Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Czy dam radę wyżyć w Hajnówce?

6 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Helcia~

~Helcia~
  • Goście

Napisano 29 lipiec 2019 - 22:06

Teraz mieszkam na wsi ale wkrótce planuje odejść od męża alkoholika. Nie chcę siedzieć i czekać az sprzedamy dom itp bo to może potrwać wieki. Straciłam nadzieję. Wiem że już nie poprawi się, było kilka leczen. Chcę po prostu kłaść się w spokoju z dziećmi spać.
Proszę o radę. Tu mam swoje mięso, warzywa, owoce, prace na miejscu..boje się z jednej strony. Mam 3 dzieci. Syn uczy się grać na skrzypcach.. Generalnie jest melomanem i jego pasja kosztuje mnie 150zl miesięcznie, teraz... W Hajnówce pewnie drożej. Młodsze na razie tylko kolorowanki. Pracuje tu w lewiatanie. Pensja wiadomo jaka jest.. Chodzi mi o to czy ja znajdę jakieś mieszkanie i wyzyje z pensji i 500+... Pewnie dostanę jakieś groszowe alimenty... Ciężkie te zycie

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 sierpień 2019 - 19:29

dasz

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 sierpień 2019 - 08:31

Na zachodzie w takiej sytuacji ludzie kupują butle z helem, worek na głowę (exit bag) i po prostu popełniają samobójstwo :D

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 sierpień 2019 - 11:19

Na zachodzie w takiej sytuacji ludzie kupują butle z helem, worek na głowę (exit bag) i po prostu popełniają samobójstwo :D

Bycie idiotą nie daje prawa do pisania idiotyzmów na forum. Zachowaj je dla siebie.

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 sierpień 2019 - 12:27

Od lipca dostaniesz 1500 zł na dzieci. Podejmując nawet najniżej płatną pracę dostaniesz minimum 1500 zł netto, co daje już 3 000 zł. Pójdziesz do MOPS-u, jako samotna matka, jedyna żywicielka rodziny dostaniesz wszelką możliwą, zarówno rzeczową, jak i pieniężną pomoc. Dodaj do tego alimenty. Powinnaś spokojnie dać sobie radę. Jak sądzę, dzieci mają dziadków, którzy w razie konieczności też mogliby pomóc. Uciekaj od tego alkoholika i uwierz w siebie. Dasz radę!

#6 ~Genia~

~Genia~
  • Goście

Napisano 04 sierpień 2019 - 07:18

Z mopsu nic nie dostanie, bo żeby być samotna matka to musi być wpisane, że ojciec nieznany.

#7 ~Genia~

~Genia~
  • Goście

Napisano 04 sierpień 2019 - 07:18

Z mopsu nic nie dostanie, bo żeby być samotna matka to musi być wpisane, że ojciec nieznany.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych