Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Czy nie macie dość propagandy i "spełniania obietnic wyborczych" Pani Burmistrz ?

900 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 październik 2015 - 10:06

Mam do Was pytanie czy nie macie dość propagandy i "spełniania obietnic wyborczych" Pani Burmistrz ? Widać tylko zjęcia ze spotkać puki co to realizowane są zadania rozpoczęte przez Małachwieja i Bujwickiego w poprzedniej kadencji. A tu proszę Pani Burmistrz nawet drogi powiatowe odbiera ! Pisze też na stronie, że spełniła kolejną obietnicę "Obiecałam Mieszkańcom, że będą mieli nową drogę i dotrzymałam obietnicy – podkreśliła Pani Burmistrz." - kiedy obiecała ?  i jaki miała na to wpływ bo wydaje mi się, ze porozumienia były podpisane znacznie wcześniej :) Nie wiem nawet czy osoba z Białegostoku wiedziała gdzie jest ta droga.

Czy mieszkańcom można robić wodę z mózgu cały czas? Nie długo czas absolutorium - rozliczenie z wykonania budżetu zobaczymy ile tu zostało spełnionych obietnic!

Czy może więcej pracy mniej lansu?

#2 ~Piotrek~

~Piotrek~
  • Goście

Napisano 18 październik 2015 - 13:58

Z czym masz problem??

Przyzwyczaiłeś się, że za małachwiejów dużo obiecywano (piękne plany i wizualizacje i projekty), ale nic z tego nie było realizowane, a tu nagle okazuje się, że jest osoba skuteczna i prawdomówna, która nie rzuca słów na wiatr.

Kulikowska pokazała, że może być normalnie, że można mieć szacunek do mieszkańców, że można skutecznie realizować obietnice. I dlatego jesteś w szoku??

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 październik 2015 - 14:10

Pokazała jak organizować biby, żarcie, kociołki, nepotyzm , dublowane stanowiska i jeszcze wiele peselowskiego szlamu .

#4 ~urzędnik~

~urzędnik~
  • Goście

Napisano 18 październik 2015 - 14:12

Z czym masz problem??
Przyzwyczaiłeś się, że za małachwiejów dużo obiecywano (piękne plany i wizualizacje i projekty), ale nic z tego nie było realizowane, a tu nagle okazuje się, że jest osoba skuteczna i prawdomówna, która nie rzuca słów na wiatr.
Kulikowska pokazała, że może być normalnie, że można mieć szacunek do mieszkańców, że można skutecznie realizować obietnice. I dlatego jesteś w szoku??

Niech tylko Cydzik Z Awdziejem spróbują ujawnić dokumenty.Powinni zorganizować spotkanie z mieszkańcami Sokółki i opowiedzieć o działalności naszej p.Burmistrz Kulikowskiej.

#5 ~Babynko~

~Babynko~
  • Goście

Napisano 18 październik 2015 - 15:09

KULIKOWSKA MUSI ODEJŚĆ!!!

A na jej miejśćie może Bujwicki.Nigdy!

#6 ~KUKIZ 15~

~KUKIZ 15~
  • Goście

Napisano 18 październik 2015 - 16:22

Ja bym proponował Panią , Pani Doroto Babynko , jest Pani ładna zgrabna i zaradna .Pani wszystko ma i każdemu da .

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 październik 2015 - 18:31

że jest osoba skuteczna i prawdomówna

?[...]

#8 ~vvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvv~

~vvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvv~
  • Goście

Napisano 18 październik 2015 - 18:32

ujawnij swoje dokumenty...te dotyczace oszukanych ludzi w transkacjach z tobą........prosze cie bardzo bądz czlowiekiem i wyspowiadaj sie, to ci ulzy....kato...li...ku.

Niech tylko Cydzik Z Awdziejem spróbują ujawnić dokumenty.Powinni zorganizować spotkanie z mieszkańcami Sokółki i opowiedzieć o działalności naszej p.Burmistrz Kulikowskiej.

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 październik 2015 - 21:31

ujawnij swoje dokumenty...te dotyczace oszukanych ludzi w transkacjach z tobą........prosze cie bardzo bądz czlowiekiem i wyspowiadaj sie, to ci ulzy....kato...li...ku.

Daj jednego imię i nazwisko.Podobno masz kilka żon,a to w Polsce karane.

#10 ~KUKIZ 15~

~KUKIZ 15~
  • Goście

Napisano 18 październik 2015 - 21:43

Jedno lepsze od drugiego ,pisiory naklejają zielona pajęczynę psl a Kulikowska u.mia znowu swoją stronę SOKÓLSKIE AFERY.

#11 ~kukiz 16~

~kukiz 16~
  • Goście

Napisano 20 październik 2015 - 15:37

to cydzik z garbaczeuskim kreca afery, maja bloga i wypisuja rozne byzyduru

#12 ~kukiz 17~

~kukiz 17~
  • Goście

Napisano 20 październik 2015 - 17:26

To raczej sam Dariusz G., on jest mózgiem w tym ďuecie, Antoni C. jest tylko ogonem i nie wygląda na inteligenta z tytułem doktora habilitowanego.

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 październik 2015 - 10:59

To raczej sam Dariusz G., on jest mózgiem w tym ďuecie, Antoni C. jest tylko ogonem i nie wygląda na inteligenta z tytułem doktora habilitowanego.

Antek ma papier zdobyty w PGR Krynki który uprawnia do dokonywania in vitro począwszy od słoni-chomików kiedyś zwany inseminator dziś po jewropejsku in vitro,owszem swego czasu był praktykantem u poprzedniczki i robił za podglądacza bo po swoich ''zajęciach'' na podwórzu mówił nareszcie widzę twarze

#14 ~Wyborcy z Broniewskiego~

~Wyborcy z Broniewskiego~
  • Goście

Napisano 21 październik 2015 - 11:26

[/quote]
Mieszkńcy czekają na takie spotkanie,ale najlepiej po wyborach.

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 październik 2015 - 11:47

jeśli są papiery NBP to je biorę jeśli żółte to czyje to papiery? Jeśli masz tylko papiery to wytrzyj nimi .... , natomiast jeśli masz jakieś dokumenty, które wskazują na nadużycia to nie czekaj, tylko skanuj i puszczaj w obieg i nagłaśnia natychmiast, oraz przesyła do teoretycznej ale prokuratury i nie stoi na przeszkodzie okres wyborczy

#16 ~brrrrrrrrrrrrr~

~brrrrrrrrrrrrr~
  • Goście

Napisano 21 październik 2015 - 12:57

Daj jednego imię i nazwisko.Podobno masz kilka żon,a to w Polsce karane.

Sa tez osoby które namwiałeś a one nie zgodziły sie na transkacje pod stołem..jak będzie trzeba powiedza...na radzie bądż,cierpliwy. Bóg cie rozliczy.

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 październik 2015 - 17:28

Czy to jest w porządku zgłaszać propozycję w okresie przedwyborczym, aby ks. b.p został honorowym członkiem Sokółki?

#18 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 23 październik 2015 - 17:46

Ja bym uhonorował Bujwickiego ten to chociaż śmieci nawiózł

#19 ~123~

~123~
  • Goście

Napisano 23 październik 2015 - 18:37

Czy to jest w porządku zgłaszać propozycję w okresie przedwyborczym, aby ks. b.p został honorowym członkiem Sokółki?

członkiem tak......................burakiem nie

#20 ~obrońca~

~obrońca~
  • Goście

Napisano 31 październik 2015 - 19:00

[quote name="Gość" post="1214995" timestamp="1445159185"]

Mam do Was pytanie czy nie macie dość propagandy i "spełniania obietnic wyborczych" Pani Burmistrz ? Widać tylko zjęcia ze spotkać puki co to realizowanesą zadania rozpoczęte przez Małachwieja i Bujwickiego w poprzedniej kadencji. A tu proszę Pani Burmistrz nawet drogi powiatowe odbiera ! Pisze też na stronie, że spełniła kolejną obietnicę "Obiecałam Mieszkańcom, że będą mieli nową drogę i dotrzymałam obietnicy – podkreśliła Pani Burmistrz." - kiedy obiecała ? i jaki miała na to wpływ bo wydaje mi się, ze porozumienia były podpisane znacznie wcześniej :) Nie wiem nawet czy osoba z Białegostoku wiedziała gdzie jest ta droga.

Czy mieszkańcom można robić wodę z mózgu cały czas? Nie długo czas absolutorium - rozliczenie z wykonania budżetu zobaczymy ile tu zostało spełnionych obietnic!

Czy może więcej pracy mniej lansu?[/quot
Polecam film bareji alternatywy ,nasza władza robi to samo. 1. sami zmieniają ulicę gminną na jednokierunkową a później bełkot pani kulikowskiej - to ja wam przwróciłam drogę. 2. Otwarcie drogi powiatowej rozegrania - obiecałam i zrobiłam ( bzdura i oszustwo bo to rada poprzednia i obecna oraz starostwo )3. Droga s 19 - zabiera głos ale w jakiej sprawie , chyba PSL - jaki efekt zerowy. 4. Zatrudnianie znajomych i etycznych radnych oraz członków PSL - no tu bardzo dobrze 5. Wydawanie kasy na promocję swojej osoby a nie gminy jak podają media 150 tyś złotych - bardzo dobrze źyje się za kasę mieszkańców ps.droga władzo to ostatnia wasza kadencja 6.zero inwestycji w mieście - tu znowu minus, bo pani jeździ po Białymstoku a mieszkańcy toną w naszym mieście w błocie. 7. No i najważniejsza sprawa karcze - jeżeli znowu wysypisko będzie otwarte to będzie zasługa pani a my wiemy co mamy w tym temacie zrobić.

Panie awdziej teraz do pana - kiedy referendum . Wiem że pan jest honorowy . Oświadczył pan że zamknie karcze no i tak się stało. A teraz proszę o kolejne działanie póki nie jest za późno.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych