin ladena~

~tropiac bin ladena~
  • Goście

Napisano 29 październik 2018 - 13:28

Obie kandydatury swiadcza ze jestesmy zasciankiem europy.

Przypadkowo niby znam te osoby i bym ich nie zatrudnil na takim stanowisku.

#9 ~królik~

~królik~
  • Goście

Napisano 29 październik 2018 - 13:42

Zrozumcie jak wygra Toczodruk, to wszędzie w gminie będą zatrudnione Toczodruki i przyjaciele królika: Polińskje, wójt itd.
Beda kręcic lody i śmiać się wam w twarz :)

#10 ~...~

~...~
  • Goście

Napisano 29 październik 2018 - 14:33

Chciałabym .... a może chcę ? Ile w niej jadu . Nie podoba mi się

#11 ~Emilka~

~Emilka~
  • Goście

Napisano 29 październik 2018 - 14:57

Tylko Katarzyna naszym burmistrzem.

#12 ~Ania~

~Ania~
  • Goście

Napisano 29 październik 2018 - 15:09

Wystarczy być Polakiem żeby być wojtem/burmistrzem/prezydentemI mieszkać w Polsce

#13 ~Robert~

~Robert~
  • Goście

Napisano 29 październik 2018 - 15:11

Jak widać Pani Kasia lepiej zna problemy mieszkańców niż 8letni rodowity supraslanin

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 październik 2018 - 16:09

Dlaczego ciągle jest mowa o Supraślu????A gdzie są inne miejscowości? Chociażby Grabowka . Brak chodnika przy ul.ciolkowskiego do przystankucodziennie dzieci chodzą na przystanek by móc dojeżdżać do szkoły. Chodzą ulica czy to jest normalne w XXI wieku w tak prężnej gminie? A wymówka że nie zrobiono to do końca bo nie ma przyłącza to bzdura . Dla chcącego nic trudnego. To wy włodarze macie ostateczne słowo by coś z tym zrobić A nie my szara ludność . Kilka lat temu kobieta zginęła na drodze bo szła na przystanek po drodze. Tylko ciągle suprasl suprasl.moze już wystarczy ładować pieniądze w n8ego A czas zająć się miejscowościami gminnymi.

#15 ~Michał~

~Michał~
  • Goście

Napisano 29 październik 2018 - 16:20

Kłamczucha! Nie słowa a FAKTY!
Pani Katarzyna T. Sama stwierdziła że z Supraślem jej nie po drodze, teraz startuje na burmistrza tego co nie jest jej po drodze z komitetu, którego nazwa sama wskazuje cel i w którą stronę jest jej po drodze. Jak została radną bstoku za wszelką cenę udowadniała że jest blalostoczanką bardzo związaną z miastem a w Grabówce tylko mieszka. Przypomnę tylko że do rady miasta bstoku startowała z komitetu truskolaskiego, tego samego, który nie tak dawno powiedział że gdyby Grabówka oddzieliła się od Supraśla to już za rok lub dwa była by częścią bstoku.

#16 ~Obywatel~

~Obywatel~
  • Goście

Napisano 29 październik 2018 - 16:42

Z wypowiedzi Pana burmistrza trudno wynieść więcej niż tylko działania w zakresie utwardzania dróg gminnych, które jak sam twierdzi raz są "problemem" a zaraz dodaje że "programem" i tak na przemian. Coś za dużo tego utwardzania, widać na nagraniu ewidentne gotowania się, czyli jednak świadczyło by o tym że jest problem.

#17 ~Heniek~

~Heniek~
  • Goście

Napisano 29 październik 2018 - 17:04

Zrozumcie jak wygra Toczodruk, to wszędzie w gminie będą zatrudnione Toczodruki i przyjaciele królika: Polińskje, wójt itd.
Beda kręcic lody i śmiać się wam w twarz :)

A teraz są czyi znajom? Ilu było dyrektorów Ckir w Supraślu za kadencji obecnego burmistrza?

#18 ~zniesmaczona~

~zniesmaczona~
  • Goście

Napisano 29 październik 2018 - 17:56

Niestety nie ma z kim rozmawiać. A szkoda.

Nikt z mojej ulicy nie potrzebuje kanalizacji, chcielibyśmy dojechać do swoich posesji a nie w kaloszach przechodzić z sąsiedniej ulicy ( zostawiając tam swoje auta) wstyd.

Radni między sobą się kłócą robią jeden drugiemu na złość, NIE SŁUCHAJĄ MIESZKAŃCÓW.

Dużo jadu i nienawiści w nich, wręcz nienawidzą burmistrza a wystarczy po prostu znaleźć wspólny cel. Trochę kultury.

Mam wrażenie, że Pani Katarzyna bardzo mocno powstrzymywała się aby nie dać się ponieść emocjom, które właśnie na spotkaniach można zauważyć.

Wyzwiska, oskarżenia siebie na wzajem.

Jakoś nie ufam .

Te ulotki to żenada kłamstwo. Śmiać mi się chce czytając te wszystkie bzdury. 

Ale chyba Dobrowolski będzie lepszym wyborem .

#19 ~Heniek~

~Heniek~
  • Goście

Napisano 29 październik 2018 - 18:10

Niestety nie ma z kim rozmawiać. A szkoda.
Nikt z mojej ulicy nie potrzebuje kanalizacji, chcielibyśmy dojechać do swoich posesji a nie w kaloszach przechodzić z sąsiedniej ulicy ( zostawiając tam swoje auta) wstyd.
Radni między sobą się kłócą robią jeden drugiemu na złość, NIE SŁUCHAJĄ MIESZKAŃCÓW.
Dużo jadu i nienawiści w nich, wręcz nienawidzą burmistrza a wystarczy po prostu znaleźć wspólny cel. Trochę kultury.
Mam wrażenie, że Pani Katarzyna bardzo mocno powstrzymywała się aby nie dać się ponieść emocjom, które właśnie na spotkaniach można zauważyć.
Wyzwiska, oskarżenia siebie na wzajem.
Jakoś nie ufam .
Te ulotki to żenada kłamstwo. Śmiać mi się chce czytając te wszystkie bzdury.
Ale chyba Dobrowolski będzie lepszym wyborem .

Rozumiem że pan Dobrowolski sprawi że radni zaczną słuchać mieszkańców? Ciekawe jak.

#20 ~obserwator z gminy~

~obserwator z gminy~
  • Goście

Napisano 29 październik 2018 - 18:44

Dobrowolski przegrał debatę sromotnie i zaczyna straszenie ludzi panią Todorczuk. Ciekawe ile ludzi kupi te brednie i straszenie.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: burmistrz

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych