Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Co z inwestycjami, pusto, głucho, wszystko stanęło!

155 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 maj 2018 - 19:39

O co chodzi z tymi inwestycjami, tyle było chwalenia, a tu wszystko straszy pustką. Zaczęte i porzucone, po co było zaczynać? Nie lepiej było poczekać? Czy tylko chodzi o kiełabsę wyborczą? Wg mnie nie było sensu tak zaczynać i czekać teraz nie wiadomo na co.

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 maj 2018 - 20:06

Nie poinformowany jesteś. Szukasz sensacji? Poszukaj w swojej rodzinie.

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 maj 2018 - 20:21

Kto pyta ten wie. A skoro nie wiesz, po co sie odzywasz. Moim zdaniem to zwykła propaganda wyborcza. a to wszystko potrzebne  jak świni siodło.Strefa ekonomiczna zmarnowana to i głupie budowle nie pomogą.

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 maj 2018 - 20:28

tej burmistrz to i lotnisko już nie pomoże, nic jej już nie pomoże, miała swoją szansę i ją zmarnowała , tylko wstyd zostanie

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 maj 2018 - 20:42

O co chodzi z tymi inwestycjami, tyle było chwalenia, a tu wszystko straszy pustką. Zaczęte i porzucone, po co było zaczynać? Nie lepiej było poczekać? Czy tylko chodzi o kiełabsę wyborczą? Wg mnie nie było sensu tak zaczynać i czekać teraz nie wiadomo na co.

Polną mają robić, podobno 750 mb drogi za ponad 4 mln złotych. Jeśli coś ni tak napisałem to proszę o sprostowanie bo tak słyszałem. A jeśli to jest prawda to mamy bogatą gminę co kasą tak szasta.

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 maj 2018 - 21:41

w dodatku robi ulice które już sa, a tych błotnych nie rusza wcale

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 maj 2018 - 21:42

A komu ten dom kultury taki wielki/. po co? to jakiś przerost ambicji tej pani. Dla kogo taki dom kultury? dla garstki emerytów?

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 maj 2018 - 11:23

C.h.u.j D.u.p.a i kamieni kupa :D :D

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 maj 2018 - 12:13

I wszystko na olbrzymie kredyty. Ale dzisiaj cieszmy się polityczną nowenną.

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 maj 2018 - 12:14

Nie poinformowany jesteś. Szukasz sensacji? Poszukaj w swojej rodzinie.

moja rodzina jest nudna jak flaki z olejem,nie to co niektóre ekscytujące :lol:

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 maj 2018 - 13:20

I wszystko na olbrzymie kredyty. Ale dzisiaj cieszmy się polityczną nowenną.

szoł zacznie sie pod pominikiem, a potem w kościele, dla mnie to jakieś dziwne, zganiają policjantów, strażaków, a jak pożar wybuchnie? a kto będzie łapał przestepców? i mam jeszcze pytanie czy ci mundurowi to musza byc na tej uroczystości w czasie prywatnym czy słuzbowym? bo jak w czasie prywatnym, to mi ich żal, że sa wykorzystywani do pompowania ego pewnej małej wzrostem osoby.

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 maj 2018 - 17:37

szoł zacznie sie pod pominikiem, a potem w kościele, dla mnie to jakieś dziwne, zganiają policjantów, strażaków, a jak pożar wybuchnie? a kto będzie łapał przestepców? i mam jeszcze pytanie czy ci mundurowi to musza byc na tej uroczystości w czasie prywatnym czy słuzbowym? bo jak w czasie prywatnym, to mi ich żal, że sa wykorzystywani do pompowania ego pewnej małej wzrostem osoby.

a może przyszli bo chcą

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 maj 2018 - 18:55

a może przyszli bo chcą

watpie !!!!!!!

#14 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 11 maj 2018 - 20:40

a może przyszli bo chcą

Kpisz czy o drogę pytasz? :D

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 maj 2018 - 20:50

Kpisz czy o drogę pytasz? :D

a ja byłem z własnej woli więc nie uogólniaj 

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 maj 2018 - 09:46

a puste zręby DK tylko straszą, nicc sie nie dzieje, zero , nul, po co to było? i tak w wyborach to nie pomoże, nic nie pomoże!

#17 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 13 maj 2018 - 12:40

a ja byłem z własnej woli więc nie uogólniaj 

Zacząłeś  już kampanię wyborczą? :D

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 maj 2018 - 14:04

a puste zręby DK tylko straszą, nicc sie nie dzieje, zero , nul, po co to było? i tak w wyborach to nie pomoże, nic nie pomoże!

nigdzie na tych budowach nie ani jednego człowieka, pustki wszędzie, tylko wiatr wieje w tej pustce i rozwalonych cegłach. W gminie nie ma na NIC pieniędzy, zadłużenie, bieda, pustka w kasie.

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 maj 2018 - 15:39

nigdzie na tych budowach nie ani jednego człowieka, pustki wszędzie, tylko wiatr wieje w tej pustce i rozwalonych cegłach. W gminie nie ma na NIC pieniędzy, zadłużenie, bieda, pustka w kasie.

Mnie to nic nie obchodzi. Najważniejsze że zdążyła z Żeromskiego.

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 maj 2018 - 15:40

Mnie to nic nie obchodzi. Najważniejsze że zdążyła z Żeromskiego.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych