Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

co słychać gminie Narewka

Narewka gmina Narewka

3806 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 październik 2015 - 18:19

Gmina mlekiem i miodem opływającą. Tylko hehe pozazdrościć mieszkańcom że w takiej cudownej gminie mieszkają i opływają dobrobyt

#42 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 październik 2015 - 19:05

Gmina mlekiem i miodem opływającą. Tylko hehe pozazdrościć mieszkańcom że w takiej cudownej gminie mieszkają i opływają dobrobyt

Żebyś wiedział, że się z tego cieszymy :)

#43 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 październik 2015 - 20:26

Mów za siebie bo nie wszyscy maja takie zdanie możesz być pewny. "cieszę się" to nie "cieszymy

#44 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 październik 2015 - 12:46

Mów za siebie bo nie wszyscy maja takie zdanie możesz być pewny. "cieszę się" to nie "cieszymy

Gdyby się większość się nie cieszyła, to nie wybieralibyśmy tego samego od lat gospodarza gminy :)

#45 ~Misza~

~Misza~
  • Goście

Napisano 17 listopad 2015 - 09:08

Cieszmy się! Gospodarz gminy ten sam od lat, ale w tej kadencji to rada pół zielona, pół wójtowa, tylko jeden czerwony radny przechyla szalę na stronę wójta. A więc nieznacznie.. I jak przewodniczący rady "zachorował" to sesji nie zwołuje się, bo brakuje większości wójtowi. To chyba nie czuje się zbyt pewny..

#46 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 listopad 2015 - 09:39

Cieszmy się! Gospodarz gminy ten sam od lat, ale w tej kadencji to rada pół zielona, pół wójtowa, tylko jeden czerwony radny przechyla szalę na stronę wójta. A więc nieznacznie.. I jak przewodniczący rady "zachorował" to sesji nie zwołuje się, bo brakuje większości wójtowi. To chyba nie czuje się zbyt pewny..

Misza. Rada jest nasza czyli mieszkańców gminy i albo jest mądra albo chce toczyć "kolorowe" wojenki, które nie niosą ze sobą nic dobrego.

#47 ~Misza~

~Misza~
  • Goście

Napisano 17 listopad 2015 - 12:17

Myślę, że wojenek nie ma. Mam nadzieję, że nie ma.. Tylko czego się obawia wójt i nieobecny przewodniczący? Jest zastępca przewodniczącego, więc jest komu zwołać radę gminy. Dlaczego nie zwołuje się jej przez niemal dwa miesiące, a potem dwie w przeciągu paru dni? Co to za podporządkowanie pracy całej rady jednej osobie?

#48 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 listopad 2015 - 13:13

No bo wiadomo szeryf żądz wszystkim i pociąga za sznureczki. Przeciez większość jest zadowolona jak to ktos napisał wcześnie ze swojego wójta to wybrali. Szkoda że nie sa transmitowane posiedzenia rady wtedy mieszkańcy by sie dowiedzieli co sie dzieje w gminie. Na co sa przeznaczane pieniadze z gminnej kasu.

#49 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 listopad 2015 - 14:46

Rada każdej gminy uchwala co roku plan pracy w/g którego zwoływane są sesje. Jest oczywiście możliwość zwoływania sesji nadzwyczajnych na wniosek odpowiedniej liczby radnych czy komisji rady.Przewodniczący powinien działać w/g tego planu pracy.

#50 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 listopad 2015 - 15:02

Gorzej jak ktos jest ubezwłasnowolniony i sam podjąć decyzji nie potrafi

#51 ~Tutejszy~

~Tutejszy~
  • Goście

Napisano 17 listopad 2015 - 17:21

Zachorował!?!?! Raczej zapił na dobre! To już nie pierwszy raz... Były rozwalone hydranty, niechodzenie do pracy, teraz dezorganizuje pracę rady gminy. Wszystko jest zamiatane pod dywan i cisza jak po śmierci organisty...

#52 ~Ala~

~Ala~
  • Goście

Napisano 17 listopad 2015 - 17:30

Myślę, że wojenek nie ma. Mam nadzieję, że nie ma.. Tylko czego się obawia wójt i nieobecny przewodniczący? Jest zastępca przewodniczącego, więc jest komu zwołać radę gminy. Dlaczego nie zwołuje się jej przez niemal dwa miesiące, a potem dwie w przeciągu paru dni? Co to za podporządkowanie pracy całej rady jednej osobie?

Nie zapominaj - jedynej słusznej! Chociaż pamiętać trzeba, że wcześniej Niedźwiedź kandydował z BLKW, a nie z Ziemi Hajnowskiej. Gryc też miał własny komitet wyborczy. Oczywiście opozycyjny.. A i Kulesza? Wieczny paparecznik.. A teraz to każdy wierny żołnierz wiecznego wójta!

#53 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 listopad 2015 - 17:52

Armia wiernych rośnie tylko ja sir można tak błaźnić. Ale czego sie nie robi dla wodza.

#54 ~Kola~

~Kola~
  • Goście

Napisano 17 listopad 2015 - 18:07

To niezly kabaret w tym urzedzie odchodzi. Jednym slowem prywatny folwark Wojta. Ponoc w szkole tez niezle jaja. Zasluzonym po dwa etaty a niewiernym pol etatu.. A co na to wszystko mieszkancy Wilkowyje..

#55 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 listopad 2015 - 18:32

Czyżby Ranczo kręcili w Narewce

#56 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 listopad 2015 - 18:35

A co to za nowa inwestycja powstaje w Narewce obok wysypiska śmieci za Gruszkami? Były tam wielkie wykopy a teraz tworzone sa śmiecie z okolicy sporo tam tego juz nasypali. Wie ktos co to za inwestycje śmieciową gmina organizuje?

#57 ~zenek~

~zenek~
  • Goście

Napisano 17 listopad 2015 - 19:03

Inwestycja zapewne tak czysta jak budowa stanicy kajakowej. Wszystko zgodne z prawem jak np. sklep przy cmentarzu gdzie pija sikaja i rzucaja butelki za ogrodzenie cmentarza. Jak myslicie, czemu nie przyjezdza zadna TV.

#58 ~kupiec~

~kupiec~
  • Goście

Napisano 17 listopad 2015 - 19:21

ale przed sklepem wasi wspaniali radni uznali że w pobliży cmentarza można pić i rzygać a dopiero dziwnym przypadkiem powstaje sklep czy to przypadek chyba nie. Wcześniej w waszej gminie chciałem kupić działkę budowlana napisałem podanie do wójta takie same napisał mój kolega. Nie pamiętam chyba po miesiącu dostałem odpowiedz że jak chcę kupić to jak będzie ogłaszany przetarg to mogę przystąpić do przetargu.kolega do tej pory czeka na odpowiedz do Pana Wójta i chyba się nie doczeka. Ale jak poczytałem protokoły z rad gminy to wójt zwraca się do rady gminy żeby oddać działkę w drodze bezprzetargowej dla jednej Pani. Rada grzecznie podnosi raczki uchwała przechodzi a potem po kilku miesiącach nie pamiętam dokładnie ilu ale wszystko jest na necie w protokołach z sesji w związku z tym że jest dzierżawcą kupuje działkę. MOŻNA można tylko że trzeba mieć zaplecze.

#59 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 listopad 2015 - 20:06

Zapraszamy wszystkich chętnych X sesja Rady Gminy Narewka

30 listopada 2015 r. o godz. 10:00

w Urzędzie Gminy Narewka 

#60 ~T~

~T~
  • Goście

Napisano 17 listopad 2015 - 21:37

Tu nie chodzi się na sesje. Nawet jak człowiek podeptany mówi, że pójdzie, to w. grozi, że go policja wyprowadzi. A niby jakim cudem? Kto komu zabroni? Przecież sesje są otwarte i mogą wziąć w niej udział wszyscy i w wolnych wnioskach zabrać głos. Ale lepiej straszyć, to nikt nie przyjdzie i po problemie...

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Narewka, gmina Narewka

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych