Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Czy ktoś zna pośrednictwo pracy Cekal

cekal

57 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Anna~

~Anna~
  • Goście

Napisano 11 luty 2015 - 11:01

Ole czekałas na odpowiedź i o co pytano podczas rozmowy kwalifikacyjnej?

ja dostałam odpowiedz na mail po 10 godzinach, niestety nie jestem w stanie tam jechac od razu, wiec prosili o kontakt w polowie roku. 

Jestem ciekawa warunków pracy, mieszkania i jak wyglądaja kwestie finansowe.

jesli ktos tu ma doswiadczenie w tym temacie, prosze napiszcie.

#22 ~Kaska1988~

~Kaska1988~
  • Goście

Napisano 27 luty 2015 - 16:29

na pewno opłaca sie robić w Anglii niż w Polsce... ja aplikowałam i czekam na interview na opiekunke w Oxford

#23 ~Oxfordshire~

~Oxfordshire~
  • Goście

Napisano 04 sierpień 2015 - 15:47

Cekal jest jedynie posrednikiem w zatrudnieniu, ale kontrakt podpisuje sie z angielska firma. I tu zaczynaja sie schody.... Radzę zastanowić sie 2 razy zanim złoży sie aplikacje do pracy. Napisano ze płaca za miłe ale tak nie jest, jest podgryzanie sie cześciowo inicjowane przez "bliskie" otoczenie szefa - Anglika. Facet chętnie udziela potrzebującym finansowych pożyczek zaciskając pętle i uzależniając od siebie. Zeby wyciągnąć 1700,00 funtów przed podatkiem miesięcznie trzeba przepracować 60h tygodniowo. Praca od 7:00 do 22:00 jeżdżenie od jednego chorego do drugiego, ale w rzeczywistości nie pracujesz 15h tylko 8h. Ktoś powie jak to jest możliwe? No bo czas tracisz na dojazdy. I tak w przeciągu 15 godzinnej chabrowy przepracujesz 8h, wydasz na benzynę. Niektórzy nie wytrzymują i poprostu wieją. Angielska firma (nie Cekal -zaznaczam) wynajmuje ci podkuj opłaca go za 1-szy miesiąc oraz płaci depozyt (ceny wąchają sie od 360 do 450) i to musisz spłacić oprócz tego robią ci psewdokurs za ktory sobie liczą 200 funtów. Umowę podpisują na 3 miesiącu i w tym okresie jezeli odejdziesz bo nie dają wystarczających godzin lub nie dają samochodu i nie możesz przez to pracować normalnie a musisz być na doczepkę do kogoś kto z samochodem, to odchodząc jesteś zobowiazana do oddania, zgodnie z podpisana umowa, opłatę za pokój wraz z jego depozytem plus 200 funtów za "kurs" i w sumie wychodzi od 1000 i wyżej w zależności od kwoty depozytu i ceny za pokój. Rzesze dopisz sobie sama.........

#24 ~Marzena45~

~Marzena45~
  • Goście

Napisano 04 sierpień 2015 - 20:04

Co za bzdura wiem z pierwszej ręki ze jak przyjeżdżasz do Anglii z Polski to firma angielska ci pomaga bo nie płacisz za nic z góry , nie płacisz za pokój gdzie w Anglii trzeba zapłacić depozyt plus pierwszy miesiąc i jest to norma a że firma za to płaci uważam to duży plus. Ja gdy otrzymałam pokój to od razu przy pierwszej wypłacie od razu im powiedziałam że chce zapłacić teraz więcej. Do tego pretensję co do samej pracy też mnie śmieszą i chyba piszą je osoby nienauczone pracy co myślą że tu w Anglii to się nic nie robi tylko się leży. 
Ja i moje koleżanki byłyśmy zadowolone z pracy jako domiciliary i  myślę że osoba co tak narzeka  nie powinna w ogóle pracować w opiece a już w ogole w Anglii - lepiej było w Polsce tak ? :)

#25 ~martyna~

~martyna~
  • Goście

Napisano 05 sierpień 2015 - 16:48

Cekal jest wporządku, lubię ich bo jako jedyni szybko wysłali mnie do pracy do UK jak zostałam zwolniona w tej naszej Polsce 

#26 ~Martaaa43~

~Martaaa43~
  • Goście

Napisano 06 sierpień 2015 - 22:36

Firma jest ok nie mialam zadnych problemow - zostalam odebrana nawet z lotniska ale to bylo jakis rok temu I nie wiem czy nadal odbieraja ale to byl duzy plus

#27 ~Goska45~

~Goska45~
  • Goście

Napisano 13 sierpień 2015 - 23:21

Nie mialam zadnych problemow moze jedynie to ze obiecano mi pokoj jednoosobowy a otrzymalam dwu ale da sie przezyc

#28 ~ann~

~ann~
  • Goście

Napisano 16 wrzesień 2015 - 14:41

Ostrzegam przed wyjazdem jako live in lub opiekunka z dojazdem.Agencja dla której rekrutuje Cekal tj.Mumbys z Oksford traktuje polki,czy ogólnie ludzi z europy wschodniej wyjątkowo podle.I nie chodzi mi tutaj o wyzysk i pracę na kontrakcie 0 godzin,czy stawki niższe o połowę za te samą pracę od angielskich.W tej branży wyzysk jest normą.Ta agencja wysyła polki do miejsc gdzie nikt nie chce pracować do melin gdzie wszystko lepi sie od brudu,albo do agresywnych ludzi z objawami psychiatrycznymi,ale trzymanych bez leków,bo rodzina uważa,że opiekunka wszystko zniesie,rownież bicie.Agencja bierze kazdego,kto płaci,więc jesli każą ci spać w jednym pokoju z podopiecznym,albo zawozić jakiegoś degenerata do pubu,aby tam mógł się upić to nie należy się dziwić.Praca jest totalnie niestabilna(kontrakt zero godzin) nigdy nie wiesz gdzie,z kim będziesz pracować i jak długo.Jeśli masz wolne to nie wiesz czy będziesz miec pozniej pracę.Właścicielka i angielki traktują nas polki jak tanie mięso.

#29 ~Marta1986~

~Marta1986~
  • Goście

Napisano 21 wrzesień 2015 - 04:33

Ja wyjechalam przez Cekal I cekal nie rekrutuje dla Mumbys- pierwszy raz slysze o tej firmie Mumbys. Mnie Cekal wyslal do Oksford ale do innej firmy I wszystko jest ok

#30 ~Roza42~

~Roza42~
  • Goście

Napisano 21 wrzesień 2015 - 04:35

Mnie Cekal wyslal do pracy jako Live in care do Helping Hands I w Helping Hands wszystko jest poukladane. Nawet loty bukuje wczesniej bo wiem daty pracy I porzerw w zleceniach

#31 ~Inka~

~Inka~
  • Goście

Napisano 10 październik 2015 - 20:08

Wszytko na początku pięknie. Strona www robi wrażenie profesjonalnej firmy, a tak naprawdę to tylko pośrednictwo. Jestem opiekunką z wieloletnim doświadczeniem i nie dam sobie kitów wciskać, a jak zaczełam pytać o szczegóły to zaczeło się beszczelne trktowanie mnie prze pracownika z Cekal co tylko spowodowało że w porę zrezygnowałam. Za taką pracę w Anglii o wiele więcej sie zarabia.Uważajcie. Niepolecam.

#32 ~ola~

~ola~
  • Goście

Napisano 10 październik 2015 - 20:11

Szukajcie sami pracy na angielskich stronach bezpośrednio u angielskich pracodawców. To naprawdę łatwe i o wiele więcej się zarabia. Cekal robi to za was i potem kase zbiera a wy pracujecie za marne grosze.

#33 ~martyna33~

~martyna33~
  • Goście

Napisano 13 październik 2015 - 10:21

Mnie Cekal wysłał do pracy do domu opieki we Walii i jestem zadowolona ale nie wszyscy nadają się na opiekunów osób starszych bo to nie jest lekka praca niestety :(

#34 ~Katarzyna44~

~Katarzyna44~
  • Goście

Napisano 13 październik 2015 - 22:14

Pracuje jako opiekunka środowiskowa przez Cekal i jak na razie nie mam na co narzekać ale jak pisala martyna na górze to nie jest lekka praca

#35 ~Martyna 43~

~Martyna 43~
  • Goście

Napisano 27 listopad 2015 - 00:30

Wrocilam do Polski na urlop z Anglii bo pracuje w domu opieki gdzie to wlasnie Cekal mnie wyslal. Nie mam tak naprawde na co narzekac bo firma  zalatwila mi prace I zamieszkanie na terenie domu opieki I od kwietnia 2016 jest nowa stawka za godzine 7,20 funtow

#36 ~Katarzyna~

~Katarzyna~
  • Goście

Napisano 24 grudzień 2015 - 23:23

Cekal jest wporzadku nie mialam z nimi problemow

#37 ~malenstwo788@interia.pl~

~malenstwo788@interia.pl~
  • Goście

Napisano 20 czerwiec 2016 - 15:13

WITAM,czy któraś z Pań jechala z firma Cekal jako care assistant?

Waham sie bo nie wiem czy bede miala zakwaterowanie tam niedaleko tego domu opieki

poprostu nie wiem czy oni jako firma pomagaja w znalezieniu zakwaterowania?

Znam angielski komunikatywnie,nie wiem czy to wystarczy.

#38 ~anais~

~anais~
  • Goście

Napisano 20 czerwiec 2016 - 15:15

Mnie Cekal wysłał do pracy do domu opieki we Walii i jestem zadowolona ale nie wszyscy nadają się na opiekunów osób starszych bo to nie jest lekka praca niestety :(

czesc,napisala pani kiedyś post dotyczący PRACY jako care assistant.

zrozumiałam ze z firma cekal?czy ta firma pomoga w zakwaterowaniu opiekunki pracującej w domu opieki?

#39 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 czerwiec 2016 - 15:26

Ja wyjechalam przez Cekal I cekal nie rekrutuje dla Mumbys- pierwszy raz slysze o tej firmie Mumbys. Mnie Cekal wyslal do Oksford ale do innej firmy I wszystko jest ok

Wrocilam do Polski na urlop z Anglii bo pracuje w domu opieki gdzie to wlasnie Cekal mnie wyslal. Nie mam tak naprawde na co narzekac bo firma  zalatwila mi prace I zamieszkanie na terenie domu opieki I od kwietnia 2016 jest nowa stawka za godzine 7,20 funtow

witam,czy nadal pracuje Pani w Anglii jako opiekunka w domu opieki w Anglii?

Jeśli tak to czy jest Pani zadowolona ze współpracy z ta firma Cekal?

#40 ~Diana~

~Diana~
  • Goście

Napisano 30 sierpień 2016 - 09:42

Ole czekałas na odpowiedź i o co pytano podczas rozmowy kwalifikacyjnej?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych