Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

185 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Magda~

~Magda~
  • Goście

Napisano 30 październik 2018 - 00:13

Beznadziejna debata. Mało merytoryczna. Pan Skrypko jak zwykle próbuje wszystkich oczeniać, jednocześnie nie wnosi nic sensownego.

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 październik 2018 - 00:45

TO Z PIS chcieli by wszystko przejąć ale się NIE udaje i Nie wychodzi

#3 ~Bazylia~

~Bazylia~
  • Goście

Napisano 30 październik 2018 - 06:47

Debata,była ok,Pan Skrypko dobrze powiedział,czy ktoś slyszal co się działo w Olmontach w marcu tego roku,ludzie toneli w bagnie,była telewizja czy Pan Marcinowicz zaja się sprawą,o tuz nie,wszystko idzie na Kleosin male wioski Pana Wójta nie interesują,to jest średniowiecze

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 październik 2018 - 07:05

Beznadziejna debata. Mało merytoryczna. Pan Skrypko jak zwykle próbuje wszystkich oczeniać, jednocześnie nie wnosi nic sensownego.

Nigdzie nie mogę znależć wytłumaczenia  sytuacji  ze zwrotem dotacji unijnej za przedszkole w Kleosinie.Obecny wójt milczy- niezbyt wygodna sytuacja?

Ciekawe co za posiotki odpowiadają za pozyskanie tych środków? Krawiec czy budowlaniec?

W/g oficjalnych danych pozyskane środki na jednego mieszkańca naszej gminy to 286 zł. Sasiednia gmina Turośń ma prawie 1000 zł. Można?

Może warto podebrać im tego urzędnika lub zatrudnić kogoś , kto będzie miał pojęcie o tym co robi.

#5 ~Piotrek~

~Piotrek~
  • Goście

Napisano 30 październik 2018 - 07:29

Ale jaja debata znika,moze jest nie wygodna dla Wójta,w sumie Skrypko wysypal sporo argumentów,obejrzalem w Internecie ile Pan Skrypko napisal interpelacji,i mial racje droga Hryniewicze Olmonty kręci się od kilku lat a Wójt ma wszystko w nosie Brawo Panie Skrypko,msm nadzieję ze Pan Wygra

#6 ~Mietek~

~Mietek~
  • Goście

Napisano 30 październik 2018 - 07:37

JA tez uważam ze Pan Sktypko to mądry Gość,znajomy mi mowi ze w Juchnowcu wojt zostawil 200 metrów drogi nie dokonczonej i ludzie sie tak bujaja w błocie,ale z Olmontami tam sie dzialy jaja,ogladalem w obiektywie i co Pan Wojt schował sie w gabinecie nawet nie wyszedl do dziennikarzy,a wystawil Panią Teresę ktora smiala sie zludzi ze budują sie w polu,to jest GMina to Kpina

#7 ~Blady~

~Blady~
  • Goście

Napisano 30 październik 2018 - 07:59

Odnośnie dotacji to tez jestem zszokowany ze Pan Wójt zajuje ostatnie miejca jako Gmina Juchnowiec,i to swiadczy o nie gospodarnosci,sorki,ta debata otworzyla mi oczy Panie Skrypko wielki szacun

#8 ~Marlena~

~Marlena~
  • Goście

Napisano 30 październik 2018 - 08:23

Zdążyłam obejrzeć debatę,i jedna rzecz mi się nie spodobała dlaczego Pan Wójt jest tak bardzo pewny siebie ze wygra te wybory,tak powiedzial ze jest pewny jak żyję nie widziskam takiej pychy Psnie Marcinowicz to po co Panu są potrzebni glosy skoro Pan wie ze juz pan wygral

#9 ~kleo~

~kleo~
  • Goście

Napisano 30 październik 2018 - 09:00

Zdążyłam obejrzeć debatę,i jedna rzecz mi się nie spodobała dlaczego Pan Wójt jest tak bardzo pewny siebie ze wygra te wybory,tak powiedzial ze jest pewny jak żyję nie widziskam takiej pychy Psnie Marcinowicz to po co Panu są potrzebni glosy skoro Pan wie ze juz pan wygral

Jakbym  zrobił w każdej wsi , ba w każdym siole, piknik wyborczy za gminne pieniądze, też bym był pewny siebie.

Staram się rzadko bywać w Urzędzie Gminy - ale tak zadufanych w sobie, tak pewnych swoich etatów , urzędników trudno znależć w znanych mi urzędach.

Mój głos wójt stracił już 4 lata temu gdy zlikwidował możliwość komentarzy/ niepochlebnych/ w internetowym biuletynie gminnym.

#10 ~kleo~

~kleo~
  • Goście

Napisano 30 październik 2018 - 09:03

Ale jaja debata znika,moze jest nie wygodna dla Wójta,w sumie Skrypko wysypal sporo argumentów,obejrzalem w Internecie ile Pan Skrypko napisal interpelacji,i mial racje droga Hryniewicze Olmonty kręci się od kilku lat a Wójt ma wszystko w nosie Brawo Panie Skrypko,msm nadzieję ze Pan Wygra

Zginęła w przepastnych archiwach Porannego z chwilą rozpoczęcia pracy przez Urząd Gminy.

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 październik 2018 - 09:12

Jakbym  zrobił w każdej wsi , ba w każdym siole, piknik wyborczy za gminne pieniądze, też bym był pewny siebie.

Staram się rzadko bywać w Urzędzie Gminy - ale tak zadufanych w sobie, tak pewnych swoich etatów , urzędników trudno znależć w znanych mi urzędach.

Mój głos wójt stracił już 4 lata temu gdy zlikwidował możliwość komentarzy/ niepochlebnych/ w internetowym biuletynie gminnym.

Mieszkańcy Kleosina za to, że wójt nie ściągnął Zenka na piknik a jakieś "Raz,dwa...", tym razem powiedzą nie. 

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 październik 2018 - 09:14

Dziwny to kraj , w którym mówienie prawdy, to oczernianie. Chociaż w przypadku Jaśnie Pana Wójta- może nie.

#13 Administrator

Administrator

Administrator forum

• Administratorzy
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 301 postów

Napisano 30 październik 2018 - 11:32

Debata zniknęła na chwilę z powodu błędu w podpisie, prosimy o nie kreowanie spiskowych teorii  :)

#14 ~Mieszkaniec Gminy Juchnowi~

~Mieszkaniec Gminy Juchnowi~
  • Goście

Napisano 30 październik 2018 - 11:33

Ten Wójt juz dawno oderwał sie od ziemi. On nic poza stołkiem w spóldzielni mieszkaniowej i w gminie nie robił i tak mu sie wydaje ze to dozywotnia funkcja, podczas której przez 4 lata nic nie trzeba robić, bo i tak zastraszeni pracownicy oswiaty gminnej i innych gminnych jednostek zagłosują za obecna władzą. A tu mozna się zdziwić bo kto był u Wójta na rozmowach to wie że wójt o niewielu rzeczach ma pojecie. A ludzi ma w urzedzie również przypadkowych i niewiele wiedzą o swojej pracy. Są oczywiście wyjątki.

Panie Wójcie już czas pożegnać się z urzędem bo sa lepsi kandydaci!

Pan Skrypko bije Pana na głowę!

Juz najwyższy czas na dobre zmiany dla mieszkańców Gminy Juchnowiec Kościelny!

Powodzenia Panie Marku Skrypko!

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 październik 2018 - 11:57

Trzeba być wyjątkowo ślepym albo pisać te komentarze na zamówienie, żeby nie zauważyć jak dobrą pracę wykonuje pan Krzysztof Marcinowicz...

A argumenty o braku kompetencji urzędników w gminie to wyssane z palca. Jakoś ja nigdy nie miałem problemów z załatwieniem spraw w tej gminie. 

#16 ~Zenek~

~Zenek~
  • Goście

Napisano 30 październik 2018 - 13:11

Nie jestem przeciwnikiem pana Skrypki ale mam wrazenie ze robi promocje dla Olmont Srodlesia i Hryniewicz.Takimi argumentami pan nie wygra.powodzenia:)

#17 ~Jacek~

~Jacek~
  • Goście

Napisano 30 październik 2018 - 14:07

Ludzie puknijcie się w głowę Skrybko bez Rady nic nie zrobi brak zaplecza .Marcinowicz  śmieszny gość ale coś tam powoli będzie robił.

#18 ~mieszkaniec gminy~

~mieszkaniec gminy~
  • Goście

Napisano 30 październik 2018 - 14:22

pan Marcinowicz przez 8 lat rządzenia w Gminie Juchnowiec nie zrobił praktycznie nic dla mieszkańców gminy oprócz oczywiście Kleosina gdzie  gdzie środki są wykorzystane w 200% i najmniejsza dróżka jest w kostce - reszta gminy może tonąc w błocie i smrodzie. szambie;

Nieróbstwo i indolencja urzędników pod wodzą p. Wójta sięga zenitu!

W urzędzie chyba panuje zasada mierny ale wierny. 

Nie wiem komu zależy na tym by obecny Status Quo trwał dalej?

Może ludzie się opamiętają i wybiorą zmiany. czas przewietrzyć tą gminę bo jak tak dalej Wójt będzie rządził  przez kolejne 5 lat = jak dotychczas to obudzimy się z ręką w nocniku.

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 październik 2018 - 14:22

Trzeba być wyjątkowo ślepym albo pisać te komentarze na zamówienie, żeby nie zauważyć jak dobrą pracę wykonuje pan Krzysztof Marcinowicz...

A argumenty o braku kompetencji urzędników w gminie to wyssane z palca. Jakoś ja nigdy nie miałem problemów z załatwieniem spraw w tej gminie. 

Ludzie puknijcie się w głowę Skrybko bez Rady nic nie zrobi brak zaplecza .Marcinowicz  śmieszny gość ale coś tam powoli będzie robił.

A może jakieś konkrety....czyżby pracownik gminny obudził się po porannej kawie.

Odnośnie Rady Gminy- z tego co widziałem obecny wójt też już nic nie zrobi. Jego  komitet nie ma większości. Skończyło się klepanie każdego pomysłu jaki był w kończącej sie kadencji.

W  bajki można włożyć straszenie mieszkańców Kleosina, że każdy inny wójt niż dwaj poprzedni przestanie zajmować sie Kleosinem. Zbyt dużo głosów żeby ignorować Kleosin i Ignatki Osiedle- to połowa wyborców.

A takie straszenie odbywa się przez popleczników obecnego wójta.

#20 ~Mieszkaniec Gminy Juchnowi~

~Mieszkaniec Gminy Juchnowi~
  • Goście

Napisano 30 październik 2018 - 14:31

O odezwał sie wierny wyborca skostniałego układu. Zastraszony czy pracownik podległy?

A jaką to dobrą pracę wykonuje pan KM? Może jakieś przykłady?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych