Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Czy warto kupić suszarkę do ubrań?

34 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~sylwiak33~

~sylwiak33~
  • Goście

Napisano 30 maj 2016 - 10:12

Ja się zdecydowałam na osobną suszarkę i osobną pralkę. Mieszkam w domu tak wiec mam miejsce na to aby postawić sobie te dwa urządzenia. Jest to o wiele wygodniejsze bo suszarka ma większą pojemność i nie musze dzielić prania na partie do suszenia.

Również zastanawiałam się czy kupic czy nie kupić ;) W koncu wzięłam sprzęt na raty. Dzięki temu o wiele wygodniej się spłaca. Jest taka mozliwość w sklepie rtv Euro agd. Raty 0% , nie wymagaja żadnych dodatkowych opłat w stylu ubezpieczenia jak to bywa w innych sklepach. 

#22 ~justa~

~justa~
  • Goście

Napisano 25 czerwiec 2016 - 20:13

Pewnie ze się o płaca po pierwsze wygoda, po drugie oszczędność czasu i mniej prasowania:) Ja mam suszarkę electroluxa EDH3498RDE jest cicha, wydajna, pranie po suszeniu mięciutkie pachnące i suche można je od razu zakładać albo schować prosto do szafy bez prasowania. Bardzo przydatny sprzęt w łazience:)

#23 Dominikaa

Dominikaa

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 8 postów

Napisano 08 sierpień 2016 - 09:21

A ja mam pralkę z funkcją suszenia :)

#24 ~Halcia~

~Halcia~
  • Goście

Napisano 04 listopad 2016 - 09:55

Polecam suszarkę candy. Mam od roku i uwielbiam. Trzeba pamiętać by po skończeniu od razu wyciągać pranie i składać. Przede wszystkim nie używam żelazka odkąd man suszarkę a prasowania nie cierpię ☺

#25 Irekk

Irekk

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 5 postów

Napisano 29 listopad 2016 - 09:42

Mówicie, że mimo energooszczędności, takie suszarki zżerają dużo prądu. Jak to wygląda cenowo? Dużo wyższe macie rachunki? Zastanawiam się nad taką suszarką głównie z racji posiadania małego mieszkania, w którym po prostu wywieszone pranie ogromnie przeszkadza...

#26 kornema

kornema

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 7 postów

Napisano 18 lipiec 2017 - 08:16

tylko, że taka suszarka też zabiera sporo miejsca. u mnie w łazience na pewno by się nie zmieściła. A znacie jakieś dobre pralki z funckją suszenia? Sprawdza się u Was to rozwiązanie?

#27 ~twojstary123445~

~twojstary123445~
  • Goście

Napisano 15 styczeń 2018 - 13:50

nie

#28 preDaniel

preDaniel

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 8 postów

Napisano 16 styczeń 2018 - 14:38

Ja zainwestowałbym w taki sprzęt gdybym miał miejsce, żeby gdzieś go wstawić. Podejrzewam, że idealnie sprawdza się w domach rodzinnych i zwłaszcza gdy ma się małe dzieci.

#29 ~Ice~

~Ice~
  • Goście

Napisano 26 styczeń 2018 - 08:52

Postaw jedno na drugim za pomocą łącznika

#30 ~Magda~

~Magda~
  • Goście

Napisano 20 czerwiec 2018 - 08:47

Ja totalnie nie mam miejsca w mieszkanie na jakąkolwiek suszarke na pranie. Jedyna, ktora mi się zmieściła i dobrze mi służy to suszarka ścienna - mam ją w łazience. Zamówiłam na homedome.pl bo była w bardzo przystępnej cenie. 

#31 ~Asia~

~Asia~
  • Goście

Napisano 18 październik 2018 - 03:22

Mam suszarkę od niedawna super, ale dlaczego w trakcie programu zmienia się czas przeważnie wydłuża czy coś robię nie tak ?

#32 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 28 styczeń 2019 - 20:30

Ja nie mam suszarki, mam za to pralkę która wiruje z prędkością 1400 obrotów, po takim wirowaniu pranie jest prawie suche, część doschnie w kilka godzin, część idzie od razu pod żelazko. 

#33 ~beno~

~beno~
  • Goście

Napisano 29 październik 2019 - 11:20

Ja mam pralkosuszarke. Poelcili mi w ME i w sumie dobry to byl wybor

#34 Miniagi

Miniagi

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 3 postów

Napisano 02 marzec 2020 - 23:53

Też mamy pralkosuszarkę - wygodne rozwiązanie które nie zajmuje dużo miejsca. 

#35 paulinapiwko98

paulinapiwko98

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 4 postów

Napisano 23 maj 2020 - 20:33

tak, ja swoją bardzo lubię

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych