Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Czy Wkur..ł Cię strajk nauczycieli i dlaczego ?

41 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Ciekawy~

~Ciekawy~
  • Goście

Napisano 10 maj 2019 - 21:43

Mam pytanko .. Jak w temacie tzn. Czy wkur..ł Cię ten strajk nauczycieli i jeżeli tak to dlaczego ?

#2 ~Ciekawy~

~Ciekawy~
  • Goście

Napisano 10 maj 2019 - 21:43

Mam pytanko .. Jak w temacie tzn. Czy wkur..ł Cię ten strajk nauczycieli i jeżeli tak to dlaczego ?

#3 ~ciekawy~

~ciekawy~
  • Goście

Napisano 10 maj 2019 - 21:54

Oczywiście proszę o wypowiedzi merytoryczne BEZ POLITYCZNYCH WYCIECZEK

#4 ~cryo~

~cryo~
  • Goście

Napisano 11 maj 2019 - 07:10

odpowiem z chęcią - Nie , ponieważ szanuję demokrację mimo jej wad i konstytucyjne prawa mimo ich niedoskonałości .

#5 ~cryo~

~cryo~
  • Goście

Napisano 11 maj 2019 - 07:13

Oczywiście proszę o wypowiedzi merytoryczne BEZ POLITYCZNYCH WYCIECZEK

oczywiście , że bez .... odpowiem z chęcią - Nie , ponieważ szanuję demokrację mimo jej wad i konstytucyjne prawa mimo ich niedoskonałości ..... w odróżnieniu od pewnej demagogicznej partii pełnej hipokrytów .....

#6 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 11 maj 2019 - 14:00

A mnie nie i nie ma o co kopii kruszyć, bo też o uszy mi się obiło że za strajk im nie zapłacono. A że jak już ktoś powiedział "Polska istnieje tylko teoretycznie" mogę tylko dodać, że to Naród w Polsce daje władzę i Naród tę władzę odbiera (vide: Dziennik Ustaw Rzeczypospolitej Polskiej. Angers, dnia 2 grudnia 1939r. Nr. 102. Dekret Prezydenta Rzeczypospolitej. Poz.; 1006 - z dnia 30 listopada 1939r. o nieważności aktów prawnych władz okupacyjnych str. 2006.). Mutacja "syjo.demokratyczna" III RP (znana pod nazwą Polin) jest tak samo państwem nielegalnym jak była III RP ponieważ w obu przypadkach nie ma legalnej konstytucji. III RP sfałszowała wybory (vide nawet wikipedia: Wybory parlamentarne w Polsce w 1947 roku) a jej mutacja nie została zatwierdzona w referendum przez Naród Polski, bo było 42,86% a zgodnie z prawem powinno być 50% + 1 osoba. W ostatnim przypadku Prawo złamało ZGROMADZENIE NARODOWE (obie Izby Parlamentu, które w znakomitej większości w tym przypadku reprezentowane były przez osoby z PRL-u!) powołane tylko dla nadania pozorów legalności tworu konstytucjopodobnego przez "syjo.demokratów". Przestępstwa dopuścił się również Sąd Najwyższy akceptując tę "konstytucję" jakoby była legalna a zatem wiadomo też jakie mamy sądy, sędziów i prokuratorów, bo wystarczyło nie dopuścić aby ta "konstytucja" została wdrożona. Podobne fałszerstwa są do dziś powielane. Mając na uwadze powyższe w Polsce nadal obowiązuje Konstytucja z 1935 roku na podstawie której wydawane są wyroki przez sądy najwyższe a więc i nadal obowiązuje też kara śmierci na urzędnikach państwowych, którzy dokonają zdrady. Obowiązują też dekrety prezydenta Mościckiego z 1938 i 1939r, które nie zostały uchylone i nie mogą być uchylone, bo "syjo.demokraci" zakiwali się na śmierć przy realizacji swoich planów N(ew)W(orld)O(rder) :D

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 maj 2019 - 14:06

Tak mnie wkur.ia strajk , nauczyciele to ludzie oderwani od rzeczywistości którym w doopie się poprzewracało , często taki nauczyciel przepracuje całą karierę w jednym zawodzie i w jednej szkole i pewnie myślą ,że są  kolejną kastą w Polsce, tylko daj pierwszego lepszego nauczyciela którego by zwolnili ze szkoły, gdzie on by pracę znalazł i co by robił BEZ ZNAJOMOŚCI w Białymstoku , kasa w Biedronce albo listonosz i to by nosem kręcili,że za stary, po drugie ZA CO podwyżki ????  ja się pytam jak uczyć dzieciaków nie potrafią tylko na korepetycje wysyłają żeby jeszcze więcej kasy mieć dla siebie

#8 ~Nauczycielka~

~Nauczycielka~
  • Goście

Napisano 11 maj 2019 - 14:54

jest sobota. Dzień wolny. Gow..o Cię obchodzi co kogo wkur..a.

#9 ~Nauczycielka~

~Nauczycielka~
  • Goście

Napisano 11 maj 2019 - 14:55

odpowiem z chęcią - Nie , ponieważ szanuję demokrację mimo jej wad i konstytucyjne prawa mimo ich niedoskonałości .

I szanujesz PO bo tam jest Rudy zdrajcą czyli Twój klimat.

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 maj 2019 - 16:04

Nie

#11 ~cryo~

~cryo~
  • Goście

Napisano 11 maj 2019 - 16:07

I szanujesz PO bo tam jest Rudy zdrajcą czyli Twój klimat.

no widzisz Psi... hmmm...Panie fekalny R....k oorewko bolszewicka ..... nie jesteś Nauczycielka ...jesteś wyłysiałym wałem hejtującym od kilkunastu lat ....głupim wyłysiałym psychopatą..... bez wykształcenia

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 maj 2019 - 17:50

Po obejrzeniu filmu Siekielskiego bardzo w..ł, że katecheci przez miesiąc mieli takie używanie.

#13 ~Kudlaty~

~Kudlaty~
  • Goście

Napisano 11 maj 2019 - 22:48

no widzisz Psi... hmmm...Panie fekalny R....k oorewko bolszewicka ..... nie jesteś Nauczycielka ...jesteś wyłysiałym wałem hejtującym od kilkunastu lat ....głupim wyłysiałym psychopatą..... bez wykształcenia

kudłatym bo mi się powodzi POpaprancu. Ty już musisz dużych grubych liter używać bo Cię nikt nie czyta.

#14 ~cryo~

~cryo~
  • Goście

Napisano 12 maj 2019 - 06:05

kudłatym bo mi się powodzi POpaprancu. Ty już musisz dużych grubych liter używać bo Cię nikt nie czyta.

kudłaty to jesteś pod pachami najwyżej Panie R. ....k analio .... codzienne napchanie kałduna i puszczenie kilkunastu hejtów na forum KP to nie jest to, co uważa się za "powodzenie w życiu" ...

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 maj 2019 - 06:14

Pytanie z teza. Nie , nie zdenerwowal mnie. Wrecz przeciwnie, popieram nauczycieli. Ludzie ktorzy dbaja o nasze dzieci, ucza ich, powinni zarabiac godnie. Ale osoby wyksztalcone to wrog bo mysla. Stad te transfery socjalne

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 maj 2019 - 08:21

Oj ! Z tym ich myśleniem wyszło kiepsko. A już z POkazami wokalnymi to całkiem obciachowo. Też myślę , że ci  PRAWDZIWI powinni zarabiać dużo więcej i powinni być traktowani jak to było przed wojną . Teraz jest ich  stanowczo za dużo . 

#17 ~cryo~

~cryo~
  • Goście

Napisano 12 maj 2019 - 11:06

Oj ! Z tym ich myśleniem wyszło kiepsko. A już z POkazami wokalnymi to całkiem obciachowo. Też myślę , że ci  PRAWDZIWI powinni zarabiać dużo więcej i powinni być traktowani jak to było przed wojną . Teraz jest ich  stanowczo za dużo . 

a ty Panie R....k analio i... przed wojną  takim samym głąbem byłbyś , jakim teraz hejtując polskich nauczycieli jesteś....

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 maj 2019 - 11:13

Pytanie z teza. Nie , nie zdenerwowal mnie. Wrecz przeciwnie, popieram nauczycieli. Ludzie ktorzy dbaja o nasze dzieci, ucza ich, powinni zarabiac godnie. Ale osoby wyksztalcone to wrog bo mysla. Stad te transfery socjalne

godnie to ile według Ciebie

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 maj 2019 - 11:24

Tyle co Pixie i Dixie od Glapińskiego. Chyba, że te "matki dzieciom i zony mężom" pokażą swoje kompetencje.

#20 ~grze~

~grze~
  • Goście

Napisano 12 maj 2019 - 11:28

30 godz pracy= 2.500zł netto na początek, potem co dwa lata awanse zależne od wynikow pracy w/g oceny dyrektora szkoły, metodyka wojewódzkiego, przedstawiciela rodziców, wyników egzaminów , a także wstepnych do szkoły średniej, uczelnie. Dla zarabiających aktualnie więcej takie same kryteria.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych