Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Czeresniaki zakupy robić u siebie na wsi!

14 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 kwiecień 2020 - 12:10

Dziś rano stałem 30 min pod sklepem w kolejce żeby zakupy zrobić, a na parkingu sama akalica z blachami BIA, BSK, BWM , u siebie na wsi sklepów nie macie???

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 kwiecień 2020 - 12:18

Dziś rano stałem 30 min pod sklepem w kolejce żeby zakupy zrobić, a na parkingu sama akalica z blachami BIA, BSK, BWM , u siebie na wsi sklepów nie macie???

Jakbyś miał pojęcie,że to byś wiedział ,że pracują w mieście i wynajmują mieszkania.Zwróć się z tym do tych co im wynajmują-zarabiają na tym.

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 kwiecień 2020 - 12:38

Jakbyś miał pojęcie,że to byś wiedział ,że pracują w mieście i wynajmują mieszkania.Zwróć się z tym do tych co im wynajmują-zarabiają na tym.

kto zarabia? ja? ujki co mają za dużo hajsu i kupują pod wynajem, dla mnie to tylko powietrze psują i nic więcej, żadnych korzyści,

inni musza was jeszcze słuchać całymi dniami i nocami ,albo zenka z radia.

#4 ~magda~

~magda~
  • Goście

Napisano 03 kwiecień 2020 - 12:41

kto zarabia? ja? ujki co mają za dużo hajsu i kupują pod wynajem, dla mnie to tylko powietrze psują i nic więcej, żadnych korzyści,

inni musza was jeszcze słuchać całymi dniami i nocami ,albo zenka z radia.

o roznoszeniu koronowirusa nie wspominająć

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 kwiecień 2020 - 13:16

Może zabronisz im? Wielki mieszczuch mający jak większość ''korzenie z wiochy'' (dziadkowie, rodzice). Znam wielu wieśniaków, którzy przeprowadzili się do miasta i teraz to oni wielcy miastowi ze słomą w butach. Teraz sami wyzywają innych od wieśniaków. Jak tak gardzicie tymi wieśniakami-czereśniakami to przestańcie kupować żywność, przecież to wiocha wytwarza w większości. Sorry. Pomyliłem się - supermarkety... Komentarze, zresztą świadczą o kulturze i wychowaniu prawdziwych wieśniaków z miasta. Pretensje miejcie do PISuarów, a nie ludzi...

#6 ~paweł~

~paweł~
  • Goście

Napisano 03 kwiecień 2020 - 13:23

Może zabronisz im? Wielki mieszczuch mający jak większość ''korzenie z wiochy'' (dziadkowie, rodzice). Znam wielu wieśniaków, którzy przeprowadzili się do miasta i teraz to oni wielcy miastowi ze słomą w butach. Teraz sami wyzywają innych od wieśniaków. Jak tak gardzicie tymi wieśniakami-czereśniakami to przestańcie kupować żywność, przecież to wiocha wytwarza w większości. Sorry. Pomyliłem się - supermarkety... Komentarze, zresztą świadczą o kulturze i wychowaniu prawdziwych wieśniaków z miasta. Pretensje miejcie do PISuarów, a nie ludzi...

panie spod sokołki ja do ciebie do sklepu na zakupy nie przyjeżdzam, ciekawe czy ciebie by nie wkurzyło jak u siebie na wsi pod sklepem w kolejce byś stał i czekał  bo białystok się zjechał na zakupy.

#7 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 03 kwiecień 2020 - 13:38

Żeby nie te czereśniaki , to nie miałbyś chleba, bułek,mąki, cukru ,warzyw,jabłek i wielu innych potrzebnych do przeżycia artykułów spożywczych wielki panie z miasta. A tatuś z mamusią przypadkiem nie ze wsi? Z dziada pradziada takiś miastowy?

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 kwiecień 2020 - 13:49

Żeby nie te czereśniaki , to nie miałbyś chleba, bułek,mąki, cukru ,warzyw,jabłek i wielu innych potrzebnych do przeżycia artykułów spożywczych wielki panie z miasta. A tatuś z mamusią przypadkiem nie ze wsi? Z dziada pradziada takiś miastowy?

haha będę ich na kolanach po rękach całował, 80 % "rolników" to biznesmeni nastawieni na szybką produkcję,powinni odpowiadać za trucie ludzi, wszystko pędzone na antybiotykach i opryskach, byle szybko i jak najwięcej.

Dzięki takim rolnikom to ludzie tysiącami rocznie na raka umierają.

Dziękujemy !!!

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 kwiecień 2020 - 13:54

a ty dzięki tym niedobrym mieszczuchom masz dopłaty ,można powiedzieć,że do wszystkiego czego się tylko da, i możesz się lansować traktorem za pół miliona, oraz audicą od niemca na którą szmule wyrywasz pod remizą.

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 kwiecień 2020 - 14:33

Pretensje miejcie do PISuarów, a nie ludzi...

PO i PSL dalo ci instrukcje jak konfliktowac mieszkańcow. Swego rozumu nie masz ?

#11 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 03 kwiecień 2020 - 14:37

haha będę ich na kolanach po rękach całował, 80 % "rolników" to biznesmeni nastawieni na szybką produkcję,powinni odpowiadać za trucie ludzi, wszystko pędzone na antybiotykach i opryskach, byle szybko i jak najwięcej.

Dzięki takim rolnikom to ludzie tysiącami rocznie na raka umierają.

Dziękujemy !!!

To nie jedz , jak nie pasuje. Przerzuć się na plastik , może też być guma lub żelazo.

#12 ~Ewa~

~Ewa~
  • Goście

Napisano 04 kwiecień 2020 - 07:16

100% popieram

#13 ~Jula~

~Jula~
  • Goście

Napisano 04 kwiecień 2020 - 08:12

panie spod sokołki ja do ciebie do sklepu na zakupy nie przyjeżdzam, ciekawe czy ciebie by nie wkurzyło jak u siebie na wsi pod sklepem w kolejce byś stał i czekał bo białystok się zjechał na zakupy.

No bo niby czym masz przyjechac? Jak cale zycie nawet się roweru nie dorobiłeś. Widać że brak jakiegokolwiek wykształcenie.. Dno i sto metrów mułu na Wasze opinie. Nikt nie pomyślał że moz ektos jest przejazdem.a raczej oni powinni się obawiać was? Bo nie wierzę że takie coś nie mające mózgu jest w stanie dbać o higiene osobista.. A co mówić o kulturze

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 kwiecień 2020 - 08:14

100% popieram

Ewa.. Przykro mi ale z twojej wypowiedzi niestety wali wiochą jeszcze gorszą od tych co przyjechali pod sklep. Ps. Czyżby poranne sranko goniło do domu że 30 min to ci za długo? Dłużej ostatnio stałaś i gadałaś między półkami że swoją koleżanka.

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 kwiecień 2020 - 08:25

Nałóż złoty łańcuch, skórę ,wsiadaj do traktora za pół miliona złotych i przyjeżdzaj do miasta strajkować bo ............

koronowirus.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych