Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Czarne pod obrączka na palcu

4 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Frania~

~Frania~
  • Goście

Napisano 23 październik 2018 - 13:49

Czy ktoś może mi powiedzieć co może to oznaczać? Do tej pory obrączka nie budziła mi palca od pewnego czasu zauważyłam że na palcu pod obrączka pojawił się czarny kolor. Czy to oznaka jakiejś choroby?obrączka jest z prawdziwego złota...

#2 ~~Frania~~

~~Frania~~
  • Goście

Napisano 24 październik 2018 - 14:43

Nie wiem czy to ma jakieś znaczenie ale kąpie się zawsze w sobotę,może to przez to

#3 ~Franka~

~Franka~
  • Goście

Napisano 24 październik 2018 - 19:05

Nie wiem czy to ma jakieś znaczenie ale kąpie się zawsze w sobotę,może to przez to

Nie wiem czy to ma znaczenie ale musisz strasznie smierdziec zyebie umysłowy że slamsow. Parchata świnio podszywajaca się pod innych. Ściera...

#4 ~czyściocha~

~czyściocha~
  • Goście

Napisano 25 październik 2018 - 09:34

Pewnie to prawda co napisał ten niby podszyw bo z powodu lenistwa kąpiesz się w soboty inaczej nie leniłabyś się założyć konta stałego

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 październik 2018 - 16:25

Pewnie to prawda co napisał ten niby podszyw bo z powodu lenistwa kąpiesz się w soboty inaczej nie leniłabyś się założyć konta stałego

Ty się chyba też lenisz bo konta nie masz tu założonego a jeziorem plujesz. Ta sama osoba jesteś co pisała wyżej więc nie kompromituj się parszywcu niedomyty.. Sama sądzisz po sobie mule. Widzę że taka zapracowana jesteś ze musisz wchodzić i na forum komentować kto się myje a kto nie glupcu

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych