Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Cukiernie, torty urodzinowe

ciasto tort ciastkarnia bielsk podlaski

11 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Alisssce~

~Alisssce~
  • Goście

Napisano 02 czerwiec 2014 - 22:05

Witam.

Chciałabym się poradzić, zapytać, gdzie warto zamówić tort urodzinowy (z obrazkiem i napisem), w jakiej Cukierni w Bielsku? W jakich granicach ceny i jakiej cukierni? Nie chcę takiego, który jest zrobiony z samej śmietany, lub innej muzi. Ma być smaczny, z nadzieniem, w rozsądnej cenie... Potrzebny na za tydzień, także proszę o szybkie odpowiedzi. 
Dziękuję ;)

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 czerwiec 2014 - 22:17

No i zaraz przyjdzie stado cukierników i każdy będzie reklamoweał swoje. Zdurniejesz do reszty i tyle będzie twego. Na koniec przyjdzie moderator i zakręci ten kran. Dobranoc :D

#3 ~Janek~

~Janek~
  • Goście

Napisano 03 czerwiec 2014 - 17:39

Dobre torty to robi mój kolega ...jest cukiernikiem i robi je prywatnie.Wiem ,że robi je dla Biały Domek i tam można znaleźć do niego kontakt.Naprawdę polecam!!!

#4 ~KASIA~

~KASIA~
  • Goście

Napisano 03 czerwiec 2014 - 19:32

Dobre torty to robi mój kolega ...jest cukiernikiem i robi je prywatnie.Wiem ,że robi je dla Biały Domek i tam można znaleźć do niego kontakt.Naprawdę polecam!!!

Biały Domek ?? a tam ktoś coś jeszcze robi ?

#5 ~Janek~

~Janek~
  • Goście

Napisano 04 czerwiec 2014 - 19:07

Tak robią ludzie 18-nastki,urodziny,komunie,stypy ,chrzciny itp...i sa zadowoleni

#6 ~pi~

~pi~
  • Goście

Napisano 20 wrzesień 2015 - 11:47

Odświeżam temat. Gdzie w u nas w mieście można zamówić tort na urodzinki dziecka? Jest ktoś taki, kto tym się zajmuje? Słyszałem, że w Hajnówce jakaś kobieta robi fajne torty na takie okoliczności...

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 wrzesień 2015 - 12:18

Moja znajoma robi świetne torty na różne okazje. Dla dziaciaków, na rocznice itp 

chcesz namiar ? 

#8 ~Barbara~

~Barbara~
  • Goście

Napisano 20 październik 2015 - 10:33

Moja znajoma robi świetne torty na różne okazje. Dla dziaciaków, na rocznice itp 

chcesz namiar ? 

Tak 

#9 ~magda~

~magda~
  • Goście

Napisano 19 kwiecień 2016 - 18:34

Ja polecam torty z endorfinki, bardzo smaczne i naturalne a nie jak te zwykłe sklepowe są na nad niprem - obok placu chrobrego. 

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 maj 2016 - 17:39

Hajnowka cukiernia na 3go maja na fb obejrzysz fotki  pracownia tortow cukrowe fantazje

#11 ~anna~

~anna~
  • Goście

Napisano 13 listopad 2016 - 20:37

odświeżam temat... a może jakaś osoba amatorsko piecze... potrzebny mi tort dla dzieci na 3 urodziny. najlepiej z bielska aby nigdzie nie jeździć.

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 listopad 2016 - 09:03

odświeżam temat... a może jakaś osoba amatorsko piecze... potrzebny mi tort dla dzieci na 3 urodziny. najlepiej z bielska aby nigdzie nie jeździć.

pisz na maila: wojtasbbi@tlen.pl tam Ci podam numer telefonu do osoby, która piecze torty

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: ciasto, tort, ciastkarnia, bielsk podlaski

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych