Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Czy to prawda, że sprzedają Agromech ?

165 odpowiedzi w tym temacie

#61 ~..~

~..~
  • Goście

Napisano 10 wrzesień 2017 - 13:37

Jeśli chodzi o to co ma Cydzik ze stołkami. Chciał stołków (i nie tylko stołków) i nie dostał teraz się mści. A Sawicki startował we wszystkich konkursach na stołki szefów jednostek gminnych wreszcie dopiął swego. Nawet dlatego wystartował na Radnego. Teraz zobaczymy do czego się nadaje, żadna hańba. Jak do tej pory wszystkie stołki w gminie były i są po znajomości.

to pomówienia

#62 ~Sędzia~

~Sędzia~
  • Goście

Napisano 10 wrzesień 2017 - 14:13

Jak podają "Nowiny Sokólskie" Sawicki wyprowadzenie Agromechu na prostą zaczyna od ....nienawiści do tego co został. W szczególności żali się, że kadra pracownicza jest za stara. Nie wiem jak można komuś pomóc zaczynając od nienawiści, a nie od miłości.
"Nowiny Sokólskie" chwalą Sawickiego, że ma mnóstwo nowych pomysłów na nowe produkty z Agromechu i ściągnięcie nowych kontrahentów.
Tylko czy "Nowiny Sokólskie" i Sawicki jako wieloletni radny wiedzą o tym, że na terenie Gminy Sokółka obowiązuje prawny zakaz osiedlania się przez obcych z innych gmin, na przykład tych co prowadzą szkoły kształcące mechaników, tokarzy itd.
Bez świadomości tego łatwo przewidzieć jak skończą wspaniałe (bez ironii) pomysły Sawickiego.
Janusz Biziuk

Jak Sławomir S. Był radnym to zawsze obrażał innych oraz Pana Janusza biziuka traktując go jak wariata. Za chwilę sam dostanie wyrok. Nie wiem co na ten temat mówią zapisy umowy na prezesa agromechu. Ale będzie sytuacja patowa dla pisu bo to ich człowiek.

#63 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 wrzesień 2017 - 14:34

Jak Sławomir S. Był radnym to zawsze obrażał innych oraz Pana Janusza biziuka traktując go jak wariata. Za chwilę sam dostanie wyrok. Nie wiem co na ten temat mówią zapisy umowy na prezesa agromechu. Ale będzie sytuacja patowa dla pisu bo to ich człowiek.

Każdy , i każda w czasie kampanii powołuje się na partię lub organizację , stowarzyszenie i.t.p . a sprawdziłeś sędzio  jaką kwotę wpłacił Sawicki na PIS w formie składek członkowskich? Wiadomo ,że nie wiesz bo pachniesz szydzikiem

#64 ~Sędzia~

~Sędzia~
  • Goście

Napisano 10 wrzesień 2017 - 14:40

Odsyłam do dokumentacji wyborczej. Lista Pis a tam widnieje Sławomir S. Takie standardy ma tylko pis. A teraz dostał stołek prezesa agromechu. Ciekawe co będzie dalej. Niedługo przestępcy będą rządzić Sokółką.

#65 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 wrzesień 2017 - 14:43

to pomówienia

Gdyby to było pomówienie nikt nie pchał by się tak do rady. I nie leźli by w tyłek dla decydentów.

#66 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 wrzesień 2017 - 14:47

Odsyłam do dokumentacji wyborczej. Lista Pis a tam widnieje Sławomir S. Takie standardy ma tylko pis. A teraz dostał stołek prezesa agromechu. Ciekawe co będzie dalej. Niedługo przestępcy będą rządzić Sokółką.

Nie nazywaj go przestępcą bo Ty jesteś nie lepszy tylko lepiej lawirujesz. Nie każde przestępstwo da się udowodnić w sądzie. Na niektóre czyny nie ma dowodów albo dowody i świadkowie nie dotarły jeszcze do sądu.

#67 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 wrzesień 2017 - 14:48

to tak jak ty jesteś sędzią ,jeszcze raz pytam ile wpłacił i od kiedy jako członek PIS . Rurku.

#68 ~Sędzia 1~

~Sędzia 1~
  • Goście

Napisano 10 wrzesień 2017 - 14:58

A co Ty z tą kasą. Wy pisiory bez kasy chyba nic nie robicie. Z tego wniosek że wam płacą. I Wy nie wiecie ile Sławomir S. Wam dał $$$$$

#69 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 wrzesień 2017 - 15:07

A co Ty z tą kasą. Wy pisiory bez kasy chyba nic nie robicie. Z tego wniosek że wam płacą. I Wy nie wiecie ile Sławomir S. Wam dał $$$$$

Dobrze. Odpuszczam bo wiem .ze G. wiesz, ale wskaż polityka z PIS który Jego wstawił do Agromechu, bo nadal uważam ,że rozsiewasz plotki. Ilu chętnych było na to stanowisko i ilu stanęło do konkursu

#70 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 wrzesień 2017 - 18:02

Dobrze. Odpuszczam bo wiem .ze G. wiesz, ale wskaż polityka z PIS który Jego wstawił do Agromechu, bo nadal uważam ,że rozsiewasz plotki. Ilu chętnych było na to stanowisko i ilu stanęło do konkursu

Stanęlo do konkursu trzy osoby.

#71 ~Mieczysław~

~Mieczysław~
  • Goście

Napisano 10 wrzesień 2017 - 21:12

Prawda boli najbardziej. Dyskusja na temat dzielenia stołków przez PiS to obłuda i syf. Rycerz Sławomir S. To przykład działania pisu.

#72 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2017 - 02:55

to pomówienia

Jeśli chodzi o to co ma Cydzik ze stołkami. Chciał stołków (i nie tylko stołków) i nie dostał teraz się mści. A Sawicki startował we wszystkich konkursach na stołki szefów jednostek gminnych wreszcie dopiął swego. Nawet dlatego wystartował na Radnego. Teraz zobaczymy do czego się nadaje, żadna hańba. Jak do tej pory wszystkie stołki w gminie były i są po znajomości.

Sokółka to małe miasto. Nie trudno będzie przedstawić w sądzie powiązania rodzinno-towarzysko-biznesowe startujących w konkursach osób. Trzeba tylko poświęcić troszkę czasu.

Jeden z pisowskich polityków powiedział, że przywrócił by karę śmierci i tortury. Rządy partii politycznych i nepotyzm to odpowiednio śmierć i tortury dla wszystkich którzy do partii nie należą. Najlepszy przykład na poparcie tych słów to stadnina koni w Janowie Podlaskim czy Puszcza Białowieska (wycinka). Tak pseudo fachowcy - kolesie potrafią wszystko spie... 

#73 Biziuk

Biziuk

VIP

• Użytkownicy
  • 821 postów

Napisano 11 wrzesień 2017 - 03:55

Prezes Sawicki chodzi z głową w chmurach i jeśli nie zmieni sposobu realizacji wprowadzenia nowych produktów do Agromachu, to skończy się to na wyciągnięciu kasy na opracowanie prototypu, wprowadzenie do produkcji i dopuszczenie do obrotu handlowego oraz reklamę. To już przerabialiśmy w SOKÓŁKA OKNA i DRZWI.
Nie rozumiem dlaczego tak trudno zrozumieć Sawickiemu i nie tylko, że Agromech to przedsiębiorstwo usługowe, a nie produkcyjne.
Janusz Biziuk

#74 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2017 - 05:34

Prezes Sawicki chodzi z głową w chmurach i jeśli nie zmieni sposobu realizacji wprowadzenia nowych produktów do Agromachu, to skończy się to na wyciągnięciu kasy na opracowanie prototypu, wprowadzenie do produkcji i dopuszczenie do obrotu handlowego oraz reklamę. To już przerabialiśmy w SOKÓŁKA OKNA i DRZWI.
Nie rozumiem dlaczego tak trudno zrozumieć Sawickiemu i nie tylko, że Agromech to przedsiębiorstwo usługowe, a nie produkcyjne.
Janusz Biziuk

Spokojnie. Sawicki chciał za wszelką cenę być szefem "spółki gminnej". Dajcie mu szansę się wykazać. Zobaczymy czy to fachowiec czy tylko kołtun łasy na kasę.

Zaraz będzie widać czy jest pachołkiem na usługach czy chce coś robić. Jeśli zacznie od obsadzania stanowisk bez pozyskania zleceń nie będzie o czym rozmawiać.

#75 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2017 - 06:03

Z jakimi osobami Sawicki wygrał konkurs? Kto z PIS załatwił jemu wygranie konkursu jak twierdzicie np. ''sędziowie''.?Jaką partię reprezentowali konkurenci Sawickiego?Bo coś mi się wydaje, że bardziej PSL owi i P.  Burmistrz zależało aby Sawicki wygrał , wszak zawsze wspierał inicjatywy magistrackie.Dobrzy ''sędziowie''najpierw robią rozeznania, a następnie orzekają.

#76 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2017 - 06:18

Prawda boli najbardziej. Dyskusja na temat dzielenia stołków przez PiS to obłuda i syf. Rycerz Sławomir S. To przykład działania pisu.

Mieciu!  A gdzie 4 bańki? Ale ty chyba nie ten Miecio bo cuchniesz Cydziem.

#77 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2017 - 07:30

Mieciu!  A gdzie 4 bańki? Ale ty chyba nie ten Miecio bo cuchniesz Cydziem.

Jakie ma znaczenie z jakiej listy startował Sawicki. Na sesjach Rady Miejskiej widać kogo wspierał i za co został Prezesem Agromechu. Ludzie o jakich konkursach wy piszecie. Jest ktoś w tym mieście kto wierzy w konkursy?

#78 Biziuk

Biziuk

VIP

• Użytkownicy
  • 821 postów

Napisano 11 wrzesień 2017 - 10:15

Spokojnie. Sawicki chciał za wszelką cenę być szefem "spółki gminnej". Dajcie mu szansę się wykazać. Zobaczymy czy to fachowiec czy tylko kołtun łasy na kasę.
Zaraz będzie widać czy jest pachołkiem na usługach czy chce coś robić. Jeśli zacznie od obsadzania stanowisk bez pozyskania zleceń nie będzie o czym rozmawiać.

Ależ ja nie zabraniam Sawickiemu wykazania się. Tylko rozważam jakie będą naturalne konsekwencje pomysłów Sawickiego. Moja krytyka jest konstruktywna, bo wskazuję wyjście z sytuacji. Jako usługodawca Agromech może przyjąć od klienta zlecenie na wykonanie dowolnego produktu i nie musi ponosić kosztów uzyskania certyfikatów i pozwoleń. Jako przedsiębiorca zamierzający produkować coś seryjnie (a tak zdaje się zamierza Sawicki) Agromech będzie musiał ponieść znaczne nakłady (z pieniędzy podatnika) na wypuszczenie serii prototypowej, bez gwarancji czy to się uda. Jednocześnie w tym czasie będzie prawdopodobnie trzeba zlikwidować jakieś stanowiska pracy, aby przygotować miejsce w hali na wdrożenie nowego produktu.
Janusz Biziuk

Użytkownik Biziuk edytował ten post 11 wrzesień 2017 - 10:17

#79 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2017 - 11:28

Ależ ja nie zabraniam Sawickiemu wykazania się. Tylko rozważam jakie będą naturalne konsekwencje pomysłów Sawickiego. Moja krytyka jest konstruktywna, bo wskazuję wyjście z sytuacji. Jako usługodawca Agromech może przyjąć od klienta zlecenie na wykonanie dowolnego produktu i nie musi ponosić kosztów uzyskania certyfikatów i pozwoleń. Jako przedsiębiorca zamierzający produkować coś seryjnie (a tak zdaje się zamierza Sawicki) Agromech będzie musiał ponieść znaczne nakłady (z pieniędzy podatnika) na wypuszczenie serii prototypowej, bez gwarancji czy to się uda. Jednocześnie w tym czasie będzie prawdopodobnie trzeba zlikwidować jakieś stanowiska pracy, aby przygotować miejsce w hali na wdrożenie nowego produktu.
Janusz Biziuk

Czy naprawdę myśli Pan, że będą likwidować jakieś etaty? Ja bardziej przychyliłbym się ku koncepcji, że przed nieuchronnie zbliżającymi się wyborami będzie wzrastało zatrudnienie. Nie wiem czy wzrost etatów będzie uzasadniony, czy nie. Zauważyłem, że nikt zbytnio nie liczy się z budżetem, bardziej dba się o poparcie przy wyborach. Trzeba przecież utrzymać stanowiska.

Chciałbym bardzo żeby ktoś wziął sobie do serca Pana sugestię bo wydaje się rozsądna. A nam trzeba menagera nie polityka. Nie wiem czy Sawicki będzie dobrym szefem, ale w omamianiu wyborców jest niezły. Niestety to bardzo rzadko idzie w parze z fachowością czy pracowitością. "Krowa co dużo ryczy, mało mleka daje"

#80 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2017 - 13:28

Dywagacje co zrobi a czego nie zrobi nowomianowany "prezes" jak widać w kołtuńskiej Sokółce są ważniejsze od publicznej postawy tego osobnika w czasie sprawowania mandatu zawierzenia obywatelskiego. Mamy bowiem do czynienia z nieuczciwością obecnego "prezesa" w czasie głosowania na dwie ręce co zostało sfilmowane i pokazane. A przecież jest też znany unik i dezercja wspomnianego w sprawie Karcz, chociaż chłop przez długi czas zbierał dokumentację i najczęściej zabierał głos przeciw burmistrzowi "jednomandatowemu".

Wypada się zastanowić czy osobnik, który publicznie fałszuje głosowania, dużo mówi a nic nie robi znajdzie odpowiednie kontakty biznesowe.

Wy tam w tej Sokółce pewnie myślicie, że w biznesie uczciwość jest niepotrzebna (bo wszyscy kradną, oszukują, malwersują etc.). Mylicie się!!!!!!!I to baaardzo.

Stawiam dolary przeciwko orzechom, że ten chłop-"prezes" poza Sokółkę się nie wydobędzie bowiem opinia o nim jest nagrana na taśmie filmowej, którą obejrzy każdy do kogo ten obywatel się zwróci. I ostrzeże innych.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych