Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

czy to prawda?

9 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 01 maj 2011 - 15:08

Witam jestem z Augustowa dzisiaj obiło mi sie o uszy ze 3.05.2011 w dąbrowie odbędzie sie palenie gumy i ze start odbędzie sie około godziny 12.00 lub 13.00 no i chcialbym sie upewnic czy to prawda? możecie mi cos wiecej o tym napisać bo w internecie szukałem ale nic o tym nie znalazłem

#2 ~xxx~

~xxx~
  • Goście

Napisano 01 maj 2011 - 16:08

''... np. Dąbrowa Białostocka tam odbywa się pod samym kościołem majówka z BMW, przychodzi tam masa ludzi. Jest dużo dymu, zapachu opon i muzyki hip-hopowej...'''

:unsure:

#3 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 01 maj 2011 - 18:00

czyli możecie mi powiedzieć o której start? Z góry dzięki

#4 ~=+~

~=+~
  • Goście

Napisano 01 maj 2011 - 21:07

budzia spęd bałwanou z Dubrowy iinnych wiosak katoryja katajucsa B M W.Usienkija samachody drachłyja takija jak szafara .Moża trocho ich zabiecsa jak papiuć samahony.Jany ni majuć mazgou im tylko pasuja chadzić u gumafilcach

#5 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 02 maj 2011 - 12:35

=+ ale się popisałeś swoją gwarą. O której więc start bo niewiem na ktora godzinę mam przyjechać do Dąbrowy. Z gory dzieki za odpowiedź

#6 kurkuma

kurkuma

praktykant

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 44 postów

Napisano 14 maj 2011 - 12:02

Panie Burmistrzu czy jest sens walić tyle kasy na te place zabaw na osiedlach o które nikt nie dba? Kiedy dziury w asfalcie obok dworca PKP zostaną załatane? Kiedy wysypisko śmieci przy Armii Krajowej w miejscu po żwirowni zostanie ucywilizowane?
Dlaczego przy wjeździe na ogródki działkowe na Kalnie wciąż pozwala się składować śmieci?
Pytań jest więcej jednak proszę w akcie dobrej woli odpowiedzieć na te -dziękuję.

#7 ~zainteresowany~

~zainteresowany~
  • Goście

Napisano 14 maj 2011 - 13:07

Panie Burmistrzu czy jest sens walić tyle kasy na te place zabaw na osiedlach o które nikt nie dba? Kiedy dziury w asfalcie obok dworca PKP zostaną załatane? Kiedy wysypisko śmieci przy Armii Krajowej w miejscu po żwirowni zostanie ucywilizowane?
Dlaczego przy wjeździe na ogródki działkowe na Kalnie wciąż pozwala się składować śmieci?
Pytań jest więcej jednak proszę w akcie dobrej woli odpowiedzieć na te -dziękuję.

DOBRZE BY BYŁO GDYBY KTOŚ SIĘ ZAINTERESOWAŁ PANIAMI KTÓRE PRZECHOWUJĄ BEZPAŃSKIE PSY W TYM CZASIE KIEDY PRZYJEŻDŻA RAKARZ CHYBA WSZYSCY WIEDZĄ O KOGO CHODZI

#8 kurkuma

kurkuma

praktykant

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 44 postów

Napisano 14 maj 2011 - 15:00

DOBRZE BY BYŁO GDYBY KTOŚ SIĘ ZAINTERESOWAŁ PANIAMI KTÓRE PRZECHOWUJĄ BEZPAŃSKIE PSY W TYM CZASIE KIEDY PRZYJEŻDŻA RAKARZ CHYBA WSZYSCY WIEDZĄ O KOGO CHODZI

Ja jestem blondynka, ;) powiedz :D

#9 ~DŻENTELMEN NO~

~DŻENTELMEN NO~
  • Goście

Napisano 31 maj 2011 - 23:23

GDZIE SĄ MOJE KLAPKI PYTAM SIĘ

#10 daroufo5

daroufo5

praktykant

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 27 postów

Napisano 01 czerwiec 2011 - 09:53

Witam jestem z Augustowa dzisiaj obiło mi sie o uszy ze 3.05.2011 w dąbrowie odbędzie sie palenie gumy i ze start odbędzie sie około godziny 12.00 lub 13.00 no i chcialbym sie upewnic czy to prawda? możecie mi cos wiecej o tym napisać bo w internecie szukałem ale nic o tym nie znalazłem

Już po terminie :P

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych