Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

darmowa telewizja cyfrowa DVB-T w Hajnówce

114 odpowiedzi w tym temacie

#1 bkarol

bkarol

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 3 postów

Napisano 09 listopad 2011 - 20:53

Witam,
mam pytanie odnośnie darmowej telewizji cyfrowej. Czy ktoś z was mieszkając w Hajnówce lub okolicy korzysta z darmowej telewizji cyfrowej? Jeśli tak to jak jest z jakością sygnału? z jakiego nadajnika? Białystok czy Łosice? Jakie kanały telewizyjne są dostępne?

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 listopad 2011 - 20:59

Witam,
mam pytanie odnośnie darmowej telewizji cyfrowej. Czy ktoś z was mieszkając w Hajnówce lub okolicy korzysta z darmowej telewizji cyfrowej? Jeśli tak to jak jest z jakością sygnału? z jakiego nadajnika? Białystok czy Łosice? Jakie kanały telewizyjne są dostępne?

ja mam z białego tvp 1 , tvp2, regionalną b-stok, tvp kultura i tvp historia- jakość zależna od pogody :huh: , ale nie mam anteny kierunkowej tylko siatkową

z kierunku Łosice nie próbowałem ustawiać

#3 ~nitrous~

~nitrous~
  • Goście

Napisano 09 listopad 2011 - 22:56

kup prosty dekoder do dvbt (ja kupiłem w zurcie) ,podłącz do niego swoją antene siatkową nastaw na łosice . i ciesz się ponad 11 kanałami cyfrowej tv .niedawno sam zakładałem i u mnie na 100% działa :] a dostepne kanały to :Polsat, TVN, TV4, TV6, TV Puls, TVN 7, Polsat Sport News,TVP1, TVP2, TVP INFO, TVP Kultura, TVP Historia i jeszcze mi łapie tvp info Warszawa i Łódź czyli sporo tego jest , dodam że bedzie jesze w bliskiej pszyszłości Eska TV, Polo TV, ATM Rozrywka, U-TV

#4 K.P.

K.P.

VIP

• Użytkownicy
  • 1283 postów

Napisano 10 listopad 2011 - 15:04

kup prosty dekoder do dvbt (ja kupiłem w zurcie) ,podłącz do niego swoją antene siatkową nastaw na łosice . i ciesz się ponad 11 kanałami cyfrowej tv .niedawno sam zakładałem i u mnie na 100% działa :] a dostepne kanały to :Polsat, TVN, TV4, TV6, TV Puls, TVN 7, Polsat Sport News,TVP1, TVP2, TVP INFO, TVP Kultura, TVP Historia i jeszcze mi łapie tvp info Warszawa i Łódź czyli sporo tego jest , dodam że bedzie jesze w bliskiej pszyszłości Eska TV, Polo TV, ATM Rozrywka, U-TV

A w bloku to działa ?, miałem zamiar kupić dekoder ale nie wiem jak to jest.

#5 bkarol

bkarol

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 3 postów

Napisano 10 listopad 2011 - 17:19

dzisiaj będę podłączał nowy telewizor i zobaczymy jak to będzie z tą telewizją cyfrową. Mam antenę siatkową ustawioną w kierunku Białegostoku, myślicie że będzie grało? czy muszę ją przekręcić w kierunku Łosic?

#6 ~nitrous~

~nitrous~
  • Goście

Napisano 10 listopad 2011 - 19:15

dzisiaj będę podłączał nowy telewizor i zobaczymy jak to będzie z tą telewizją cyfrową. Mam antenę siatkową ustawioną w kierunku Białegostoku, myślicie że będzie grało? czy muszę ją przekręcić w kierunku Łosic?

tak jak mówiłem swoją siatke mam nastawioną na Łosice i gra pięknie ,spróbuj na Białystok jesli chcesz ale myśle że poziom sygnału będzie mniejszy

#7 ~nitrous~

~nitrous~
  • Goście

Napisano 10 listopad 2011 - 19:22

A w bloku to działa ?, miałem zamiar kupić dekoder ale nie wiem jak to jest.

będzie będzie ,z tego co wiem to w Hajnówce tylko przy ul. białostockej słabo odbiera :P

#8 K.P.

K.P.

VIP

• Użytkownicy
  • 1283 postów

Napisano 10 listopad 2011 - 19:31

będzie będzie ,z tego co wiem to w Hajnówce tylko przy ul. białostockej słabo odbiera :P

Kupię , najwyżej jak nie zadziała to odniosę w cholerę :lol:

#9 bkarol

bkarol

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 3 postów

Napisano 10 listopad 2011 - 23:35

No i kupiłem nowy telewizor z mpeg 4 i nie znajduje mi cyfrowej telewizji. Mam antenę siatkową skierowaną na Białystok.

Mieszkam niedaleko ulicy białostockiej, może to jakieś zakłócenia od tych masztów z nadajnikami telefonii komórkowej?

Użytkownik bkarol edytował ten post 11 listopad 2011 - 00:06

#10 ~bkarol~

~bkarol~
  • Goście

Napisano 23 listopad 2011 - 00:13

niestety w hajnówce chyba nici z telewizji cyfrowej, przynajmniej dla mnie. Nic nie działało z anteny siatkowej, kupiłem specjalną antenę DVBT za 100 zł i też nic, ani trochę sygnału nie łapie. Może to wina masztu komórkowego? - mieszkam w jego okolicy.

#11 K.P.

K.P.

VIP

• Użytkownicy
  • 1283 postów

Napisano 23 listopad 2011 - 14:48

To fajnie, dzięki za info . Nie będę kupował ani dekodera ani anteny , to kasa wsadzona psu w d...e przynajmniej na naszym terenie , zadupie jak .... :D

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 listopad 2011 - 21:54

Przede wszystkim siatka to nie antena, a wzmacniacz zakłóceń zbierajacy wszelki elektromagnetyczny syf z otoczenia. Zrób test z normalną anteną...

#13 ~bkarol~

~bkarol~
  • Goście

Napisano 23 listopad 2011 - 23:15

Przede wszystkim siatka to nie antena, a wzmacniacz zakłóceń zbierajacy wszelki elektromagnetyczny syf z otoczenia. Zrób test z normalną anteną...

co to znaczy normalna antena?

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 listopad 2011 - 07:47

co to znaczy normalna antena?

Antena wieloelementowa typu Yagi, do tego porządny wzmacniacz antenowy.

#15 ~paola~

~paola~
  • Goście

Napisano 24 listopad 2011 - 10:13

http://www.bialowiez...cisztu.yoyo.pl/ zapraszam do jak najczęstszego zaglądania na moją stronkę i klikania w każdą zakładkę,liczy się jak największa ilość kliknięć pomóżcie zaliczyć przedmiot:) dziękuję:)

#16 K.P.

K.P.

VIP

• Użytkownicy
  • 1283 postów

Napisano 24 listopad 2011 - 17:16

http://www.bialowiezawrocisztu.yoyo.pl/ zapraszam do jak najczęstszego zaglądania na moją stronkę i klikania w każdą zakładkę,liczy się jak największa ilość kliknięć pomóżcie zaliczyć przedmiot:) dziękuję:)

Jaka cwaniara :D , będę klikał ale jak coś tam będzie ...na razie nic.
:lol:

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 listopad 2011 - 20:11

Nic nie zobaczyłeś, ale za to pewnie już masz wirusa na kompie w prezencie

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 listopad 2011 - 20:13

Nic nie zobaczyłeś, ale za to pewnie już masz wirusa na kompie w prezencie

#19 ~nitrous~

~nitrous~
  • Goście

Napisano 24 listopad 2011 - 23:02

Antena wieloelementowa typu Yagi, do tego porządny wzmacniacz antenowy.

sorry ,ale widze ze musze się udzielić bo zaraz zaczniecie podpinać do tv czy dekodera anteny CB (to tyle sarkazmu) a teraz poważnie . podepnijcie zwykłą antene siatkową(taką ze zwykłym zasilaczem) do tv(jeśli macie wbudowany tuner mpeg4) lub do dekodera (jeśli macie stary tv i musicie mieć dekoder),nastawcie antene w strone nadajnika Łosice i tylko w tamtą strone bo jesli nastawicie na Białystok to nic nie znajdziecie bo nie łapie sygnału(sprawdziłem osobiście)i szukajcie .Następna sprawa to taka że w okolicy ul. białostockiej prawdopodobnie nie odbiera bo maszty zakłucają odbiór. Kolejna rzecz ! Nie wydaje mi się żeby kosmiczne anteny od yagi i wyżej wymienione wzmacniacze dały jakis mega efekt , bo mieszkam 100 m od ściany puszczy ,pare km za Hajnówką i mi na zwykłej siatce i prostym dekoderze łapie sygnał na poziomie 72-90 % (wskazanie dekodera) to u was musi coś złapać .pozdrawiam :]

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 listopad 2011 - 23:32

Yagi to żadne kosmiczne anteny, tylko zwykłe porządne anteny stosowane do odbioru TV na dłucgo zanim pojawiły się na rynku tandetne "siatki" made in china...

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych