Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Czy ktoś zna pośrednictwo pracy Cekal

cekal

57 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Karolina~

~Karolina~
  • Goście

Napisano 16 luty 2014 - 12:22

Witam dostałam od nich ofertę pracy ale jeszcze się waham bo nie mam doświadczenia z tą firmą ? czy ktoś ich zna ?

#2 ~Baba~

~Baba~
  • Goście

Napisano 16 luty 2014 - 12:26

Ja tylko czytalam ich ogloszenia ale wydaje sie . Szkoda ze maja oferty tylko dla opiekunek osob starszych

#3 ~mama~

~mama~
  • Goście

Napisano 16 luty 2014 - 23:52

Moja córka wyjechała do pracy poprzez to biuro i na razie nie narzeka

#4 ~Marta~

~Marta~
  • Goście

Napisano 21 luty 2014 - 01:50

Ja zaakceptowałam ich ofertę i jadę za tydzień do pracy jako opiekunka odwiedzająca osoby starsze w ich własnych domach. Na razie nie ma żadnych niespodzianek bo kontrakt już dostalam do poczytania

#5 ~Kkkk~

~Kkkk~
  • Goście

Napisano 23 luty 2014 - 00:24

Nie mialam zadnych niespodzianek po przylocie do pracy I kontrakt podpisalam w Polsce tak wiec wiedzialam juz wszystko co I jak

#6 ~Tanya~

~Tanya~
  • Goście

Napisano 23 luty 2014 - 00:31

Ja tez przez nich wyjechalam do pracy- kkk a ty gdzie pracujesz ??

#7 ~Kkkk~

~Kkkk~
  • Goście

Napisano 23 luty 2014 - 02:57

Do Tanya: pracuje jako domiciliary care assistant w Oxford a ty ??

#8 ~Tanya~

~Tanya~
  • Goście

Napisano 23 luty 2014 - 17:11

Do kkkk a ja pracuje w Domu opieki w miejscowosci Woking. Praca jest ok tylko duzo ciapatych ;)

#9 ~Olkaaa~

~Olkaaa~
  • Goście

Napisano 29 marzec 2014 - 04:37

Cekal to dobra firma dzieki nim teraz pracuje w Anglii

#10 ~Aga~

~Aga~
  • Goście

Napisano 16 kwiecień 2014 - 21:18

Nie mialam zadnych problemow moze tylko powinni miec wiecej ofert dla opiekunek live in ale no coz

#11 ~acc~

~acc~
  • Goście

Napisano 31 maj 2014 - 15:25

jak długo po wysłaniu cv agencja się do was odezwała ja już ze trzy tygodnie jak wysłałam i cisza

#12 ~ela~

~ela~
  • Goście

Napisano 29 wrzesień 2014 - 13:30

Witam,

chce wyjechac do pracy z firma Cekal czy znajdzie sie tutaj osoba, która równiez rozważa wyjazd. Razem zawsze raźniej :-)

#13 ~Ania~

~Ania~
  • Goście

Napisano 27 październik 2014 - 14:01

witam wszystkich myślę o tym żeby wyjechać do Anglii jako opiekunka os.starszych mam w tym doświadczenie ale boję się podjąć decyzję, czy można coś z tej kasy odłożyć i jak tam się żyje, nie znam osobiście nikogo kto pracuje w Anglii. Może ktoś kto tam pracuje zechciałby napisać parę słów jak tam jest i jak się żyje albo na forum albo na adres aniamarciniak26@wp.pl

#14 ~JoŁka~

~JoŁka~
  • Goście

Napisano 12 grudzień 2014 - 09:33

Firma jest wporzadku bo wyjechałam przez nich jako opiekunka środowiskowa . Niestety ze względów rodzinnych musiałam wrócić po 5 miesiącach pracy ale jest to legalna praca w Anglii

#15 ~mania~

~mania~
  • Goście

Napisano 23 grudzień 2014 - 16:06

Firma Cekal jest wporzadku możesz śmiało aplikować do nich

#16 ~karolka~

~karolka~
  • Goście

Napisano 12 styczeń 2015 - 14:08

własnie złozyłam podanie do tej firmy jako opiekunka do oxford'u firma na swojej stronie pisze o zapewnieniu zakwaterowania czy jestescie w stanie mi udzielic informacji na ten temat tj czy kwatery sa ładne i zdalne do mieszkania ? 

#17 ~jo~

~jo~
  • Goście

Napisano 19 styczeń 2015 - 19:53

Jak wyglada rozmowa kwalifikacyjna? Czy referencje sa konieczne? Jak wyglada praca i zakwaterowanie? Czy da sie wyzyc z pensji i cos odlozyc?

#18 ~MarTa~

~MarTa~
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2015 - 23:56

cekal to dobra firma wiem bo sama do nich aplikowałam dostałam wszystkie papiery ale moja sytuacja sie zmieniła w Polsce i nie wyjechałam. Przeszłam interview jako opiekunka środowiskowa i dostałam kontrakt i offer letter - wszystko było ok z papierami tylko dostałam prace w PL

#19 ~jo~

~jo~
  • Goście

Napisano 24 styczeń 2015 - 17:51

Ile czekalas na odp?

#20 ~jo~

~jo~
  • Goście

Napisano 26 styczeń 2015 - 11:11

cekal to dobra firma wiem bo sama do nich aplikowałam dostałam wszystkie papiery ale moja sytuacja sie zmieniła w Polsce i nie wyjechałam. Przeszłam interview jako opiekunka środowiskowa i dostałam kontrakt i offer letter - wszystko było ok z papierami tylko dostałam prace w PL

Ole czekałas na odpowiedź i o co pytano podczas rozmowy kwalifikacyjnej?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych