Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Czy ktoś zna pośrednictwo pracy Cekal

cekal

57 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~lucasss~

~lucasss~
  • Goście

Napisano 13 wrzesień 2016 - 09:25

Moim zdaniem bez obaw możesz skorzystać z oferty usług agencji pracy tymczasowej Toolip. Z doświadczenia wiem, że szybko znajduje pracę zgodną z twoimi oczekiwaniami. Współpracuje z wieloma pracodawcami więc ma aktualne oferty na wolne wakaty i na zlecenie zajmuje się rekrutacją. Zobacz jej ofertę na stronie pod adresem toolip.pl

#42 ~Róża~

~Róża~
  • Goście

Napisano 12 październik 2016 - 11:24

Witam,

chce wyjechac do pracy z firma Cekal czy znajdzie sie tutaj osoba, która równiez rozważa wyjazd. Razem zawsze raźniej :-)

Witaj Elu, ja również rozważam mozliwość wyjazdu do Anglii, znasz jakieś bliższe szczegóły może??? Moja znajoma była  3 lata, ale ze wzgledu na chorą mame musi być w Polsce. Ja też chętnie wyjechałabym z "kimś" . Gdybyś chciała pogadać np na FB Roza Stolarska. Pozdrawiam.

#43 ~ania~

~ania~
  • Goście

Napisano 21 luty 2017 - 17:41

Mam pytanie jak działa agencja jak już znajdą ci podopiecznego i podpiszesz umowe? sama musisz sie dotransportować do podopiecznego/dps czy jakoś pomagają, nie wiem jakiś, koordynator odbiera z lotniska?

długo czeka się na wyjazd? musisz wcześniej przejść jakieś szkolenia?

#44 ~Ewa~

~Ewa~
  • Goście

Napisano 13 kwiecień 2017 - 23:05

Witam,

chce wyjechac do pracy z firma Cekal czy znajdzie sie tutaj osoba, która równiez rozważa wyjazd. Razem zawsze raźniej :-)

Witam chciałabym wyjechać do pracy jako opiekunka. Znam angielski ,rozumiem tylko

za mało komunikatywnie.Dzwoniła pani z agencji sprawdzała jezyk , ale niezbyt dobrze mi poszło.

Tak chciałabym pojechać ,bo lubię tą pracę i chce nauczyć się dobrze mówić po angielsku.

Będąc tam szybciej bym się nauczyła tak uważam.Też uważam ,ze jechać z kimś byłoby rażniej. :-)

#45 ~Marta~

~Marta~
  • Goście

Napisano 07 sierpień 2017 - 18:26

Witam chciałabym wyjechać do pracy jako opiekunka. Znam angielski ,rozumiem tylko

za mało komunikatywnie.Dzwoniła pani z agencji sprawdzała jezyk , ale niezbyt dobrze mi poszło.

Tak chciałabym pojechać ,bo lubię tą pracę i chce nauczyć się dobrze mówić po angielsku.

Będąc tam szybciej bym się nauczyła tak uważam.Też uważam ,ze jechać z kimś byłoby rażniej. :-)

Udało Ci się wyjechać?

#46 ~Damian~

~Damian~
  • Goście

Napisano 09 sierpień 2017 - 18:28

Ja się wybieram z nimi do domu opieki w Haslemre.
Ktoś tam pracuje\pracował?

#47 ~Monika~

~Monika~
  • Goście

Napisano 13 kwiecień 2018 - 09:01

Pracuje dzięki Cekal w hotelu w Szkocji, ciężka praca ale plusem jest to że mam darmowe jedzenie 3xdzień

#48 ~Andriu~

~Andriu~
  • Goście

Napisano 26 lipiec 2018 - 19:39

Ja też pracuję dzięki Cekal w hotelu ale w Anglii nie w Szkocji. Mam darmowe też jedzenie ale jak mi powiedziano w Cekal nie wszystkie hotele tak mają. Poleciłem Cekal moim znajomym ale oni trafili do hotelu w Irlandii

#49 ~ania~

~ania~
  • Goście

Napisano 28 sierpień 2018 - 23:06

Witam,

#50 ~ania~

~ania~
  • Goście

Napisano 28 sierpień 2018 - 23:09

Witam,

#51 ~ania~

~ania~
  • Goście

Napisano 28 sierpień 2018 - 23:12

Witam. Tez rozwazam wyjazd. Mnie powstrzymuje tylko jezyk angielski. Nie umiem perfect

#52 ~S~

~S~
  • Goście

Napisano 15 grudzień 2018 - 10:53

cześć,

czy ktoś pracował jako pomoc domowa u rodziny? Chciałabym wyjechać poprzez CEKAL, ale to moja pierwsza praca za granicą, nie wiem czego się spodziewać...

Proszę napiszcie jak to wygląda

#53 ~xrg~

~xrg~
  • Goście

Napisano 15 grudzień 2018 - 11:27

cześć,

czy ktoś pracował jako pomoc domowa u rodziny? Chciałabym wyjechać poprzez CEKAL, ale to moja pierwsza praca za granicą, nie wiem czego się spodziewać...

Proszę napiszcie jak to wygląda

W tej branży - wszystkiego.

Skorzystaj z googla, sprawdź okolicę w jakiej zaproponują Ci rodzine. Zwróć uwage na drobne druczki w umowie (szczególnie te odnośnie zgłaszania problemów, żeby nie było tak, że wywiozą Cię w miejsce z którego trudno Ci będzie samodzielnie wyjechać, bo wtedy nawet z urlopu nie skorzystasz)

#54 ~Ann~

~Ann~
  • Goście

Napisano 15 luty 2019 - 14:10

500 zł za obowiązkowe tłumaczenie dokumentów, nie można samemu przetłumaczyć, przed wyjazdem

#55 ~Magdalena Rawicka~

~Magdalena Rawicka~
  • Goście

Napisano 16 marzec 2019 - 02:39

Witam, moja córka chce jechać do pracy do Szkocji jako kelnerka hotel Ailean Chraggan Aberfeldy za pośrednictwem firmy Cekal. Czy ktoś tam był? Proszę o odpowiedź zrozpaczona matka

#56 ~Kaja88~

~Kaja88~
  • Goście

Napisano 24 maj 2019 - 10:42

Witam!

Fajny temat, może macie nowe doświadczenia z firmą Cekal?

Pozdrawiam :)

#57 ~Dawid~

~Dawid~
  • Goście

Napisano 05 listopad 2019 - 15:10

Jestem zawiedziony ignorancją tej firmy i wkurzony. Dają ogłoszenia, że panowie też mile widziani po czym w ogóle nie odpowiadają na pytanie o prace. Ale od kilku firm Angielskich np. otrzymałem wiadomość zwrotną i kila propozycji pracy natomiast od nich w ogóle! PO co się ogłaszają w takim razie?

#58 ~Meg~

~Meg~
  • Goście

Napisano 12 listopad 2019 - 02:30

Dawid A co to były za firmy?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych