Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Czy w Białymstoku księża też wykorzystują dzieci?

128 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~o, tako!~

~o, tako!~
  • Goście

Napisano 17 maj 2019 - 17:34

o,tak o ! -  wiesz i nie informujesz organów scigania ? Taka postawa jest zagrożona karą. Pewnie masz również dowody na pedofilów z wielu innych zawodów.

sej! Ty naucz się czytać ze zrozumieniem! Po takich rewelacjach  w filmie dokumentalnym panów Sekielskich, to w normalnym kraju, normalny wymiar sprawiedliwości, normalnie działa!  Najpierw sprawdza, ustala dowody (lub nie) i rozpoczyna się proces sądowy! 

Zapewniam cię, że gdyby to był pedofil-nauczyciel, to jest doniesienie, oskarżenie, proces i wymierzenie kary bezwzględnego więzienia!

#22 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 maj 2019 - 18:33

A ten z Sokółki z lat 90-tych? z uczennicą?

#23 ~abc~

~abc~
  • Goście

Napisano 17 maj 2019 - 19:21

A ten z Sokółki z lat 90-tych? z uczennicą?

Konkrety gościu : kto , kogo ? i Twój podpis.

#24 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 maj 2019 - 05:19

Teraz z grady woniecko lroboszcza magluja. We wspolczesnej jest

#25 ~biały~

~biały~
  • Goście

Napisano 18 maj 2019 - 05:48

Teraz z grady woniecko lroboszcza magluja. We wspolczesnej jest

Wybory zweryfikują autorów kierowanej nagonki. Trzeba iść gremialnie i glosować, bo nieobecni nie mają racji.

#26 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 maj 2019 - 06:19

Wszyscy bez wyjątku wykorzystują ludzką naiwność i oferują za realne pieniądze coś, co nigdy do nich nie należało i na co nie mają wpływu:tzw. życie wieczne. Pod tą przykrywką dopuszczają się niegodziwości, a instyrucja czyli krk ochrania ich przed konsekwencjami popełnionych czynów.

#27 ~grzegorz~

~grzegorz~
  • Goście

Napisano 18 maj 2019 - 14:45

Wszyscy bez wyjątku wykorzystują ludzką naiwność i oferują za realne pieniądze coś, co nigdy do nich nie należało i na co nie mają wpływu:tzw. życie wieczne. Pod tą przykrywką dopuszczają się niegodziwości, a instyrucja czyli krk ochrania ich przed konsekwencjami popełnionych czynów.

Głosuj na PIS, bo posłowie PO,PSL, Nowocz, nawet nie wzięli udziału w glosowaniu sejmowym za zaostrzeniem kar dla pedofilów wszelkiej masci , czyli ich ochraniając przed wysokimi wyrokami.  W demokratycznym kraju wybor nalezy do Ciebie.

#28 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 maj 2019 - 15:10

Głosuj na PIS, bo posłowie PO,PSL, Nowocz, nawet nie wzięli udziału w glosowaniu sejmowym za zaostrzeniem kar dla pedofilów wszelkiej masci , czyli ich ochraniając przed wysokimi wyrokami. W demokratycznym kraju wybor nalezy do Ciebie.

Sam se głosuj na kretynów i marionetki. Co jeden to głupszy, a prawdę powie jak się pomyli.

#29 ~fiona~

~fiona~
  • Goście

Napisano 18 maj 2019 - 15:11

Za pisu ani 1 ksiadz nie kiblowal

#30 ~my~

~my~
  • Goście

Napisano 18 maj 2019 - 19:27

Sam se głosuj na kretynów i marionetki. Co jeden to głupszy, a prawdę powie jak się pomyli.

Wezwanie do omijania listy PO+PSL+Now+lewica.

#31 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 maj 2019 - 16:56

Obrażasz Kościół , bo wśród skazanych za pedofilię księża stanowią 3 promile, a 99, 70 %  to skazani z różnych zawodów.

Bo ci z innych zawodów zostali skazani, a większość ksieży pedofilów wysłano na inna parafię zamiast do mamra.

#32 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 maj 2019 - 21:01

ja nie wiem , z tego co poczytałem , waszych cudownych opinii to zrozumiałem albo jesteście chorzy psychiatrycznie albo internet jest nie dla was. Ostatnio pokazano ofiarę molestowania przez księża w tv . Zielone wlosy , wytatuowany, maska menela. Rodzina tez jakaś podejrzana . Więc szybko bym stawiał na kase niż na molestowanie .takie moje przypuszczenia...

#33 ~KrK~

~KrK~
  • Goście

Napisano 19 maj 2019 - 22:00

ja nie wiem , z tego co poczytałem , waszych cudownych opinii to zrozumiałem albo jesteście chorzy psychiatrycznie albo internet jest nie dla was. Ostatnio pokazano ofiarę molestowania przez księża w tv . Zielone wlosy , wytatuowany, maska menela. Rodzina tez jakaś podejrzana . Więc szybko bym stawiał na kase niż na molestowanie .takie moje przypuszczenia...

Wtedy dziecko miało 13 lat i wyglądało inaczej. Seminarium zryło ci mózg.

Napisz jak ma wyglądać wiarygodny dla biskupów chroniących pedofilów.

#34 ~sio~

~sio~
  • Goście

Napisano 20 maj 2019 - 04:51

Wtedy dziecko miało 13 lat i wyglądało inaczej. Seminarium zryło ci mózg.

Napisz jak ma wyglądać wiarygodny dla biskupów chroniących pedofilów.

Konkrety pisz Kik-u, konkrety , a nie plotki.

#35 ~to zboki~

~to zboki~
  • Goście

Napisano 20 maj 2019 - 05:13

Jest film mroczna strona kosciola na focus i
planete, pokazuje jak ksieza gwalca zakonnice a watykan o tym wie i nic, to jest srodowisko zboczencow.

#36 fan

fan

VIP

• Użytkownicy
  • 7617 postów

Napisano 20 maj 2019 - 05:36

Wsród 877 skazanych za pedofilię:
-275 bez zawodu.
-144 pracujących dorywczo,
-50 murarzy,
-22 magazynierów,
-21 rolników,
-19 roborników budowlanych,
-12 elektryków,
-11 stolarzy,
-6 nauczycieli,
-2 księży,
-1 zakonnik.
Dane z internetu.

Wysyłasz do murarza swoje dzieci do posług? Chodzą do magazynierów na rekolekcje? Stolarzowi pozwalasz jeździć z twoim dzieckiem na wycieczki, pielgrzymki etc.? W końcu pompujesz publiczną kasę w instytucję, która systemowo chroni swoich pracowników przed prawnymi konsekwencjami? Czy z tej listy jakakolwiek grupa ma swoje lobby w sejmie? NIE!!!

#37 ~miki~

~miki~
  • Goście

Napisano 20 maj 2019 - 05:42

Wysyłasz do murarza swoje dzieci do posług? Chodzą do magazynierów na rekolekcje? Stolarzowi pozwalasz jeździć z twoim dzieckiem na wycieczki, pielgrzymki etc.? W końcu pompujesz publiczną kasę w instytucję, która systemowo chroni swoich pracowników przed prawnymi konsekwencjami? Czy z tej listy jakakolwiek grupa ma swoje lobby w sejmie? NIE!!!

O co Ci chodzi ?

#38 fan

fan

VIP

• Użytkownicy
  • 7617 postów

Napisano 20 maj 2019 - 05:47

O co Ci chodzi ?

O to, że ta lista po pierwsze jest zmanipulowana, po drugie KK to instytucja zaufania publicznego, systemowo zasilana kasą z naszych podatków. Jakze groteskowo wygląda teraz walka o lekcje religii w szkołach i jednocześnie walka o jak najmniejsza ilość godzin nauki na tematy dotyczące seksu, seksualności, płci, molestowania, pedofilii, gwałtów...

#39 ~miki~

~miki~
  • Goście

Napisano 20 maj 2019 - 06:08

O to, że ta lista po pierwsze jest zmanipulowana, po drugie KK to instytucja zaufania publicznego, systemowo zasilana kasą z naszych podatków. Jakze groteskowo wygląda teraz walka o lekcje religii w szkołach i jednocześnie walka o jak najmniejsza ilość godzin nauki na tematy dotyczące seksu, seksualności, płci, molestowania, pedofilii, gwałtów...

Wiesz więcej niż autorzy listy ?

Ulegasz opluwaczom. Szkoda, bo chyba jesteś rozsądny.

#40 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 maj 2019 - 06:43

Wiesz więcej niż autorzy listy ?

Ulegasz opluwaczom. Szkoda, bo chyba jesteś rozsądny.

tak oczernić kościół , a w apokalipsie sw Jana było napisane że będzie atak na kościół i niestety sie sprawdza

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych