Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Da Grasso

62 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~JakPanMowi?~

~JakPanMowi?~
  • Goście

Napisano 30 wrzesień 2010 - 18:17

Aga - tak, ekipa PRACOWAŁA - dobrze napisałaś. I póki atmosfera była wporządku to było wszystko okej. Zajdz teraz i zobacz ile osób ze 'starej' ekipy tam pracuje - pomysl czemu ... Ci co mieli troche rozumu w glowie poodchodzili. Imion tu nie będę wymieniał, kto pracował wie jak jest, a kto nie pracował - próbujcie, do odwaznych swiat nalezy.

#22 ~MARTA~

~MARTA~
  • Goście

Napisano 01 październik 2010 - 08:30

WITAM ZGADZAM SIE Z POWYZSZYMI ZDANIAMI PRACOWAŁAM W DE GRASSO W UBIEGŁYM ROKU NA ZMYWAKU KATORGA WYKORZYSTYWANIE PRACOWNIKOW ZE NIKT W KONCU SIE NIE ZAJMIE TA PIZZERNIA

#23 ~Bany~

~Bany~
  • Goście

Napisano 01 październik 2010 - 12:41

to fakt ta praca to porażka, pracownicy traktowani są jak śmiecie. A to, że pracują tam niektórzy długo to nie znaczy, że im sie podoba, z pracą teraz nie jest tak łatwo, czasami lepiej pracować i szukać czegoś lepszego niż sie zwolnić i siedzieć w domu. Kto tam nie pracował niech sie lepiej nie zastanawia czemu tak piszą.

#24 ~~Justa~~

~~Justa~~
  • Goście

Napisano 07 październik 2010 - 20:42

Wystarczy dwa miesiące pracy i nie muszę sie zastanawiać "czemu tak piszą". Krótko: jak to bywa z "Polaczkami": nie będę robił, nie wolno mnie kontrolować, nie toleruje zasad, nie stosuję się do żadnych norm i standardów, do błędu nigdy się nie przyznam. Winni wszyscy tylko nigdy nie ja. I nie respektuję kierownika, bo jest dziewczyną i do tego młodszą o klika lat.
ŻAL, ŻAL, ŻAL

#25 ~aga~

~aga~
  • Goście

Napisano 09 październik 2010 - 17:44

a dla mnie bardzo dziwne jest to,ze ogloszenia z sieci de grasso mozna znalezc na bialystok online doslownie codziennie. I to na kazde stanowisko. Kelnerki,barmanki,pizzermani,dostacy,pomoce kuchenne. Cos jest nie tak skoro ludzie tak rezygnuja z tej pracy

#26 ~kamilinho~

~kamilinho~
  • Goście

Napisano 09 październik 2010 - 17:50

dokładnie gdyby ta praca była taka dobra to nie szukali by tak często nowych pracowników a skoro tak się dzieje to znaczy że coś jest nie tak .. :)

#27 ~Jan~

~Jan~
  • Goście

Napisano 11 październik 2010 - 11:28

Ciekawe czy jak cie znajdą po IP to też będziesz taki chojtrak? :P Pompkę powiadasz? :D

Tu każdy chojrak , ale nikt ci nie powie jak się nazywa

#28 ~tommy~

~tommy~
  • Goście

Napisano 14 październik 2010 - 15:07

Z DOBREGO ZRÓDŁA! Wiecie co jest nie tak: podobno ostatnimi czasy dużą części kadry tam zmieniono za przekręty finansowe. Ktoś awansował, a ktoś nie, więc pewną część ciała ściska :angry: Ja i tak ich uwielbiam za pizzę ;) A jak komuś nie pasuje to niech zmienia pracę, a nie biadoli w necie.

#29 ~Morris~

~Morris~
  • Goście

Napisano 15 październik 2010 - 11:42

A i tak wszyscy dobrze wiemy ze na ul. Pieknej jest rezerwacja sali :D heh pozdro old timers'i. A co do pracy kierowcy ? NIE POLECAM !!

#30 ~Grizzli~

~Grizzli~
  • Goście

Napisano 21 październik 2010 - 03:27

aga: Zdarzają się przypadki takie jak wspomniała aga, ale to wyjątki. Są to osoby, które "nie dyskutują" bo się boją stracić pracę, albo też nie potrzebują większej gotówki tylko są na czyimś utrzymaniu i dorabiają sobie "na waciki". Nie żalę się, ale wolę uprzedzić czego można się spodziewać zaczynając tam pracę. Co do "ŚCIEM zwolnionych z pracy" - odszedłem sam. Jedyną osobą, która twierdzi inaczej jest asystent, który wstydzi się powiedzieć, że ktoś się sam u niego zwolnił. Woli się przechwalać, że on zwolnił, bo wtedy będzie uchodził za groźnego, choć każdy z pracowników wie jak jest. I na nic tu domysły, bo trzeba tam trochę popracować, aby się wszystkiego dowiedzieć. Tak więc wybacz, aga, ale jeśli patrzysz na to tylko z zewnątrz i nie masz pojęcia co się dzieje od zaplecza, to nie krytykuj innych za to, że przedstawiają wszystko tak jak faktycznie jest.
werona: Jeśli o mnie chodzi, to mogą szukać. Jeśli będzie trzeba sam potwierdzę tożsamość. Zresztą większość kadry DG wie kim jestem i wiem, że szefostwo też wie. Myślę, że opisałem swój przypadek wystarczająco szczegółowo, aby nawet laik mógł się domyślić.

#31 ~krótko izwiężle~

~krótko izwiężle~
  • Goście

Napisano 21 październik 2010 - 07:25

Konkluzja tego całego gadania jest prosta : NIE PRACUJCIE W TYM MIEJSCU CHYBA ŻE CHCECIE BYĆ DYMANI.

#32 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 październik 2010 - 13:50

Moim skromnym zdaniem konkluzja jest inna: jeśli ktoś chce uzyskać rzetelne informacje to niech rozmawia z osobami które są zatrudnione i pracują po kilka lat, a nie z marnym kierowcą „z doskoku” , który ma poważne problemy osobowościowe i z którego nieobecności cieszy się ogromnie większość osób pracujących, a który właśnie dorabiał sobie „na waciki” po nockach w jakimś byle jakim magazynie.Szkoda mi ludzi którzy muszą z tobą pracować, Rafale.

#33 ~Pracowałem w DG~

~Pracowałem w DG~
  • Goście

Napisano 23 październik 2010 - 18:55

"Szkoda mi ludzi którzy muszą z tobą pracować, Rafale. " Rafi ? :D

#34 ~Były pracownik DG~

~Były pracownik DG~
  • Goście

Napisano 23 październik 2010 - 19:04

Pracowałem swego czasu w DG. Była fajna zgrana ekipa. Jak wiadomo nikt nie lubił właścicieli więc wszyscy byli zgrani poza ich oczami. Ale jakoś się pracowało. Nie wiem jak teraz ale wtedy nie było z ich strony okazania zupełnego braku szacunku. Dziwi mnie że aż tak to poszło. A że zainstalowali kamery/mikrofony to jest dopiero przypałowe bo nie możesz się czuć swobodnie w pracy.

#35 ~Rafał~

~Rafał~
  • Goście

Napisano 27 październik 2010 - 23:51

Widzę, że zaszczyciło nas swoją obecnością kierownictwo. Skoro z mojej nieobecności cieszy się większość osób pracujących, to proszę podać konkretne przykłady z kadry, która pracowała w tym samym czasie. Tylko mówię tu o kadrze, a nie o szefostwie i asystentach, z którymi relacje popsuły się doszczętnie z dniem rezygnacji. Ja miałem odwagę powiedzieć prawdę i poprzeć swoje słowa konkretnymi przykładami, więc i o to samo proszę. Tego typu informacje słyszałem od państwa, a jakimś cudem wciąż aż do tej pory mam kontakt z większością kadry. Proszę więc o odrobinę rozwagi w swoich słowach, bo wciskanie swoich poglądów w usta innych jest co najmniej obleśne. Ciekawe jak zareagowaliby pracownicy, gdyby na tym forum przeczytali odpowiedź ze swoimi nazwiskami, kiedy nigdy tak nie twierdziły
Co do dorabiania na waciki, to tyle zarabiałem u was, a momentami nawet i dokładałem do interesu...

#36 ~Były pracownik~

~Były pracownik~
  • Goście

Napisano 29 październik 2010 - 20:02

Pracowałem w DG i moje pierwsze wrażenie na rozmowie z panem menadżerem było szokujące a wręcz odrażające przez cały czas rozmowy a trwała około 30 minut non stop ziewał i myślałem, że tylko na mojej rozmowie się tak zachowywał ale na innych spotkaniach z ludźmi było tak samo. A co do samego szefostwa to uważają się za takich co wyżej ......... .............. są to osoby nie szanujący ludzi a szczególnie szef.
Co do osób pracujących w DG to było tam kilku ludzi którzy byli w porządku.

Wiedziałem, że sa tam kamery nie mal wszędzie ale, że mikrofony były zainstalowane, to szok człowiek sie czuje jak zaszczuta małpa bo trzeba uważać na to co sie robi i co się mówi jak niewolnik a przecież wiadomo że "z niewolnika nie ma pracownika".

#37 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 październik 2010 - 00:16

Wszystko to co piszą ludzie to jest prawda. Cieszę się że jest takie forum tylko zeby kazdu o nim wiedział. Ludzie zmieniają się tam non stop temu ogłoszenie ciągle jest. Płacą dla kierowcy tyle że naprawdę trzeba dokładać do interesu nie raz. Policzyć amortyzację to naprawdę się nie opłaca. Podobnie jest w tele pizzy. Przynieś podaj, pozamiataj (NIE OD TEGO JEST KIEROWCA) i jeszcze płać za posiłek. Normalne? Oczywiście że nie bo to sporo firmy i liczą na to że pracownik zawsze jakiś będzie. Wiadomo że od wywozów pizzeria nie płaci ani grosza podatku. Więc jak wywieziemy pizz na 1000 zł to zostaje im 1000 zł. A jeżeli w lokalu bedzie 1000 zł to zostaje im niecałe 800 zł minus środki do czyszczenia mycia itp. CZYSTY WYZYSK. Znam kilka pizzeri ktore biorą to pod uwagę i płacą o wielę więcej. Np. 20% od utargu plus jakiś tam cennik za kilometr i wtedy po 10 godzinach wychodzi 200 zł. 50 na paliwo, 50 na zużycie samochodu i 100 dla siebie. Tak jeszcze da się wyżyć. Plus jedzenie w trakcie pracy za darmo. W innej płacą 7 za wywóz. Interesuje Cię tam tylko rozwożenie pizzy. Wiadomo te lepsze pizzerie nie szukają kierowców bo się dowiadywałem. Na firmowych samochodach płacą 5zł/h- chili pizza, 6zł/h sixty six To napewno wyjdzie lepiej niż swoim pracować "ZA DARMO". Kto chce niech pracuje za darmo ja na szczęście w DG nie pracowałem ale pracowało kilku kolegów i mówili to samo co piszą tu ludzie. A to że ogłoszenie o pracę jest regularnie mówi samo za siebie. Pozdrawiam

#38 ~Ola~

~Ola~
  • Goście

Napisano 30 listopad 2011 - 15:03

Ktos tam pracuje? Jaka jest atmosfera? Tak jak wszedzie? Czyli stale pracownice chca wygryzc nowa? Jakie sa zarobki?

#39 Wolverine

Wolverine

zaawansowany

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 208 postów

Napisano 01 grudzień 2011 - 10:13

Odradzam, niestety.

Jak widać po częstotliwości dodawania ogłoszeń mamy tam książkową rotację.
Jak chcesz popracować tam miesiąc i zarobić jakieś pieniądze to możesz iść ale o pracy na dłuższy okres czasu możesz zapomnieć.(chyba że dołączysz do "ciemnej strony mocy"

Czemu;
1. Młodzi menadżerowie zatrudnieni z "Braku Laku" nie koniecznie kompetentni w tym co robią.
2. Marnie poukładane grafiki
3. Sprzedajstwo wśród brygady. ( "np. a ta nowa, to patrz jak ten stół wyczyściła") Do samej szefowej absolutnie nic nie mam ale już kierowniczki to wredne dziewczyny, ale takie mają chyba być)
4. Nie cała załoga jest be są też i normalni ludzie :)

Jeśli dają ogłoszenia kelnerkę, pomocnika pizzermana, kierowce, co tydzień to chyba coś leży na rzeczy nie?

:)
pozdr.

#40 szminka

szminka

początkujący

• Użytkownicy
  • Pip
  • 11 postów

Napisano 02 grudzień 2011 - 16:15

No niestety, nie wiem, jak w innych DG w innych miastach w Polsce, ale u nas się tam nie pracuje za dobrze... :/ A słyszałam taką opinię już od paru znajomych osób.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych