Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Czarna lista pracowników

41 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~pelemele~

~pelemele~
  • Goście

Napisano 25 luty 2012 - 10:01

Czas na czarną listę pracowników, czyli buraków którzy myślą, że ze łaskę jaką uczynili pracodawcy, że przywieźli swą szanowną na 8 godzin powinni dostawać co najmniej 3000 zł na rączkę.

cale szczescie nie musze pracowac i tyrac na takiego pseudo szefa jak ty gniocie i popier***ko poniewaz nic mnie nie trzyma w tym zasranym bialostockim kolchozie,bo kim ty jestes skoro zmieszali cie z guwnem byli pracownicy a ty chcesz sie mscic na forum idioto

#22 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 25 luty 2012 - 16:53

cale szczescie nie musze pracowac i tyrac na takiego pseudo szefa jak ty gniocie i popier***ko poniewaz nic mnie nie trzyma w tym zasranym bialostockim kolchozie,bo kim ty jestes skoro zmieszali cie z guwnem byli pracownicy a ty chcesz sie mscic na forum idioto

prawda

#23 ~Słońce~

~Słońce~
  • Goście

Napisano 25 luty 2012 - 16:54

Na początek większość wypowiadających się tutaj powinna ponownie udać się na lekcje języka polskiego (mam na myśli ortografię; wstydźcie się matołki). Myślę, że wszyscy Ci którzy uważają, że mają za małe pensje - niech spróbują sami założyć firmę. Wtedy zobaczą, czy też będą tak hojnie rozdawać wypłaty. Niech zapłacą wszystkie ZUS-y, PIT-y, Vat-y, księgowe itp. Do tego remonty, naprawy, inwestycje w sprzęt, w reklamę... Ciągłe koszty, koszty i jeszcze raz koszty.I nie ma co zazdrościć szefowi tego, że jest szefem, bo przecież każdy nim może być :) Zachęcam wszystkich. Ja spróbowałam i wiem, że to niełatwy kawałek chleba i tym bardziej się go ceni. Pokory trochę...

#24 ~An@lizator~

~An@lizator~
  • Goście

Napisano 25 luty 2012 - 19:39

Donald T.- pracuje na rzecz obcych interesow i smieje sie, ze Polakow tak latwo da sie robic w ch*** bajkami o zielonej wyspie.

#25 jakuszyn

jakuszyn

dziennikarz

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 115 postów

Napisano 25 luty 2012 - 21:30

Donald T.- pracuje na rzecz obcych interesow i smieje sie, ze Polakow tak latwo da sie robic w ch*** bajkami o zielonej wyspie.

Jarosław K. - pracuje na rzecz sobie nie znanych interesów i nie obchodzi go opinia polaków jedynie antka macierewicza i będą odkopywac tych biednych ludzi do skutku zanim dotrze do nich , że jednak było inaczej

Użytkownik jakuszyn edytował ten post 25 luty 2012 - 21:31

mądrzy uczą się na błędach , głupi nigdy ich nie zrozumieją.

#26 ~xyz~

~xyz~
  • Goście

Napisano 25 lipiec 2012 - 15:56

fiu fiu... mam tylko cichą nadzieję, że osoby o tych imionach i nazwiskach jakie zostały tu wymienione dowiedzą się o tej czarnej liście i przejdą się z tym do sądu... To co się tu podziało jest wbrew prawu i nie wiem jaki pracodawca jest tak bezmyślny i naiwny (niedojrzały i pozbawiony kultury osobistej) żeby zniżać się do takiego poziomu....

#27 ~Modnisia~

~Modnisia~
  • Goście

Napisano 01 sierpień 2012 - 17:23

Wojciech Rodziewicz!

#28 ~Karol~

~Karol~
  • Goście

Napisano 17 wrzesień 2012 - 17:31

Drodzy Państwo znam wiele firm i w jednej z nich pracuję, gdzie wynagrodzenie wynosi 1000zł podstawy + premie do 2000 tys. zł, a takie realne premie to 800 - 1000zł i co? i ludzi do pracy nie ma, a praca prosta rozmowa z klientem przez słuchawkę w call center.

Prawda jest taka że pracować się w Polsce mało komu chce, a udających że szukają pracę jest wielu.

W firmie zajmuję się rekrutacją i to dla 4 call center płacących podobnie. Dlatego wiem jakie ludzie mają podejście do pracy. Wiecznie szukać niech zapłacą 3000zł na wstępie, albo "pier...... nie robię". W firmach dla których rekrutuję są również osoby zarabiające po 4000-5000zł, ale zaczynały od słuchawki a nie chciały bez jakiegokolwiek doświadczenia być kierownikami, bo za tytuł MGR to się należy.

#29 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 wrzesień 2012 - 20:29

Drodzy Państwo znam wiele firm i w jednej z nich pracuję, gdzie wynagrodzenie wynosi 1000zł podstawy + premie do 2000 tys. zł, a takie realne premie to 800 - 1000zł i co? i ludzi do pracy nie ma, a praca prosta rozmowa z klientem przez słuchawkę w call center.

Prawda jest taka że pracować się w Polsce mało komu chce, a udających że szukają pracę jest wielu.

W firmie zajmuję się rekrutacją i to dla 4 call center płacących podobnie. Dlatego wiem jakie ludzie mają podejście do pracy. Wiecznie szukać niech zapłacą 3000zł na wstępie, albo "pier...... nie robię". W firmach dla których rekrutuję są również osoby zarabiające po 4000-5000zł, ale zaczynały od słuchawki a nie chciały bez jakiegokolwiek doświadczenia być kierownikami, bo za tytuł MGR to się należy.

A na czym polega praca w takim call center?
I czemu ta nazwa nie jest po polsku?

#30 ~Pracodawca~

~Pracodawca~
  • Goście

Napisano 29 wrzesień 2012 - 22:27

Czas na czarną listę pracowników, czyli buraków którzy myślą, że ze łaskę jaką uczynili pracodawcy, że przywieźli swą szanowną na 8 godzin powinni dostawać co najmniej 3000 zł na rączkę.

#31 ~głupiec~

~głupiec~
  • Goście

Napisano 16 październik 2012 - 22:58

jak czarna lista pracowników to może Mużynek Bambo? żałosne. Może czas zająć się pracą, a nie użalać, jaki ten świat niesprawiedliwy

#32 ~kazik~

~kazik~
  • Goście

Napisano 18 październik 2012 - 09:38

Akurat pracownika dobrego można znaleźć bez problemu. Gorzej z pracodawcą. Oczywiście zdarzają się dobrzy ale niestety taki już zazwyczaj ma stałych pracowników i nowych nie szuka, a te wszystkie ogłoszenia to przeważnie obozy pracy, wyzysk, oszust bo z takich prac ludzie odchodzą i jest ciągła rotacja ...

#33 ~Oszukany~

~Oszukany~
  • Goście

Napisano 16 listopad 2012 - 14:18

Akurat pracownika dobrego można znaleźć bez problemu. Gorzej z pracodawcą. Oczywiście zdarzają się dobrzy ale niestety taki już zazwyczaj ma stałych pracowników i nowych nie szuka, a te wszystkie ogłoszenia to przeważnie obozy pracy, wyzysk, oszust bo z takich prac ludzie odchodzą i jest ciągła rotacja ...

Jasne oczywiście bardzo łatwo znaleźć dobrego pracownika :) Ja miałam różne sytuacje z pracownikami.... Nawet zostałam okradziona po prostu jeden z pracowników wyniósł sobie sprzęt z biura i sprzedał :) Uwierzycie??? A mógłbym przytoczyć wiele przykładów...

#34 pracodawca

pracodawca

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 3 postów

Napisano 02 styczeń 2013 - 16:03

Czarna lista pracowników czyli kogo, ludzi którzy ciężko pracują aby utrzymać swoje rodziny za 1000 zł, ludzie zrozumcie nie porównujcie się do innych miast, Białystok był,jest,i będzie Polską B a nawet C. Tutaj pokrzywdzony będzie pracodawca jak i pracownik dla tych którzy chcą zarabiać większe pieniądze polecam emigrację najlepiej na stałe bo tutaj nie ma przyszłości.

ok zapraszam Pana do nas do pracy!
własny ekonomiczny samochód do 10 l gazu koszt 30zł na 100km.daję Panu 1400zł plus 600zł paliwo.....robimy 100km dziennie!

#35 pracodawca

pracodawca

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 3 postów

Napisano 02 styczeń 2013 - 16:09

ja zapraszam do firmy kierowców.ludzi uczciwych i daję im 1400zł na rękę i 600zł paliwo .....z powodu wzrostu bezribocia chętnie wezmę ludzi którzy chcą pracować....firma moja jest wypłacalną ...wypłata na koniec miesiąca ,również co tydzień można otrzymać akonto czyli pieniądze na paliwo!!!
niestety Panowie o 9 00 to jeszcze śpią i proszą aby ich nie budzić,a w ogłoszeniu piszą że nie mają pieniędzy na opłaty!!!!
przestaliśmy czytać te ogłoszenia które zachęcają dobrych ludzi do pomocy biednym!
nie ma ludzi biednych ! to są lenie!bezrobocie powinno nazywać się bezczynność!

#36 ~pracowity~

~pracowity~
  • Goście

Napisano 02 styczeń 2013 - 18:06

własny ekonomiczny samochód do 10 l gazu koszt 30zł na 100km.daję Panu 1400zł plus 600zł paliwo.....robimy 100km dziennie!

ja zapraszam do firmy kierowców.ludzi uczciwych i daję im 1400zł na rękę i 600zł paliwo .....z powodu wzrostu bezribocia chętnie wezmę ludzi którzy chcą pracować....firma moja jest wypłacalną ...wypłata na koniec miesiąca ,również co tydzień można otrzymać akonto czyli pieniądze na paliwo!!!
niestety Panowie o 9 00 to jeszcze śpią i proszą aby ich nie budzić,a w ogłoszeniu piszą że nie mają pieniędzy na opłaty!!!!
przestaliśmy czytać te ogłoszenia które zachęcają dobrych ludzi do pomocy biednym!
nie ma ludzi biednych ! to są lenie!bezrobocie powinno nazywać się bezczynność!

poprosze o namiary :) ja nie wybrzydzam i chętnie podejmę się tej pracy , pozdrawiam :)

#37 miskoziolek

miskoziolek

stały bywalec

• Użytkownicy
  • 2551 postów

Napisano 03 styczeń 2013 - 21:37

Do Vigo,
nie jestem niczyim fagasem, a już na pewno nie Twoim (jeżeli wiesz co to słowo znaczy).
Nie mieszkam na zamkniętym willowym osiedlu.
Pracuję w branży budowlanej i wiem co mówię. Może Ty nie potrafisz znaleźć pracy (Twój problem)
Dobra zaczynamy listę:
Jerzy Fabian,
Karol Podkówka,

...właśnie nie wiesz co mówisz...właśnie tacy jak ty cwaniaczki przyczyniają się do tego że jest bezrobocie w budowlance zimą...płacicie psie pieniądze więc dużo osób idzie robić na własną rękę zakładając własne firmy i robi sie tłok na rynku pracy...na czarno za10zł/h to nieporozumienie...przykład :szpachlarz szpachluje tyg.średnio 120m2 z pomalowaniem na kolor czyli np.średnie mieszkanie takie co ma 200m2 ścian i sufitów spokojnie zrobi w 1,5-2 tyg....średnia cena za m2 to 16zł czyli w dwa tygodnie zarabia 3200zł!!! .....teraz ile oferujesz ty...załóżmy 60h w tyg...co za 2 tyg.120x10zł=1200zł...to nawet nie połowa tego co można zarobić idąc na własna rękę...a potem żal że nie ma komu robić..a zima znowu wszyscy siedzą w domu i tak w koło panie pierdoło...a tak z innej beczki...daj robote "z metra"to nikt ci sie obijać nie bedzie i zobaczysz ilu chętnych znajdziesz jak stawka będzie rozsądna...
http://nonsensopedia.wikia.com/wiki/Wegetarianizm

http://www.tvn24.pl/0,1727654,0,3,smieci-w-dolach-wypierniczyli--bo-sie-przesiac-nie-chcialo,wiadomosc.html

http://www.wiocha.pl/334301,To_jest_mega_smieszne

#38 ~szukający~

~szukający~
  • Goście

Napisano 18 styczeń 2013 - 19:36

Spoko można tak powiedzieć tylko nie podał pan GDZIE??? Ja chętnie sie wybiorę na rozmowę.

#39 ~micho~

~micho~
  • Goście

Napisano 07 lipiec 2013 - 12:05

Popracujcie przy rembaku,poczekajcie na wyplate miesiac albo wcale jej nie dostaniecie popatrzcie jak szef 3 porsche kupuje,i wtedy zrozumiecie jakie maja szefowie wydatki jak tu jest na tym forum napisane ze szefowie maja wydatki.Zgadzam sie ze maja wydatki potankowac fury,panienke zawiesc do galerii spelnic jej zachcianki-to na wyplate juz dla pracownikuw niema wiec wspulczujcie szefom ze nie maja za co wyplaty zrobic.

#40 ~M~

~M~
  • Goście

Napisano 14 sierpień 2014 - 15:08

Stany zjednoczone zbudowały sobie świetną gospodarkę, tak samo niemcy i anglicy. Francja też i Dania i Japonia też. Muszą tam mieć rzetelnych zdolnych, mądrych i pracowitych ludzi skoro ichnie kraje osiągnęły taki sukces.

Może sprowadź sobie do Polski amerykanów, niemców, anglików, francuzów albo japończyków. Może oni spełnią twoje oczekiwania i wejdą ci bez wazeliny w tyłek za 3000 zł/mieś.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych